121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #49560
    Na jóvanmár. :D
  • Amiga
    #49559
    Igen.
    Nekem a youtube-os videók nem jöttek be, de kipróbálni egész más. Alig tudtam elszakadni tőle, de jönni kellett dolgozni.
    DaS3 miatt persze nem fogom sokat nyúzni most, de nagyon jó lesz ez és a sok kaszt miatt iszonyat változatos is.

    Amúgy meg 'player of the match' lettem, az is tetszik. :-D
  • Ulthane
    #49558
    Hülye vagyok, a publikus béta ötödikétől volt, az előző napokban csak az előrendelők tolhatták. Akkor ezért.
  • Ulthane
    #49557
    Tényleg nincs. Tegnap kínomba megvettem a God of War 3 Remastered-et az akcióban fillérekért, hááát, ez már nem az a játék, ami akkor volt, amikor először toltam végig. Eljárt felette az idő minden tekintetben.

    A Deus Exig marad a DaS3 meg a Bloodborne.

  • Amiga
    #49556
    Én ma reggel nyomtam rá fél hat körül, akkor leszedte. Európai PSN.
  • TDC Geronimo
    #49555
    5 napig!
  • Ulthane
    #49554
    Én meg próbáltam tegnap letölteni a Store-ból, de azt mondta az adatlapján, hogy "not available". :-/
  • SlickAdam
    #49553
    akkor most nagyon örülünk meg 1 hetig minden nap?
  • TDC Geronimo
    #49552
    Tessek csak rafrissiteni. 94 megint es folyamatosan jonnek a 10/10ek :p
  • SlickAdam
    #49551
    csak 93. at akarsz verni, mi?
  • TDC Geronimo
    #49550
  • ppista
    #49549
    Lehet öregszem, és a türelem a hajammal együtt egyre messzebb kerül tőlem. :)
  • TDC Geronimo
    #49548
    Opencritic
    Congratz to @Naughty_Dog on Uncharted 4. Currently the highest scoring original game in the last 2 years
  • TDC Geronimo
    #49547
  • TDC Geronimo
    #49546
    UC4 94en van metan. Preorder cancelled!!!4
  • n000rbi
    #49545
    Szerintem csak 4 szobor volt, abból egyszerre legfeljebb kettővel volt muszáj harcolni. A türelmetlenségnek/figyelmetlenségnek itt is ára van, mint a soulsoknál :) Egy-egy kővel bárkit el lehet csalni és nem kell 5 mobbal társastáncolni. Soha nem éreztem, hogy ha egyszerre többen rontanak rám, akkor az a játék hibája, nem pedig az enyém :) A hosszúnyelvű törpéket még az előtt le kell verni, mielőtt esélyük lenne óriássá alakulni. A ninják rohadékok és sokszor a semmiből kerülnek elő (fákról, tetőkről - dehát a ninják ilyenek, nem?), ez igaz, velük emiatt különösen kell vigyázni :D

    Szvsz a bossharcok nem voltak olyan nehezek, leginkább türelem kellett mind a kettőhöz, messze nem voltak olyan agresszívak, mint a tudjuk melyik játékokban. (ha meg a gyenge pontot is megtaláltad, akkor pláne nem) Miután végigmentem az alphán, behívtam egy játékost coopozni - na ott aztán lenne mit balanszolni, mert szegény villámos boss megmozdulni sem tudott, amikor ketten rontottunk rá.

    Na de egy szó mint száz, én előrendelem, te nem, nincs ezzel baj :)
  • ppista
    #49544
    Megtaláltam azt az oltárt is, a kedves kis féltucat életre kelt szobrokkal, amikből egyet is leverni kínszenvedés. Nem akarom köpködni, mert ez egy remek játék lenne, csak ez a küldetés teljesen kiegyensúlyozatlan, az előzőhöz viszonyítva. Hiába próbáltam araszolva haladni, volt amikor két ninja, egy lángoló kezű behemót, egy ködből kilépő benga, meg egy hosszúnyelvű, ami a végtelen örömömre átalakult egy tankká, plusz egy távolról molotov-koktélokat dobáló izével kellett cicáznom. Ha azt mondom belefáradtam, akkor ezzel az év legoptimistább mondatát írtam le.
  • n000rbi
    #49543
    Különbözőek vagyunk, szerintem gyönyörűen végig lehetett menni a pályán, több shortcut is van, nem csak a kapu az oltár mellett (sőt egy másik oltár is el van dugva közvetlenül a villámos boss közelében - ide elsőre be se mentem, mert elfeledkeztem a kulcsról, amit szintén csak a kíváncsiak találnak meg :))
    Szerintem nagyon jól összerakott játék, rengeteg a soulsok-ból visszaköszönő elemmel, de sok újítással is (kombó szerkesztő, stance-ek pl.)
    A framerate-en, kamerakezelésen még lenne mit javítani. Bízom benne, hogy az alpha-ból tanulva meg is teszik.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.05.05. 08:36:01
  • ppista
    #49542
    Isteni szerencse, hogy berakták a mission 2.-t is a demo-ba, mert így legalább tudom, hogy nem fogom akkor megvenni ha ez így marad a véglegesben is.
    Az első küldetés nehéz volt, de kiegyensúlyozott. Ez a mostani meg a halálra szopatások széles tárháza, ami nem hogy szórakoztató, hanem egyenesen halálra idegesítő. Több órás kínlódás után úgy tudtam megnyitni a röviditéseket, hogy pucéron, mivel így lesz a staminám a legjobb, körbe-körbe rohangáltam, mint akit belőttek, és elcsaltam a kritikus helyről az ellenfeleket, és így lett annyi időm, hogy ki tudjam nyitni a kaput, amíg a nyomomban loholó összes ellenfél be nem ért, és atomjaimra szedett.
    A pálya végi főnöknél ez nem működött, mert ha sikerült is kinyitnom a kaput, az összes ellenfél is benyomult velem együtt, a cseppet sem gyenge villámos csókához, és az kb. 1 mp halál volt. Biztos van más megoldás, de én szórakozni akarok, nem pedig terveket szőni és öncsonkítani.
  • Amiga
    #49541
    Annyit áradozik mindenki az Overwatch-ról, hogy ma reggel meglestem. Tapasztalataimat az alábbiakban foglalnám össze:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - 6 óra 40 perckor elindítottam.
    - 7 óra 23 perckor előrendeltem.
  • Bandicoot
    #49540
    Ez nem Fear Effect csak valami gagyi fos. Fogtak egy nagyobb nevű régi eltűnt konzoljátékot és hasonló látványvilággal és azonos címmel ráadásul pc-n ahol a nagyközönségnek fingja sincs mi is volt ez, pénzt akarnak beszedni belöle. Mindezt úgy hogya Fear Effect gameplay és játékmenet nyomokban sincs meg.
    Remélem még 100 dolcsi se gyűlik össze erre a borzadályra...
  • TDC Geronimo
    #49539
    5
  • darkSectorxxx #49538
    Többet számolok, hogy érjen meglepi. :D
  • n000rbi
    #49537
    Én most jutottam oda, hogy befejezzem. Osztom a véleményed, alphaval ilyen jól még nem szórakoztam
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.05.05. 00:12:13
  • Seth
    #49536
    Miazistent csináltak ezek? Semmi Fear Effect hangulat nincs benne, teljesen más stílust csináltak belőle :(
  • TDC Geronimo
    #49535
    Lesz mindenféle :P
  • SlickAdam
    #49534
    fasza, tehat lesz havas setting is.
    kösssssz
  • TDC Geronimo
    #49533
    "if snow gets on nate, it doesn't disappear, it fucking dissolves and leaves water marks."

    -.-
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.05.04. 23:21:14
  • TDC Geronimo
    #49532
    6 nap!
  • SlickAdam
    #49531
  • TDC Geronimo
    #49530
    Holnap reggel 9kor UC4 embargo. Viszont képeket/videókat nem oszthatnak meg megjelenésig csak a hivatalosan kiadottakat. Spoilerek miatt gondolom.
  • Tatyla
    #49529
    Csak berántottam 6 lepedőért a heavy rain+beyond two souls pakkot ennyiért ajándék
  • Moby
    #49528
    Töfike itt is!
  • Bandicoot
    #49527
    Ide is írom hátha nem nézed de: MOBY BLOODBORNE TOPIK! :)
  • arty
    #49526
    Szerintem nem kell.
    A paraméter szvsz ottvan a felületen (hiszen tuniuk kell, h épp füvön csuszol-e vagy aszfalton), s kinyerhető lenne, csak leszarták, sajnos.

    Az FH2 sem szim, az ffbje mégis klasszisokkal jobb. Dirt, Grid dettó.
  • darkSectorxxx #49525
    El sem hiszem!

    ~1 hét és Uncharted 4! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.04. 17:58:30
  • Totti5
    #49524
    Egyszer majd biztos, tetszik. Brófórsz meg 10 fps, amit leszedtem még pluszban, egyik nap próbáltam, de borzalom. Ahogy 10 pixel robban 25 fps szlovmósön 60ról.
  • TDC Geronimo
    #49523
    bleh...

    "The retail giant has posted a listing for the PS4 version of the superhero action-adventure game, dubbed inFAMOUS: Lightning Edition, with an accompanying release date of August 10, 2016. It’s available now for pre-order at just under $60.

    Not only that, but the box art seemingly confirms that Sucker Punch is indeed working on the long-rumored Spider-Man title for PS4"
  • Newfronter
    #49522
    Uncharted 4 kritika redditről(spoiler mentes):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    After the internet exploded last week with early copies of Uncharted 4 being sold on Ebay, I managed to get my hands on one.
    For those like me who just NEED TO KNOW MORE but don't want any spoilers, I thought I'd share my thoughts...
    Wow. Naughty Dog really pulled out all the stops here.
    Uncharted has grown up. This outing for Drake is a far personal adventure, mature, with themes and characters who are far more humanised than we've ever seen them before.
    The graphics, good lord the graphics. THIS is next-gen.
    The story is without doubt the best in the series, with action that blends seemlessly into the narrative (unlike U3). I was hoping this game would reach the heights of U2, and I'm delighted to say it surpassed those expectations within the first 5 chapters.
    The E3 demo that most of you may have seen, is even more impressive to play. Time and time again I was blown away by the environments you get to explore.
    Neil Druckmann is a god. He has crafted a tale that completely sucks you in from the opening chapters and never lets go. It takes it's time to teach newcomers, but treats long time fans of the franchise with moments that'll make them laugh, cry or both.
    This is a naughty dog masterpiece which should stand beside The Last of Us proudly... and it may even outshine it.
  • n000rbi
    #49521
    Nincsjáték.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt se tudom melyikhez kapjak