121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #49478
    basszus :(
  • n000rbi
    #49477
    Nem akarom elkiabálni, de azóta nem jött elő a gond.
    Azt azért hozzátenném, hogy a T150 anyaghasználatban messze kullog a DFGT mögött, a felfogatás egy vicc, remélem azért bírni fogja, amíg én használom. A DC-ről röviden annyit, hogy 2 perc után visítva léptem ki, akkora szar az FFB. (a DiRT Rally után pláne nagy volt a kontraszt)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.05.04. 09:03:02
  • arty
    #49476
    t150 ügy?
    (én is áprgédelek rá az F430-ról - bár nem írtál DC rivjút, de kockáztatok ;) )

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ha valakit érdekelne: huszasér' eladó a régi kormányom! ;)

    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.05.04. 08:25:51
  • arty
    #49475
    ha az aljkivágós módi jön, dokumentáld plz! :) és ha szépen sikerült kivágnod, mégcsak gányoltnak se tűnik majd...
  • mucsácsó
    #49474
    Kaptam mélt, hogy a Paragon-ból is lesz holnaptól (május 5) open stress test, szóval ha valakit érdekel, akkor elvileg próbálhatja majd az Overwatch mellé :)

    Official Playtimes:

    May 5th - May 8th
    US East Coast: Thur Noon - Sun 9pm EDT
    US West Coast: Thur 9am - Sun 6pm PDT
    London: Thur 5pm - Mon 2am BST
    Berlin: Thur 6pm - Mon 3am CEST
    Paris: Thur 6pm - Mon 3am CEST
    Moscow: Thur 7pm - Mon 4am MSK
  • TDC Geronimo
    #49473
    Holnap melózok már sajna. Mindenesetre ezt a játékot nem nagyon lehet lerakni. Olyan mint a siege csak az komoly lassabb cucc, ez meg káosz és fun.

    Konzolon tankkal meg supportal alig vannak... Még szerencse, hogy én imádom a support karaktereket meg tankokat is, mert azok nélkül elég esélytelen nyerni.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.05.04. 02:08:36
  • darkSectorxxx #49472
    Akkor a Hónap Grafikája lesz. :DDDDDDD
  • Kongy
    #49471
    Nálam eddig év grafikája... :D De ez 1 hét múlva változni fog érzésem szerint....
  • TDC Geronimo
    #49470
    partyba voltunk azért.
  • Moby
    #49469
    Akkor csak én nem hallom? Mér nem hallom? Na mindegy, holnap kiderítjük (meg felcsatolom az enyimet is).
  • TDC Geronimo
    #49468
    De mikizünk :)
  • n000rbi
    #49467
    Tudom, hogy már sokszor leírták előttem, de bődületesen néz ki ez a Ratchet
  • Moby
    #49466
    Gyerekhez kellett menjek, inkább kilőttem. Fasza volt, a végén nagyon elpicsáztak, holnap jövök megint :)


    /amúgy nem mikiztek?
  • TDC Geronimo
    #49465
    Netkód meg olyan mintha lanon tolnám AI ellen. Brutális
  • Moby
    #49464
    Nem próbálkozok. Egyem vót, az úgy-ahogy, de rengeteg süvöltőről hallok az újakból is. Meg lesz csinálva kussolósra. Igaz, minimális trancsírral fog járni, de egyben jó példa lesz rá mennyire gyötrelmesen egyszerű lenne ez a szotyinak, ha nem ragaszkodna generációk óta ehhez a tripperes notebookventihez.
  • Moby
    #49463
  • Totti5
    #49462
    ma még epik 1 hét és kurvaannyuk :D
  • arty
    #49461
    én má nagyon várom a 1216osod!
  • TDC Geronimo
    #49460
    ááá haverral szoktam tolni.
  • AntiHero
    #49459
    Amugy van fix csapatotok? Mer ha nincs mennék :D

    Mert lvl 51es vagyok mar, de most kezd idegesíteni a sok random idióta aki kilépeget meg lelő..
  • AntiHero
    #49458
    Tyűű..amugy cod 4 érzésem van a mappal kapcsolatban. Nem tudom miért az ugrott be :D

  • TDC Geronimo
    #49457
    Nagyon minőségi port lett bár blizztől nem is vártam mást főleg dio 3 után nem
  • TDC Geronimo
    #49456
    dobtam invet ingame előbb :)
  • Moby
    #49455
    DIE_DIE_DIE!
    ÁZTÁKUUUURVA :DDDD
    Fantasztikusan néz ki, ömlik a képernyőről, és mindeneközben alszik a gép. Blizzard istenek. De a legjobb nem ez benne. Hanem a tökéletes balansz. Annyira élvezetes, annyira nem válik egyetlen pillanatra vízfejűvé, annyira eltaláltak a karakterek, a képességek, fegyók, hogy az teljes agyfasz. Amit a játékvilág kitanult az elmúlt 30 évben az online arénaharcokról, annak nagyon finom esszenciája az overwatch. Day1 ez is...


    /kidobott a szerver, de ez a játék....hólisit! :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.03. 22:34:35
  • TDC Geronimo
    #49454
  • Moby
    #49453
    Azt a telibetekert jóéletbemár, mekkora ez a overwatch! :D
    Ütöm az asztalt, hogy visszakapjam az irányítást :DD
  • TDC Geronimo
    #49451
    Találtam kis videót mapról meg operatorokról
  • Kongy
    #49450
    Jaja, meg én a Tarzannal is elvoltam.. :D Ezek amúgy PS One klasszikusok, nem értem miért nincsenek fenn Store-ban : /
  • mucsácsó
    #49449
    Szóval rip Battleborn... Nem lep meg :D
    Eddig csak jokat olvastam rola, szoval Blizz hozza ugy fest ismet a kötelezőt :D
  • AntiHero
    #49448
    Elég nekem a siege :D
  • TDC Geronimo
    #49447
    Aki kicsit is szereti az online fpseket és a minőséget az 5én vessen egy pillantást az overwatch betara.
  • TDC Geronimo
    #49446
    aladdin is jó volt :)
  • Kongy
    #49445
    Tanulság: ami jól működik játékként, nem biztos, hogy jól működik filmként is. És ez fordítva is igaz. Régen amúgy voltak minőségi Disney játékadaptációk, bár lehet csak gyerekfejjel tűntek annak. :D Éltem-haltam a Hercules játékért.. :D
  • TDC Geronimo
    #49444
    Ott a játék és az hosszabb is meg jobb is és úgy néz ki, mint egy mese
  • SlickAdam
    #49443
    ratchet & clank MOVIE:
    - IMDB: 6,4
    - Meta: 31
    - Rottentomatoes: 18%

  • TDC Geronimo
    #49442
    hólisit BF momentum :)

    Na ezért imádom a sorozatot és alig várom a 6át
  • TDC Geronimo
    #49441
    Ingyenes BF4 meg hardline DLC

    BF5 megjelenésig úgy néz ki minden hónapban lesz 1-1 ingyenes DLC, amit EA ad majd a 2 BFhez
  • n000rbi
    #49440
    Hátazapirospont?
  • Totti5
    #49439
    Vicc kiadni a széria legsikeresebb részét a 10. évfordulóra, ráadásul ilyen minőségben? ki van nyalva a júzer segge.

    Azt hiszem sokaknak fogalma sincs mi volt 10 éve.
  • Bandicoot
    #49438
    BF3/4 között nem 1 év telt el és elég komoly látványbeli különbségek vannak. COD-ban hosszú évek óta ez messze nem elmondható. Attól hogy te nem látod még probléma ami bizony másnak feltűnik nem véletlen. És igen az AW is kib*szott undorítóan tudott itt ott kinézni főként multi mappokon sokszor olyan érzése van az embernek hogy a COD4 modot tol.

    Dice-al ellentétben az Acti évenként fosatja kifelé a COD részeket és ez meg is látszik a szinvonalán (és hálistennek az egyre zuhanó eladásain is). Mindent elárul hogy inkább várnak az emberek a kommentekben egy 4 remasterre (még ez is külön vicc) mint egy új részre. Szénnéfoltozott kiöregedett motor. Levele.

    Neked pöce hogy más készítők kimondják az igazságot. De ettől még teljesen jogos igazság marad. Attól hogy itt ott szépre tudják faragni a látványt attól még számtalanszor 10+ éves grafikai szinvonalat képvisel.... Maga a játékmenet meg...

    A hab a tortára hogy a stabil 60 frémet sem képesek már tartani (nem az AW nem volt stabil 60 frémes)...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.05.03. 18:51:20