121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #49680
    Ezt látva a régi részek picit butácskának tűnnek. :D
  • darkSectorxxx #49679
    Uncharted 4 SPOILER!!!!!!

    fasz lesz ez. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.05. 23:50:18
  • Tikal #49678
    Akkor most hogy feloldották az UC4 embargót, mi éppen hogy léptessük életbe megjelenésig, köszönöm :D
  • Tikal #49677
    alteratív WW1?? remélem nem...
  • Moby
    #49676
    Nemtudom meg lehet-e ezt objektíven ítélni. Gyakorlatilag szentségtörés szintjén mozgott akkoriban (meg azóta is).
  • darkSectorxxx #49675
    Volt aránylag kellemes része is, énis láttam az újakat, csak aki az első 3 részen nőtt fel annak kicsit más. :D
  • darkSectorxxx #49674
    thx. :)

    látom megjavult az sg-pm rszlege. :D
  • arty
    #49673
    nekem ugye első konzol a 360 volt, sose láttam rókásjátékot előtte... ráadásul gépen a platformer kvázi jegelt/halott műfaj volt akkoriban
    ésbezony, eléggé pozitívan éltem meg még a fos-crash-t is :)) nemtok róla objektív mérce alapján írni, de a ténnyel mostmár tisztában vagyok: mindenki fosozza őket...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    leáldban is mit kaptam anno érte... a tudatlan újkonzolos rácsodálkozott egy atomszutyok platformerre, lol
  • Moby
    #49672
    Hazudnék, ha azt állítanám: mindet megpiszkáltam :D De kétlem, hogy bármelyik belenyalna az ND által meghatározott szintbe

    /még xbox classicon próbálkoztam valami részekkel, de csak a szörnyülködésre emlékezem :)
  • arty
    #49671
    nanana! nem voltak ám azok olyan rosszak!

    az egyiket asszem letoltam, de a címe (meg egyáltalán: h mi volt benne) most nem ugrik be...
  • Moby
    #49670
    Mentválaszakérdésre.
  • darkSectorxxx #49669
    Most hirtelen én sm tudom összeilleszteni a puzzle-kat
    :D

    Bár van egy szólás, hogy a kivétel erősíti a szabályt, lehet ezzel kihuzhatom magam a gödörből. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.05. 22:23:17
  • Moby
    #49668
    >Azt a sok moslékot láttam ps2-re de nem tudtam hogy nem ők voltak

    Ez a feltételezés logikailag nehezen összeegyeztethető azon kijelentéseddel, hogy a szarból is aranyat csinálnak :D
  • darkSectorxxx #49667
    Crash 1-3 epic, megvan egy lemezen a 3 rész....
    Racing nekem soha nem jött be utáltam az ilyet, meg volt az a Dash Bash vagy mi....társasjáték.
  • Seth
    #49666
    Asszem csak Crash 1-3 meg a Racing, aztán kifújt tőlük a széria. Ergó az összes ,PS2-től kezdve már nem az ő művük
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2016.05.05. 22:19:10
  • darkSectorxxx #49665
    Azt a sok moslékot láttam ps2-re de nem tudtam hogy nem ők voltak, azt hittem az Uncsi+TLOU elvitte a tőkét, meg időt. :D
  • Moby
    #49664
    Nem tűnt fel, hogy volt később néhány kakkantó része, amihez már semmi közük nem volt?
  • darkSectorxxx #49663
    Jó na véletlen volt egy péntek 13. :D
  • darkSectorxxx #49662
    nemár....ezt nem tudtam! :(
  • Totti5
    #49661
    basszus pedig úgy terveztem h ez a pár nap teljes tagadásban lesz, hátha sikerül befogni pár madarat ( egy azért volt )... na mindegy, a hype elvitte ezt is
  • SlickAdam
    #49660
    jak x: combat racing
  • Bandicoot
    #49659
    Elégedett /= elvakult lilafátyolos 0day reviewerek.
  • Moby
    #49658
    Vagy 15 éve eladták a jogokat, csak épp a sarki fűszeresé nem volt azóta. Tőlük sajnos ilyen nem várható.
  • darkSectorxxx #49657
  • Totti5
    #49656
    Az a jó pár majd lemorzsolódik és marad majd 10 millió elégedett.
  • darkSectorxxx #49655
    Már most folyik a nyálam. :)

    Mondj egy cimet tőlük ami nem szuper játék? :D

    TE CRASH BANDICOOT. :D
    Amúgy jöhetne már egy új rókás játék. :D
  • darkSectorxxx #49654
    Én lebeszéltem Gero-val hogy PM-ben kapom a cuccokat ez szerintem így korrekt intézési forma. :)

    Ő maga nem nézi meg csak informál, én meg nem vagyok ilyen hogy nem akarom látni, egyrészt ugyse látok mindent, meg más élmény játszani mint nézni youtube, de értem amit ti nem szeretnétek látni. Ez korrekt is így.
  • Bandicoot
    #49653
    Na pont az ilyen irományok miatt nem adok más userek szavára csak saját tapasztalatra.
    Le nem cidáznád őket ha bekopogtatnának,már bocs?...
  • Moby
    #49652
    Jó én leszarom, legyen vér, csak legyen vér a pucájában 10-től. Engedjék már meg nekem, hogy belebámulhassak a monitorba amikor felcsendülnek a nyitódallamok úgy, hogy nincs semmiféle előzetes ítélet vagy túlzó várakozás. Sokáig nem értettem miért rinyál Slick, de tényleg olyan méretűvé vált, hogy nincs az a szikla, akin ne hagyná ott a nyomát. Én azt is értem, hogy mindenki lelkes, de még 5 napot bírjunk ki. Ennyi, nem valami teljesíthetetlen dologról beszélünk.
  • darkSectorxxx #49651
    +1
  • Totti5
    #49650
    Azt tudom hogy jövőhétem a UC4 és a DOOM 4 jön és dózerol, imádom őket, brutáljók ( najó nem az UC4 szar lesz mert nem xboxra jön ). Felőlem lehetne ríl júzerek akik megmondják a tutit, amikre konkrétan rottyantok, mert mindenkinek más az ingerküszöbe és preferenciája. Azt h mi nem fog tetszeni benne majd én eldöntöm ( nem fogok benne rosszat keresni, nem is érdekel, egyszerűen élvezni akarom minden pillanatát ), és elmondom ami igazából semmit nem jelent másnak. A játék pre orderben, day1 is pontosan azt adja mindenkinek amit 1 hét, 1 hónap, 1 év múlva.

    Nekem hypolhatja óránként valaki hogy az UC4 csodás, gyönyörű, fasza, húdekirály. Pontosan tudom hogy az lesz, nem is várok mást.

    Aztán nekem hypolhatja akárki a DS3at, BF5öt meg a többit olyan szépen ignorálom mindet és görgetem tovább mint a huzat.
  • darkSectorxxx #49649
    Csak egy gond van te nem érted hogy nem holmi halandó fejlesztkről beszélünk, hanem varázslókról! :D

    Ezt kell megérteni, ha szart kapnak, akkor abból arany lesz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.05. 22:06:14
  • Bandicoot
    #49648
    UC4-nél meg majd lesz más probléma. Nem érted ami le lett írva, mindegy.
    Túl van tolva a hype és túl magas lesz a mérce,garantált hogy emiatt jópáran csalódni fognak,főként akik nem szenvednek elsőnapos/hetes lilaködben.
  • arty
    #49647
    edge 7

    "áhááá, na végre valakinek volt vér a pucájában!!!! akkor neki is állok..." ;)))
  • Bandicoot
    #49646
    UC4-nél már direkt rá sem nézek ezekre a review-ekre, csak basszus belépek ide és mi fogad? Idézet...
    "omájfákingád ND bojz ár gádz dizisz dö moszt bestestestgréteszt gém of dö vörld".... Akarva akaratlan is belefutok a hype-ba...:D
  • darkSectorxxx #49645
    UC4-nél más mint a Das.

    Das 3-nál a probléma ami miatt csak a sor második legjobbja, ez a nehézség, nem én mondom hanem a fanok, másban minden téren üt....U4-nél ilyen probléma nincs....
  • SlickAdam
    #49644
    attol fugg komolyan veszed-e a hype infokat. en kb leszartam a visszajelzeseket. legjobb resz? baszott nagy nehezseg felidötöl? pfff. bics pliz. majd ha latom.
    ugyanez U4. ennel csak a hype kommentek letezese es mennyisege idegesit mar, nem a tartalmuk (mert az elsö nehany ota skipp)

    std::cin.ignore();
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.05.05. 22:00:50
  • darkSectorxxx #49643
    :D
  • TDC Geronimo
    #49642
    Nem tudni. Mondanak már minden félét, de legtöbb pletyka alternatív WW1ről volt. Holnap kiderül.
  • Moby
    #49641
    Nincs mire várnom. Az idő nem fog vele csinálni semmit. Remélem addig velem sem. De utóbbira minden nappal, minden beszúrt véleménnyel, minden review-val nagyobb az esély. És szélsőséges esetben képes vagyok a jelenségen keresztül megutálni egy terméket, mintahogy sok ember, mert az adott jelenséggel nem tudok azonosulni. Ld. boltok előtt táborozás, vagy a boltból kihozott valami kamera előtti szétverése. Mert ezek csak a szélsőségek, és az interneten már csak ezekkel lehet kitűnni a tömegből. Sem egyikre, sem másikra nem vagyok vevő. Sem a túltolt hypera. Csak a vegytiszta kapcsolatomra a játékkal. És ehhez a legjobb lett volna megjelenés előtt 1 hónappal letolni.