121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #49840
    Persze hogy össze, ami szét lesz csomagolva talán már jövő ilyenkor avagy hamarabb is. Egybe még nem maradt ilyen dolog... szóval ennek nem kellene problémának lennie.
  • darkSectorxxx #49839
    PC-re nekem megvan ott nem számít?
    Hát néhány órát.
  • arty
    #49838
    - mert összecsomagolták a két codot, nem extraként kapod a remaztert (hanem azzal adják el az űrlövöldéjüket)
    - mert a fosbájt szebb és mégis jobban fogy a rondább és ez frusztráló

    nemtok másra gondolni, h miért kéne hételni. kampányban eddig a cod köröket vert a böfire - noha én utóbbit is szoktam bírni, nagyonis.
  • MrDevil
    #49837
    Engem még nem hívtak, 2 napja ígérgetik, hogy holnap hívnak.... tegnap azt mondták ma hívnak... lehet megveszem inkább ma a gamertechnél :D
  • roolandsan
    #49836
    Van olyan akit még nem hívtak platinumból UC4 SE-vel kapcsolatban?
  • Totti5
    #49835
    Nem az a félmillió hater fogja "nem" megvenni a játékot. Azok vegyék a BFet, ha az jobb nekik. Lesz sok sok millió aki a CODot fogja venni, és arra aztán az ég világon semmi garancia h a BF story jobb lesz mint a CODé, hisz eddig sem iazán volt, de hát a szokásos hater hullám ami már volt a múltban sokszor most éppen a CODon éli ki a dolgait, a kérdés az hogy egy olyan minőségi és baromi látványos, hangulatos tréler után + egy fullos remék COD mellett mi a francért teszik ezt, de hát vannak az életben mindig dolgok amit nem lehet megérteni, mert semmi logikba benne... ez is olyan.
  • Selminar
    #49834
    Azt azert vagjatok, hogy lehet vasarolni a neten like-ot meg dislike-ot? Nem tartom elkepzelhetetlennek h valamelyik konkurens ceg all a dolog mogott.
  • Ulthane
    #49833
    Tessek
  • Tikal #49832
    A Call of Duty trailer több mint fél millió dislike-ot kapott... a 200 like meg gondolom a remake Modern Warfare-nek szól :)
  • Tikal #49831
    te a nagy multis, akinek még PS plus előfizetése sincs, megint nyilatkoztál egy multis lövöldéről, óriási. Még is hány percet toltad? :D
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.05.07. 06:08:28
  • Tikal #49830
    akkor nézd meg jobban...
  • darkSectorxxx #49829
    kellemes ez a Uncharted 4 háttér, kár hogy annyira elkúrták ahogy lehet, semmi szép nincs képen, annyira snasz amennyire csdak lehetett, hihetetlen, nem értem bárcsak kitehetnék magam hátteret, ezek a szutykok amik gyárilag vannak lol.
  • darkSectorxxx #49828
    Amúg ennyi, a Battlefront mint techdemo ja jó, de mint multis játék éményben egy kalap szar.
  • darkSectorxxx #49827
    +1
  • darkSectorxxx #49826
    Oks puding próbája az evés, amugy a BF nekem is megvolt csak szólok láttam szép ja de nem ennyire.
    Ott is az erdős rész pl szerintem köze nem volt a bemutatott ingame jelenethez e3-on... :D
  • Bandicoot
    #49825
    Cserébe beköszönne az az átok ami jelenleg pc-n van. Megveszel valamit és ha megunod vagy nem jön be kidobott pénz, eladni nem tudod. Köszi de kösz nem.
  • SlickAdam
    #49824
    jackfragrance? ö is parfüm kedvelö?
  • TDC Geronimo
    #49823
    jackfrag játszott vele. Érdemes meghallgatni mit mond

  • arty
    #49822
    Pont akartam mondani a battlefrontot, hogy ottse... ;)
    1-1 pillanatig, mintha, majdnem. Beállított, megrendezett, supersampling, megmégmittoménmiféle trükkök teszik "szebbé" ezeket a trélereket.
  • n000rbi
    #49821
    Javíthatatlan vagy
  • TDC Geronimo
    #49820
    Októberig biztos nem
  • n000rbi
    #49819
    Már megint nem látsz a ködtől Gero. Mindenki tudja hogy néz ki a Battlefront és az is nyilvánvaló, hogy mindent agyonver majd a látvány a Battlefield EGY esetében is, de attól ez még in-engine tréler volt és ilyet gameplay alatt nem fogsz még jó ideig látni.
  • mucsácsó
    #49818
    Nemnem, pont ezért írtam, hogy csúnyácska, legalábbis játék közben - az átvezetők szétasznak valóban, dehát...
  • TDC Geronimo
    #49817
    Láttad te a battlefrontot hogy néz ki? Többet nem szólok a témában, de aki tájékozatlan az ne szóljon a témában badarságokat.
  • Paranoia
    #49816
    majd a neo kiizzadja magából ezt a szintet
  • darkSectorxxx #49815
    Miért Mirrors annyira szép? :D

    Amúgy az in engine-től a falra mászok, ki a faszt érdekel ha köze sincs a final-hoz, ezt soha nem értettem, akkor ennyi erővel cgfilm azt viszlát.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.06. 22:38:21
  • SlickAdam
    #49814
    vajon anno az 1. vilaghaboru alatt 1. vilaghaborut emlegettek az emberek? :)
  • mucsácsó
    #49813
    noigen, valahogy eléggé ki lett hangsúlyozva a trailer előtt, hogy mindez IN ENGINE :D
    más kérdés, hogy hány atomreaktort toltak alá felvételkor... :D annyira ronda biztos nem lesz, de csalóka azért, az tuti. meg szerintem codtól biztos szebb lesz :D
    meg amúgy igen, Battlefront is hozza kvázi ezt a látványt, szóval én annyira azért nem kételkednék bennük... (bár Mirrors Edge béta után meg..köhhhöm....)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.05.06. 22:34:17
  • TDC Geronimo
    #49812
    Nem kell ez. Nem fogok többet itt semmit hypeolni eleget sírtatok miatta az elmúlt napokban.
  • darkSectorxxx #49811
    Azért ez meg a BF közöt nem kevés eltérés van.
  • SlickAdam
    #49810
    na akkor matol BF1 hype info kep treler gif twitter aradat megjelenesig. wuhuuuuu

    vagy nyit valaki egy topikot? nem mertek tuti.
  • TDC Geronimo
    #49809
    Ez így néz ki jobb ha elhiszed. Ugyanez volt battlefrontnál is. Tisztán látszik az enginen az ott bevezetett újdonságok.
  • darkSectorxxx #49808
    Egyértelmű, én is erre céloztam, vicces lenen ha ezt fullhd-ban hirtelen tudnák a mai gépek, akkor kicsit vicces lenne az edigi felhozatal :D
  • darkSectorxxx #49807
    Ez mind szép és jó.

    DE EZ MIN FOG ÍGY FUTNI majd? Konzolokon?
  • arty
    #49806
    mindkettő tréler volt, de ha tennem kéne h melyik grafika áll közelebb a majdan játék közben átélhetőhöz: tuti a codra voksolnék...
  • darkSectorxxx #49805
    Xbox csak az EA access miatt.
  • AntiHero
    #49804
    Na most mondta el. Azért mert WW 1 = BF1
  • Ulthane
    #49803
    Vagy mert Xbox 1.
  • AntiHero
    #49802
    Gondolom mert visszatérnek a "gyökerekhez" meg nem volt számozott 1-es rész tudtommal.
  • Ulthane
    #49801
    De mi a faszert Battlefield 1 a cime?