121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #49800
    Hát ahoz képest mérföldekkel jobb.

    Remélem lesz gameplay is.
  • Ulthane
    #49799
    Nagyot fog egni a COd, bar ez a trailer uber brutal pecen ment szerintem.
  • TDC Geronimo
    #49798
    OEEEEMGÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
  • Ulthane
    #49797
    Elobb 450 ezer volt.

    Ez a trailer kurva jo. Ezt azonnal veszem, pedig az fps mufaj nem a baratom. Elso vilaghaboru, huhh.
  • mucsácsó
    #49796
    NAJÓ AZTAKUUURVAÉLET. ehhez képest tényleg 2010-es lastgen szar a COD... :|||
  • AntiHero
    #49795
    Hmmmm..latvanyos volt a trailer az tuti. De nem
    Lesz elsőnapos
  • arty
    #49794
    ez most kimondottan kínos :(
  • n000rbi
    #49793
    Ennyit pofázni a semmiről...
  • TDC Geronimo
    #49792
    De ez nem akad ez jobb

  • TDC Geronimo
    #49791
    Tessék
  • TDC Geronimo
    #49790
    350k néző streamen hólisit...
  • darkSectorxxx #49789
    Milyen stream?
    Linket! :D
  • arty
    #49788
    meg se néztem mire írtad :D

    (amugy láttam már, de elfelejtettem :D és rájöttem, h nem is fáj annyira :D )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.05.06. 21:45:09
  • arty
    #49787
    grat, ez az egyik legjobbabb!

    (sajnos enyém nem ilyen, hanem wheelstandpro és bár omegán agyaltam, belefutottam egy féláras, szinte új példányba és van az a pénz...)
  • SlickAdam
    #49786
    tan elsö gameplay(?) videoban volt. biztosra vettem, hogy azt mindenki latta mar, de a biztonsag kedveert szpojler. SZPOJLEEEER
  • SlickAdam
    #49785
  • arty
    #49784
    nabazmeg, ebbe most jól belenyitottam :((
  • n000rbi
    #49783
    :(

    Jelenleg egy bútorlapokból tákolt "cockpit"-tel nyomom, de egyetlen alternatívaként egy ilyet rendeltem, május végére talán nálam lesz. Az elpakolható wheelstand-ek közül ez tűnt a legstabilabbnak és bármikor be tudom dobni a szekrénybe, ha nem használom.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szállítással majdnem 50k. Kurvasok.
  • arty
    #49782
    +1
    nem irigység amit érzek, inkább csak düh, hogy bizonyos boltok ekkora férgek.

    (kolléga mesélte, h anno a diablo2(?)-vel jártak így - akkor a cdgalaxis volt mocsok és "miattuk" rájukrohadt a rengeteg példány, miközben ők még csomagoltak a 2 nappal későbbi rajthoz, NEM adták a juzereknek, mert vállalták az ikszedikei megjelenést. szimplán nem fair. ennyi.)
  • SlickAdam
    #49781
    de most beleegett az agyamba 1 mp alatt, hogy kormany nelkul nem az igazi... :(
    es en tuti nem adok ki 50-60k-t arra, föleg hogy hely se lenne es a tv is tul magasan van
  • arty
    #49780
    Jah, a need for speed, a tomb raider, doom meg a többi gané név után már fel se tűnt volna. Jade.

    De tény: ez is fos.
  • SlickAdam
    #49779
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nalam mar a hazassag tenye is kiverte a biztositekot az egyik regi videoban, amit megneztem hulye fejemmel... szerettem volna sajat tevemen atelni azt a parbeszedet a padon es sirni mint egy kiflany... :(
  • TDC Geronimo
    #49778
    Na fél óra még. 80k+ nézi már streamet. Alig várom <3
  • n000rbi
    #49777
    Egyébként ma belecsusszant megint jópár óra a DiRT Rally-ba. Egy mezei T150-nel is elképesztő élmény, sose tapasztaltam hasonlót. Vegyétek!
  • TDC Geronimo
    #49776
    ain't seen nothing yet. Mondták semmit nem mutatott. ND most okos volt
  • SlickAdam
    #49775
    story trailer? wise nigga nem nez olyat
  • darkSectorxxx #49774
    Ha valamit spoiler mögé teszünk az a legbiztosabb akkor nem lehet gond. :)
  • TDC Geronimo
    #49773
    Hiszel amit hiszel. Csakis olyan képeket láttam ami benne volt story trailerbe vagy a 2 E3 demoba.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.05.06. 21:23:19
  • TDC Geronimo
    #49772
    soha nem spoilereztem el magamnak gafon még egy játékot se. Lehet okosan is csinálni
  • SlickAdam
    #49771
    ezt siman nem hiszem el. ugyse ismerned be, hogy arcodba robbant a szerelembomba. woop woop
  • SlickAdam
    #49770
    ez tru talk. en alig latogatok gamer oldalakat, csak gamer365-öt naponta egyszer es nulla szpojlerbe futok, legyen szo barmirol.
    de ITT veszelyes a talaj, mert van aki idelapatolja a kakit.:D aki tuzzel jatszik...
    naggybol erthetö amire gondolok? :D
  • TDC Geronimo
    #49769
    Nem spoilereztem el semmit pedig éjjel nappal UC topikot olvastam.
  • n000rbi
    #49768
    A kis sneciek. Hogy fog most a család aludni?!
  • darkSectorxxx #49767
    :D
  • darkSectorxxx #49766
    Neeem! :)
  • darkSectorxxx #49765
    Csak vicceltem, én örülök hogy ő szórakozhat, annyira nem bosszant engem, megvette dobozosan azt ennyi, én kibírom keddig. :D
  • n000rbi
    #49764
    Ha nem bújnád álladóan a gafot se lenni annyi spoiler
  • TDC Geronimo
    #49763
    Ezért örülnék a digitális jövőnek én. Nem lenne több spoiler, leak, anyámkínja
  • SlickAdam
    #49762
    utaljuk ki Moby-t a faszba! en A mondo vagyok.
  • n000rbi
    #49761
    Ez nem irigység Darky, hanem kurvára bosszant, hogy ha van egy fix megjelenési dátum, akkor néhány tolvaj/zugwebshop/akármi miért nem tudja betartani.