121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #49880
    Hallgattam miket változtatnak. Rengeteg "apró" tweak lesz, aminek nagyon örülök
  • AntiHero
    #49879
  • Tikal #49878
    Azt hiszem az egyiket már 20-szor megnéztem, a másikon meg majdnem elaludtam...
  • Tikal #49877
    neked mi bajod.....
  • darkSectorxxx #49876
    Végülis majdnem. :D
  • Totti5
    #49875
    Valami Infinity Ward játék akik totál amatőrük a témában....
  • TDC Geronimo
    #49874
    Ja BF tegnap jött, melyik a másik?
  • Totti5
    #49873
    Mind a két játékból egy darab baromi látványos szinematik tréler jelent meg.
  • darkSectorxxx #49872
    Javítsatok ki ha tévednék, de BF-ről egyenlőre semmit nem tudni azon kívül hogy egy film készült belőle szar vágással. :D
    Mire tudnák verni a brét?
    Még ha így is lenen hogy vernék, még nincsen mire, nincsenk tények, részletek, max egy videó. :D
  • Totti5
    #49871
    "akarja erőltetni az emberek torkán a ganéjt"

    Hallottál már arról hogy nem kötelező megvenni és játszani? ha szar hát szar, ott a BF1 lehet arra rángatni, az tökéletes.
  • darkSectorxxx #49870
    hát nem emlékszem hogy boss-oknál ez miatt felemeltem a hangomat, max a kamera miatt meg beakadás, az hogy kint a moboknál volt az egy dolog, de a boss-oknál kurvagáz....gondolom érted mire célzok, lehet itt kevesebb összeségében csak kurva rossz helyen. :D
  • Totti5
    #49869
    És? az övék, azt csinálnak vele amit akarnak, nem a júzer fogja diktálni h mit csináljanak és ha megcsinálták akkor azt hogyan adja. A júzer örüljön h ilyen kaphat, mert megcsinálják és ne hisztizzen, vagy várjon a sorára ha élete álma egy 10 éves COD rész. Meg fogja kapni, MAJD.
  • Bandicoot
    #49868
    Gyakorlatilag eddig midenhol azt olvastam hogy BB sokkal zavaróbb volt. Kitoltam a DS3-at már 3-szor. És nem,abszolút nem futottam zavaró esetbe. Ahogy mondtam a géped egy furmány. Mindegy. Mentem gámolni.
  • darkSectorxxx #49867
    Itt zavaróbb, lehet számszerint ugyanannyi volt, ott is néha megjegyeztem én is tapasztaltam de ennyire nem mert ha ennyire látszik ott ott is trágárkodtam volna. :)

    Vagy lehet azért mert ott sokkal gyorsabb az alapjáték tempoja és ahoz képest nem tünt annyira lassúnak, itt viszont diafilm szinte. :D
  • darkSectorxxx #49866
    Lehet benne valami, de látták mások is ahogy játszok és mondták hogy látszik télleg, a pc-n meg ez a futásos lassulás ugyanugy előjön, nem gépfüggő. :)
    Létező jelenség, van vidim is majd dobok fel. :)

    DragonSlyaer-nél tökmindegy mikor megyek a lifttel és futok be hozzá, ott 100%-ba előjön ez a lassulás amikor futok, ha valakit érdekel ott tuti megnézheti.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.07. 19:45:05
  • Bandicoot
    #49865
    Rendben van de abszolút nem annyit és úgy ahogy leírtad. BB esetében a netes fórumok alapjá jóóóval nagyobb gebaszok voltak ilyen ügyben szóval neríjjá miatta.:)
  • darkSectorxxx #49864


    Tesód eltünt az U4-el...nagyon nyomhatja. :D
  • darkSectorxxx #49863
    Jah Das kiderült legalábbis neten hogy nem az fps esik, vagyis nem csak az, hanem amit mondtál valszeg akad náha, de pc-n is mert monták.

    Nem vágom, Boss-oknál is nekem lassú nagyon, Dancer-nél sokszor amikor közel van és elkezd forgóütésdt, annyira belassul hogy ihaj....de egyenletesmarad a sebesség, nem szaggat a kép de érzed hogy lassu minden....SŐTT az ütések is a kombokat amikor csapkodok lassabban csapkodok bent a Boss-nál mint kint....kb annyira észrevehető mint a 30-60fps, de ez nem fps hiba.... :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.07. 19:42:03
  • Harlekin
    #49862
    Szimplán csak annyit nyomta a QB-t,hogy idő csapdába esett a ps4 is...
  • Harlekin
    #49861
    Szerintem csak fodrásznál volt és vágatott meg nagyon őszült és kapott egy festést semmi extra...
  • Bandicoot
    #49860
    Nem mondtam hogy hazudnál csak hogy neked valami furmány van azzal a géppel ha ilyeneket élsz meg.:)
  • darkSectorxxx #49859
    Hát legközelebb felveszem telefonnal, azért nem hazudnék összevissza, beléptem a játékba és a Das3-nál nem mozgott a karakter, hanem másodpercekkel később, de mé a menüben is...nem tudom hogy tuti a feltöltés miatt sak gyanitom, mert ujrainditás után is csinálta szóval nem a ps4 gép probléma volt....érdekes elhiszem , mert énis ezért nyomtam wattafuck-ot ezt a jelenséget neten lehet észrevenni de itt ugye max a rádiójel lehet bezavar valami.

    Kb az van mint amikor stream-elek és a stream-elt képet akarom irányítani, úgy képzeld el az egészet, de most már jó hálistennek, ez velem kb 2x volt eddig régebben, azóta nem, pedig lemerült párszok a kontroller.

    Én sem értem.
  • TDC Geronimo
    #49858
    Most megy új R6 DLC élőben

    De fasza lesz mennyi újítás
  • Bandicoot
    #49857
    Neked ilyen furmányos xaktákba illő dolgok történnek a gépeddel...
    A DS3-ban a "bulettime" szerű belassulások még mászkálás közben is...A kontroller nincs feltöltve és lagot okoz.... Wtf?
    Egyikkel sem találkoztam,soha. DS3-ban nagyon nagyon ritkán a framepacing-be azt is 1 helyszínen illetve 1 bossnál,de semmi olyannal amiket írtál és amiért histiztél..Ez a kontroller nincs feltöltve és akkor lagol dolog meg...
  • darkSectorxxx #49856
    Kabbe, közbe emlékeztem hogy volt már hasonló nekem, és eszembe jutott.
    A kontrolelr nincs rendesen feltöltve, hiába jelzi 2 csikra, kábelre dugtam töltve játszom és most jó. :D
  • Seth
    #49855
    Na nekem ez az Overwatch sem valtoztatta meg a multi fps-ekrol alkotott velemenyemet. Baromira nem tudnak lekotni.Ezt most csak azert probaltam ki, mert agyondicsertetek :) Nem nekem valo ez a mufaj, na. Nem fogom eroltetni
  • SlickAdam
    #49854
    kb 6 eves korom ota videojaccok, de nalam ez mindig is igy volt.
  • darkSectorxxx #49853
    Ejj basszameg, mi a gyikom lehet?

    Nektek volt már ilyen mint most nekem?
    A kontroller nyomok valamit és a játékban később reagál a karakter? LOOOOOL
    Ez mi?

    Mi a gyíkom laggol a kontrollerem?
  • Bandicoot
    #49852
    1. ha neked nem világos mi mindenben lett más a bf4 a 3-hoz képest vagy akár a hardline a bf4-hez képest akkor szerintem nagyon nincs miről beszélni.
    2. Nem egy 10+ éves motor fut a BF-ek alatt amit szanaszét tupíroznak és még akkor is okádékul tud kinézni ittott miközben a gépigény csak nő és nő annyira hogy már a konzolon is képtelenek a stabil 60 frémre (mert bizony az AW már rendesen otromba volt sokszor miközben a stabil 60 frémre képtelen vlt konzolon is).
    3. Egy szóval nem mondtam hogy baj a COD4 remake, vagy hogy szégyeljék magukat - bár kételkedem a minőségében a multiplayer kapcsán -vajon visszakapjuk a rendes dedikált szerver támogatást, a szerverkeresőt,és minden egyebet??. Viszont az parádésan nevetséges hogy elsőkörben csak akkor lesz beszerezhető ha megveszed az aktuális COD hulladékot...Nehogy véletlenül külön adják ki és az új csoda bukta legyen mellette...
    4. 10 éves jubileumra nagyon szép a COD4 remake de talán azon kéne elgondolkodni hogy illene már réges rég lecserélni az ősöreg motort ami már így sem a fix 60 fps-re nem képes sem a megfelelő látványra olykor.

    Elég sokat elárul a COD csodáiról hogy az utóbbi években egyre gyérebbül néz ki az aktuális játékokhoz képest miközben a framerate gyengül, gyakorlatilag egy battlefronthoz képest ahol vagy 50szer nagyobb és komplexebb térképeken több játékos tolja egymás ellen földön levegőben járművekkel is (de mondhatnám a BF4-et is), marha korrektül néz ki. Ezzel szemben a COD törpe mappokon kevesebb játékossal szinte nulla járművel rendesen otrombán néz ki mellette...

    Szerinted 500ezer hater nyomott negatívot a játékra, és a legalja pöce ahogy a dice-osok kiröhögték a COD-ot. Szerintem meg teljesen jogos reakció arra amikor valaki már nevetségesen le akarja erőltetni az emberek torkán a ganéjt.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.05.07. 19:08:39
  • Tikal #49851
    A legnagyobb mocsokság, hogy csak az új résszel kaphatod meg a COD MW-t, jogos a játékosok felháborodása!
  • Totti5
    #49850
    BF miben fog megújulni, mint a 3-4 és hardline? tök ugyan az lesz a séma, csak más setting apróbb előrelépésekkel. Sorozatok már csak ilyenek és ha itt drasztikusan belenyúlnak az eddig kedvelt sémába akkor a meglévő játékosok lesznek elsősorban kiakadva h a kis játszóterüket megbolygatták.

    Nehogy már az Acti szégyelje magát hogy a saját pénzén remékeli a széria legsikeresebb részét a 10. évfordulóra. Jóhogy nem lövetitek le őket amiért merték megcsinálni. Nyilván senki nem venné meg csak az MW miatt. Ez is olyan nyilvánvaló mint hogy a Watch Dogs a Destiny és a Division csak a hype és a reklém adta el. Bullshit és haterkedés fellegvára mint mindig.
  • Bandicoot
    #49849
    Az nem "félmillió hater" hanem félmillió játékos akinek elege van az évenkénti megújulni képtelen és multiban egyre gyengébb és gyengébb COD részekből. A hab a tortán hogy az aktuális csudát a méltán nagysikerű COD 4 remake-jével akarják lecsusztatni az emberek torkán...
  • TDC Geronimo
    #49848
    Ez jobb még ha nem is szeretem ezt a minden évben előkerülő rip cod baromságot. Akik ezeket mondják első nap veszik meg azt is...


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.05.07. 16:59:01
  • mucsácsó
    #49847
    Fakk, megelőztél :D #ripcod

    Aki Overwatchozik PS4en, az vegyen fel! :)
  • AntiHero
    #49846
  • Kongy
    #49845
    Kipróbáltam én is az Overwatch-ot... gyerekek, nem tudom mikor játszottam utoljára ilyen jó multis játékkal, ez instant buy nekem. Szkeptikusan álltam az egészhez, mert én a TF2-t nem szeretem, de ezt össze se lehet azzal hasonlítani. Nagyon király, és lehet nyomatni még 9.-éig :D
  • darkSectorxxx #49844
    Télleg nem akarok itten U4-et futtatni, de tegnap belenéztem a játék elejébe!
    És egy idő után volt egy érdekes mozzanat amikor az első "wattafuck, ezt én irányítom (persze képletesen)" rész jött, és Drake arcát mutatták.

    Nem lesz nagy spoiler, kivágtam Drake arcát, nyugodtan megnézhetitek a képet.

    Most az lenne a kérdésem, hogy csak szerintem szebb mint a 2. bemutatott demoból kilopott képen lévő haj Darke fején? :)



    régi fejek:

  • arty
    #49843
    droid/zombi
  • Harlekin
    #49842
    Na akkor ide is!Csak,hogy jó napom legyen meg másnak is!

    "Egy dolog biztos nekem mind a COD mind az BF előrendelői...Eddig egyikbe se "csalódtam" akkorát,hogy ez másként legyen.Hála istennek még jó páran vannak így ezzel,és hála istennek ennek a jó pár embernek csinálják a játékokat és nem az örök fikázóknak,mert azokat pontosan ugyan úgy leszarják a készítők mint mi akik majd használják,pontosan ugyan úgy mint az összes eddigi részeknél!
    És én meg szépen röhöghetek rajtuk pontosan úgy mint évek óta amikor öntik a fikát és temetik évről évre mind a 2 szériát és esnek pofára amikor megjelenéskor siker minden cím...
    Pontosan ,már csak ezért is előrendelőibe veszem,ha soha a büdös életbe nem játszok vele,mert így esélyes a következő rész jövőre és meglegyen ez az öröm,hogy lássam a vergődést!"

    Pont ezért minden más csak maszlag!
    És jöhet a szokásos na pont az ilyen hűjjjék véget csinálják évről évre a szart!!!Ezt szeretem a legjobban,ha mondják a fika gyárosok!!!!
  • arty
    #49841
    Ódehogynem! Engem bosszant, h nem tolhatom MOSTAZONNAl a remaztert. Az Infinite Warfare sokkal kevésbé érdekel, mint egy kontrolleres, felhuzott grafos cod4, újra. Szóval "tökjó", hogy majd, egyszer, talán lesz önálló cod4remazter, de egyelőre egy dizlájkot nekem is megért, hogy kifejezzem nemtetszésem az "üzleti modell" felé.