121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #49920
    miert szpojlerezed el magadnak par nappal megjelenes elött? ez nem normalis dolog.
    es szted ki nyitja le a szpojler tag-et? :D
  • arty
    #49919
    Nem, te tévedsz!
  • Amiga
    #49918
    Ne bántsd a CoD-ot, mert én szeretem.

    A CoD és a BF szerencsére eltérnek egymástól annyira, hogy mind a kettőnek legyen helye a piacon. Aláírom, hogy a sorozat már nem olyan, mint régen (mert a régi játékosok közül sokan azt mondják), de én mind az Adwanced Warfare-el, mind a BO3-mal igen jól szórakoztam, illetve szórakozok.

    Egyelőre az új CoD nem érdekel, de meggyőzhető vagyok, és mivel messze még a megjelenés, biztos vagyok benne, hogy meg is fognak győzni a nyomorultak.
  • darkSectorxxx #49917
    Last of Us 2 milyen lesz, atyaég.
  • darkSectorxxx #49916
    Hát srácok néztem U4-et most és egyértelműen mindent beleértve az összes létező platformon az összes játék között magasan a legszebb müködő játék, egész egyszerűen brutális, szinte már már animációs film szint.
    Nagyon durva, várom hogy elteljen ez a geci hétfő. :D

    Most pont a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Búvárkodós részt nézem
    azt folyik ki a nyál a számból....
    Moby meg a többiek gondolom meg tudnak ebben erősíteni. :D
  • TDC Geronimo
    #49915
    witcher 3 kieg állítólag május 31
  • yesname #49914
    Elárulom, hogy óriásit tévedsz a nem írták újra dologban.
  • arty
    #49913
    Ha most csak a bad company 2008-as megjelenését is nézném, akkor is egy 8 éves motorról beszélnénk. De nyilvánvalóan nem újraírták, látványosan a korábbi bf/ce endzsinjük "tákolása", leginkább az ótófizikában érhető tetten a copypaste. A CE pedig 1999-es játék, azaz a BF1-et egy 17 éves játékmotor hajtja. Persze elég szépen kipofozták!

    A q3 is 1999-es játék volt, VISZONT az az év decemberében, míg a ce novemberében jelent meg. Ergo a bf1-et egy jócskán régebbi motor hajtja, mint a codot. Tehát az érvelésed totttttálisan invalid.

    "Végül tegyük még mellé hogy Battlefield legalább nem évente jelenik meg és a szinvonala réges rég messze a COD fölött jár."

    Tudtommal 3 évente jön ki cod-al 1-1 fejlesztőcsapat.
    A Dice pedig eddig ugyan ~kétévente jött ki "újdonsággal", de most átállnak ők is évesre. Mi ennek a jelentősége egyébként?
  • Totti5
    #49912
    Deszép amikor szóba kerül hogy a BFet atomfizikusok és jómodorúak játszák és veszik.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.08. 15:05:25
  • Bandicoot
    #49911
    Csak a BF-nek nem keresgélni kell a jól kinéző részeit míg útonútfélen okádékba fut az ember. A COD multiban okádék,sp-ben itt ott szép tud lenni. Nem beszélve arról hogy a "béef" lassan kisebb gépigénnyel rendelkezik. PLusz vegyük bele a képletbe a többszörösen nagyobb komplexebb pályákat és a fizika totális hiányát a COD-ba.
    Egyébként nem a frostbite bármilyen hihetetlen nem 10+ éves és nem abszolút nem lehet Q3 engine szinten foltozásnak nevezni amekkora különbség van a Frostbite 1 és a 3 között.
    Végül tegyük még mellé hogy Battlefield legalább nem évente jelenik meg és a szinvonala réges rég messze a COD fölött jár.
    Az egyetlen ok amiért elmehet az új COD-ból több millió az még mindig az agyhalott célközönség (főként angol régiók), és a mellécsomagolt COD4 remaster.
  • arty
    #49910
    mindkettőből trélert láttam csak, szóval DEDEDEDEDE és egyel többször mint a tiéd! :PPP

    (mindenesetre a 30frém és az ND eddigi munkássága mellettem áll, az ocsmány postprocessz pedig a bfrontot kivéve a dice "sajátja", most is tönkre fogják kúrni vele az összképet, már a tréleren is látszott :PPP )
  • arty
    #49909
    a bo3-al a viszonylag stabilan 60frémes cod már a multé... (nem saját tapasztalat)
  • arty
    #49908
    szerintem ez nem az IW "érdeme", hanem az activision öltönyös döntéshozóié :(
    és akiket ezek az öltönyös kretének zavartak, már nem ott dolgozik régen, hanem tudtommal elment titánfallt heggeszteni :)

    de mindez lényegtelen (a disklike), ha a végén ebből is elmegy day1 20 millió ... márpedig szerintem elfog.
    ha a dislike mögött nincs valódi erő (a nemvásárlásra), akkor lepkefingal egyenlő, mondhatni egy sima "rondaánnézés" :D
  • TDC Geronimo
    #49907
    "bf kurvaronda lesz az uc4hez képest"

    Hátőőő, nem :D
  • arty
    #49906
    "Nem egy 10+ éves motor fut a BF-ek alatt amit szanaszét tupíroznak és még akkor is okádékul tud kinézni"

    ódehogynem :)
    abban a tekintetben mindenképp, ahogyan a cod22-t a q3 motor hajtja ;)

    és a cod aw eléggé jól tudott kinézni, a blackops3 sem éppen randa, ahogyan az infinite se lesz rossz a trailer alapján.
    naés, ha nem éri el a battlefield szintjét?! akkor mivan? szerintem meg a bf kurvaronda lesz az uc4hez képest és a dice szégyellje magát! ;)
  • TDC Geronimo
    #49905
    Nagyon jó lett az új customization screen is. 11én este szerintem beszorítok neki időt UC mellett, ha gondolod majd gyere

  • mucsácsó
    #49904
    Az a durva, hogy gyártanak a románok mercit :DD nyilván a Daimler német cég, és nearshore-ról van szó, de persze értem amit mondani akartál ezzel, teljesen jogos.

    Egyébként amíg nem láttam a trailert, addig engem is érdekelt, mert mégiscsak IW - bár a Ghost egy rakás szar volt, legalábbis a single része biztosan - szóval picit kétes érzéseim voltak... és be is igazolódott, tényleg pocsék lesz ez az új CoD... főleg BF1 mellett, megkockáztatom (igen-igen, "nem láttunk semmit", de COD trailer akkor is röhej.) Ez az IW már rég nem az az IW, mert nagyrészük már átment máshova (Respawn pl)... számomra CoD4 volt a csúcs, meg talán MW2 még, de azóta zuhanórepülés...

    Nyilván így is megfogják venni brutálsokan a COD-ot, de kíváncsi vagyok hány év van még ebben a fejőstehénben....
    amúgy hiába 60 FPS ide vagy oda, már én is rosszulvagyok az engine sajátosságaitól (mint pl ahogy UE3-tól is sugárban hányok már, annyi játékban annnnyiszor láttuk).. tényleg alátehetnének már valami ÚJAT, amiben van valami fizika meg rombolhatóság.. :) és a sci-fi meg szuperkatonás témát meg tényleg ideje lenne hanyagolni...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.05.08. 12:00:36
  • Kongy
    #49903
    IW-től már rég leléptek azok az arcok, akik az igazán JÓ CoD-okat készítették. Nem csodálom, én sem akarnék ezeken a fosokon 0-24 az év minden napján dolgozni, jóhogy ráuntak.
  • Totya42
    #49902
    Már csak a nevében maradt az IW. Az igazán tehetséges tagjaikat már 2010-ben elzavarta az ACTI. És a maradék tehetségek is távoztak már önszántukból azóta. Akik maradtak azok maximum jó iparosok, de semmi több. Nagyon maximum.
  • Vadnokedli
    #49901
    Valaki aki Destinyzik még megtenni hogy rá kattint erre a linkre? Referr link +quest +emote+ stbstb akinek sikerül az fel is vehet. (Shepherd_6061)
  • Bandicoot
    #49900
    Bizony erős indok lévén az eredeti IW csapat legtöbb embere rég átment máshova.
    Tudod ha a mercit a románok csinálnák de ugyanúgy merci lenne a neve vajon nem egy rakás szar lenne-e és lehetne-e beszélni arról hogy gyalázat ha valaki lehúzza az új mercit mert micsoda muuuuult...?:)

    Nem a gémer világ süllyed. A mérhetetlen szemellenző nő egyeseknél amikor olyan baromságokat olvasok 2016-ban minthogy az iw a gamer világ nagyágyúja. Jó nagy szarban lenne a játékpiac ha ilyen copypaste szemeteket gyártó csak nevében megmaradt cég lenne a nagyágyú...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.05.08. 09:54:28
  • Totti5
    #49899
    Erős indok.
  • TDC Geronimo
    #49898
    Ez az IW már rég nem az az IW
  • Totti5
    #49897
    Mindig is az IW részek voltak emlegetve h milyen epik helyszínek, jelenetek. Nyilván a Cod 1-2 örök klasszik, de az MW szériával nagyot robbantottak, a műfaj "modern" mesterévé váltak, maxra pörgették. Ghost volt az utolsó COD amit felhőtelnül végigtoltam és elképesztő jó helyszínek, csaták momentumok voltak benne, érdekes hogy az is pont IW rész volt. Ennek a résznek még az esélyet sem akarjuk megadni hogy szórakoztasson, megvárni hogy mit rak össze A COD fejlesztő csapata? mégis miért játszunk akkor?
  • TDC Geronimo
    #49896
  • Newfronter
    #49895
    Biztos elírtad, és IW helyett DICE-t akartál írni! ;) Ja, a cod jó volt a 2. részig, legalábbis nálam, azóta lejtő. De amúgy megérett, legalábbis azokra mindenképpen, akik évről évre veszik az új codokat.
  • Totti5
    #49894
    Megérett a játékos világ a pusztulásra. Infinity Ward-ot így megalázni, akik AZ FPS műfaj egyik legnagyobb nagyágyúja. Mindig van lejebb ahova a gémer világ le tud süllyedni.
  • darkSectorxxx #49893
    Komolyan annyi, szép és megható szöveget hallottam hogy csak kicsin múlott hogy ne menjek fel dislike-olni a CoD-ot, mert láttam ilyen "RIP COD" beírásokat, meg like-olni a BF videóját.
    és elkezdtem gondolkodni.
    Oké hogy tudom a dislike mire megy el, van egy CoD játék, bevált recept, télleg szórakoztató, minden évben igaz ugyanazt nyújtja, de legalább a fanoknak ugyanazt a szórakozást.

    Míg a BF-Front lófasz análvonat ingadozik mint a szélben egyensúlyozó hópehely.
  • darkSectorxxx #49892
    Most télleg de jó lesz ez.
    Minden kis tájgeci, tisztelet a kivételnek, aki látott egy videót, valamiről, amiről fogalma sincs hogy mi lesz, egy olyan játékról, ami lehet csúnya de stabil 60 fps-t képes küldeni minden platformon az ember arcába, és lila mukkja sincs mert a grafika miatt nem játszott még cod-al életébe, hogy esetleg itt nem is a kinézet meg az idősík fog számítani, mikor leül az ember elé és instant ellövöldözgeti vele az idejét.

    Most mert felkarolták ezt a hírt mindenhol reklám lett, direkt minden alja nép megy birka mód szavazni, annak ellenére hogy fingja nincs.
    Ebben annyira biztos vagy ahogy abban hogy ma estig végzek a Das 3-al. :D
    Nekem aztán nem gond, meg remélem a CoD készítőjének sem, mert hogy még ebből is rogyásig fognak eladni majd azt is garatálni lehet.

    És nem azért veszik mert ez olcsóbb lenne mint más fps. Annak oka van, az az ok amikor valaki átlát a külsőn, amikor egy techdemo-n látja hogy kívül a cukormáz, bellül meg rohad.

    CoD a játékvilág Csokítója. "RONDA és FINOM!"

    Annak ellenére állítom ezt hogy a CoD AW volt az ucso játékom.
  • Tikal #49891
    COD trailer tegnap óta még összegyűjtött 250 ezer dislike-ot, 750 ezernél jár most, hamarosan a leggyűlöltebb nem zenei video lesz a YouTube-on :D

    BF1 pedig ugyanennyi like-ot gyűjtött be... de biztos a CoD haterek műve ez is...

    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.05.08. 04:23:37
  • TDC Geronimo
    #49890
    3 csillagosok gondolom csak fizetősek, de lehet a 2 is :(

    Azt hittem elég lesz a renown az operatorokra már idén, de ezekre el fog menni egy kevés :D
  • AntiHero
    #49889
    És itt van az új csicsa gépezet is a siegeben. Maszkok + fegyverre kis figurák
  • AntiHero
    #49888
    Az új operátor a shieldel meg igen jó. Kicsit op is.
  • AntiHero
    #49887
    Itt az új pálya videón!!
  • AntiHero
    #49886
    Köszi :)

    Na az IQ szépen javítják. :)
  • TDC Geronimo
    #49885
    jobb később, mint soha
  • TDC Geronimo
    #49884
    És ami a lényeg, hogy azt a tetves jobb joy akadozást kijavítják (elvileg) ezzel a patchel
  • Tikal #49883
    Customization between rounds (attachments and such)

    jól van, fejlődik a játék..
  • TDC Geronimo
    #49882
    Folyamatosan bővül
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.05.07. 21:09:36
  • AntiHero
    #49881
    Na mik? :o