121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #114036
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    három fő választás van abból kettőnél azon belül is ketté lehet ágaztatni
  • TomStorm
    #114035
    1 Lifepath?
    Én másodikat taposom most 160 óránál vagyok.
    Elsőre 100óra volt Hardon 35/50lvl.Mellék küldiket csináltam is nem is.

    Másodikat very hardon kezdtem teljesen más stílusban de már nem idegen a játék mégis izzadok sokszor ez azért kemény fokozat már:)
    Azt hogy melyikkel maxolom ki még nem tudom
  • Mephike
    #114034
    Tudom, hogy a STALKER és a Metró játékok nem egyformák, de most ingyenes a Metro Last Light Redux a GOG-on. (Hátha kell valakinek.)
  • darkSectorxxx #114033
    Spoiler mögé megírod pls mennyi befejezés van összesen a játékban?

    Amúgy meg gratula!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.30. 22:53:28
  • Tatyla
    #114032
    Végig toltam a Cyberpunkot minden befejezéssel de szerintem a platinával megvárom a PS5-öt. Így minden mellék küldivel és megbízással együtt 79 óra volt.
  • Tatyla
    #114031
    Böngészőböl akár telefonon keresztül is hozzá tudod adni a könyvtárodhoz
  • CptFlint
    #114030
    Lesz ps-en. Ideiglenes konzol ex lesz csak boxon.
  • mucsácsó
    #114029
    KELL!!!!!
    imádtam anno az elsőt, pedig nahát aztán annak is hónapokon át volt mindenféle baja... :D manapság az úgy nem jelenhetett volna meg, kivéve ha CDPR vagy :D
  • n000rbi
    #114028
    @retroid
    Bocs, a legutóbbi Worms is ps4/ps5 verzió, amit plusban adtak és böngészőben a "Subscriptions" alatt szerintem a Maneatert is be fogod tudni tenni a library-be.
  • AntiHero
    #114027

    De kàr, hogy ez nem lesz ps-en
  • n000rbi
    #114026
    Nem nagyon volt még ps5 játék plusban, így biztosra nem mondom, de próbáld majd pc-n böngészőből belépve, hátha.
  • retroid
    #114025
    Ha van aktív PS Plus előfizum akkor valahogy meg tudom szerezni a Maneater-t ha csak PS4 van a birtokomba? Van rá bármilyen valami mód?
  • Moby
    #114024
    Sok minden nem volt. 1 év késsésel úgy tudták csak kitolni, hogy darabokban, mert már kurvaciki volt az egész, miután launchcím lett volna.
    Elképesztően jó volt a driveclub végül, és szar, hogy nem jön több ilyen minőségű tütüsjáték, de látva az elmúlt időszakot, valahol azért teljesen érthető, és jó, hogy a sony nem enged meg a stúdióinak Halo Infinite meg Cyberpunk szintű fiaskókat. Ők ezt a 343 bagázst úgy baszták volna ki, mint a macskát szarni.
  • mucsácsó
    #114023
    jó, ez is igaz, nem launch cím volt, és volt baj vele bőven eleinte, ahogy deep is írta (részese voltam annak még én is) - asszem dinamikus időjárás lauchkor még nem is volt
  • Moby
    #114022
    A nagy ugrást az evo is csak a rajt után 1 évvel volt képes lerakni (többek között ez vezetett a bezárásukhoz is), és vol vele baj akkor is. 1 év mulva lesz itt is nagy ugrás.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.30. 19:36:12
  • mucsácsó
    #114021
    úristen, egy számozott Burnout folytatás a Criteriontól (habár ők sem a régiek már..), ami nem open-world.... jóóóóóég, hát megőrülnék!
    Motorstorm is jöhetett volna/jöhetne, de amúgy jah, Onrushban volt az utóbbi években a legtöbb fantázia, DiRT5 még videóról is szar :D

    nem produkált olyan jó eladásokat gondolom a Driveclub, vagy én nemtom miért nyírták ki őket, de nagyon balek move volt (ez is) a SONY részéről, amit én sosem nézek el nekik.. :(
  • Moby
    #114020
    Pedig milyen jó lett volna egy sony exkluzív onrush! :D
  • deep
    #114019
    Oké, nem indult fényesen a játék karrierje, félkészen adták ki, szerverek nem működtek napokig, stb. De teljesen érthetetlen miért nyírták ki a csapatot.
    Mint ahogy az is érthetetlen, miért nem hoznak akár egy Motorstormot. A versenyjátékok piaca sajnos kezd ellaposodni. Jönnek a hulladék, fantáziátlan NFS-ek, Dirt-ök, egykaptafa Forzák, meg vannak a garázsszimek és ennyi. Régebben azért voltak alternatívák (Motorstorm, Burnout, Project Gotham).
  • mucsácsó
    #114018
    úristen, az esőcseppek!!! :D brutáljól megcsinálták, ezért is írtam, hogy meghaladta a korát fixen anno... ma sincsen szégyenkeznivalója :)
    übernagy ugrás volt az a játék a PS3 érához képest - valami hasonlót várna az ember a PS5-től is most, dehát seholsincs az egyelőre... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.30. 19:23:55
  • n000rbi
    #114017
    Egyetértek, az egyik legfényesebb platinám a DriveClub-ért kaptam :) Próbálkoztam a GT-kkel én is, de talán a 4-et leszámítva egyikkel se voltam el néhány óránál többet. A Forza szintúgy nem bírt lekötni, amíg boxom is volt.

    /Na és a DC cockpitjei esőben a mai napig agyonvernek mindent :)
  • mucsácsó
    #114016
    +1, azt hittem, hogy csak nekem volt ennyire meghatározó game :D mondjuk én Driveclub bundleben vettem a PS4-emet, szal a legelső játékélményem volt rajta, úgyhogy nálam hatványozottan kedves emlék az egész :) brutálsokat toltam vele, nekem nagyon adta, főleg ahogy jöttek az updatek... és mindezt úgy, hogy engem tényleg nem kötnek le az autós játékok gyakorlatilag az első NFS Most Wanted óta...

    ...a SONY meg ismét elmehet a picsába amiért ilyen dilettáns volt, hogy egy ilyen fasza bandát hagyott szétszéledni :(
    ...és még le is szedték a játékot store-ból :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.30. 19:15:23
  • Mephike
    #114015
    A Greedfallon pont egy hónapja gondolkodtam, de akkor így lesz meg. Jó ajánlat lett ez most.
  • deep
    #114014
    Egy Driveclub keresztbeszarrá verte az összes GT-t együttvéve is még a 30fps ellenére is. Mai napig előveszem mert egyszerűen annyira eltalálták az irányítást és a játékélményt, hogy iszonyat. A GT fapad steril wannabe szimulátor mivoltához képest ég és föld. A Forzák meg annyira nem tudnak megújulni a 3 óta, hogy siralmas. Meglátjuk mit mutat a GT7, de ha megmarad a nyomorult AI és a megszokott "csodás" campaign játékélmény (utolsó helyről indulva kerülgesd a gyök kettővel sétakocsikázó "ellenfeleket", hogy pont beérj első helyen a 8 kör végén a hótunalmas versenypályákon) akkor én köszönöm, nem kérek belőle.
    Utoljára szerkesztette: deep, 2020.12.30. 18:49:25
  • mucsácsó
    #114013
    naigen, valahogy én is így vagyok vele... :D nem igazán mozgat meg, biztos faszán néz ki stb, de nem kötne le...
    ellenben egy Driveclub 2-ért rohannék, mert ez elsőt azt imádtam, az updatekkel együtt az a játék nagyon meghaladta a korát - dehát arra ugye semmi esély nincsen :(

    milyen józenék voltak má benne, meg is kell hallgassam :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.30. 18:22:31
  • Moby
    #114012
    Az a GT7 engem sem érdekel különösebben, hacsak nem tér vissza a full szingli játékformára, de valszeg akkor sem. Nem nagyon lehet ebben a témakörben olyat elmondani a hozzám hasonló egyszerű játékosnak, amit eddig ne mutattak volna meg a forzák, vagy akár a GT-k. De biztos harapnak majd rá az autóversenybuzik :)
  • mucsácsó
    #114011
    igazad van, ott kimaradt a "leszámítva" szó a két játék elől, sorry. :D

    GT7 nekem skippes, ellenben a HFW-ről full elfeledkeztem valahogy, az viszont valóban killer ex az én olvasatomban! :P
    de jah, GoW2 szerintem se nagyon várható jövőre, én 2022 tavaszt mondanék legkorábbra, de persze ne legyen igazam..
  • Moby
    #114010
    Mondjuk GoW szerintem 22 előtt nem lesz. HFW talán jön jövőre nagycímnek.
  • Moby
    #114009
    "egy killer exet se látok nagyon PS5-re :D Ratchet, GoW Ragnarok"
    Ez a szerkezet teljesen értelmezhetetlen. Ez most kb az a szint, hogy minden megvolt :D De ha a még a kihagyott GoT és DaS mellé jön egy GoW meg a HFW, recsit, meg esetleg egy GT7, akkor sincs egy killer ex sincs, talán majd 2022-ben lesz valami.
    Mi az ezek alapján, ami 2022-ben killer ex lehetne? :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.30. 18:00:01
  • Moby
    #114008
    Na, ez most egész jó
  • mucsácsó
    #114007
    belekukkantottam a jövő évi megjelenésekbe:

    2021 in video games

    nyilván ez a lista még bőőőőven változhat - és fog is, meg jó pár ad-hoc megjelenés lesz szokás szerint az év folyamán - de gyakorlatilag számomra egy killer exet se látok nagyon PS5-re :D Ratchet, GoW Ragnarok, így hirtelen ennyi. utóbbi az ha engem kérdeztek, az 2022 lesz inkább, de ne legyen igazam :D a Returnal érdekes lehet még, de a Housemarque-tól szerintem fölösleges várni über AAA-címet..
    esetleg Deathloop érdekel, de az gyün PC-re is (meg gondolom majd XSX-re is nyilván).

    Talán még a 2021 ősszel érkező Battlefield lehet érdekes a nextgen konzolokon, az már azért lehet jobban meghajlítja a mostani középkategóriás PC-ket :D ..bár eddigi Frostbite-ok elég jól skálázhatóak voltak, szal lehet nem lesz olyan para

    @kandurex:
    a közös acc miatt mizériát úgy kell érteni, hogy mégtovább lett adva az acc (nem az én oldalamról), és azért 2-nél többen nehéz használni, közös lónak túros a háta effekt...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.30. 17:53:12
  • n000rbi
    #114006
    Majd lesz még máskor :)
  • n000rbi
    #114005
    Ah, a Maneaterre és a Greedfall-ra is kíváncsi voltam, jöhetnek
  • Seth
    #114004
    Nem rossz hónap. Csak a Tombi volt meg, de érdekel most kivételesen a többi is :)
    Maneatert be tudom majd vajon rakni Library-ba PS5 nélkül?
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2020.12.30. 17:40:04
  • AntiHero
    #114003
    Maneater (PS5 version), Shadow of the Tomb Raider, and Greedfall are your PlayStation Plus games for January.
  • LBandi77
    #114002
    Akkor jó,kell az a ps5.Nagyon ráfeszültem pedig nem könnyű perceket okoz.
  • Moby
    #114001
    De. Ha megvan az alap meg a season pass, akkor megkapod a remastert ingyen. Norbinak viszont nincs seasonpassa. Ne keverjetek :D
  • LBandi77
    #114000
    Ne b+ megvan az alap meg a season pass és nem lehet majd ps5 nyomni?
  • Moby
    #113999
    És ebben csak az a cink, hogy kari előtt volt leárazva a season pass :(
  • Moby
    #113998
    A listád szerint olyanokat nyomtál xsx-en amiket 1 kivétellel nyomhattál volna PS5-ön is, csak a gamepasshoz vettél gondolom gépet, más értelmes magyarázat erre nincs. Az egyetlen valamirevaló exkluzív 2020-ban a sony kívüli világban az ORI2 volt, beleértve a nintendot is, aki büdös szart sem hozott ki 2020-ban. Sem az MS, sem senki. Szóval ha PS5-ön nincs mit játszani, amkkor minden mást is el lehet ásnia kertben.
  • Moby
    #113997
    Szerintem nem.