121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • lakoslegal
    #114076
    Sziasztok! A problémám a következő: Vettem egy használt PS4 konzolt karácsonyra a gyereknek. A PS networkbe nem regisztráltunk be csak ma, ma hoztam létre egy felhasználói profilt. Karácsony óta a gyerek a Lego Worlds játékkal játszott, ehhez nem kellett PS profil, viszont most új felhasználóként ahogy belép nem hozza vissza a mentett helyzetét hanem elölről kezdi a játékot. Nem tudjátok, hogy miként lehet visszahozni a mentést? Megoldás lehet ha törlöm a felhasználót? Kérek SOS segítséget!!!
  • Angyisz
    #114075
    Sziasztok !

    Kérdés, hátha valaki járt már így és tudja a megoldást. A lányomék novemberben mielőtt lejárt a PS+ előfizetésük meg akarták hosszabbítani, de véletlenül PS Now előfizetést vásároltak. Akkor szembesültek ezzel amikor lejárt a PS+. Kérdés, a Now valahogyan módosítható Plusra, vagy ezt bukták és elő kell fizetniük a PS+ újból ?
    Előre is köszi.
  • n000rbi
    #114074
    Van, akinek már sikerült eltörni a ravasz rugóját, (redditen találni ilyeneket) de reméljük ez nem lesz általános probléma, hanem inkább csak állat módjára nyomták. Nekem 2 kontrollerem van, eddig mindegyik teszi a dolgát (kopp-kopp)
  • Zozo76
    #114073
    koszi, akkor nem annyira szar az akksi mint a DS4-ben. most mar csak az a kerdes hogy mennyire tartos ez a technika. meddig fogjak birni a ravaszok a gyurodest.
  • Moby
    #114072
    Boldogabbat, mint a a tavalyivót :)
  • Ulthanito
    #114071
    Nekem elég sokáig bírta DeS alatt például, 10-12 órát szerintem bele lehet tolni, az meg akár 3-4 napnyi játék is lehet, attól függ.
  • Ulthanito
    #114070
    Ezt felírjuk! :)

    (a gyerekeidnek meg arra van igénye, amit eléjük tolsz, nekik teljesen mindegy, min bohóckodnak a kacagó répákkal meg az ugrabugráló rókákkal)
  • Rage47
    #114069
    PS5-ben gazdag boldog új évet mindenkinek!
  • Kandurex
    #114068
    Boldog sok AAA single játékban gazdag új évet....
  • n000rbi
    #114067
    Boldog 2021-et srácok, ömöljenek ránk a Sony gigexek, a beton60-120, meg a sok K!
  • Tatyla
    #114066
    Minden kedves fórum lakónak játékokban és PS5-ben gazdag boldog új évet kívánok!
    Jövőre már talán látjuk az igazán nextgen élményt pár játékkal.
  • Moby
    #114065
    Rohadtul játékfüggő. Astro's Playroom zabálja. A HF-et meg AT-t alig használó játékok meg alig. Én vettem hozzá charging station-t, mióra megvan a gép nem sikerült lemeríteni, pedig a fiaim nyüstölik máig az Astrot is rendesen. Az átlag játékok annyira nem merítik, hogy ilyen 2-3 óra játék után ha visszateszem a töltőre, be sem indul a töltés.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.31. 14:26:37
  • Kandurex
    #114064
    Szerintem nagyon max. 10-12 órát bír ki.
  • Zozo76
    #114063
    akinek van:
    milyen a ps5 kontrollere akksi szempontjabol? kibir par napot ha nyomatod neki?
  • Moby
    #114062
    A valódi igény ennek az 50-100 szorosa lesz a következő években. PS4-ből is kielégíthetetlen volt az igény megjelenéskor, és akkoriban ha szar gépet fogtál ki, akkor szopta volt, vártál januárig, vagy tovább (ugye emlékeztek Slickadam sztoriára?). Most van cseregép. Sokkal több a legyártott gép is. Az igény is nagyobb igen, de ezt tudtuk. Ezért fizettük ki 7 éve is hónapokkal a megjelenés előtt a gépet(és még így is fostunk a megjelenés napján is). Aki meg nem, annak meg hazárdjáték volt akkor is, meg most is. Ez ilyen. Lehet ezért morogni, csak értelme nincs.
  • Tikal #114061
    Igy van. Ps4-et mar szinte alig kapcsoltam be a megjelenés előtti hónapokban, idegesitett a zaj, a lassusag minden. Gyakorlatilag még nem is játszottam PS5 játékkal, de mégis jobb volt elkezdeni egy Days Gone-t vagy Ghost of Tsushima-t is az uj hardveren, már ez megérte.
  • Kandurex
    #114060
    És a valódi igény meg a négyszerese...
  • Moby
    #114059
    Fun fact: az előző genben 1.5 milliót tudtak leszállítani nyitásra, és 3 hónap kellett 4,3 millió eladásához (legyártásához). Most ennek a duplája sikerült minden tekintetben.
    EL.BASZ.TÁK.
  • lwb
    #114058
    Azt azért nem gondoltam, hogy lesz olyan ember, aki szó szerint veszi a "100 db / országot". Segítek: amikor pár hete azt írtam ugyanitt, hogy csak scammerek meg amazon sofőröknek adott el ps5-öt a sony, azt sem szabad úgy érteni, hogy más nem vehetett. Ezek, tudod, olyan fogalmazási technikák, szándékos túlzások, mint amikor valaki azt mondja, hoy ezer százalék, akkor sem dől meg ám a matematika és a százalékszámítás, csak szándékosan túloz, hogy hangsúlyozzon valamit, egy amúgy valós problémát.

    Mert előző gennél bementem a boltba és a launch hetében megvolt mindkét gépem. Idén meg fél év múlva is kérdéses, pedig elő is rendeltem. Valamit csak elbaszarinthattak, nem? Nem érzed így? Ha 3.4 millió kelt el, de az emberek bő fele, háromnegyede nem jutott géphez, akkor nem lehet, hogy picikét elszámolták magukat?
  • Moby
    #114057
    "mert Sony nem akarja eladni senkinek, leszámítva 100 embert kb / ország"
    TROLOLO
    3,4 millió darabot adtak el az első 4 héten. Az olyan 100db/ ország lehet :DD
  • j0nNyKa
    #114056
    alig pofatlan :D
  • CptFlint
    #114055
    Én is elcsábultam majdnem, mert ps-t nem sikerült szerezni. De erős leszek és ebben a genben nem veszem meg az összes gépet, mert nekem felesleges, már nem játszom annyit. Azért titkon remélem, hogy most a rengeteg stúdióval, amiket felvásároltak majd gyártanak klassz tartalmakat. Jó volna, ha lenne rendesen kiélezett verseny.
  • CptFlint
    #114054
    Érthető, hogy szinte mindenki digitálisan vásárolt idén. Ugye a járvány miatt is. Mondjuk ekkora ugrásra nem biztos, hogy számítottak.
  • Moby
    #114053
    Ha kellene, lehetne most is. Nem kell. Már nem érdekel a még két évig élő gamepassom, miután 2020-ban az egyetlen játék, ami végig is ment róla, az ORI2 volt. Erre nem kell se xbox se gamepass. Akartam egy XSS-t venni a gyerekeimnek, de nem hiányzott nekik sem. A onex-nek még volt értelme, mert jobb minőségben tolhattam rajta ezt-azt, most már ez sincs. Szal nem lesz xboxom.
  • Ulthanito
    #114052
    Nyugi, neki is lesz XSX, mint ahogy volt pár X1X-sze is, meg Próból is vagy 4. Akkor meg az lesz a lemez, hogy mennyire game changer a GamePass, meg mindenkinek mindkét konzol kéne, hogy legyen otthon, mert úgy helyes. :-D
  • lwb
    #114051
    Apró különbség, hogy xsx-et meg lehetett vásárolni boltokban, ps5-öt nem lehetett megvásárolni boltokban, mert Sony nem akarja eladni senkinek, leszámítva 100 embert kb / ország. Szeptemberi előrendedlésem talán márciusra lesz, de senki nem ígér semmit persze. Xsx gond nélkül megjött.

    Plusz minden first party játék ott van ingyé (gp előfizetésért) első nap. Ezekhez - mondhatnád - elég egy pc is és igazad is van, annyival, hogy van egy rakás játék, amit szívesebben játszok a nappaliban a tévé előtt és nem, nem akarom 15 méteres kábellel összekötni a szgépet a tévével. És akkor olyanról nem is beszéltem, hogy egyes játékoknál pl. nincs kontroller support a pc verzióhoz (dio 3, régi mass effectek pl.).
  • Ulthanito
    #114050
    Egy kis érdekesség:

    Recently, a video game market report conducted by GamesIndustry.biz highlighted some interesting 2020 consumer trends in the video game industry. Other than video games accumulating almost $175 billion in revenue this year, the report also contained some interesting metrics on physical vs. digital media. Throughout the whole video game industry, 91 percent of total revenue from game sales in 2020 came from digital media. Just two percent of total PC revenue came from physical game purchases, while on console, physical media purchases only made up 28 percent of total revenue. $158 billion of total revenue in game sales was conducted through digital stores.

    Forrás
  • Ulthanito
    #114049
    Ha lehetne modolni, akkor maradt volna, de ez az elavult diavetítés, amit a játék képvisel, az nekem nagyon nem gyere be immáron majdnem 2021-ben!

  • Ulthanito
    #114048
    Én egy percig se mondtam, hogy a másik oldalon van launchparádé! Valójában én a Flight Simulator miatt vettem boxot, az meg, hogy szinte ingyen lesz GP-ban, külön öröm.

    Most a Forza Horizon 4-et is tolom, azt is kereshetem PS oldalon sokáig, de nem fogom találni. :)

    Nagyon jól van ez így. Egyik oldalon GP-vel felvértezve régiólockos buziság nélkül várhatok mindent, ami jön fillérekért, kurva szar letöltési sebességgel, másik oldalon meg ott van a nextgen hardver készen az exekre, kurva jó letöltési sebességgel.
  • lwb
    #114047
    PC-n se szebb, csak ott legalább 60 fps. De a Spiders játékok mindig is ilyenek volt (Mars War Logs, Technomancer), ez egy pici AA stúdió, nem AAA, szóval a játékaik is ezt a minőséget ütik meg.
    Amúgy nem rossz a Greedfall, ha valaki szereti a colonial fantasy világot, nem sok ilyen van a piacon.

    Ha lenne hozzá valami unlock fps mod, akkor egész jó lenne next genen. 60 fps-sel élvezhető a játék pc-n, ráadásul teljesen broken is az egész, tele a net trükkökkel, hogyan exploitold a játékot.
  • Ulthanito
    #114046
    Fúúú, jól gondold meg. Én kipróbáltam X-en, elképesztő ratyadék ronda az a játék, valami hihetetlenül elavult animációkkal. Szerintem 15 percet bírtam vele, borzasztó igénytelen játék. Töröltem is le.
  • j0nNyKa
    #114045
    lehetni lehet, kerdes hogy miert akarja valaki
  • lwb
    #114044
    Köszi. Akkor ezek szerint mégiscsak lehet játszani prev genen is. Ha nem is az alapgépen 79 óra az másfélszer annyi, amennyim nekem van a pc-s verzióban.
  • j0nNyKa
    #114043
    #113399
  • lwb
    #114042
    Min toltad? Ps4-en, pro-n vagy pc-n?
  • MrAndree
    #114041
    Mindegyik endinget meg lehet csinálni mindegyik life path-al.
  • Tatyla
    #114040
    Igen vissza töltöttem előtte a mentést, majd azon belül is a mentést
  • TomStorm
    #114039
    Bár nem értem hogy csináltad meg mindet egy életúttal.Mintha nem lehetne még akkor se ha visszatöltöd..
  • darkSectorxxx #114038
    + Tomstorm
    Köszönöm szépen! :)
  • TomStorm
    #114037
    +secret ending