121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #113996
    Én úgy tudom, hogy nem. Én is megvettem digitben valamikor, igaz, nem toltam végig, és szerintem csak azért meg 120 fps lesz, nem fogom jobban szeretni.
  • Ulthanito
    #113995
    Van a francokat van, van két darab kb. Én hozzájutottam első nap, mégis szinte csak a boxon játszom az utóbbi egy hónapban. DeS pipa, más meg nincs, ami nem volt meg, és/vagy érdekelne még.

    Így én abszolút megértem, ha valakinek ez nem sürgős, és azt mondja, ráér vele még majd egy év múlva. Fura, hogy te ebben azt látod, hogy azért mondja csak, mert pipa, hogy nem jutott. :-D
  • n000rbi
    #113994
    Gondolom az alapverziót nem lehet upgrade-elni, mert nekem csak az van meg Niohból.
  • Kandurex
    #113993
    Milyen mizériák?
  • mucsácsó
    #113992
    Cusit nem teljesen önszántamból hagytam félbe (közös account és abból adódó mizériák...) - elengedtem, mondván hogy azt majd tuti PS5-ön 60 FPS-sel.
    Nioh2-t PC-n terveztem, ha nem lesz persze hányadék a port :D
  • Moby
    #113991
    Félbehagytad az év egyik legjobb játékát, hogy inkább majd PS5-ön játszd végig (hozzáteszem: teljesen helyes döntés, bárcsak ne paltináztam volna prón :( ), és amikor elérhető közelségbe kerül a PS5 akkor azt mondod nincs mit játszani? :D Én ebbe a két játékba (DeS+Cusima) beleraktam 130 órát. És az év két talán legjobb játékairól van szó.
    Tökre megértem, hogy pipák vagytok, mert nem lehet szabadon hozzájutni a géphez, de rről nem a játékok tehetnek. Játék meg van. És jön folyamatosan.1 hónap és itt a NIOH collection PS5 verza, 120FPS-el, Dualsense támogatással.
  • mucsácsó
    #113990
    Na jó, az az egy, ami tényleg nem ment végig (még), mert elkelt közben a PS4 :D azt terveztem PS5-re, valamint még1x a GOW-ot, hogy megcsodálhassam teljes pompájában :)
    Days Gone nekem kuka, annak 3x is nekiestem, de ah :(
  • Moby
    #113989
    Minden megvolt?? Most nézem a trofilistádat, a cusima nálad végig sem ment??? :O
  • mucsácsó
    #113988
    Kimaradt címekre valóban tökéletes a PS5, pláne azzal a Plus Collectionnel, mindezt jobb minőségben - csak nekem egyik se maradt ki/nem érdekel belőle :( úgyhogy nekem így nem lenne akkora deal egyelőre
  • Ulthanito
    #113987
    Idén ezeket a játékokat toltam végig:

    PS4/PS5:

    AC Odyssey
    The Last of Us 2
    Ghost of Tsushima
    Catherine: Full Body
    God of War
    DeS


    X1X/XSX:

    A Plague Tale: Innocence
    The Witcher 2
    Frostpunk
    Tell Me Why
    Man of Medan
    SW Jedi: Fallen Order

    Mindent egybevetve a legjobban a Tsushima tetszett (platina), mint friss játékélmény pedig a DeS vitte a prímet.

    Érdekes, hogy könyvből is ugyanennyit, azaz 12-t olvastam el idén (szerintem még holnap estig meglesz a 13. is), amiből az egyik az Az volt, ami felér másik 4 könyvvel! :-D
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.12.30. 08:52:09
  • Ulthanito
    #113986
    Többnyire nem a játékok miatt teszik, az ugyanis nem nagyon van rá (új). Én a DeS miatt akartam, meg maga a hardver miatt, hogy ott legyen, mind a két új konzol a tévé mellett.

    Asszony lenyomta az Astrobotot, engem az hidegen hagy, azóta egyfolytában az XSX megy. Arra nem nagyon van ingerenciám, hogy olyan játékokat vigyek végig ismét, amit már letoltam egyszer, nincs olyan játék nagyon, ami érdekelne már az előző genből és fizetnék érte. Két ingyenes címet próbáltam: Genshin és Warframe, az előbbibe talán 4-5 órát tettem, az utóbbiba nagyon maximum kettőt.

    De ha valakinek kimaradtak címek, az miért ne tolná jobb minőségben PS5-ön, ha lehetősége van rá?!
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.12.30. 08:42:09
  • TomStorm
    #113985
    Biztos nagyon komoly egyébként.Azért 1-2 kimaradt címre is kiváncsi leszek rajta(TLOU2,GoT,Nioh2)
  • Moby
    #113984
    Hát nemtudom, én többet játszottam mióta megvan a PS5, mint egész évben addig. :D
    És jobb minőségben.

    De egy forintot nem fizetnék neppereknek. Ha nem lett volna gépem rendelésből, találtam volna módot, hogy szerezzek. De ezeket a nyomorultakat biztos nem etetném.
  • TomStorm
    #113983
    Mondjuk ha GoW Ragnarok nyitócím lett volna akkor lehet kipengetném én is a +100ezret:DD

    De ami van kínálat ezek közül egy forintot se áldozok erre..
  • n000rbi
    #113982
    Szerintem akiknek innen összejött a gép launchkor, azok egyike sem azért a 3 játékért vette a gépet. Én a magam részéről techb.zi vagyok, kellett az új hardver illata és ne felejtsük el, hogy nagyjából minden ps4 játék is fut rajta, jobb minőségben/teljesítménnyel, szóval, hogy fölösleges lenne, az nem feltétlenül igaz, legfeljebb akkor, ha már tényleg amúgy se játszanál semmivel a ps4 könyvtárból.
  • darkSectorxxx #113981
    Én nem azt mondtam hogy nincs pár ember akinek full mindegy, én arra mondom hogy egyelőre kevés a játék, még mindig több mint máshol de kevés.
  • mucsácsó
    #113980
    nálam is nyáron lett OLED, javarészt a PS5-re felkészülvén - de eszem ágába sincs megvenni a seftes cigányokból akár 1 forintnyi haszonnal is a zsebükbe :D sőt, még bolti áron se biztos, hogy ugranék érte, ha most hirtelen lenne valahol elérhető - hisz egyszerűen nincs miért, nincs mit tolni rajta... még ha lenne Ratchet vagy GoW Ragnarok..

    így a DeS-t max letolnám, aztán ott nézném hogy rohad a TV mellett szerintem jövő nyárig... :D fantasztikus egy launch :)
    lehet tényleg több értelme van egy Switchnek perpill..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.29. 20:02:01
  • TomStorm
    #113979
    És ha nem kaptál volna új Ps-t?Megvennéd most +120ezerért?
  • Tikal #113978
    Én megvettem az új oled tv-t és lett hozzá PS5 is, normál áron ;)
  • Kongy
    #113977
    Persze, de ez kb mindennel így van a gamingnél. Vannak bugos tré játékok 20k-ért, day 0, aztán fél évvel később feleannyiért megy a felpatchelt változat. Csak hát az a fránya várakozás...

    Én majd jövő év végén veszek PS5-öt, addigra már tuti lehet majd kapni kényelmesen a helyi boltokban is. 180k-ért és nem 380-ért.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2020.12.29. 18:33:56
  • TomStorm
    #113976
    Igaz az is hogy vannak olyanok akiknél van pénz feleslegesen elszórni,nagyon kell nekik(eltervezték pl.mikor megvették új Oled Tv-t,hogy ott lesz hozzá Ps5 is).
    Na ők behúzzák 100/150ezerrel drágábban.
    Mert kell neki most,azonnal ha sajnálja rá ha nem de kell.

    Aztán majd megbánják ám hogy nem vártak:D

  • Moby
    #113975
    De, sajnos megveszik. Több 300 felett elkelt darabról is tudok. Sajnos. Bár csak ne etetnék a neppereket.
  • TomStorm
    #113974
    Én is ezért várok.Cybert még behúztam Pc-re(most szerencsém volt ez ügyben:)

    Január,február is halott lesz úgyhogy ráér az tavasszal vagy nyárra..
  • TomStorm
    #113973
    Annyiért nem veszik meg.Legtöbb már 200-250ezer között van fennt.
    Aki 3-400ért árulta az levitte és úgy tudta eladni.Figyeltem végig
  • Moby
    #113972
    Tényleg úgy tűnik, hogy nem sürgős az embereknek, miközben 3-400-ért mennek a nepperektől?
  • darkSectorxxx #113971
    Mondjuk egyelőre a játékfelhozatal nem teszi annyira sűrgősség az embernek. :D
  • mucsácsó
    #113970
    alzán 2021 februárra már azoknak se ígérik, akik szeptember körül rendelték elő tőlük :\ telefonon is ezt mondják, de szerintem már a faszuk televan a sok érdeklődővel, azért is.. (habár az alza nem magyar készlettel nyomja)

    azért mondtam, hogy sztem sajnos tavasz közepe/vége előtt esélytelen, hogy hozzájusson az, aki most rendelgeti elő, mivel beérkezési sorrend van elvileg.. :\
    de persze meg kell próbálni minél több helyről, aztán hátha valahonnan beesik korábban, vagy megindul egy durvább készlet - de jelenlegi felállás szerint offos..

    MediaMarkt-ban random volt mostanság, hogy feltűnt nagyon minimális készlet online, előrefizetéssel - de nyilván max 1-2 percre max..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.29. 14:06:13
  • darkSectorxxx #113969
    Bármikor lehet rá esély, amire számítunk reálisan február második fele kb, de ezt senki nem tudja.
  • Kandurex
    #113968
    Szerintem márciusra 100%, ha nem várod hamarabb, nem ér csalódás.
  • retroid
    #113967
    Hali
    előrendeltem tegnap alza és a konzolvilág oldalán is a rendes gépet.
    A realitás talaján maradva mikor juthatok hozzá kb?
    Érdemes még máshol is előrendelni?
  • n000rbi
    #113966
    Többször használtam a rest mode-ot, nulla hibával. Nem tudom milyen konstelláció kell, hogy fagyjon, de nem kétlem, hogy gond van. Elvétve volt egy-egy fagyás, de leginkább a Miles alatt. Tegnap először (és utoljára) indítottam el az egyik "kártyáról" a DeS-t, hogy folytassam, de kétszer el is dobta a hdmi jelet, kicsit be is fostam. (addig és azóta se jött elő egyszer sem)
  • Moby
    #113965
    Nem használom a sleepet, mert eddig ahányszor használtam volna hosszabb időre (értsd:10 percnél tovább), szinte mindig valamilyen baj lett belőle. A sleep egyelőre valamiért rohadt bugos, nem javasolt a használata (többeknek végleg kinyírta a gépét).
  • deep
    #113964
    Nekem 3x volt olyan, hogy sleep-ből felébresztve a kontroller nem reagált semmire. Controller hard reset se segített, újra kellett indítani a gépet. Egyszer pedig játék közben leállt a gép és újraindult database checking-el.
    Utoljára szerkesztette: deep, 2020.12.28. 15:59:15
  • Tikal #113963
    Eddig két komolyabb üzemzavar volt a PS5-tel, mindkétszer alvásból kapcsoltam be, egyszer nem reagált semmire tehát nem tudtam felébreszteni, teljes áramtalanítás kellett, legutóbb pedig nem volt hang, se játék, se zene közben, szintén falból kihúzás segített :( Nektek volt már hasonló?
  • Moby
    #113962
    Aki erre vágyott: dbrand-nél lesz fekete oldallap. Elvileg engedélyezett, ezt nem fogja lelőni a sony. Még nem lehet kapni, de hamarosan, és létezik, olyannyira, hogy Marques Brownlee 5 nap múlva kisorsol 12 fekete PS5-öt (meg 12 dbrand fóliázott XSX-t).
    Egyébként szvsz valahogy nem az igazi, van valami furcsa púp a hátulján.
  • Moby
    #113961
    Szabad szemmel is láthatóan jobb minőség volt ps-en. Én lenyomtam ezen is meg azon is (meg pécén is, meg ps3-on is).
  • Moby
    #113960
    Igaza van abban hogy a bevételek nem egyenlő a részvények értékével. Mondjuk ebben pont nem volt vita, ezt csak ő akarta belemagyárzni abba, amit Írtam. Viszont a szokásos gyökér stílusodból vegyél már vissza...
  • Rage47
    #113959
    Én a GTA-t Xbox One-on, és számoltam a füszálakat, mert PS4-en több volt a videók szerint. :D
  • mucsácsó
    #113958
    Én is PS3-on toltam végig, nagy élmény volt akkor a GTA5 :) tényleg egy csoda volt, hogy egy ekkora volumenű játék elfutott rajta, viszonylag jónak mondható módon - pláne ahogy írtad is, a genvégi multiplatform szarokhoz képest, amiket már totál osszecsaptak a régi konzolokra.. ez most sincs másképp :/
    Viszont remélem, hogy GTA6-ban 1 db szereplő lesz, és nem 3..
  • lwb
    #113957
    Én a GTA5-öt előző genen vittem végig először. A frame borzalmas volt, de nem ez volt a legrosszabb cross-gen játék. Pl. a Dragon Age Inquisition szerintem játszhatatlan volt xbox 360-on.