121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • balee4
    #50160
    Gyerekek ez egyszerűen hihetetlen, pedig azt hittem így a 20. fejezet körül már nem tud meglepni a játék. Erre nincsenek szavak... Életem legjobb játéka...
  • darkSectorxxx #50159
    Amikor összehasonlitják a filmet egy játékkal. :D

  • darkSectorxxx #50158
    tökömtudja mi a neve, az a vén őszes homár. :D
  • darkSectorxxx #50157
    Mi hihetetlen ebben? Nálad másképp néz ki az U4 mint másik játékosoknál? :D
  • TDC Geronimo
    #50156
    sculy? Mi ez a kibaszott x akták? :DD Najó dark #50152
  • Kongy
    #50155
    Go home, you're drunk.
  • darkSectorxxx #50154
    Kabbe <3 :D
  • darkSectorxxx #50153
    Milyen story, a képminőségre mondtam, pl egy apróság amikor a 30 perces elején megy le a lépcsőn sculy-val, akkor.....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A finalban nemhogy kevesebb cucc és ember van de a háttérben ballra a tában a hegyen el vannak homályositva a házak, egy paca az egész...ja meg mesélhetnénk a zöld ajtóról is. :D
  • TDC Geronimo
    #50152
    Most már tényleg eljött az ideje dark, hogy ne postolj :D

  • TDC Geronimo
    #50151
    ja, nem ugyanaz a story neten, mint a gépeden...
  • darkSectorxxx #50150
    Én ezért szarok a spoilerekre, mert soha nem azt kapod neten képeken meg youtube, amit itthon a gép tól az arcodba real-time. :D
  • darkSectorxxx #50149
    A lényeg hogy nem én beszélek félre, a többi részletkérdés. :D
  • Kongy
    #50148
    Na most tartok annál a résznél, amit mutogattak félórás gameplayt úgy egy hónapja. Videón se nézett ki rosszul, de élőben még durvább :D
  • TDC Geronimo
    #50147
    Azt a demot pár hét alatt dobták azt hiszem össze.
  • darkSectorxxx #50146
    Mikor játszom ilyen pofát vágok.

    U4 Spoiler
  • darkSectorxxx #50145
    jó kukacoskodjá. :D
    Te is érted mit mondok, a válasz akkor sem ilyen kell hogy legyen, max leírja hogy kösz nem érdekel, persze azt is akkor ildomos ha neki címezném, de nem csak leírtam külön, nem is geciségből, csak hogy ez is ebből a szempontból egykutya ilyen téren a mai trenddel.

    Bár kibeszéltük azt is, hogy ez egy szükséges rossz, hiszen ezt a fejlesztés korábbi szakaszában kell hogy tegyék, nem tudják utána a véglegesben ugye mi jöhet közbe. :)
  • Moby
    #50144
    >ha engem valami nem érdekel továbbolvasok
    Ahhoz, hogy el tudd dönteni érdekel-e, előbb el kell olvasnod. Mármint ha olyan írja, akinek amúgy érdekel a véleménye :)
  • darkSectorxxx #50143
    Jó de ki kényszeríti őket?
    Akkor nem kell ettől még azt írni hogy hülyeség, meg szaértés, ha engem valami nem érdekel továbbolvasok vagy játszok nem?
    Vagy a topik egyéni emberek igényére van már szabva?

    Azt hittem bárki beszélhet bármilyen témáról és szelektálnak. :D
  • Moby
    #50142
    Nem, nem ez a bajuk. hanem hogy kéretlenül teszed. Ők nem evvel akarnak foglalkozni. Tartsd észben ilyenkor: hallgatni arany. Rengeteg játékos évek óta várja ezt a pillanatot, nem kell ezt elrontani semmivel, főleg akkor nem, ha meg is kérnek rá :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.10. 19:17:36
  • darkSectorxxx #50141
    nyugi itt ez bullshit úgy tünik...csak mert nem néztek utána hazudnánk nekik ugye.
  • darkSectorxxx #50140
    De ilyenkor kicsit fel kéne pofozni, mutatok neked 2 fényképet ha kell, ez nem szakértés, hanem 2 képen látom hogy az egyik szebb több ember van több látótáv, több részlet, több tereptárgy, a másikon meg feleannyi, ebbe mit kell szakérteni, ez most nem egy izlésen alapul mint a doom, vagy das, mert a das télleg csunya. Zizis.
  • Moby
    #50139
    E3-on kamuztak. Ami érthetetlen, hogy mi szükség volt rá, mert az végeles is döbbenetes. Mondjuk nem zárható ki olyan prózai ok sem, hogy sehogy nem álltak a kóddal, és valójában nem tudták mi fog beleférni. Egy probléma még akkor is adódik: az agyonkommunikált "egyenesen a ps4 kimenetéről vettük fel" című bullshit. Megölném egy kiskanállal mindazokat, akiknek a nevéhez fűződik az egész ötlet.
    Oly-annyira, hogy innentől tiltólistára basztam a komplett E3-at a jövőben. Már régen kellett volna. Egy ócska faszméricskéléssé korcsosult, semmi köze már a videójátékokhoz.
  • TDC Geronimo
    #50138
    Jó akkor elemezzél tovább, én inkább játszom.

    Nem úgy néz ki pixelpontosan a játék, mint 1 éve? no shit.
  • Bandicoot
    #50137
    Melyik részét nem érted annak hogy LÉGYSZI NE SZAKÉRTS???????
  • darkSectorxxx #50136
    miről beszélsz?
    ez egyértelműen bizonyítható, tegnap Moby küldte a képet, ja hogy mind2-en képzelődtünk oké. értem én.
  • Moby
    #50135
    +itthon derült csak ki mennyire élhető lett így a gép. Geeeez....a nulladikkal kellett volna megtennem a műtétet, lehet nem is lett volna még 6 utána.
  • TDC Geronimo
    #50134
    Én már nem is figyelek rá
  • Bandicoot
    #50133
    Légyszi neee... A DOOM-al és DS3-al kapcsolatos látványszakértésed is komplett agybaj volt,nem kell még az UC4-ről is....
  • TDC Geronimo
    #50132
    LOOOOOOOOOOL

    "Stage Fright
    Just prior to City Chase, stand perfectly still for 30 seconds (stage demo fail)

    Ez volt E3on, csináltak belőle trófeát :DDDD
  • Moby
    #50131
    Egyébként Elena őrületesen jó nő lett az "idővel" :D
  • AntiHero
    #50130
    Ezt azért régi játékok is tudták. :)
  • Moby
    #50129
    Elena mimikája mindent visz. Ezer érzelem minden arckifejezésében. Egyszerűen zseniális.

    /a kép nem tartalmaz spoilert
  • darkSectorxxx #50128
    Brutális, mondtam Gero-nak végig új dolgokat tól a játékos arcába, kb 20 órán át!
    Minden 5 perc után lesz egy wattafuck!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.10. 18:38:19
  • darkSectorxxx #50127
    Moby-val tegnap kitárgyaltuk, nem mondanám ha nem tudnám biztosan, a környezet full más, ha kell elküldöm a képeket tegnapról.
    pl Moby-val néztük a vásári pályát, a 2 részre szedett előzetesben. és durva eltérések vannak, csak egy a baj, hogy még így is kibebaszott durván fest és valszeg észre sem veszi senki hogy rosszabbul néz ki a final.

    Csak annyi hogy a karakterek az első előzetesben drake egy minta volt....a 2 részesben kicsit gyengébb volt, például a haja stb, itt a véglegesben meg ahogy néztem hozták az első kis részben lévő minőséget, viszont a pályarészek nem olyanok, meg 1-2 effekt sem egy az egyben ugyanaz.

    SDDajnos igaz, de mondom még így is természetellenesen minőségi, ezért eszébe sem jutna senkinek ezt csak feltételezni sem. :D
  • TDC Geronimo
    #50126
    Érdemes tükrök előtt megnyomni L2őt is :D
  • Amiga
    #50125
    Belevilágítottam Sam szemébe, mire összehunyorintotta a szemét és elfordította a fejét...

    Mindenre van egy rakat animáció. Zseniális.
  • TDC Geronimo
    #50124
    Mit nem hozta? Nem is játszol vele beszélsz itt baromságokat...
  • darkSectorxxx #50123
    igen a sok geci bugtól is.
    Jó persze vannak érdekes alkotások igaz, de azért ott a látvány a sok hülye hiba miatt kicsit illuzióromboló is volt, itt mivel törekedtek a tökéletes összhangra, élőnek hatnak a karakterek, holott lehet nem áll több poligonból....
  • darkSectorxxx #50122
    Ja és ki is állította régen hogy az a legelső trailerben mikor felkel a vizparton, nem lehet ingame? :D

    Ebben a videóban is benne van.

    Lehet a környezet nem hozta azt amit mutogattak, de szerintem karakterek nagyon nagyon közel olyanok mint a bemutatóban!
    Bár nem néztem annyira össze de nekem meggyőző. :D
  • Totti5
    #50121
    Hülyeség, amikor megjelent a Unity ( assasszinszkríd ) mindenki lefosta a bokáját attól a részletességtől amit mutatott. Olyan brutális anyaghasználat object kidolgozás volt abban ( is ) hogy hihetetlen. S sandbox volt és simán felvette a versenyt, lehagyott sok sok minden mást is részletekben. Multiplatform.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.10. 18:10:00