121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #50200


    Mondjuk azt nem értem, miért baj az, ha pofázik? Azért van a fórum, nem? Elférni meg elfér. ha valaki annyit dumál, amennyit ő, lelke rajta, miért zavar ez bárkit? A kuplerájba baszni járnak az emberek, a fórumra meg beszélgetni/írogatni. Jéééééééééééé!
  • TDC Geronimo
    #50199
    Na állnak szerverek nézegesd most már bármikor jöhet
  • TDC Geronimo
    #50198
    Ahogy olvasom szerverek még mennek, delayt sejtek... -.-
  • TDC Geronimo
    #50197
    szerintem nemsokára, fél óra max
  • AntiHero
    #50196
    Siege-hez lehet már tölteni a patchet?
  • Tikal #50195
  • darkSectorxxx #50194
    Harlekin-t jobban szeretem mint titeket. :)

    /amugy nem tudtam szerkeszteni mobilról.
  • SlickAdam
    #50193
    eeeeees ez maris a 2. hsz-od ugyanarra az 1 hsz-ra.
  • darkSectorxxx #50192
    Nincs mit tanulnom. Mert bármit változtatok akkor az a baj, figy nincs szabálysértés. Sg-n ott vannak a szabályok. Be van tartva, azon fellüll ha valamire normálisan megkérnek odafigyelek. Most ez hogy ha évente 3x van 1 játék ami 3-4 napig érdekel jobban, spoiler mögé teszem még csak nehogy bárkit zavarjon akár méretben a komment, csöndbe megvagyok.

    Én lehet bolond vagyok de az én mércémmel ez nem bűn. :D
  • darkSectorxxx #50191
    Nem. Hogyan lenne probléma, ne viccelj már. Mgs mizériánál én voltam ellenkezőleg, de engem nem zavart és akkor is én lettem basztatva, szóval nem para megszoktam, csak ne álszenteskedjünk már. Pon akkor számolsz hsz-at amikor ez az érdek, van amikor 2 hétig nem voltam kb akkor nem sólták hogy nincs statisztika.

    Nem kell a rizsa. :D
  • Harlekin
    #50190
    Lepődni én már semmin nem lepődök meg főleg veled kapcsolatban!
    De ez másnál is probléma lenne csak pontosan a "HA" a megfelelő szócska,mert más nem csinálja ugyan ezt,hogy egy saját hszt még másik 3,4,5,6...-al taglal!Majd ha szólnak érte tetézi a csak azért is dologgal!!!
    Tudod ezt párszor már mondtam,hogy a legrosszabb kombó az amikor a hülyeség vagy szófosás szorgalommal párosul!
    És ez nem új keletű dolog, mivel már jó párszor megkaptad az elmúlt pár évben!Csak soha nem tanulsz
  • darkSectorxxx #50189
    Min lepődsz meg? :)
    Ha más csinálná ugyanezt semmi gond nem lenne, nincs is. De én csinálom. :D
  • Harlekin
    #50188
    JÉÉÉÉZUSOM!!!Esküszöm másodikra sikerült valóban bejönnöm,mert az elő belépésnél azt hittem rossz topikba vagyok és kiléptem!Szentül hittem,hogy valami darksector zárt részleg!Első oldalon 81 posztból 31et magáénak tudni az nem semmi!

    MOBY félve írom ide,mert lehet elvész itt a sok ömlengésbe,de ha tudsz hívj fel!
  • darkSectorxxx #50187
    Van U4 topik?
    Akkor sorry oda teszem.
  • Tatyla
    #50186
    Innentől UC4-es kommentek törölve lesznek,kéretik át fáradni a saját topikjába,köszönöm
  • Ulthane
    #50185
    Darky, oké, hogy spolilerbe teszed, de miért nem az UC4 topikba? MI a faszért ide?
  • Ulthane
    #50184
    Szerintem nem kell teleszemetelni ezt a topikot az UC4-es véleményekkel meg infókkal. Amíg nem jelent meg a játék, addig rendben van, de erre OTT A KÜLÖN TOPIK, beszélgessetek róla ott!

    Engem kifejezetten zavar, mert nem akarok semmit se olvasni a játékról, ezért azt a topikot elkerülöm, De ne nekem kelljen már szelektálva olvasnom ezt a topikot azért, mert lusták vagytok oda átmenni.

  • darkSectorxxx #50183
    Kis képorgia, huh!

    :D

    Pár kép még amig elmentem innen onnan a játékból, csak az első kép van egy átvezetőből, de a többi simán megállítva a kamerát nyomtam fotot, semmi foto mod.
    Bár a képeket nézve az átvezetők sincsenek felpimpelve az ingame-ez képest....:D Vagy nehezen észrevenni azt a kis eltérést. :D

  • Kongy
    #50182
    Másik kedvencem a vérpisti, aki azért húzza le, mert nincs, és nem is lesz PC-re.
  • mucsácsó
    #50181
    This game is ok, it's a solid action game. However, it does not deserve a 10/10 or even a 9/10 so to balance the votes, I'll give this game a 0/10. I hope it doesn't make the fanboys angry.

    ...

    2D Trees, terrible view distance, low quality textures, cutscene galore.


    úristen.... :D milyen "emberek" vannak???! :D
  • Bandicoot
    #50180
    Társadalom??? Egy tetves csűrhe akiknek a hobbija hogy új regeket gyártsanak csak hogy 0 pontozzák a nekik nem tetsző alkotásokat. A SW filmnél is vicc kategória volt amit ott leműveltek. Érdemes megnézni a legjobban értékelt negatív és pozitív kritikákat valamint csak úgy random szemezgetni. Micsoda véletlen a negatív kritikák színe java 1-2 kritikás frissregektől ered,míg a pozitív kritikák java több hónapos-éves rengeteg dolgot értékelő felhasználóktól. Az egész metacriticet be kéne szüntetni a francba csak irreális képet ad legtöbbször egy egy produktumról amit azok a betegagyú haterek (na ezek azok) leművelnek ott értékelés címén...
  • Bandicoot
    #50179
    He???
    Én a grafikai agymenésről beszéltem amit DS tol(t).
  • darkSectorxxx #50178
    Vannak persze Uncharted 2. :D

    De ba+ ebben az a szép hogy minden EGYBEN ittvan, lehet máshol egyesével is, de itt egyben! :D
  • darkSectorxxx #50177
    Azt egyszerűbb. :D
    De most per pillanat más miatt gondolta, valami spoilert említett, ami szerintem nem az, ráadásul nem annyi van szerintem, mármint chapter. :D
    De full mindegy már. :D
  • darkSectorxxx #50176
    +1 :D
    Én ezeken nevetek, vannak alap dolgok, amik amúgy nyitott könyv mindenkinek, azt tudtátok hogy darke is szerepel a játékban? :D
  • darkSectorxxx #50175
    Ba+
    te bolond azt hitted ezt komolyan irtam? :D
    Fingomsincsen mennyi van. :D
  • kill3r21
    #50174
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De hogy a madagaszkár pályán a dzsipp hátulján a benzintank ide oda mozog ahogy kell az atyaég :D Zseni, tudom biztos vannak játékok ahol vannak ilyenek, de valahogy én eddig elsiklottam felettük
  • balee4
    #50173
    Már megint mit művel a metacritic társadalom...
  • balee4
    #50172
    Dehogy 28 van, csak poénkodik dark.
  • Tikal #50171
    vagy csak téged :)
  • Kongy
    #50170
    És azt tudtátok, hogy az Uncharted 4-ben Nate mellett feltűnik a bátyja, Sam is?

    Emberek, ne legyünk már hülyék, senki nem lő le semmit azzal, ha megírja, hogy jó játék SZERINTE. Vicc kategória.
  • TDC Geronimo
    #50169
    Nem annyi van
  • Myselor
    #50168
    tudod hogy bírlak nagyon de ez tényleg parasztság volt.nem vicc.én se akartam tudni mennyi van összesen remélem valaki törli
  • darkSectorxxx #50167
    egész sg-t -fav-olni kell ilyen mentalitással, mert minden hirekről szol spoiler :)
  • darkSectorxxx #50166
    28 van bocs. :D
  • Myselor
    #50165
    több mint 20fejezet van benne spoiler ez a baja :D
  • TDC Geronimo
    #50164
    heh? ezek már mind saját tapasztalatok. Mi a gond vele? Nem írhatjuk azt, hogy szar, ha egyszer nem az
  • TDC Geronimo
    #50163
    Azt hiszem a hypeal amit nyomtam itt másfél hete hiába raktam magasra az elvárásokat, sikerült megugorni... Ezért izgultatok előre
  • Bandicoot
    #50162
    Na akkor akárcsak a DS3 topikban itt is -fav amíg agymenés van....
  • balee4
    #50161
    Ja ofc UC 4-ről van szó.