121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #50321
    #50318
  • arty
    #50320
    de az nem uhd! ;)

    balee: milyen távról néznéd? a megadott méter után moby fog referálni a témában - ő má rnézett uhd-t X távról és van tapasztalata a pixelekkel.

    amit én hozzá tudok tenni: az oled feketéje, kontrasztja 15 méterről is látszik ;)
  • ppista
    #50319
    Szerintem nincs itt semmiféle vita. Jó, Tottit picit érzékenyebben érinti az X1 dolog, de mivel valamennyire felnőtt emberek vagyunk tudjuk ezt kezelni. Egy PS4 topikban, szerintem bőven beleférnek ilyen témák is, hiszen kapcsolódik a topikhoz. Persze azt csinálsz amit akarsz,
  • Kandurex
    #50318
    Ezért a pénzért már OLED-es LG -t kapsz... link (úgy 2X jobb minőség minden téren)

    ...az android amúgy is egy gány a TV -n...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.05.13. 09:24:10
  • balee4
    #50317
    Szeretném lecserélni a Sony 50 colos full-HD-s tv-met ilyenre:
    http://www.euronics.hu/sony_kd55xd8505baep_uhd_hdr_android_smart_televizio-p50256.html

    Vélemény? Tudom ez nem tv-s topik, de hátha van vkinek itt ilyen, vagy hasonló. :D
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2016.05.13. 09:21:09
  • Amiga
    #50316
    Játékok. Remastered szinten a Heavy Rain, BtS, God of War, TLoU. Curent gen UC4, Bloodborne, DC, Until Dawn és a japán crpg-k. Ezzel bizony a box nincs partiban. Persze ez szubjektív, a másik oldalon is vannak menő címek, de én ezeket azokért semmiképpen sem hagynám ki. Főleg UC4 és Bloodborne, a generáció messze legjobb exkluzívjai. Szerintem, véleményem szerint, részemről, nekem. :-)
  • Tatyla
    #50315
    Xbox vs PS vs PC vitát kéretik befejezni mert visszaménőleg kirörlök mindent a ge**be...
  • Amiga
    #50314
    Kerüld el a Mortal Kombat X-et és a Batman Arkham Knight-et, mert ezekkel csak erőgéppel, vagy szerencsével boldogulsz.
    Vigyázz a The Division-nel, mert a DZ-ben elég sok aimbotos és egyéb csalóval összefutni (bár már gyomlálják).
    CoD, Battlefront, BF multikban ötödannyi a játékos, mint PS4-en.
    Quantum Break is eléggé neccesen kezdett PC-n a boxos verzióhoz képest.
    Street Fighter 5 PC-s verziójánál is akadtak gondok, míg a SF 4 Ultra remastered konkrétan összeszarta magát, csak nem lett botrány, mert épp akkor futott a Batman körüli balhé.

    Na hirtelen ennyi fejből.
  • Moby
    #50313
    Ez aztán tényleg masszív tömeg :D

    /ráadásul a forzát nem is adom oda.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.13. 09:12:28
  • arty
    #50312
    QB, Forza :D
  • Totti5
    #50311
    Nézd nekem tök mindegy ki min és mit játszik és hogy. Azt nem bírom hogy ha láthatóan ellenszenv miatt megy a magyarázás h már pedig "úgyhallottam, "azt olvastam", "mások szerint" minden ( jelen esetben Xbox ) játék ( amit nem lehet annak tekinteni^^ ) ilyen meg olyan, de nem jó és nem kiemelkedő. Bullshit. Semmit nem kötelező kedvelni, de mögé tenni bármiféle ideologiát h akkor az nem is jó és rúgni rajta egyet annak semmi értékelhető értelme.

    Xboxos játékok a Win 10 miatt jönnek, mert az MS egy egészet csinál belőle és nem bontja külön a platformjait, vagyis a szoftvert, oprendszert. Ez tiszta út, ez lesz most már. Minden MS cím Xboxora készül, és megjelenik Win 10re is. Persze ha sokat mondogatjuk hogy minden MS játék windows játék, akkor ki lehet hozni hogy Xboxora már nincs is játék.

    QB-Division? what?

    Mi alapján a Sonyé? gép eladás? nyilván. Játékok? szó nincs róla.
  • darkSectorxxx #50310
    Valóban szenved hátrányokat sokszor a multi pc-n. De én nem tartom annyira fanboynak, mert nem feltétlen vagyon márka hű, inkább a játék címek szerint vándorlok hol ide, hol oda. És pc ezért mard ki, mert ott max a teljesítményre lehet fanboy-kodni, sorozat vagy akár egy cím sincs nagyon említésre méltó, amire nyomulhatnék.

    Nekem a Prey of the Gods lesz érdekes. Meg régen a Company of Heroes volt az.
  • Moby
    #50309
    >Épp csak sok játék PC-n elmarad a konzolos verziótól

    Ez az anekdota mindig megkapó a konzolos topikokban. Meséljetek nekem már erről, mint pécés expertek, mik ezek a sokak pontosan, csakhogy tudjam mit kerüljek el, ha egyszer netalán pécé gémingre adnám a fejem :D

  • darkSectorxxx #50308
    Azzal csak emeled a szintet. Nem csak én gondolom ezt hanem mások is.
    Ennek valahogy kuvaélvezetes a multi én azon gondolkodom hogy ehhez lehet én is befizetek később.
  • Amiga
    #50307
    Driveclub is reális alternatíva top qualis autós játékra. Sőt, PS4-en a The Crew: Wild Run is nagyon jó.

    A boxos játékok rendre jönnek át PC-re (Forza, GW), így ezek már nem tekinthetők exkluzívnak.

    QB viszont megosztotta a játékosokat, sokan inkább a Division-nal meccseltetik, az UC4-et felesleges is idecitálni, mert annak a QB komolytalan ellenfél.

    Vicces, hogy a PS4-es topikban sony-fanboy-nak nevezel valakit, holott szerintem elég normális és el nem ítélhető dolog, ha egy PS4 topikba sony fanboy-ok járnak. Az EPIC viszont az, hogy akit lefanboy-oztál, az nem az, rengeteg játékot PC-n tol. Épp csak sok játék PC-n elmarad a konzolos verziótól (akár csak a csalók miatt is, vagy mert bugtenger a pécés verza).

    Amúgy nem szar a box, van sok jó játék arra is, de ebben a generációban a SONY-é a kupa.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.05.13. 08:47:58
  • Tikal #50306
    most hogy lepergett az Uncharted credits már csak azt nem tudom, hogy elrontsam e az emlékét azzal, hogy belekezdek a multiplayerbe
  • Totti5
    #50305
    Brutál számok.

    Overwatch open beta had 9.7m players Blizzard's biggest beta ever.

    The Division has 9.5m registered users, according to publisher Ubisoft's latest earnings report.

    Ubisoft said it was the most successful launch ever for a new IP, a record previously held by Destiny - though before that Ubisoft titles Watch Dogs and Assassin's Creed had set the record.

    Hupsz, a reklám eladja ezt is. Ezek a franciák... mindig szerencséjük van.
  • Totti5
    #50304
    Bullshit, francért kell ennyire fanboykodni, semmi szükség rá.

    Minden amit az MS ad ki exluzív, ha tetszik, ha nem. Sosem lesz Sony és Nintendo gépen. ( pont úgy mint a PS-VITA, Wii-DS kombók ). Ahhoz hogy ezekkel bárki játszani tudjon MS masina kell.

    Aranyos amikor jön a felsorolás h mi nem lett jó.

    Nos, a Forza címek konkrétan 3 brutáljó autós cucc van MS gépre, így aki top kvaliti tökéletesen csiszolt és tartalmas autós játékkal akart ebben a genben játszani annak a Forza széria az egyetlen alternatíva. S idén lehet jön ( sőt biztos lesz valami ) egy FH3. Persze lehet tagadásban élni, látom én ahogy jött a hidegzuhany az apexban h mennyire jó cucc is ez, és még olyanok is pénzelik a mikrotranzakciót akikről sosem feltételeztem volna, de hát vége a tagadásnak, most már kinyílt a kapu. Ha egyszer élvezetes és igényes akkor a legjobb dolog ha valaki tolja és élvezi.

    QB nem középszerű, de mint ahogy az UC4 sem jön be mindenkinek a QBnak sem kell így tennie. Ezt a 2000es évek, meg paródia megmondásokat komolyan gondoljátok h ezek mögött komolyan vehető gondolat lapul? -.-

    Halo 5 a nagy francokat lett a leggyengébb Halo. Végletekig polírozott és minőségi cím, a szokásos 343 minőség. Egy rettentő jó scifi fps. Haters gonna hate.

    Gears mint röhej? nyilván nem lesz belőle vadászrepülőgép szimulátor, de amit mutattak az egyrészt baromi szép volt ( 1 éve! ), másrészt érdekesnek néz ki a story és biztos bokafosós lesz techben az is, ez nyilvánvaló. Multija meg jó lesz, a béta alapján. Kicsit fejlődött, másban visszatért. Haters gonna hate.

    Mit is tesz tönkre az MS? jelenleg a Sony van besózva új géppel, de ezt mindenki tudja, nem kell újra kifejteni.

    "csodálatos álexkluzív termékeikkel"

    Haters gonna hate.

    Nyalogasd a Sony logót minden exen hátha attól még szarabb lesz minden ami nem az, bár értelme nem sok vann ha engem kérdezel.
  • Bandicoot
    #50303
    MS rég bohócasztalon van. Az exkluzivitása baromi karcsú,szinte már csak a Gears és a Halo maradt, Forzák a jővőben nem exkluzívok, de még az említett két címen se lepődnék meg ha átmennének multiplatba. QB gyakorlatilag annyira középszerű az átvezetőit leszámítva az UC4-el paródia egy lapon említeni (igen Dark,látvány terén is). Gears-ből amit eddig mutattak szintén inkább röhej kategória. Halo meg igencsak megosztó lett,sok helyen a leggyengébb Halo részként van felemlítve. Talán majd következő genben, bár sok reményt nem fűzök hozzá,totálisan tönkre akarják tenni a konzolipart az agyament ötleteikkel és a csodálatos álexkluzív termékeikkel.
    Következő genre talán már az 1080p is menni fog nekik trolololo
  • Totti5
    #50302
    Nem csak "Forza-Halo-Gears" játékot toltak eddig és a jövőben sem csak azt fognak.
  • ppista
    #50301
    Az Ms éve talán majd a következö gépükkel jön el, már ha maradnak a konzolbizniszben, mert ezt a generációt már nem tudják felhozni. Ha csak csoda nem történik a csapataikkal , és kihoznak valami bitang jó cuccot, akkor még szépithetnek. Viszont ez az unalomig eröltetett Forza-Halo-Gears termékekkel esélytelen.
  • Totti5
    #50300
    Nem kell aggódnod, majd amikor szeptember, október, november környékén havonta jön ki AAA MS ex akkor eljön az MS éve is mint mindig.

    QB meg jóság.
  • darkSectorxxx #50299
    Bocs Terminátor 2, te műveletlen. :D
  • darkSectorxxx #50298
    na most látom. :D
    Fasza.
  • Myselor
    #50297
    terminator?:D
  • darkSectorxxx #50296
    Mivel nem látok semmit, nem...lehet sg hiba? :D
  • TDC Geronimo
    #50295
    Remélem csak viccelsz
  • darkSectorxxx #50294
    Mi? :D
  • TDC Geronimo
    #50293
    doom easter egg. Lávába meghalsz ez jön be :D

  • darkSectorxxx #50292
    Látványban nem. :)
  • Kongy
    #50291
    Kvantumrekt :DDD Nem volt az annyira rossz, de jó se. Középszerű, UC4 mellett egyenes röhejes játék a 2000-es évek elejéről. :D
  • darkSectorxxx #50290
    Mert nem vagyok fan?
  • Moby
    #50289
    Ahhoz képest, hogy egy igazi konzolfanboj képét fested magadról, meglepően sokszor nem vagy képben konzolos dolgokkal kapcsolatban :P
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.12. 19:27:46
  • darkSectorxxx #50288
    Amúgy nekemis ez ugrott be majdnem, kár hogy ez csak egy vicces hasonlat, a Horizon atomkemény lesz tudom, és a giga robotok ellen küzdeni azért más mint ebben a story játékban lövöldözni. :)

    Ott azért a gamplay más lesz...kibaszottul várom. :)
  • Moby
    #50287
    Igen, ez nekem is többször eszembe jutott
  • darkSectorxxx #50286
    Kapják be! :D
  • SlickAdam
    #50285
    akar törölhetik is, U4 dudas fejezete ugyanaz
  • darkSectorxxx #50284
    Kabbbe :D
  • Moby
    #50283
    Horizon 2017-re lett halasztva.
  • Moby
    #50282
    Jó, most egyszer írhatom fonetikusan, nem?