121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #114116
    Vagy ugyanazért, amiért a fejlesztőrendszerük máig nem hozza az elvárt sebességet a csúcskonzolon, vagy amiért egyetlen saját játékuk nem lett kész indulásra, pedig a gép dobozára is rányomtatják a halot, ésatöbbi...odáig ment nekik ez az újgenesdi, hogy be tudták dobozolni elég tisztességesen a hardvert, amit az AMD kifejlesztett nekik. Minden más, ami kellett volna egy normális induláshoz, azokból nem lett semmi. A sony is nagyon sok mindennel adós, de igyekeztek egyfajta egyensúly tartani. Semmi sem tökéletes, de mindenhova jutott új.
  • Tikal #114115
    Az mit jelent hogy megállja a helyét? 4k60fps szinte zero lag, már itt járunk?
  • darkSectorxxx #114114
    Felejtsd el.

    Nálam 2000/1000-es nettel nagyon pixeles tud lenni.

    Szóval ez minden egyelőre csak nem a jövő.
  • Mephike
    #114113
    Igen, el kell ismernem, ebben is van igazság.
  • Rage47
    #114112
    Szerintem ebben a genben fog eldőlni, hogy a felhős vagy a lokális gaming a jövő. Eddig úgy tűnik, hogy nincsenek igazán gondok a felhővel, azt hallani például, hogy a Stadia is megállja a helyét.
    Ez csak az uncsi MS konzolról jutott eszembe... szerintem ők már az Azure-ban gondolkodnak.
  • Mephike
    #114111
    Ez, gondolom én, az üzletpolitikájuknak is köszönhető. Persze jó dolog az, hogy minden új játékuk még X évig megjelenik az előző generációra is, ez jó dolog bizonyos szempontból, de ha úgymond nem lesz olyan játék, ami "szakít a múlttal", akkor bizony ez a lemaradás érzet csak nőni fog, ahogy telik az idő. Persze ez szigorúan csak az én véleményem és nem akarok megbántani senkit.
  • Ulthanito
    #114110
    Kicsit lemaradt az MS a nextgenben. Jól írják mindenütt, az XSX rém unalmas, mint hardver. GUI ugyanaz, szintén dög unalom. A Quick resume meg a gyorsabb töltési idő az egyetlen, ami emlékeztet arra, hogy már nem 2013 van.
  • n000rbi
    #114109
    Nyilván ezért maradt ugyanaz a kontroller, mert minek
  • Rage47
    #114108
    Gondolom a MS is úgy gondolta, hogy a fejlesztők kis százaléka fogja majd használni az új kontroller tulajdonságait, ezért nem fejlesztették ők ilyen téren, mert minek.
  • n000rbi
    #114107
    Nem tudom, a Milesban például ott van pl. amikor az áram cikázik rajta és érzed a pattogást, de mivel hangot nem ad ki és a HF is nagyon gyengére van állítva, így nem éri el a hatást. Miért nem vették erősebbre? Szerintem ez az egész HF, AT csak akkor működnek igazán, ha mellé a kontrollerből hang is jön. Pl. Astronál is a homokszemeknél, vagy esőcseppeknél, vagy a rugóeffektnél kikapcsolt kontrollerhanggal nincs meg az illúzió, azzal együtt viszont nagyon jól működik. -> mellé akksit zabál
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2021.01.07. 08:52:07
  • Ulthanito
    #114106
    Ez részben igaz. Ugyanakkor lehet, hogy kipróbálták családtagnál, ismerősnél, vagy mint nekem is, mindkét platform itt figyel. De még ha egyik sem, akkor sem elképzelhetetlen ez valaki számára, hogy milyen lehet. Amikor az AT-t még csak reklámozták, utólag azt mondom, már akkor is kb. ilyennek képzeltem el, mint amilyen valójában lett.

    Ha meglátok egy gyümölcsöt, amiről eddig csak hallottam, de soha nem ettem, még el tudom dönteni, hogy szeretném-e vagy sem a látott-hallott információk alapján is.
  • Tatyla
    #114105
    Vártuk mi is nagyon a haverokkal kicsit szarul esett ez a két hónap csúsztatás de legalább a demoval bele leshetünk, meg addigra csak lesz PS5
  • mucsácsó
    #114104
    nekem is nagyon várós, így pláne, hogy People Can Fly cuccról van szó, szóval érdeköl :)
    meg amúgy ez egy értelmes hozzáállás a fejlesztők részéről szerintem... jó lenne, ha visszarobbanna a köztudatba a demo fogalma, és kvázi "alap" lenne az, hogy a játékok többségéből érkezik demo a megjelenések előtt 1-2 hónappal, ahogyan ez annak idején is volt - de mivel manapság túlnyomórészt össze vannak okádva a játékok day1, ezért szerintem kb senki nem meri bevállalni azt, hogy mutogassa a félkész produktumát/plusz energiát fektessen egy demóba .. :D

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.01.06. 21:13:53
  • Mephike
    #114103
    Lesz Outriders demo. Nálam várós a játék, nagyon szerettem a Remanatot is, talán ez is jó lesz, de a demó pont jó lehetőéség lesz, hogy kipróbáljuk a játékot.
  • Moby
    #114102
    Amúgy nem, csak nem igazán tudnak vele mit kezdeni. A videók alapján a COD pl eléggé durván tolja. De a pókiban vagy a DeS-ben egyszerűen érezhetően nem volt ötlet rá, hogy mihez lezdjenek vele, ami kicsit azért baj. Bele kell ebbe még tanulni, meg kellenek jó példák (mint az Astrobot).
  • Evoluti0N
    #114101
    Ha megadják az opciót az embereknek, h ki lehessen kapcsolni, akkor senkinek sem lenne oka a panaszra. Nem csak az akksi idő miatt zavarhat egyeseket. Bizonyos embereknek, akik mozgássérültek, szintén gondot okozhat a haptic feedback, meg a nehezebben húzható ravasz.
  • n000rbi
    #114100
    Ez így van, csak akkor meg mindenki az akksiidő miatt fog sírni (mert ha használva van, akkor azért tudja zabálni) Ezzel a Sony is tisztában van, szerintem ezért is annyira gyenge, visszafogott a HF az Astron kívül kb. mindenben.
  • Evoluti0N
    #114099
    Én remélem, h azért a jövőben a legtöbb játék, legalább a first party címek, használni fogják. Ez nem olyan, mint a gyro vagy a touchpad, h csak néhány játékban van igazán értelme, másokba meg max csak beleerőltetik pár apróságba. Mind az adaptív ravasz és a haptic feedback olyan dolog, ami a legtöbb játékban működne.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.01.06. 18:32:46
  • n000rbi
    #114098
    Igen, sajnos eddig az Astro kivételével semmi nem használta igazán. Na jó, shootert nem próbáltam, az azért úgy jó lehet. (mintha rémlene, hogy a TloU2-be beletették az adaptív triggertámogatást fegyvereknél, lehet meg kellene néznem)
  • Moby
    #114097
    Az MS arról kérdezi a fehasználóit, hogy szeretnének-e dualsense funkiókat az xbox kontrollerekbe. Ami tonképp jó dolog (most én nem akarom bashingelni őket a innovációk hiányáért), de....
    honnan a bánatból tudnák a felhasználók mi az, amíg nem próbálták? Mi is csak próbáltuk elképzelni milyen lesz. Van pár százalék, aki ki tudta próbálni mondjuk PS5-ön, de a survey-k nem válogatnak ilyen szempontból. Ráadásul ehhez nagyon kevés, hogy a kontrollerben benne van, ezt látjuk mi is: ha a szoftver nem támogatja, akkor csak dísz a HF is meg a TE is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.01.06. 18:20:58
  • Moby
    #114096
    De nem csak nekem nem, senkinek. Valaki pH-n felhívta az ügyfélszolgálatot, azt az infót kapta, hogy simán lehet március is, mire a visszatérítik az árát, szóval nem kell izgulni, ha januárban sem történik semmi.
    Közben lenyomtam a főszálat. Nehezen ment. Arra elég volt, hogy mostmár azt is tudom, hogy kijavítva sem érdekel, sem más platformon.
  • Moby
    #114095
    Áh...
  • Tikal #114094
    @Moby, megkaptad már a refund-ot?
  • Mephike
    #114093
    Megvettük a Trine nevű játék csomagot (4 rész egyben fillérekért). Valamikor ezer éve játszottam az első résszel. A lényeg a lényeg, hogy még mindig nagyon szép, és eszméletlen élmény ketten játszani vele. Az asszonnyal közösen játszunk, rég röhögtem és dühöngtem már ennyit egyszerre. Ha valaki netán még nem vette meg a gyerkőcöknek vagy magának, akkor most még le van ütve.
  • Ulthanito
    #114092
    Ez pontosan így van. Azt várjuk-hisszük, hogy majd a tárgyak tesznek boldoggá.
  • Tikal #114091
    Szóval mi az üzenet? Legyél kurva gazdag, élvezd amid van aztán dobd el ezek nagy részét miután már meguntad őket és rajottel ettol nem leszel boldog?;)
  • j0nNyKa
    #114090
    ezt a könyvet ajánlom nagyon a doku mellé / helyett, innen letölthető angolul epubban
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2021.01.03. 19:10:39
  • mucsácsó
    #114089

    wow, köszi! esküszöm, hogy ez most nagyon durván aktuál nálam - pont a tegnap említettem asszonypajtinak, hogy én rohadtul rosszul vagyok a FELESLEGES kacatoktól, főleg amiket csak 1-1x használ az ember... csak ma már az emberek többsége hajlamos olyan szintűen felhalmozni a környezetében mindenféle limlomot, hogy az már embertelen...
  • Ulthanito
    #114088
    OFF

    Ajánlok egy érdekes dokut, nézze meg az, aki úgy gondolja, hogy túlságosan a tárgyaink bűvöletében élünk.
  • Ulthanito
    #114087
    Szerintem az nagy - további - húzóerő lesz általánosságban. Norbinak nem, de biztos sokan fognak még inkább harapni rá.
  • Kandurex
    #114086
    Egy hónapja néztem ezt a Ratchet -et PS5 -re, mert a bemutatók alapján tetszett, hogy pusztul - gurul minden és teljesen manó kompatibilis (gyerek). Szóval be a PS-n plus, jöhet a PS4 előd.....hát, ennek fényébe, szerintem a PS5 rész, nem is akkora nagy szám, éppen, hogy csak valamivel több practical effects van, meg nyilván az SSD hozadéka a pálya ugrálás.
  • n000rbi
    #114085
    Az újabb Ubi játékok engem már inkább taszítanak (a Rayman-eket és olyan kis csodákat leszámítva, mint a Valiant Hearts). Az első Far Cry, Prince trilógia idején még nagyon kedveltem őket.
  • davidka003
    #114084
    Ha jönnek game passba akkor az elég húzóerő lesz. Még akkor is ha csak 1 évnél régebbi játékok lesznek benne.
  • Ulthanito
    #114083
    Ubi játékok GamePass-ba jöhetnek
  • Zozo76
    #114082
    ezen a forman mar ugy sem lehet rontani... :)
  • shaddam
    #114081
    Hm biztos ami biztos lementettem a fájlokat, ha hozzájutok egy PS5-höz nyomtatok rá ilyen csodát

    xeno
  • Ulthanito
    #114080
    Nagy valószínűséggel ezt buktátok, Érdemes azért írni a Sony supportnak, de sok reményt nem fűzök hozzá, pláne, ha már streameltek is valamilyen játékot vagy letöltöttek PS Now-ban.
  • Ulthanito
    #114079
    Bocs, ha már volt.

    Vincent PS5 OLED C9/CX beállítások
  • darkSectorxxx #114078
    Super Lucky's Tale itt PS4-en is magyar felirattal jött ki, vagy angolul???
  • davidka003
    #114077
    Ha november óta már él az előfizetés akkor kizárt dolog, hogy a Sony bármennyire is foglalkozna ezzel. De írni lehet nekik de ez nem Microsoft, hogy az ember seggét kinyalják kb.
    Olyat már hallottam, hogy rossz előfizetés lett vásárolva és rögtön írva a Sonynak visszaadták a pénzt a walletba.