121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #114198
    Nálam a returnal is várós.
  • mucsácsó
    #114197
    az nemvót a listán :\ ahogy a GoW se.. lehet inkább Xboxra jönnek
  • Ulthanito
    #114196
    A felújított Mass Effectet vajon hol lesz érdemesebb játszani? PS5-ön vagy XSX-en?
  • Tikal #114195
    Gran Turismo ?? :(
  • Moby
    #114194
    Áááá...vágom, már el is felejtettem :)
  • mucsácsó
    #114193
    Ratchet-re is 2021-et írnak, ezt lehagyták a listáról... :\

    de jah, Kena, Little Devil Inside és Horizon ami érdekes nekem is erről a listáról, ebből is 2 az PC-n - többit el tudom engedni... :D
    megintcsak nem érzem annyira, hogy rohanni kéne egyelőre a PS5-ért :(
    (ha lenne hova, haha :D)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.01.12. 08:18:18
  • n000rbi
    #114192
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kell a Maiden in black lelke az egyik spellhez, amit Yuria-tól lehet csak megtanulni és azt csak az endgame-ben kapod meg, ha életben hagyod és nyilván csak a következő ng-ben lehet felhasználni. Egy rohadt nagy szopás az egész :D
  • Moby
    #114191
    Ezt az összefüggést én most nem látom át,d e biztos :)
  • Kandurex
    #114190
    Mik ezek a low end szarok? 1 - 2 kivétellel mindet el kellene ásni! Hol vannak a CÍMEK? Pl: Ragnarök, Hogwarts, Resident Evil, Final Fantasy?
  • mucsácsó
    #114189
    Rilíz infók CES-ről:

    Returnal - 03/19/21
    Pragmata - 2023
    Solar Ash - June 2021
    Kena: Bridge of Spirits - March 2021
    Stray & GhostWire: Tokyo - October 2021
    Little Devil Inside - July 2021
    Project Athia - January 2022
    Hitman 3 - January 2021
    Horizon: Forbidden West - 2021


    Nemtom ki van meglepve, de GoW Ragnarok sehol... :D
  • n000rbi
    #114188
    Most tudatosult bennem, hogy muszáj lesz ng++-ban is megmentenem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Yuria-t (amihez egy világot koppra ki kell takarítani, + phalanx, tower knight), mert az ng végén én hülye kinyírtam azt a picsa Maiden in blacket és így csak most ng+-ban lesz meg a lelke...
    . dhvghhjvfdsaafghnbndcssdsc!!
  • Moby
    #114187

    Mondjuk még a MM-t sem vittem végig
  • n000rbi
    #114186
    Rendben, kb. egy hét és itt lesz.
  • Moby
    #114185
    Akkor szólj ha visszakapod. Van egy vagon accountom.
  • n000rbi
    #114184
    Ma tesztelte unokatesóm a Miles-t, nála is ott az upgrade lehetőség a menüben, szóval tényleg csak egy “szűz” account kellene neked. (meg persze az, hogy visszakapjam a sráctól a lemezt:D)
  • Moby
    #114183
    Adtam még egy esélyt a hollow knightnak.
    Áh. Az art kiborítóan szar szerintem. Mindegy, van ez így mostanában sok mindennel.
  • Rage47
    #114182
    pedig nem nehezebb, mint egy Dark Souls vagy Hollow Knight :)
    nekem nagyon bejött a világa (hangok, zenék, kép :D) már a trailerekben is, ezért is bírtam valszeg, míg a Hollow Knight ránézésre nem jön be
  • n000rbi
    #114181
    Igen az ilyen pure blackes karakter/woirld-ös dolgokat a végére hagyom mindenképp. Egyébként az baráti, hogy a egyik gyűjtögetős dologhoz se kell, hogy ténylegesen nálad legyen bármi, hanem elég, ha egyszer bekerül az inventory-ba és már úgy veszi, hogy megvan. Gyakorlatilag szinte minden miracle megvan már úgy, hogy semmit se tud róla a karakterem (visszatöltöttem a mentést utána)
  • Moby
    #114180
    Meg szerintem nem árt, ha legalább minimálisan megtervezed logisztikában, mert ott van hogymástnemondjak a Mephistopheles questline, ami instant PBCT, amiből rohadt nehezen jönnél vissza, szóval ezeket időben is célszerű összerakni, hogy semmiből ne zárd ki magad. Megoldás mindig van, de néha k. sok idő.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.01.11. 10:49:21
  • Moby
    #114179
    Én minden session előtt lekapcsoltam a játékmentés autosyncjét, a végén meg felszinkeltem. Nem volt szükség visszalépésre, de rohadt megnyugtató volt, hogy nem tudok NAGYON elbaszni semmit.
  • n000rbi
    #114178
    Ó bazz, akkor tényleg muszáj. Folyamatosan attól fosok, hogy valamit kihagyok/elcseszek és emiatt kell majd plusz kör :D Egyelőre majdnem 50 óra ment bele, meglátjuk megdöntöm-e Deep rekordját
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2021.01.11. 10:24:18
  • Moby
    #114177
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Madár->Ring of Longevity
  • n000rbi
    #114176
    Amúgy a pure bladestone mihez kell? Mit kell belőle csinálni? Mármint a platinához.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2021.01.11. 09:17:45
  • Moby
    #114175
    Ja igen, jótanács, mert én nagyon csúnyán beszoptam :D Amikor leviszed PBWT-e. Ha jól emlékszem 10 kő kell PWWT->PBWT-hez. DE! Nem fogod látni a hatását, csak ha visszamész nexusba, mert ez a buzi nem lépteti amíg ott vagy! Én belevertem vagy 50 követ az első műveletbe, mire rájöttem, hogy már rég kész :DD
  • Moby
    #114174
    Akkor egyelőre felejsd el. Vagy tedd biztonságba a mentést, húzd le PBWT-re, gyűjtsd be a cuccot, aztán visszatöltés. Ez is járható út, Mindenesetre most felesleges halásznod így.
  • n000rbi
    #114173
    Egyelőre még PWWT-ben vagyok, hogy minden npc meglegyen. Akkor majd szarakadodok vele később, amikor már lenyomhatom teljesen blackbe a világot. Köszi!
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2021.01.11. 08:16:25
  • Moby
    #114172
    Egyébként én azt csináltam, hogy a Pure Bladestone-t piszkáltam ki előbb, amiben az is a jó, hogy rengeteg soult össze lehet szedni. Adjudicator után, PBWT mellett(drop rate!) olyan 8-9000 souls dob a csonti, aki a bejáratnál áll. Kb 20 sec odamenni lentről és levágni. Mindent soult, ami onnan bejött, luckba toltam bele. Így a Pure Bladestone-hoz is egyre közelebb kerültem, másrészt a gold coint is így már picsaegyszerű volt kipiszkálni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.01.11. 08:13:19
  • darkSectorxxx #114171
    Azt mondtátok már hogy hogyan működik.
    Most aztkérdezem miért.

    Az hogy elhasználódik az ritkábban van.
    Ha van, azt maguk a felhasználók is cserélhetik maguk.
    Ez nem egy olyan indok, ami miatt kötelező lenne, ha érted mire gondolok.

    Az hogy ez biznisz, az egyértelmű mert nem ingyenes a csere. De az nem a user miatt van, hanem ellene.
  • Moby
    #114170
    PBWT kell ott, ahol halászol (ez nagyon fontos, ez 0.6%-os drop rate-ről valami 2.5%-os drop rate-re tolja), illetve a luck-ot kell kicsit megtolni. Nálam ilyen peremfeltétlek mellett a póki utáni officer jellemzően 10halálonként ejt egyet(kb 20-as luck körül). De egyébként deepnek is átadtam coopban, ha nagyon nem akar esni, túrok egyet, és átadom.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.01.11. 08:06:08
  • Ulthanito
    #114169
    Egyrészt, mert üzlet a két nagy kártyakibocsájtónak, másrészt mert a kártyák fizikailag is használódnak, harmadrészt, mert minden okmányodat is cserélik bizonyos időnként. Amúgy meg törvény írja elő.
  • n000rbi
    #114168
    Aki kitalálta a DeS-ben ezt a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gold coin-os gyűrűt
    ... Ha nem 50x kinyírtam már és nem dobja bazmeg.
  • darkSectorxxx #114167
    Mondjuk a lehúzás az igaz. :D

    Hát de miért nem úgy van akkor ugye hogy ha elhasználódik akkor a juzer maga kérhen, sokkal kevesebb melojuk lenne, viszont a kártyánkénti 2500ft vagy mennyi, az elég indok. :D
  • darkSectorxxx #114166
    Ja nem tudom, csak nálam a paypal kért számlaszámot is mikor régen csináltam. Fene tudja már hogy ez hogy működik, mert csak neten szoktam fizetni
  • Tikal #114165
    mert elhasználódik, lekopik róla a szám stb.
    mert a bankodnak lehetőséget ad hogy új kártyát ajánljon neked, meg hogy lehúzzon a kártyadíjjal:)
  • Tikal #114164
    Régiónként változhat. Én csak vásárlásra használom, ahhoz meg elég a kártya.
  • darkSectorxxx #114163
    Akkor felteszem a kérdést mi a fasznak a csere? :D

    Elhiszem, hogy HA akarod maradhat, de akkor mi a picsának a csere? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.01.10. 12:16:55
  • darkSectorxxx #114162
    Nálam sajnos nem megy, csak ha megadok számlaszámot.
  • darkSectorxxx #114161
    Én takarék bankos vagyok ott ilyen nincs.
  • darkSectorxxx #114160
    Akkor nem értem mi értelme a kártyacserének.
  • Voltan
    #114159
    Igy van. En is céges bankkártya programot vezetek a meloban tobbek kozott, meg tudom erősíteni.