121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #114238
    Továbbra is csak és kizárólag a saját nevemben beszélek, azt hittem, ez a fórum jellegéből egyértelmű. Nem érdekel más, más preferenciája, más mit szeret, csak az, hogy én mit szeretek, engem mi érdekel. Tehát az én világomban igenis porfogó egyelőre a PS5, és nem érdekel, hogy más élvezi rajta a tetrist.

    Ha az érdekelne, hogy neked hány játékod van, vagy te milyen játékot vársz, akkor a nevem helyett az lenne, hogy Darksector.

  • Ulthanito
    #114237
    Nem mondom, hogy a GP egy csoda dolog, sőt, de kitölti az űrt, amíg a PS-re nem lesznek normális játékok. Lenyomtam most a Skyrim-ot az utóbbi egy hónapban, mással se játszottam. Egy hónap múlva már semmire nem emlékszem majd belőle, de egynek jó volt. A Flight Simulatort várom, mint a messiást, azért jó lesz, hogy nem kell kifizetnem majd 23 ezer forintot...

    Amúgy azt vettem észre, mostanában sokkal szívesen olvasok inkább, valahogy nagyot zuhant az érdeklődésem a játékok irányába.
  • Ulthanito
    #114236
    Lehet, hogy Nioh-ra rámegyek ismét, ha jó áron beszerezhető lesz. De tartok tőle, szóval lehet, hogy csak lemezesen veszem meg.
  • Moby
    #114235
    Mondjuk a GP halála nálam ugyanaz, ami a sale-ek halála: játszok mindennel (azzal a kevéssel ami még egyáltalán érdekel) amikor megjelenik. A Januári sale-ben sem sikerült egyetlen nyomorult játékot sem vennem. FF7 remake-en gondolkoztam, de addig gondolkoztam, amíg véget ért az akció :D Éves távlatokból nem veszek már meg semmit, amit nem vettem akkor, amikor kijött. Így is tele van a fiókom el sem kezdett, vagy soha be nem fejezett játékokkal. Azok sem fognak lemenni soha ugyanezen okból.
  • Moby
    #114234
    Én az elmúlt másfél évben a GP-ből csak az ORI-r bírtam végigjátszani. Erre a médiumra még ránézek, de olyan kétpálcás cuccnak tűnik ez is a béna animációkkal, hogy nemigaz. Talán jó lesz elütni azt a pár napot, amig kinyílik a nioh remaszter.
  • darkSectorxxx #114233
    Általánosságban fogalmaztad meg.

    Az hogy neked nem ömlik amit szeretsz az nem jelenti azt hogy nincs.
    HALKAN súgom meg hogy PS5-re ugyanazok a multi címek vannak mint XSX-re.

    Xboxon lesz még Medium.

    PS5-re meg van most is több exclusive, meg jönnek a PS4/5/Epic Store játékok....

    Kena, Returnal....stb. Az már más hogy téged nem érdekel.

    Nem lecseszés képpen, de pont hogy a XSX-en van egyetlen cím kb az újakból a The Medium (más nem jut eszembe), ami nem lesz PS5-re.... PS5-re meg:

    Demons Soul
    Spiderman
    Sackboy
    Returnal
    Kena
    és még amik jönnek és most nem ugrik be hirtelen....

    Szóval ha így érzed, akkor érdemes megfogalmazni egyesszám első személyben.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.01.14. 09:04:09
  • Ulthanito
    #114232
    Szerinted a szomszédom nevében írogatok?

    Meg lehet ideologizálni persze, hogy mennyiredekurvajó mert ömlik a kontent és telje a lehetőségek tárháza, de mindenki tudja, hogy ez nincs így.

    Minimum jövő évig várni kell sajnos arra, hogy beinduljon a dolog.
  • Tatyla
    #114231
    Felőlem lehetne pink is csak jönne már
  • darkSectorxxx #114230
    "Ehhh, idén nem jó PlayStationösnek lenni. :-/"

    Max neked nem jó. :)
  • Zozo76
    #114229
    valoszinu veszek (majd ha lesz) PS5-ot, bar ugye hanyok a kinezetetol (undorito!), de ilyen szinben azert turheto lenne:

  • Moby
    #114228
    Én élgignyomtam a főszálat kínkeservesen, de annyi minden hiányzik ebből a játékból, ami nem készült el (nem befejezetlen, hanem nincs), amit kizártnak tartok, hogy valaha belekerül. Engem ez a játék bugmentesítve sem érdekel már.
  • Ulthanito
    #114227
    Én azt is félretettem, majd év végén, ha jön a peccs rá, talán kap egy esélyt. Szerencsére az a nagyjából 1 óra, amit a társaságában töltöttem nem hagyott maradandó utálatot bennem, bár a legkevésbé sem élveztem.
  • Ulthanito
    #114226
    Utólag visszanézve megmosolygom magam, azon izgultam még novemberben, hogy jusson PS5. Mai fejemmel azt mondom, sokkal jobban kellett volna izgulni, hogy XSX jusson, ugyanis egy hónapja egyfolytában azon játszom, a PS5 meg porosodik. Miután lement a DeS, úgy bezuhant az érdeklődésem, mintha uncanny valley-be esett volna. :-D

    Tegnap elindítottam, hátha a January sale majd csodát tesz, nem tett. Kapcsoltam is ki. Szerintem még hetekig állni fog tovább, nincs olyan content per pillanat rá, amivel lenne kedvem játszani. Addig meg elcsemegézem GP-ból, jön mindjárt a Medium, aztán lassan remélem a Flight Simulator.

    ME Trilogy Remastered talán PS5-ön megy majd le...

    GoW idén még a fasorban sem lesz sajnos.

    Ehhh, idén nem jó PlayStationösnek lenni. :-/

  • Mephike
    #114225
    CP2077-et rettentően sajnálom. Ezzel a balhéval (és a hozzá tartozó gyötrelmes játékélménnyel 5-6 óra) teljesen elment a kedvem a játéktól. Nagyon örültem, hogy visszakaptuk az árát. Fogok esélyt adni neki, valamikor akkor, amikor megjelenik az első kiegészítő hozzá, és az alapjátékot és a kieget meg lehet majd egy csomagban venni. Talán addigra már vállalható lesz a játék.
    Jött tegnap videó, hátha nem látta még valaki.
  • TomStorm
    #114224
    Én is most hangolódtam rá igazán RDR2-re.Eddig valahogy nem fedeztem fel azt az igényességet amit az kínál!
    CP 2077-be amit akartam láttam,kiélveztem,elég volt(230óra).

    Viszont sz.tem én holnap leugrok egy Pro-ért(100K új,bontatlan) és nem várok Ps5-re.
    Ghost,Nioh2,TLOU2 amik kellenek meg van 2 AC-m itthon Ps-re(Odyssey,Valhalla) amik egy üzletemből maradtak meg.

    Még lehet a Pc-t is eladom pár100ezerért.Már annyira nem érdekel.
    De a 144hz 32"monitort megtartom.Lehet Ps5 majd kihasználja addig meg a Pro
  • AntiHero
    #114223
  • mucsácsó
    #114222
    ez is igaz :( a szememben az AAA+ kategóriás gémekben a Rockstaron és Nótin kívül - igen jó tudom, megosztó lett a Lasszó2, de mondjuk nem létezik durvább technoval bíró game a mai napig bezárólag szerintem - nagyon egy fejlesztő produktumára nincs semmilyen garancia arra, hogy nem lesz kurvaszar :D

    amúgy CP-re én se tudok ránézni, egyszerűen olyan undort kaptam tőle már, hogy elindítani sincs kedvem (~24 órám van valahogy benne)...
    szal sztem marad a youtube ending megnézés, aztán shift delete :D fogjuk rá, hogy duzzogva elment, de most elég, majd talán párév múlva (ühhm faszt, nincs az isten, hogy újrakezdjem.. :D) skip.

    épp RDR2 epilógus pörög; még mindig szabályosan sokkol, hogy mennyire szanaszét aláz minden open-world gémet az a játék, és hogy mennyire brutálisan aprólékos (Zelda BOTW k jó még persze, de az más kategória sztem)

    elképzelni nem tudom/merem, hogy R* mit fog művelni nextgenen majd a GTA IV-ra vagy RDR3-ra... (ha lesz...)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.01.13. 22:36:25
  • Moby
    #114221
    Tegyük azt hozzá így 2020-at éppen elhagyva: nem jelent semmiféle garanciát ma már az sem, hogy valaki csinált már jó játékot korábban. Ennek a fordítottja ugyanígy igaz lehet.
    De ha már szóba került a brokenpunk (:D). A bohózat az eddigiekhez méltó lezárást kapott: a lemezesek is visszakapták a pénzüket, a lemezt viszont már vissza sem kéri a cdpr.
    BTW én is visszakaptam már az árát. Én pozitívumként éltem meg, hogy lekerült a fiókomról
  • mucsácsó
    #114220
    jah, amúgy pont emiatt vannak nekem is fenntartásaim, azért nincs túl nagy múltjuk :\ hiába volt jópofa a tréler, innen azért bőven lehet még zakózni..
  • Moby
    #114219
    Úgy, hogy jóformán semmit nem tudunk róla? :D Azon kívül, hogy az avalanche ilyen foslékokat csinált az elmúlt...bármikor. Ettől persze még lehet jó is, csak azt nem látom mi az alapja a hypenak.
  • Kandurex
    #114218
    Talán a n1 cím amit vártam :(
  • mucsácsó
    #114217
    kezdődik... és még hol az év vége a halasztásokat illetően... :)
  • Kandurex
    #114216
    Kurva élet...
  • Kongy
    #114215
    Várható volt, GoW2 dettó ez lesz. És akkor még jó ha ‘22-ben megjelennek...
  • AntiHero
    #114214
    Hogwarts Legacy is now launching in 2022.

    :(
  • Moby
    #114213
    Áh, hát ki a jó isten gondol ilyenre? :D Azt nem értem máig (nem olvastam utána mondjuk), hogy invader hogy tud bejönni, ha password van?
  • n000rbi
    #114212
    Egyikőtök se mentette le a klipet véletlenül? :D
  • blackfire001
    #114211
    Haha, na igen. :D Érthetetlen, hogy miért vennék PS5-töst, főleg hogy ha feldobnám később a használtpiacra akkor a PS4-gyest könnyebb lenne eladni. :D

    A digitális verziók ára azért magas mert annyiért is megveszik, hogy egyből játszhassanak és ne kelljen elmenni boltba, illetve minél magasabb az induló ár annál szebben mutat leárazáskor. :D
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2021.01.13. 09:42:19
  • Moby
    #114210
    Pedig egyszerű ez: mivel a PS5-ös lemezt el sem tudod adni a PS4 tulajnak, fordítva viszont igen, így tök logikus, hogy legyen az a drágább. Mármint azon logika mentén persze, ami azt is vezérli, hogy a digit játék drágább, mint a lemezes, mert azt nem kell legyártani, bedobozolni, szállítani, stb.
  • blackfire001
    #114209
    Érdekes kérdés következik.
    Úgy tudom, hogy az AC Valhalla esetén ha a PS4-gyes verziót veszem meg dobozosan akkor egy ingyenes frissítéssel PS5-tön is 'next gen' minőséget kapok. Ez igaz?
    Ha ez igaz, akkor mi a francért van PS4-gyes és PS5-tös dobozos verzió is? Ráadásul a PS5-tös miért drágább..? Azon alapból rajta van az update és ezért az idő megspórolásért illetve a más tok borítóért pluszba pénzt kérnek el?
  • Moby
    #114208
    Ennek egyetlen momentumának én is szemtanúja/szereplője voltam :D Deep-el megbeszéltük, hogy adok neki egy gold coint. Be is léptem hozzá annak rendje és módja szerint, bohóckodtunk egy kicsit coopban, majd ledobtam neki a földre a gold coint. irogattunk egymásnak a karaktereink álltak és bámulták a semmit, miközben belépett egy invader, és csuklóból levágott mindkettőnket. A gold coin meg a földön...ROFL
  • Harlekin
    #114207
    OTP kártyán kártya szám is cserélődik (lejárt kártya cserénél).
  • deep
    #114206
    Meg is érdemelném :D
  • n000rbi
    #114205
    9-10? Én a From helyében minimum npc-t neveznék el rólad az Elden Ring-ben ezért a kitartásért
  • deep
    #114204
    Áh, sehol nem vagy, a vége nekem 9-10 walkthrough lett és 92 óra. A legelképzelhetetlenebb forgatókönyveket éltem át nyilván nagyrészt a saját hülyeségem miatt. De a legkeményebb tökönrúgás mégiscsak egy bug miatt meg nem kapott utolsó gyűrű volt az utolsó trophy-hoz...
  • n000rbi
    #114203
    Pedig már sikerült is és kb 50 óráig fel se tűnt :D
  • deep
    #114202
    Kizárt, annyira nem tudod magadat megszopatni :D
  • n000rbi
    #114201
    Ja, azt nem is mondtam, hogy a DeS mellett most a Sackboy-t nyomogatom még ps5-ön. Abban is van kontent dögivel, idővel egyre nehezebb is. Mellé rohadt jól néz ki és a "mai" zenék szerepeltetése és hogy az adott pálya ritmusra mozog, sokszor igencsak vigyorgásra késztet. (pedig alapvetően elég messze áll a zenei ízlésemtől ami benne van, de itt működik :)) Jó cucc, na.
  • n000rbi
    #114200
    +1
  • Moby
    #114199
    Ezek nem egy ilyen CES-en lesznek megmutogatva.