121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #114358
    Hardon kezdtem most úgy 12 óránál tartok de jópárszor volt már visszatöltés.Nehéz!
    Nem agyatlan lövölde az biztos:)

    Néha pár lőszernek tudok örülni:D
    Én sejtettem hogy jó lesz de többet kaptam annál amit vártam!
  • TomStorm
    #114357
    Atyaég ez a Last of Us2 mennyire komoly!:O
  • Ulthanito
    #114356
    Én behúztam az ultimate-et 23.99-ért. Boxon GP-ben próbáltam korábban, kifejezetten jót tesz majd neki a 60 fps update február 2-án majd. Sajnos visual upgrade nem lesz, bár jól néz ki a játék, kicsi ráncfelvarrás ráférne.

    Magyar store-ban 9400 forint az ultimate, usákban meg 7200. Van azért különbség.
  • Tatyla
    #114355
    20.08.28
  • Rage47
    #114354
    mikor rendelted a PS5-t?
  • Moby
    #114353
    Ja meg most akció a Control Ultimate is. Én utáltam a játékot, de sokaknak tetszett, de a lényeg: ebből is jön a nextgen verza február elején. Viszont csak az ultimate kapja meg az ingyenes update-et, szóval aki ilyet szeretne, még két napig tart az akció.
  • Moby
    #114352
    A warlords editiont $17-ért.
  • Ulthanito
    #114351
    Nem is akciós most a Division 2. 9490 HUF a standard edition. Melyiket vetted?

    Ja most látom, a Warlords Edition.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2021.01.18. 16:19:46
  • mucsácsó
    #114350
    dilettáns banda... :D
    szerintem sokan ölnének egy Dead Space 4 / új Fight Night-ért / Titanfall 3-ért, dehát.... minekolyan:)
  • Moby
    #114349
    Az EA-ről viszont sokat elmond, hogy a dead space címmel visszakézből is el lehet adni 2021-ben is egy készülő játékot, nekik mégsem volt elég jó...oké, nem mondom, az anthemmel meg a többi fossal az elmúlt években tényleg minőségi ugrást hajtottak végre :D
  • Prof William
    #114348
    Hanem milyen lesz akkor?
  • darkSectorxxx #114347
    Gratula.
  • Tatyla
    #114346
    Jaja hétvégén lepörgettem én is a demót sokat fejlődött a játékmechanika az első részhez képest,nagyon beteg.

    Konzolvilágtól hívtak a héten vagy a jövő héten küldik a digit PS5 megrendelésem
  • mucsácsó
    #114345
    Little Nightmares zseniális, én ajánlom :) 2. rész demóját én is letoltam, jópofa volt nagyon az is, meg tök jól is nézett ki :) nekem nagyon várós februárra ^^,
  • Rage47
    #114344
    Nintendo Store a PS-hez képest fényévekre van :D Még wish list is van! :D És a vásárlásért vagy egyéb dolgokért (pl. mobilon felrakok egy játékot) kapott pontokat a Store-ban beválthatom ajándékokra :D Már van is egy naptáram, nemrég jött németből, ugyanis ez is régiófüggetlen a Nintendónál. Én azt hittem, a japánok bénáznak a régiókkal meg a programozássa, de nem, csak a Sony :D
  • Moby
    #114343
    Nálam semmi gond vele. Napi szinten böngészem a magyar és az usa store-t is. Tegnap csak sikerült azért játékot vennem a januári saleben így a végén. Megvettem a Division2-t, meg a Little Nightmares ultit. Előbbi megvan pécére is, de valahogy sosem álltam bele, nem voltak hozzá társak sem, viszont február másodikán jön hozzá a PS5 patch, utóbbinak a folytatásáról néztem meg a demót, elég jópofa volt, gondoltam letolom az első részt előbb :)

    /mindkettő megvan egyébként xboxra, de annyira nem is tervezem, hogy ebben a generációban vennék xboxot, hogy inkább megvettem ps-re.
  • Ulthanito
    #114342
    Konzolon is fos az egész. Hol megjelenik a promóció, hol nem.
  • Mephike
    #114341
    Nekem ma az árak nem látszottak böngészőben... Egy ekkora cég hogy tud ilyen fostaliga oldalt összerakni?
    Utoljára szerkesztette: Mephike, 2021.01.17. 23:32:14
  • Evoluti0N
    #114340
    Miért lett ekkora fos a PS store böngészőkben? Konkrétan nem töltődik be rendesen az oldal. A játékok bannerje, az áruk, valamint a kosárba rakás sem töltődik be és ahogy olvasom, nem vagyok egyedül ezzel a problémával és azóta áll fenn másoknak is, mióta megújították az oldalt. Csak konzolról vagy appon keresztül tudok vásárolni.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.01.17. 22:47:14
  • Ulthanito
    #114339
    Na, akkor eladom.
  • CptFlint
    #114338
    4theplayers
  • Moby
    #114337
    Nem érted. Ez nem egy technikai probléma, ettől egyszerűbb lenne, ha a ps5 játékok használhatnák a DS4-et, hisz amúgy a rendszer kezeli. Ez egy döntés a sony részéről, egy mesterséges limitáció, ami valszeg SDK szinten is megvalósul, tehát nem tudsz írni játékot ezekre az eszközökre. Egyszerűen így döntött a sony. Ezek az eszközök (DS4, PSVR) nem használhatóak PS5 játékkal, és pont.
  • Seth
    #114336
    Majd kitalálnak hozzá egy olyat mint a back button-os kiegészítő, nem lehet ez probléma
  • Moby
    #114335
    Natív PS5 játékokkal nem megy, mert azok nem kezelik a DS4-et. A DSe viszont nem kompatibilis a VR-el, mert lightbar hiányában nem tudja követni a kamera.
  • Ulthanito
    #114334
    Egyszer végigtoltam, nem volt rossz, de alapvetően nem bírom ezeket a játékokat.
  • Ulthanito
    #114333
    Ezt most nem értem. Minek csináltak hozzá adaptert és küldték el mindenkinek, ha a VR nem megy a PS5-tel? Vagy a DS nem megy a VR-ral, a DS4 meg nem megy a PS5-tel?
  • AntiHero
    #114332
    Szinte biztos, hogy lesz ps5-re új VR Headset. Bolondok lennének nem kiadni. Mondjuk ez majd úgy 1-2 év múlva.
  • Kandurex
    #114331
    Ha mondjuk ez valami új Dead Space rész lenne, hangulata és megoldásai arra hasonlítanak, abban a pillanatban preorder! De ugye olyan nem lesz :(
  • Moby
    #114330
    Ez önmagában nem akkora kihívás, tekintve a téma felhozatalát :D

    /nekem ez nagyon nem jött be. Az ilyen típusú játékokat én nem bírom.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.01.16. 20:34:29
  • yesname #114329
    Már nyert ügye van, ha olyan. Legjobb Alien game volt ever. :)
  • Moby
    #114328
    Most, hogy megy a PSVR, belecsaptam végre a NSM VR verzióban, és rohadtul tetszik, de...
    Az egész PSVR -PS5 tengely isszonyú gáz, és ezt én csak most, ma raktzam össze. És egyelőre rohadtul benézi a média egy része is, merthogy ugyebár erről már korábban cikkeztek, hogy az NMS, meg majd az új Hitman VR verza is csak BC-ben megy. Egyelőre.
    Na ez olyannyira nem egyelőre, hogy sosem fog a mostani VR menni PS5 játékkal. És ez teljesen világos, hiszen el is mondta a sony, hogy nem készül VR játék PS5-re. Csak azt nem, hogy miért. Azért, mert a VR nem kompatibilis a PS5-el. Azért nem, mert a DS4 nem kompatibilis a PS5-el, ami az ő döntésük volt. DSe-vel viszont nem használható a PSVR nyilvánvaló okból (tracking). Ergo a jelenlegi PSVR addig él, és addig van játék van hozzá, amíg készül PS4-re VR játék. PS5 VR játék meg akkor készülhet majd egyáltalán, ha lesz PS5-el működő VR. És nem lesz áfedés. És ez az egész eléggé gyász.
  • Moby
    #114327
    Amit eddig elmondtak róla, hát...nagyot kéne ahhoz gurítson, hogy ez engem érdekeljen. Kb ilyen Alien Isolation szint. A börtönben játszódik az egész. Kergetőzöl az izéval.
    Meh...
  • Ulthanito
    #114326
    Gameplay kéne belőle, ez így még kevés nekem. A világa viszont klassznak tűnik.
  • yesname #114325
    Lehet volt már említve, de most futottam még csak bele. Nagyon várós és még nagyon sokára lesz.
    The Callisto Protocol
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2021.01.16. 18:23:39
  • Ulthanito
    #114324
    Na, idei próbálkozásaim:

    Dishonored 2 - nagyon klassz benne az art, lenyomtam négy küldetést, de valahogy nincs bennem a drive, hogy továbbmenjek vele.
    The Surge 2 - két boss után letöröltem, hulladék.
    Surviving Mars - nagyon aprólékos, sokat kell vele buzerálni, letöröltem fél óra után
    Call of the Sea - nyomtam vele másfél órát, érdektelen
    Battlefield V (fent van állandóan) - lenyomtam most két kört benne, meguntam, kiléptem

    Fent van még Warframe, Genshin - mindegyikkel próbálkoztam, egyikbe sincs kedvem visszamenni.

    Úgy érzem idén megmarom magam. :-D
  • Ulthanito
    #114323
    Legyen is, most vásároltam be belőle. Remélem a bitcoin sorsára jut, és az is felmegy 38-40k-ig. Szarrá keresem magam vele akkor. :-D

    Messze van még 2100 akármennyi, amikorra forgalomba kerül az utolsó, 21 milliomodik bitcoin. Addig szerintem az egész meg is fog bőven feküdni. Ez most egy nagy lufi, kidurran ez is, mint a többi.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2021.01.16. 18:13:24
  • mucsácsó
    #114322
    jaja persze, amíg nem megy valami homebrew cucc rajtuk addig nem gáz - elmúlt évek tapasztalatai alapján jópár év, mire odaáig eljut a dolog :D
  • Moby
    #114321
    Amíg nincsenek feltörve, addig nincs baj.
  • Mephike
    #114320
    Ilyet ne is mondj, pont erről beszéltem az asszonynak, hogy a jövőben a PC-t mint játékgépet elfelejthetjük, de a konzollal nem lesz gond. Vissza is kérdezett:
    "- Biztos vagy benne? Csak mert 2021-ben én már nem lepődnék meg semmin..."
  • mucsácsó
    #114319
    addig jó, amíg a konzolokat nem tudják befogni bányászatra........... :D