121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #114399
    Fent van màr. Most próbàlom ki. 3.9gb
  • mucsácsó
    #114398
    biztos szép lesz, meg szerintem papírforma a 60 FPS itt is minden konzolon (currgenen lehet nem) :)
    csekkoljátok a PS5 "demót", ha felrakják :D
  • AntiHero
    #114397
    Meg az a legyes csaj a folyosón emlékeztetett a resi 7 muterjàra.

    Szóval ja sima resi 7 DLC is lehetne :D
  • Evoluti0N
    #114396
    Nem emlékszem már. A 7-nél is úgy volt, h ha célzol, akkor sem aim down sight van szépen "magyarul" hanem csak pötty a célkereszt helyett? Nem világvége, de elég furcsa megoldás.
  • mucsácsó
    #114395
    amúgy jah, nekem is ez volt az első benyomásom :) szép-szép, de kb. mint a Resi7.

    ez a RE:VERSE egy halvaszületett fos, jövő ilyenkorra már nem fognak menni a szerverek... :DDD
  • AntiHero
    #114394
    Grafika amúgy nem olyan nagy szàm külső tereknél. Sőt! Csúnya is.. Benti helyszínek rendben vannak. Karakterek is szépek. Viszont a hangulat az 5*
    Gameplay alapjàn.

    De lesz exluzive ps5 demo!! Ami tölthető is!
  • mucsácsó
    #114393
    Resi8: 2021 május 7!!! :)
  • AntiHero
    #114392
    Május 7. : Resi 8.
  • Rage47
    #114391
    Én Hitman 3 editiont fogok venni PS5-ből :D Várom már a gépet. Hitman 1-2-t is szénné játszottam.
  • Moby
    #114390
    Told fel telóra a webmonitort. Az mindig megy :)

    /köszi, hogy szóltál. Totál elfelejtettem!
  • mucsácsó
    #114389
    köszi az infót Moby! Megpróbálok ráröppenni valahogy, de azért a check4change-et nem járatnám 0-24 emiatt.. :D

    amúgy ma 23:00-kor Resi8 showcase :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.01.21. 21:21:25
  • Moby
    #114388
    Több helyről visszaigazolt a hír: jövőhéten érkeznek PS5-ök. Mármint lemezes, mert digitek jöttek a héten (a házigazda is megkapta). Nem jön sok, szóval ha valakinek nagyon viszket, és nincs előrendelése, álljon rá, mert a MM meg az euronics is csak úgy kipakolgatta a legutóbb is.
  • Moby
    #114387
    De mondom egyszerűbben: a képed bal és jobb oldala között válogathatsz, ha valami fullhd szaron nézed a ps4-ed, és az egy pro. A bal oldalit ha bekapcsolod a supersamplinget, és a jobboldalit, ha nem kapcsolod be. Több opciód nincs. Kapcsolgathatsz bármit kedvedre bármelyik menüben.
  • Moby
    #114386
    És a DF-es srácok mutattak olyat, hogy 720-ban jobb lesz? :D Szerintem nem vagy te olyan ostoba, mint amilyennek mutatod magad, csak szeretsz szerepelni.
    Vannak játékok, amik képesek fullhd-ra renderelni, ha fullhd tévére vannak kötve. Ezekre van a supersampling opció a prókban, amivel rákényszerítheted a géped, hogy fullhd tévén is 4K-ban rendereljen (majd visszascale-elje fullhd-ra). Visszafelé erre nincs mód. Ha 4K tévéd van, 4K-n fog renderelni akkor is, ha fullhd kimenet állítasz be (erre külön felhívja a figyelmed a supersamplingnél, ilyenkor azt sem engedei bekapcsolni, nyilván).
    Nem lesz mégjobb ha lemész 720p-re, ésatöbbi. Az egész azon múlik, hogy milyen tévé van a gépen, aszerint engedélyezi vagy tiltja ezek használatát.
    És akkor ma is tanultál valamit, de szerintem rajtad ez sem segít sokat :D Te csak állítgasd a felbontást, és csodálkozz rá, hogy a 720p sokkal jobb mint kéne. Szívesen.
  • kastil
    #114385
    Szokásos circlejerk. El is magyarázza, de biztos DF srácok is hülyék.




  • Moby
    #114384
    Most vettem $7-ért a complete edition-t, szal mondhatni, ja :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.01.21. 17:00:41
  • Moby
    #114383
    Én sem vagyok rajongója a zsánernek, de amikor a hitman kerül szóba mindig sajnálom ezt, mert rohadt igényes és profi széria.
  • mucsácsó
    #114382
    najóde flame ON bannerrel miért vársz bármi mást?
  • Ulthanito
    #114381
    Én meg azt nem látom, hogy itt bárki bármit is ajnározott volna.
  • mucsácsó
    #114380
    én most elsősorban a rivjúkra gondoltam : )
  • Ulthanito
    #114379
    Ha a kérdező ért hozzá, mi a fasznak kérdez?
  • mucsácsó
    #114378
    Little Nightmares nagyon jó, a kiegről viszont nincsenek infóim (nem is tudtam, hogy van igazából hozzá :D), de biztos, hogy nem lett rossz az sem :) várós a 2. rész nagyon, tuti egyből nekiugrok, amint kigyün :)
  • n000rbi
    #114376
    Én úgy emlékszem egész jó a dlc és nem hiszem, hogy jelenleg egy ökör ára lenne :)
  • mucsácsó
    #114375
    Én nem védeni akarom TomStorm-ot, de őszintén szólva én is értetlenül állok a Hitman ajnározása előtt... anno még a 3-at meg Blood Moneyt letoltam, szódával elmentek, de ... felejthetőek voltak.
    sose volt kenyerem a lopakodósdi, úgyhogy akkó a Hitman/SplinterCell/MGS szar is mind!!
  • Mephike
    #114374
    Most végeztem a Little Nighmares címmel, a kiegészítőn is gondolkodom, csak nem tudom, hogy mennyi játékidőt ad pluszban és megéri-e.
    Most kb 1 órája az Erica című játékkal játszom, mert mint kiderült, valamikor megvette az asszony, de valahogy "elkallódott". Még nem akarok messzemenő következtetéseket ennyi játékidő után levonni, de jó a magyar felirat és a játék is tetszik.
  • Ulthanito
    #114373
    A "ha valami nekem nem tetszik, akkor az szar" már 10 éve is rém kellemetlen volt, nemhogy 2021-ben! Mondom ezt úgy, hogy nem kedvelem különösebben azt a játékot, két részével játszottam.
  • Moby
    #114372
    Hát már minden szemetet idefúj a szél :(
  • j0nNyKa
    #114371
    lehetne hogy ha te nem tudod miről van szó, nem kezdesz flamelni?
    wait
    lehetne hogy semmilyen körülmények között nem kezdesz flamelni?
    kösz.
  • kastil
    #114370
    Na, ekkora baromságra mit mondjak. :D

    Inkább maradj csendben, nem kell mindenre reagálni, főleg ha annyira sem értessz hozzá, mint a kérdező.
  • Moby
    #114369
    A konzol nem pécé. Attól, hogy leveszed a felbontást, nem lesz jobb az fps, mert ezzel nem csináltál semmit, csak azt mondtad, hogy a gép kimenete milyen felbontáson legyen. A játék meg olyan felbontáson készül, amire meg van írva. Ezért néz ki úgy, mintha magasabb felbontású lenne. Mert az is.
  • TomStorm
    #114368
    Ha nektek ez jó akkor vegyétek csak!:D
  • kastil
    #114367
    Hali.

    Kivancsisagbol 720p modba allitottam pst, mert red dead onlineban retek volt a frame idonkent.

    Kerdesem az lenne, miert nez ki ugy a jatek, mintha sokkal magasabb lenne felbontas? Persze van kulonbseg 4khoz kepest, de nem sok. Sok jatek meg 1080pben is pixelesebb
  • Ulthanito
    #114366
    Ha hallgattál volna...

    Rengeteget fejlődött a játék az évek során, mindamellett, hogy már a korai darabok is nagyon élvezetesek voltak a maguk idején.
  • Evoluti0N
    #114365
    "10.Hitman játék és mit fejlődött, semmit."

    Ez baromira nem igaz. Rengeteget fejlődött. Olyan összetettségű és méretű pályák vannak, annyi féle megoldással és újra játszási faktorral, amit a régi játékokban nem tudtak megtenni. Az új Hitman trilógia magasan a legösszetettebb és legrészletesebb az egész sorozatban. Mondom ezt úgy, h az összes korábbi részt is játszottam.
  • Evoluti0N
    #114364
    Hitman 3-ban nem a látvány a lényeg, hanem a sok NPC és a sok dolog, ami egyszerre zajlik a játékban. A sok al sztori és azoknak a változása az alapján, h mit csinálsz. Például ha NPC-t kiiktatsz, változik a fennállás. A háttérben rengeteg dolog zajlik egyszerre, amit a játék folyamatosan fejben tart, kalkulál és az akcióid alapján változtat. Pont ezért is arról beszéltek anno még egy videóban a Hitman 1-gyel és 2-vel kapcsolatban, h a játék sokkal proci igényesebb, mint sok új játék és inkább a processzor az, amit a játék jobban megdolgoztat másik modern játékokhoz viszonyítva, mint a grafikus kártya.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.01.21. 00:00:33
  • TomStorm
    #114363
    Ja de ezt elnézi mindenki meg erre a bohóc játékra ilyen értékelések,vicc..
    10.Hitman játék és mit fejlődött,semmit.
  • darkSectorxxx #114362
    Hát lehet nagy igényű vagyok, de hogy a Hitman 3-ban nem tudnak 4k-t a hardverek, az durva azért, mert ez a Hitman 3 egyeltalán semmilyen téren nem tűnik látványban kiemelkedőnek. :)
  • AntiHero
    #114361
    Hitman 3 - Digital Foundry Next-Gen Analysis

    Series X: Native 4K/60FPS (some drops)
    Series S: 1080p/60FPS, lower res textures & shadows (some drops)
    PS5: 1800p/locked 60FPS

    Digital Foundry notes close overall IQ between Series X/PS5, 8x AF on all.
  • hunbalee
    #114360
    Ez micsoda? Gran Turismo™ Sport Spec II Ez csak valami kieg az alapgamehez vagy az alapgame is benne van vagy mi?
  • Evoluti0N
    #114359
    Már az első részt sem lehetett agyatlan lövöldeként játszani és ez a rész csak emelte a szintet az újabb játékmeneti elemekkel és újfajta ellenségekkel. Én eddig 3x játszottam végig: egyszer hardon, aztán survival+ new game+-ban, múlt héten pedig normal nehézség és permadeath módosítással. Ugyanakkor a permadeath esetében nem a legdurvábbat választottam, ami a teljes játék újrakezdését jelenti, hanem azt, amikor fejezetenként kezded elölről, ha meghalsz, ami azt jelenti, h max 1 órát veszítesz. Párszor meghaltam normalon is és összesen 3 órát vesztettem (írja a végén). A legnehezebb a permadeath runban igazából az, h harc meg veszély közben (értsd: vannak közelben ellenségek) ha kilépsz, akkor azt halálnak veszi, valamint nem tudod újraindítani a legutóbbi mentéstől (csak a fejezet elejétől). Szóval nem tudod azt megjátszani, h ha szarul állsz, akkor encounter restart. Muszáj végigvinni a harcot úgy, ahogy első próbálkozásra sikerült és nincs újra próba és ez ami igazán nehézzé meg érdekessé teszi ezt a módot.
    A jövőben még tervezem a grounded módot, ami a legmagasabb nehézségi szint és ami az egyik patch-csel érkezett. Azt hallottam, h kegyetlen. Ezt természetesen nem permadeath-tel fogom. :D