121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #55871
    reméljük úgy jár majd mint több 'nagy' cím mostanában és két hét múlva már nyomják rá a kedvezményt :) Bár ez meg azt jelentené, hogy fos a játék.
  • Moby
    #55870
    Amúgy egy ilyen monitorban mi a pláne? Úgyértem szvsz ennyiért kapsz tévét is ekkorát a samsungtól, amiben azért van egy tuner, meg legalább nem fehér :D
  • Moby
    #55869
    Sorry, kicsit erősen fogalmaztam. Ha nem volt benne reklámszándék, akkor hamu a fejemre.
  • TomStorm
    #55868
    :D
    Na ha van raktáron nekik megveszem azt.Ha nem akkor lesz 27-es.
  • Moby
    #55867
    Szerintem itt a legelemibb szabály alkalmazható: Size Definitely Matters!!! :)
  • Moby
    #55866
    Én sem örülök neki. Felszín nézetben működik az absztrakció, de röpködéshez szvsz nem való. Meglátjuk.
  • SlickAdam
    #55865
    "idézöjelbe" tettem.
    na de az E:D az najsz as fuck, NMS meg tul szines (nekem), komolytalan a megjelenese.

    na es majd figyu a pc-s visszajelzeseket! ha fix platformon is release elött 2 nappal javitjak a pop-in-t es hasonlokat (hany eve is keszul...?)...
  • TomStorm
    #55864
    Melyik a jobb választás Ps4-hez?
    Samsung S32F351FUU 32"
    vagy
    Asus VX279H-W 27"

    Most megyek megvenni és ez a 2 kiszemelt
  • Moby
    #55863
    Háppedig az NMS-ben még van is valami beleszuszakolt progressz, az E:D-ben ilyet maximum te csinálsz magadnak :D (bár mamár abban is sokkal-sokkal több a tartalom, mint amikor még én játszottam).

    Eleve a célnélküli nehezen értelmezhető. Nem találtak ki neked a készítők egy végigjárandó utat. Ilyen értelemben valóban célnélküli. Az NMS-ben van ilyen, legalábbis szóltak olyanról hírek, hogy "végigjátszani". Értelmét nem látom, de ezek szerint van benne.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.08. 14:35:18
  • SlickAdam
    #55862
    fingom nincs miröl szol ez a jatek, pedig mar nezegettem videokat. külsöre baromira tetszik. ha ez is ilyen "celnelküli" ür-bóklászda, akkor inkabb ez, mint a NMS.
  • Moby
    #55861
    Amúgy néztem. NMS-ban az ugrás messze nem ilyen fasza, de az a "térkép"nézet viszont mindent visz. Érdekel engem is, de mostmár csak nyúlszex után. Addigra talán olcsósodik valamicskét.
  • Moby
    #55860
    Ó, még mindig működik... (egyben ez a VR alfája és omegája. Ugrás alatt kinézel oldalra VR-ben, és tényleg magadalászarsz :D )

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.08. 14:27:25
  • igorovich664
    #55859
    Sorry, akkor nem osztom róla a cikkeket. És igen, van közöm ehhez a "fisifosi oldalhoz". Gondoltam akit érdekel a PSVR, az örül egy olyan oldalnak, ahol össze vannak szedve az ezzel kapcsolatos hírek, játékok. De bocs, ha nagyon bezavartam a szabályzatba. Értek a szóból :)
  • Moby
    #55858
    Ez a felfedezgetősdi vagy bejön vagy nem, de mint a téma rajongóját, engem olyan apróságok is megfognak, mint a E:D-ban a warp drive hangja, és az ugrás látványa, amitől a mai napig magamalácsinálok :)
  • TDC Geronimo
    #55857
    Nem tudom olyan nyugodt játéknak tűnik. Felfedezgetni, craftolgatni, repkedni benne. Sok multilövölde után, ahol idegbajt kapok az emberektől jó lehet elszakadni egy kicsit
  • SlickAdam
    #55856
    meselj, mi fogott meg benne?
  • TDC Geronimo
    #55855
    Amennyire nem érdekelt a cucc most minél többet nézek annál jobban kell :D

    60$ még mindig sok érte :/
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.08.08. 13:52:09
  • TDC Geronimo
    #55854
    NMS patchelt stream. Durván javult a draw distance meg a popin. prepatch streamet néztem pár napja és orrod előtt rajzolta ki a cuccokat.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.08.08. 13:14:48
  • TDC Geronimo
    #55853
    While all indications pointed to an announcement of the PS4 NEO at the Tokyo Game Show in September, our sources tell us an announcement on 7 September in New York.
  • darkSectorxxx #55852
    Ha később neked nem para anyagilag egy csere, akkor vedd meg, kitudja mit és mikor adnak majd ki.
    Addigra sokminden változhat, ez a tuti ami most van, ha játszani szeretnél vedd meg.
  • nejha
    #55851
    Sziasztok érdekelne, hogy most egy sima PS4-et érdemes-e megvenni? Ugyanis lassan jönnek úgyis az újkonzolok meg ugye a VR. Megnéztem az árakat és a PS4+PSVR a legolcsóbb érdemes erre befizetni szerintetek? (Tudom h ezen a generáción belül jönnek az újkonzolok és az csak erősebb lesz de akkor is)
  • arty
    #55850
    200-400k vs. 130k ... navajon?
  • Seth
    #55848
    Szerintem erre fel lehet már most készülni, hogy ezek nem lesznek hosszútávú cuccok, főleg amik csak így dróton húznak. Britt tudósok ugyanis megállapították, hogy 1 óránál több VR egyhuzamban impotenciát okoz.
  • Tikal #55847
  • n000rbi
    #55846
  • Harlekin
    #55844
    De elég volt csak az oldalon a kapcsolat fület megnyitni és ott virított a neve!
  • Moby
    #55843
    Akkor haza lehet fáradni a delikvensnek, és ott tolni a szekeret. A köv. linkelésnél repül a kalapács.
  • orichalcos
    #55842
    Az övé az oldal. PH-n a PS4 topikot is spammeli vele.
  • TDC Geronimo
    #55841
    Batman: The Telltale Series PS4 Frame Rate Test

    Framerate is all over the place. Many cutscenes run with 20fps, but there are some spikes up to 30fps and even 60fps.

    From VGtech:
    Pixel counts indicate that Batman: The Telltale Series on Playstation 4 runs at a native resolution of approximately 1600x766.

    Ezek is mindent tudnak csak rendesen kinéző és futó játékot csinálni nem.
  • Moby
    #55840
    SDE nem csak felbontással gyógyítható. A vive és az OR fresnel lencséket használ, hogy csökkentse a SDE-t. Hogy a psvr-ben mi van, azt nemtudom. Gondolom a szokásos lila köd, töményen :D
  • Bandicoot
    #55839
    Én is ettől tartok ez esetben viszont felejtős....Addig ad élményt amíg le nem cseng az újdonság varázsa, aztán fokozatosan elkezd zavarni hogy látod a kijelző képpontjait,és rohadtul nem éles a kép....
    Ennél jóval jobb specifikációk mellett (qhd,~550ppi) is zavaró 1-2 óra után a SDE....
  • Moby
    #55838
    >és egy 5.7'-os 1080p-s alig 400ppi kijelzős megoldással hogyan tudott (már ha tudott ugye,mert hiszem ha látom) screendooreffect nélküli vr élményt kihozni

    Sehogy. Nyilván a helyén kell kezelni ezt is. Vagyis az árában.
  • Bandicoot
    #55837
    Alig várom a nyilván elfogulatlan tesztjei(de)t a psvr-ról...

    Én viszont továbbra is kivárok,mert erősen fura hogy egy szutyok bravia-kat gyártó cég feltalálta a spanyol viaszt és egy 5.7'-os 1080p-s alig 400ppi kijelzős megoldással hogyan tudott (már ha tudott ugye,mert hiszem ha látom) screendooreffect nélküli vr élményt kihozni, miközben máshol 800 ppi-s 4k-s kijelzőkkel hoztak jó eredményeket. 5.5'-os Qhd kijelzőkkel 550ppi-vel is még látható volt a SDE.
    Úgy tudom elképzelni hogy vagy spanyol viaszt találtak, vagy nem "nagyítanak bele" a képbe akkorát hogy jelentkezzen a SDE viszont ez esetben rohadtul elmarad a vr élmény.....
    Előrendeltem mert kíváncsi vagyok,de a csomag átvétellel várok majd 2-3 napot amíg a lilaköd elszáll és jön reális vélemény is a képminőségről.
  • Moby
    #55836
    Remélem a játékba a fele enerhiát beletöltötték, mint a cirkuszgyártásba körülötte. De sokkal valószínűbb, hogy valami kínos félmosoly lesz ennek a vége.
  • SlickAdam
    #55835
    10 eve reszelik es meg last minute patch is, nagyobb fajta?
    jo lesssssz!
  • Moby
    #55834
    Neked vmi közöd van ehhez a fisifosi oldalhoz? Azt ugye tudod, hogy még a burkoltreklám is tilos?
  • orichalcos
    #55832
  • TomStorm
    #55831
    Hát igen.Ez nem semmi de még 1 milla egy olyan kormánymű+pedál szett ami kitekeri a kezünk ha nem nyomsz "vész állj-t" és érezteti,hogy milyen aszfalton megyünk addig nincs benne 10-es élmény:)

    Persze tuti vétel lesz na..:)
  • TomStorm
    #55828
    Már a maga idejében se szerettem ezt a stílust mégis Quake 2 volt az első FPS amit végigtoltam:)
    Nem tudom hova tenni.Sz.tem nekem már nem..
  • Totti5
    #55827
    Nem tudok ezzel betelni. Az oké hogy van sok ótósba víz, de hogy animálódik is minden pocsoja...