121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #55911
    Bill meg egér nem jó konzolokon, mert egy retek fasz gépek...én is értetlenül állok ezelőtt 2016-ban.
    Szerintem egy megoldás van, ha kell egér és billentyűzet, (hálisten nekem nem lényeg, amihez kéne azokat a játékokat tudom nélkülözni), egyértelműen PC.....
    Itt nincs megoldás, ezek a tetves átalakítók sem hozzák azt amit kéne, trágya az összes.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.09. 21:44:03
  • RJoco
    #55910
    Üdvözletem!

    Nemrég beszereztem egy PS4-et, viszont a kontroller bizonyos játékoknál nagyon nem fekszik.
    Néztem is a Hori T.A.C. 4 kiegészítőt, de nem tudom, hogy ez működik e minden játékkal vagy csak azzal, ami direkt támogatja?
    Elsősorban GTA-hoz kellene, de azért nem jönne rosszul Fallout-hoz és egyéb lövöldözős játékhoz sem.
    Ma rádugtam a gépre egy egeret és billentyűzetet, a PS menüjében tudtam járkálni billentyűzettel, a GTA-ban már nem ment. Bár úgy dugtam rá, hogy futott közben a játék.
    Az egérre ugyanazt az ikont tette ki, mint a billentyűzetre és semmit nem reagált rá.
    Nem mintha számítottam volna rá, hogy működni fog, de gondoltam egy próbát megér.
    Sem az egér, sem a billentyűzet nem alap cucc, mindkettő gamer kivitel és PC-hez - Windows-hoz elsősorban.
  • Moby
    #55909
    Gőzöm sincs róla. És nincs mibe kapaszkodni: még csak hasonló cucc sincs a piacon. Vagyis van hasonló, de az nincs ps4-en, egész más fejlesztési utat jár be, totál más megoldásokkal.
  • Totti5
    #55908
    Értem, akkor ez így jó és nem lehet jobb mert gyenge a konzol és kicsi a csapat?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.09. 21:01:38
  • Moby
    #55907
    De. Vagyis nem parádézott, meghívta őt az AMD, hogy átadja neki az első kártyák egyikét. Aztán ami ezután történt, azon évekig fogunk még röhögni :D
  • Moby
    #55906
    Van, amit nem lehet ide-oda tilitolizni. Amit a cpu-nak kéne kiszámolnia, és nem stream típusú feldolgozás, azt már nincs hova adni. Amikor ezeket tervezték, egyáltalán ezt a platformot, akkor az előző gen igényeit vették alapul. A felpimpelt remasterek jól is funak, de ez ilyenkor szopó. Persze itt is választhattak volna más megoldást, csak ez egy kicsi stúdió. Nincs mindenre idő meg erőforrás.
  • n000rbi
    #55905
    Nem ugyanez az arc parádézott az rx480 revealen?
  • Totti5
    #55904
    Rossz a videó. Amúgy inkább egy kis spórolás itt ott mint a 15 frém, nemde? vagy attól 15 frém mert olyan oribtális teknót pakol ki éppen? 300 ezres PC kell neki?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.09. 20:54:10
  • Moby
    #55903
    Off.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Van akinek a prémiumkonzol kifejezés nem azt jelenti, hogy emeljük meg a cpu órajelet egyhatról kétgigáral, hanem amikor prémiumról beszél, akkor arra is gondol. 22 mag, 44 szál, ez itt 2032 konzolja, a jövőből. Persze az ára is prémium, node a prémium inkább a csak a világ ezen a felén jelenti azt, hogy a parasztra mattult B astrára feltoljuk a háromezer forintos homasita kipufogóvéget.


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.09. 20:48:26
  • Moby
    #55902
    Annak ehhez mi köze? Az is reiöltime generálja le a világot randomban? Persze ha igen, az sem mentség, hogy az orrod előtt popuppol a hegynyi monszta, 640x480-ban, szal ja, csak programozó kérdése, hogy a foshardverek limitációit éppen hol spórolják meg. Ki itt, ki ott.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.09. 20:43:15
  • SlickAdam
    #55901
  • Totti5
    #55900
    Csak programozók kellenének akik értenek hozzá. WiiU Xenobalde X csókaltatja ezeket is...
  • Moby
    #55899
    Pontosan ennek lett bejelentve, és pontosan ezt mutatta magáról mindig. Mi derült ki róla(azonkívül, hogy retekül fut ps4-en)?
  • TomStorm
    #55898
    Nekem inkább nem kell NMS.Pedig vártam de ha ebbe fullad a game amit videokból láttam az kevés
  • TomStorm
    #55897
    :D
  • TDC Geronimo
    #55896

  • kutyakiki81
    #55895
    A Rock band 4 játékon keresztül vettem 6 dalt. Ebből 3-at nem sikerült letölteni. Kiléptem és megpróbáltam a store-ból ahol azt kapom, hogy : Content not found.

    Ilyenkor mi a teendő?
  • darkSectorxxx #55894
    Hát meg kell védenem a kedves fiatal embert.

    1.
    Mégis honnan tudja megmondani, hogy mikor jelenik meg magyarországon, ha nincs megjelenési időpont még?

    2.
    Azért várjál kicsit, ez hogy a VR-t hol lehet kipróbálni egy kicsit erős szerintem. :D
    Miért bemész vásárolni egy boltba és megkérdezed, hol lehet kipróbálni egy meg nem jelent terméket, amit jó esetben az eladó boltba hakedvesek és m,egbontanak egyet akkor.
    Itt nem is tudom milyen választ vártál. :)

    Szóval nem kaptál választ, de azért ha jobban belegondolsz hogy egyik válasz sem egyértelműen kideríthető. :)
  • TDC Geronimo
    #55893
    Hát ezt konzolra semmiképp. Fos fps, hányingerkeltő fov. majd PCre egyszer
  • n000rbi
    #55892
    Amíg a kart rovására megy, ezt fogod kapni, punktum :D
  • SlickAdam
    #55891
    jajjmán, mint öreganyam.
    kakipisilni szabad azé?
  • Moby
    #55890
    Ebből írja!
  • n000rbi
    #55889
    Neked nem a szakdogával kellene foglalkoznod?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.08.09. 11:20:33
  • igorovich664
    #55888
    A Sony Europe honlapján van egy táblázat az EU országokról, ahol a PlayStation VR október 13-án fog megjelenni. Magyarország nincs közte, így rákérdeztem a "nagyszerű" PlayStation Magyarországnál, hogy most akkor mi van. Ja és hogy valahol ki lehet-e majd megjelenés előtt próbálni, mint amerikában. Ezt a választ kaptam:
    --
    Kedves Mihály,

    Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot.

    Tájékoztatjuk, hogy amennyiben Magyarország nem szerepel a PlayStation VR október 13. megjelenési listáján, ez azt jelenti, hogy hazánkba az eszköz később fog megjelenni. Sajnos egyenlőre pontos megjelenési dátumról nincs információnk.

    Mivel ügyfélszolgálatunk, technikai ügyfélszolgálat ezért nem rendelkezünk információkkal, azt illetően, hogy hol van lehetőség kipróbálni a PlayStation VR-t.

    Köszönjük megértését.

    Németh Balázs
    PlayStation Ügyfélszolgálat
    --

    Imádom, hogy ilyen jól informált banda....
    Utoljára szerkesztette: igorovich664, 2016.08.09. 11:17:52
  • SlickAdam
    #55887
    namajda neo! abban erös a cépéu.
    wait!...
  • n000rbi
    #55886
    Jah...ezek a 14 fps-es beszakadások különösen jók. Így nem fog egyhamar megborotválkozni az emberünk.
  • Moby
    #55885

  • n000rbi
    #55884
    Van ezen még mit csiszolni.

  • Moby
    #55883
    Amit most leírtál, az totális őrültség :D
    TV=monitor. Monitor=TV. Ma már minden aspektusában. Ha a monitorod jobb, mint a tévéd, akkor szar tévét vettél. Ha fordítva, akkor szar monitort vettél.
  • TomStorm
    #55882
    Ja megvan közben és nagyon tetszik.Tű éles kép teljesen korrekt ez a 27".
    Tök jól megy az Arozzi székemhez:D
    Nekem ez a TV-n konzolozás örökre felejtős.

    Most mehet tovább,még 2 ilyen monitor és egy logi G29 Assetto Corsa-val.
    Ez a cél
  • TDC Geronimo
    #55881


  • balee4
    #55880
    Csak nem volt ideje borotválkozni...
  • ppista
    #55879
    De az öltözködése a régi. :)
  • TDC Geronimo
    #55878
    szegény csávó megszenvedett az 5 év alatt




    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.08.08. 15:51:35
  • TDC Geronimo
    #55877
    az a chat viszont... Tényleg ráférne a földre már egy teljes pusztulás
  • TDC Geronimo
    #55876
    szép bolygó
  • Moby
    #55875
    NMS twiccssztrím.. Hát ez bizony kellnekem :D Mondjuk pofátlanul sokat nyúltak a Destinyből vizualitásban
  • igorovich664
    #55874
    Ez a víz tényleg über-durva...
  • TomStorm
    #55873
    Van 42"-os TV-m.De arra van rákötve PC meg konzol is.Úgyhogy az marad TV nézésre többi meg megy monitorra.
    Meg vannak még egyéb okok mint pl.multiba nekem késik aztán távol is van itt az új lakásba a TV és normálisan be tudom rendezni monitorral.

    Fehér PS4 és fehér X1 S mellé(még nincs meg de jön majd) meg fehér monitor dukál:)
  • TDC Geronimo
    #55872
    Streamek alapján azt hozza, amit ígértek. Akinek tetszett videók alapján annak tetszeni fog.