121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #55991
    Neked és a hasonló gondolkodásúaknak tényleg nagyon el kellene gondolkodni azon,hogy miért erőltetitek magatokra ezt a "játékos" színlelést ami abban mutatkozik meg,hogy mindig minden szar amiről látsz 10 percet!?
    Vagy az irritál,hogy majd képtelen leszel időzíteni a falon futás utáni elugrásnál és a dupla ugrásnál és 1 millió x fogsz leesni és meghalni!?
    Tehát ezt nem erőltetik,hanem az ügyességedre bízzák az előrejutásodat...A földön mindenki tud menni és, ha az lenne benne akkor az lenne a baj, hogy uncsi....
  • Harlekin
    #55990
    Ez ismét 500 óra móka és kacagás lesz!
  • darkSectorxxx #55989
    Ez jó?
    Akkor én öregszem, na meg az a gyönyör mikor valaki ezt komolyan 2016-ba tólja hogy a bolygón a nagy sziklákba kicsiszolt előre kicsiszolt falfelületeken kell falon futni, tök nyomorék módon erőltetik, hogy na akkor használd ezt a szart ha már a játékba van.

    úristen, nekem hányinger amit látok a videóban.

    Ne legyen félreértés van sok hasonló játék, baromság, de valamiért ez a ramatyabbak közé tartzik nekem...hát a gyomrom már nem a régi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.11. 19:00:28
  • TDC Geronimo
    #55988
    ?

    Ez a single nekem végre valami újnak tűnik a run'n gun helyett. Nem tudom te megint mit néztél.
  • darkSectorxxx #55987
    Én nem értem, nem tudom hová tenni ezt az egészet.

    BF és CoD mellett hová ez a retek?
    Multi még érthetőbb, de ez a szarság? Semmi élet nincs ebben a single-ben, télleg olyan érzetet ad mintha kényszerből raktak volna össze egy single-t, ahol a parancsnok annyit mondott, hogy "csinájjatok szinglét, tudjátok, lehessen menni a-ból b-be végig pár átvezetővel".....
  • TDC Geronimo
    #55986
  • TDC Geronimo
    #55985
  • Amiga
    #55984
    No Man's Sky

    Eddig imádom.

    Ha "Uncharted az Űrben"-t akarsz, akkor nem a Te játékod.

    Ha az ELITE-ben Te is hetekig kereskedtél a Sol System és a Barnard Star között, akkor nem fogsz csalódni.

    Erősen véleményes, hogy ér-e 60 eurót, ahogy az is, megért-e az étteremben a mai ebédem annyit, amennyi volt. :-)

    Szerencsére az ELITE korában nem volt videostream, így nem derülhetett ki, mekkora szar. Ma én is javarészt bányásztam, hogy meglegyen a nagyobb űrhajóra való, de közben vannak tök érdekes apróságok is, és rengeteg a felfedeznivaló. Egy Emeril-sziklától meg extázisba esek, most is egy ilyet vagdosok éppen.

    Szóval ha az ELITE bejött, ebbe is bele lehet tanulni és én nagyon élvezem. A többiek kerüljék el nyugodtan.
  • darkSectorxxx #55983
    IGEN!

    Erősen ajánlott ennyit simán megér!
    Bár PC-re is van, ha erős a géped hozzá. :D
  • TDC Geronimo
    #55982
    De várom már

  • Totti5
    #55981
    Eurogamer különkiadásban foglalkozik vele

  • n000rbi
    #55980
    Hopp a metroidvania-val azt hiszem el is dőlt
  • Totti5
    #55979
    Előző generációban only 360 volt.

    Metroidvania akció-platformer, felfedezős, térképész, jó tartalmas. Talán az egyik legjobb az elmúlt 10 évből.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.11. 15:55:07
  • n000rbi
    #55978
    Nem volt meg, különben miért kérdezném? :) Köszi, 25-ig megálmodom, hogy behúzom-e (addig tart az akcijó)
  • Moby
    #55977
    Ha nem volt meg, akkor igen. Szerettem. Az más kérdés, hogy pécére ingyen adta az epik a remastert összes dlc-vel, ezek után 2100ft-ot levenni érte minimum pofátlanság, de ezvan. Tonképp azt is bőven megéri.


    szerk: bár ahogy nézem azóta ott is fizetős lett. Ráadásul nem is olcsó.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.11. 15:38:11
  • n000rbi
    #55976
    Ez a Shadow Complex ajánlott, néhai box exkluzív, nem igaz? (most 2100huf)
  • igorovich664
    #55975
    Lehet, hogy október 13-án nem jelenik meg idehaza a PlayStation VR :(
  • SlickAdam
    #55974
    "nem ért a végére"

    hogy mi? :D

    szerk.: erthetö. de ettöl meg tetvek maradnak. ekkora jatekot idoben oda kellett volna adni tesztre. mert igy kieheztetett / felspanolt karcsika szepen behuzza day1, pedig lehet, hogy fosmoslek. es most ne menjunk bele a tesztelösdibe, hogy szamit-e a pontszam. univerzalisan szar az univerzalisan szar.

    de meg meglephetnek of korsz.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.08.11. 14:28:41
  • Totti5
    #55973
    Olvasd el őket, nem azok. Pont most néztem az egyikben éppen benne van hogy még nincs kész a teszt, nem ért a végére. Ott az az óra azt jelöli hogy a teszt nincs lezárva.

    Nem kell rohanni sehova, nyomják le, utána pontozza...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.11. 14:26:40
  • SlickAdam
    #55972
    meta-n mar a summary / záró szövegek is ott vannak...
  • Totti5
    #55971
    Tegnap néztem és akkor is ott voltak a tesztek az oldalakon, de még nem értek a játék végére mindegyiknél fel volt tüntetve hogy WIP.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.11. 14:23:34
  • n000rbi
    #55970
  • SlickAdam
    #55969
    latszik Meta-n, hogy meg vannak irva a NMS tesztek, van egy raklappal, de nem aktivaljak oket, hogy latszodjanak a pontok. eddig egy 50-es meg egy 70-es van csak. többi pihen.
    mekkora rohadekok...
  • Totti5
    #55968
    Elég nagy tákolmány lehet az egész ha csak ilyen képekre telik 10 év után. Felskálázták az amúgy sem túl acélos 720pt aztán annyi.

  • SlickAdam
    #55967
    remelem a srac! :D
  • Seth
    #55966
    Vagy a srac vagy a cicamadar kampi a vegere, ez elkerulhetetlen :)
  • SlickAdam
    #55965
    cicamadár!!! fu de fogok sirni.
  • Tikal #55964
    de szép....
  • Totti5
    #55963


  • Totti5
    #55962
    Brutálisaj jó lesz, remélem sikeres is, mert ez az utolsó év amire szerződése van a Codienak és utána el kell gondolkozniuk rajta hogy folytatják e. Nagyon bízom benne hogy a média és a kedves júzerek nem belezik ki a cuccot, mint tették az amúgy szintén remek 2015el, totál felületesen, casual módon. Ilyen mély, részletes, kidolgozott, autentikus F1 ( és lényegében akármilyen más liszenszelt sorozat ) játék soha az életbe nem jelent még meg. Codien kíül nincs más csapat a világon akik ennyire tudnák ezt, nagy veszteség lenne ha egy Milestone féle kontárok kapnák meg.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.11. 10:01:29
  • TDC Geronimo
    #55961
    "More people are playing Rainbow Six: Siege right now than at launch. [According to numbers provided to IGN by Ubisoft]"

    <3
  • darkSectorxxx #55960
    ~370k. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.10. 23:28:15
  • Moby
    #55959
    Most nekem a VR technológiát akarod eladni. Nem kell, megvettem jóval előttetek. Azzal semmi baj sincs. A manifesztációival lett időközben óriási probléma. Meg a modellel, amivel sikeressé szeretnék tenni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.10. 23:23:44
  • Bandicoot
    #55958
    Nemkapható =/ nehezen beszerezhető
    Bizony jelenleg drága, + az olcsóbbik megoldás nehezen beszerezhető.
    Az meg hogy egy fórumon mennyire tolod a bullshitet még nem rombolja a VR cucc népszerűségét. KÖZE nincs a Kinect "történelméhez".
    Ha csak egy szaros filmet nézhetsz a sisakban már jobban megérte az árát mint egy tévé vagy projektor....

    Egy szaros mobilos VR-al is orbitális élményt ad mondjuk egy Outlast,ami még csak nem is támogatja a VR-t rendesen,de megoldható alatta. Nemhogy olyan stuffokról beszéljünk ami még támogatja is. És akkor még csak egy szaro mobilos vr-ban toltál egyetlen szaros játékot. Milliók. Igen.:)
    Érdekelt hogy miért tartod annak, mostmár tudom,köszi.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.08.10. 23:20:44
  • Moby
    #55957
    Hát azért az OR-el az a vicces helyzet volt, hogy amikor a CV1 megjelent, alig volt profil valamihez, és a DK2 sokkal több mindent támogatott, mint a végleges.
  • Moby
    #55956
    Nemkapható.
    Vegyed. LOL. Gondolom azért sem kapható, mert elkapkodják!

    >Gimmick fosozzad.

    Nem szorul rá. Nem kell tennem. Emberek komoly munkát ölnek bele hónapok óta, hogy azzá tegyék. Elképesztő hatékonyan csinálják. Nem kell róla mondanom semmit.
    Milliók...az.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.10. 23:15:39
  • Bandicoot
    #55955
    Annyira kapható hónapok óta hogy alig lehet beszerezni (külföldön is,nemhogy itt)... A mobil VR-t gondolom nemóhajtod egykalapalávenni...:)
    AAA címre pedig mit vártál. Fél-1 év alatt legyártanak hozzá valami extrakomolyat (főként hogy komolyabb kontroller egyelőre a Vive-hoz van)?
    Ízelítőket kapsz a start játékokban + egy rakás játékban a lehetőséget hogy a VR fejesben "benne legyél" a játékban kismilliószor jobban mintha akár egy mozivásznon bámulnád a játékot.
    Gimmick fosozzad. Rajtad kívül meg milliók élvezik és élvezni fogják nem véletlenül...Még ha csak ennyi marad (érts tudsz nézelőni és benne vagy a játékban) már megérte ez a "gimmick fos"....Kurva messze van ez a a Kinect-től ami a társas ugribugrin kívül minden másra alkalmatlan volt....Eképp az összehasonlítás is vicc kategória.
  • RJoco
    #55954
    Azért a Rift mellett szóljon, hogy az Elite: Dangerous már a végleges verzió előtt is támogatta és promózta is rendesen minden eseményen, ahol megjelentek. Majd a végleges verzióhoz hozzácsapták az EVE Valkyrie játékot.
    Én tavaly találtam pár tényleg jó játékot a DK2-re, ami még a gyenge gépemen is jól elfutott. Ezen kívül van egy program, ami képes a nem VR támogatású játékokat kitenni VR-re. Persze van egy lista, ami bővülhet és ritkulhat is. Az Alien Isolation egész jó lett volna, ha bírta volna a gépem FPS-sel és nem kapok hányingert a mozgástól. De ez nem a Rift hibája volt, hanem az enyém és a gépé.
    A steam-en is van ingyen játék a 3D-s cuccukhoz és van egynéhány fizetős is.
    A nagy kérdés az, hogy ebben a fejlődő világban hova tudják majd beküldeni a VR-t?
    Ahogy jönnek ki az újabb és erősebb GPU-k és CPU-k, úgy fognak a játékok is egyre többet kérni. És mindezt 2 monitorra kitenni HD felbontásban, hát ember legyen a talpán, aki huzamosabb ideig képes a gépére áldozni a pénze nagyobbik részét.
    Mert élményben tényleg hatalmas. A 3D-s tévék eltörpülhetnek mellette, fabatkát sem érnek. Nem mintha bármikor értek volna valamit.
    Azt viszont sajnálom, hogy filmeket nem lehetett VR-re küldeni. Csak mozis programok voltak, amik beültettek egy moziba és ez volt az élmény. A vásznon ment a film. Viszont stream-elhetted is a filmet és akik csatlakoztak, azok megjelentek a moziban. Társaloghattatok vagy akár odébb is ülhettetek.
    Szóval ennyire nem kell leírni a dolgot, csak az elején nem feltétlen kell egy magyarnak belefektetnie. Érdemes megvárni, míg más országok gazdagabb polgárai megadják a lökést a saját zsebükből.
    A PS4 hardvere viszont fix, így én kicsit tartok attól, hogy nem fog jól futni a VR. A következő generáció viszont szerintem alkalmas lesz rá, ha el nem bukik az egész ipar, de erre nem sok esélyt látok.
  • Moby
    #55953
    >értsd komoly kifejezetten VR-ra szült AAA alkotás MÉG nem jött

    Ami kb ki is meríti a bullshitparádéva korcsosulát azok után, hogy hónapok óta kaphatóak a csúcsvr-ek. Sony frontom ugyanez várható: pár 1.st party stúdióból erővel kirugdossa a sony a támogatás, ezenkívül ömlenek majd indiefosok, és kb ennyi. Attól lett gimmick fos, hogy azzá tették. Oda pozícionálták be, ahova még véletlenül sem való: mindenhova. Nem is értik az emberek, hogy mire való, hova jó, mert erre semmiféle stratégia nem volt, és nincs egyik gyártónál sem. Ütközik az üzleti érdekkel. Ugyanez történt a kinektel. Még a rare-t is bedarálták, csakhogy üzletileg okés legyen. Ééééés az még üzletileg okés is lett volna, csak a kiadók fosták telibe. Túlzóak lettek a költségek. Itt vajon mi várható? Vajon? Hm-hm. Mi is...
  • Bandicoot
    #55952
    Azért én kiváncsian meghallgatnám hogy a VR miért fordult át szerinted "bullshitparádévá", csak mert amit eddig láttam és próbáltam VR-al (és most nem az indie szarokra gondolok) azok csillagos ötösek,és akkor még komolyabban nem kezdtek el foglalkozni a VR-al (értsd komoly kifejezetten VR-ra szült AAA alkotás MÉG nem jött), csak maga az hogy egy fps-ben vagy akár autós játékban szó szerint ott vagy a játékban, egyenesen magával ragadó...
    Nomeg arra is hogy kiváncsi lennék ha neked ez gimmick fos, mégis mi vlt még az elmúlt 10-20 évben ugyan ekkora "gimmick fos" ami kihullott (nem a kinect,wii irányítás és egyebek sem tartoznak ide semmilyen szinten, főként nem a 3D).....

    A úlárazással még egyetértek Vive és Rift fronton. De hogy bullshitparádé....