121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #56031
    Amolyan DICE félét? Na nem. Kösznem. Készül SW single játék EA kötelékben (visceral), a nóti dogból kiugrott Amy Henning írja Todd Stashwick-el. Az valamivel jobbanak igérkezik, inkább az győjjön ^.^ Sajnos még odébbvan :(
  • Totti5
    #56030
    CODban mindig lesz story, és elég jók is, hisz a széria egyik védjegye és a cinematik akció éllovasa. BFben nem volt story, de a kényszer miatt bele lett erőltetve, olyanok is lettek. Battlefrontban szintén nem volt sosem story.
  • Amiga
    #56029
    Érdekes, amit mondasz, mert ezekben a multis lövöldékben azért a napi játékosok száma nem túl izmos. Van 2-3 játék, ami felszívja szinte az összes multist (CoD, BF, TF2, OW), a többiben csak lézengenek a játékosok. Na ezek tényleg a multi miatt vannak ott.

    Én igénylem a kampányt, ha nincs, az egyértelműen rossz pont. CoD: AW kampánya kimondottan jó volt, Kevin Spacey AAA-s sztárként elvállalta, hát biztosan jobban jártunk volna, ha az AW kizárólag multis játékként jelenik meg.
  • Amiga
    #56028
    Hát nem tudom, én nagyon szerettem volna a Battlefrontba egy fos 5 órás kampányt.
  • Harlekin
    #56027
    Milyen tartalomról mondok le????
    Arról az 5-6 óráról amit általánosságban 1 single kampány tart és ami után TI hőzöngtök,hogy kevés.
    500 ismétlem 500 órám volt az előző TITAN ban és ebbe is minimum ennyi lesz tehát igen dalolva lemondok 5-6 órás valamiről amiért ti pontosan ugyan így dünnyögnétek!

    Meg ez a megetetik a néppel közhelyes marhaság mit etetnek meg ha mindenki úgy gondolná mint ti akkor sikertelen lenne minden ilyen játék,de nem így van hanem fordítva!!!Tehát ez nem megetetés hanem a többség pontosan úgy nem igényli mint én...És nekik meg nekem ez a lényeg és nem érdekel,hogy másnak mi.Mint ahogy ezek szerint a készítőket se érdekli.És aztán lehet minket szapulni,hogy miattunk,de ettől még mindig CSAK nektek van kevesebb........
  • ppista
    #56026
    Azokat a játékokat amiben nincs kampány messzire kerülöm. Számomra a multi lövölde tizenkettő egy tucat kategória. Ha egyet láttál, akor láttad szinte az összeset, ezért még rövidebb távon sem tud lekötni, nem hogy hosszabb távon. Tényleg, milyen fasza cucc lett volna a TLOU, ha csak multiból állt volna. A hideg is kiráz a gondolatra.
  • Moby
    #56025
    Én pl. nem igénylem, hogy ilyen cod meg bf-féle alibifos single legyen egy játékban. Ahogy azt sem, hogy a kényszerből legyen valami multi bennük. Semmi baj nincs a singleonly, meg a multionly játékokkal. Koncentráljanak arra, amihez értenek.

    /ebben a titanfallban is pont ilyen kényszerfosnak tűnik ez a single. 0 effort, ott a grafmotor, van valami nyomorék ai, pakoljuk össze. Na erre nincs szükség. Pont erre nincs szükség.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.12. 08:25:52
  • Totti5
    #56024
    Semmivel sincs több DLC mint az előző 10 évben. DLCzés 2005ben kezdődött.

  • Amiga
    #56023
    Olyan nehéz lenne elismerni, hogy a single kihagyása egy szemét, nyomorult, csökött hozzáállás?

    Ha mindenhol lenne single, a SW: Battlefront sem jelenhetett volna meg úgy, ahogy megjelent. Megetetik a néppel, hogy nem kell a single, mert nekik így olcsóbb. Csak épp te a 60 eurót ugyanúgy kifizeted. Gratulálok, hogy önként és dalolva mondasz le a tartalomról.
  • Amiga
    #56022
    +1

    Akkor egy véleményen vagyunk. :-)
  • Moby
    #56021
    >Látszik, hogy a készítő megunta a várakozás

    Nem ért oda a postás az Elite:Dangerous lemezzel?
  • Harlekin
    #56020
    Engem az előzőben se érdekelt a single megléte itt pont úgy nem érdekel.Érthetően, ha már van benne végig viszem,de majd úgy 100 óra multi után,mert ez a játék pontosan olyan multi mint a BF 4.Így aztán hóóót mindegy milyen a single rész.Akit ez a játék VALÓBAN érdekel az leszarja a single részt.Akit meg nem az most szimplán más miatt morog.Hiszen eddig azért,hogy miért nem volt most meg azért,hogy miért ilyen....De aki valóban játszani akar vele annak tökéletes a játék hiszen az a multi rész miatt szereti és remélhetőleg az minimum olyan jó mint az előző...BF4-be is van single de minek...Van olyan ismerősöm ott akinek 1670 óra van a játékba és még nem játszotta végig a campaignt...
  • TomStorm
    #56019
    Jött Master nehézségi fokozat Alienation-be és Liga rankok Bronztól Diamond-ig:)

    Magyarország 36. Nem is rossz
  • mohus
    #56018
    Szerintem is nagyszerű lett, a C64/Amiga Elite Cobra MK3 hangulatát idézi.
    Komplex és szabad űrkaland bányászós tradelős eddig...nem tudni mi lesz még
    5GB alatti területet foglal, nem akad szépen fut remek efektekkel. Menükezelés az egész irányítás egyből kézre áll és a touchpadot is kezeli a kontrolleren
    Látszik, hogy a készítő megunta a várakozást és írt magának egy Univerzumos gémet...zseniális lett
  • arty
    #56017
    +1
  • arty
    #56016
    sajnos itt most dark-al vagyok, nekem is kicsit olyan semmilyen ez a szingli... a-b pontos, hosszura elnyujtott arénában harc feeling, absz nincs az az érzetem, hogy egy szingli pályát látnék... aztán lehet, hogy pont ezek béna pályák. ócsón persze meglehet, ha többen írják, hogy egynek jó végiglőni (mer óriásrobotos érdekel, de day1 tuti nem)
  • Moby
    #56015
    Kár :(
  • orichalcos
    #56014
    Nem én írtam a tesztet, nem én adtam rá a 7 pontot. De majd meglátod.
  • darkSectorxxx #56013
    Pontosan, a filmeknél is szeretem mikor temetik az 5-6-7 pontos filmeket.
  • Moby
    #56012
    Ha unalmas miért kap 7 pontot??? Ha egy unalmas játék 7 pont, akkor mi kap mondjuk 3-at? Egy unalmas, ami ráadásul még hibás is, hazudtak róla, és még át is cimkéztek?
  • orichalcos
    #56011
    Kb hasonlóra számítottam. Tőlünk is 7 pontot kap majd amúgy. Plusz ahogy látom nem csak én gondolom úgy hogy unalmas a játék. :( Kár érte.
  • TDC Geronimo
    #56010
  • darkSectorxxx #56009
    Gondold el a DS egy EPIC játék, és az 2 pöttyel kisebb :)

  • TDC Geronimo
    #56008
    Számít ez bármit is? Láttuk napok óta, hogy milyen a játék. Akinek tetszik annak akkor is fog, ha 70 alatt van metan.
  • Moby
    #56007
    Ezek inkább mennek, mint jönnek...
  • SlickAdam
    #56006
    jönnek
  • Kandurex
    #56005
    Genyó nagy esély van az 0day vásárlásra
  • darkSectorxxx #56004
    Arra akartam viccelni, hogy addig volt jo-e amíg a logok mentek. :D

    Amúgy is ez az IW megint faszának tünik mint single (mint a legtöbb cod single), de ettől most hogy ezt láttam, egyenesen epic....
    Itt most a cod egy GTA-nak tünik a Titanfall-al szemben nekem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.11. 19:57:07
  • Kandurex
    #56003
    Mi? Fogalmam nincs. Nincs azaz isten, hogy mégegyszer belenézzek. Az első pár pillanat tűnt hangulatosnak....
  • darkSectorxxx #56002
    Nálad fél percig van intro? :D
  • darkSectorxxx #56001
    Oks most kérlek magyarázd el hogy a játék nem él, nem önnáló, és nem tud beszélni. :D

    Ja én sem úgy értem hogy maguk a játékok élő személyek és elbuzulénak, hanem elbuzitják őket... :D
    Tökmindegy a végeredményt illetően kik miatt, a lényeg hogy folyamatban van.
    De hangsúlyozom még1x ez valamilyen formában elkerülhetetlen, itt inkább a mennyiség és a megoldás minősége a durva.

    Kicsit olyan mint az Uncharted gurulós ládái, ha érted mire célzok. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.11. 19:53:33
  • Harlekin
    #56000
    Ez nem a játék hibája ez a kényszer hogy rengeteg elkorcsosult hülye használja így ezeket a kényszer szüli!
    A mai gamerek 90% képtelen lenne a régi első generációs játékokat végig játszani amik nulla segítséget adtak az előrehaladásban!!!
    Ez kettönk között a különbség és simán elvonatkoztatok ezektől,mert tudom,hogy a hülyék véget van te meg megütközöl rajta.Én jól szórakozok majd vele te meg morogsz és később ez számodra csak rosszabb lesz számomra meg pluszt ad az,hogy téged és másokat meg ez irritál!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.11. 19:42:04
  • Kandurex
    #55999
    Iszonyat mi unalomnak látszik. Leszámítva az első fél percet.
  • darkSectorxxx #55998
    Én igen, te kis pelyhes állú. :D

    Igen finnyás vagyok a jó minőségre.

    "Mindenen tudsz falon futni nem csak a kisimított falakon,azt az elkorcsosult hülyék miatt teszik bele minden játékba,hogy a béna faszok is a 4 halál után ráébredjenek,hogy jaaa ott kell futni és igen az a szikla azért áll ki ott meg más színű,mert ott kell elugrani. stb stb"

    Mit is mondál a nem butuló játékokról? :D
  • Harlekin
    #55997
    Te beszélsz öregedésről nekem!?

    Nem a játékok igénytelenednek hanem te leszel finnyásabb!Aztán lehet ezt magyarázni,hogy csak a minőséget akarod ja ja ja ja....

    Mindenen tudsz falon futni nem csak a kisimított falakon,azt az elkorcsosult hülyék miatt teszik bele minden játékba,hogy a béna faszok is a 4 halál után ráébredjenek,hogy jaaa ott kell futni és igen az a szikla azért áll ki ott meg más színű,mert ott kell elugrani. stb stb
  • Harlekin
    #55996
    Ennyi...
    Viszont szerintem kicsit lassabb lett a dinamika az előzőhöz képest!A sok pöcs pont erre panaszkodott,hogy túl gyors és szerintem csökkentettek a speedből....pedig az úgy volt a kikurtjó....
  • darkSectorxxx #55995
    Nem, a lényege a kijelentésemnek a "hogyan"..
    Tök állat multiban egy "városban mászkálni, de amikor egy single CSŐKAMPÁNYBAN egy látszólag nyilt természetes környezetben látom hogy kb egy sportjátékhoz hasonlóan kezel a játék téged, mintha ez full ki lett volna így építve célirányosan hogy BA+ fussá már ott azon a ponton amit a fejlesztők kisimítottak az autodesc-ben vagy hol...lol

    Nekem ez gáz.

    Mondtam, ez nem spanyol viasz, nem itt látok ilyet elsőnek, meg itt más sebből is látok folyni vért, de hát ez tök aranyos...

    /// a multival nincs gond, a single erőltetnek tünik erre írtam csak megjegyzést
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.11. 19:17:52
  • TDC Geronimo
    #55994
  • darkSectorxxx #55993
    Miért van az hogy te nem érted ezt az ugrás témát hogy mi a bajom vele, nem ez amit írsz. :D

    Amúgy ja, tudom, az öregség miatt van, öregedéssel kevésbé tud sok játék lekötni, és a másik a játékok igénytelensége, egyre csak igénytelenednek.

    Ezt lehet magyarázgatni, meg szerethetőek valamilyen szinten a mostaniak, meg értem hogy nagy piac, formálja a játékokat, stb a sok monológ duma, de ettől még szarabb az ipar, ezek a sok vicces kijelentések nem alaptalanul születnek, hogy dlc-k egymás nyakán, meg 2-3 gomb elég egy játékban hogy végigjátszd, meg agyhalott feladványok.

    Független attól hogy néha télleg jó lazulni, csak aprítani nha, de a mennyiség a gond.
  • TDC Geronimo
    #55992
    wallrun a játék egyik védjegye. Pont az ne legyen benne a singleben amiért leginkább szerették a játékot? A mozgás miatt