121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #114639
    a széttolt chromatic abberation is full olyan és BB-re hajaz :D nagyon jó tényleg! :)

  • n000rbi
    #114638
    Igen, ezért is tetszik nagyon :)
  • Seth
    #114637
    Ez simán elmenne Bloodborne-ba is :)
  • Moby
    #114636
    Igen+folyamatosan dolgozzák fel. Most jött mindenhova gép (sok), szóval jó eséllyel a héten a tied is meg fog érkezni.
  • Kongy
    #114635
    Én szept. 17-én rendeltem PS5-öt KV-tól, 8:58, és most a 8:20-ig beérkezettekkel értekeznek. Nem értem ez mitől függ, hiszen naponta változik kb az időpont. Pár perc alatt is ennyi rendelés özönlött be, ezek szerint?

    Mindegy.. márciusban csak meglesz már a gép.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2021.02.16. 13:47:36
  • n000rbi
    #114634
  • darkSectorxxx #114633
    GG
  • darkSectorxxx #114632
  • TomStorm
    #114631
    Steam Kliens-el mindent tud.Már most.
    Geforce Now-n is rájöttem hogy lehet teljessé tenni ezt a gyönyörüséget:D

    Nekem ilyen drift vagy mi nincs..
  • n000rbi
    #114630


    Bár minden remake ilyen minőségű lenne. Imádtam, annak ellenére, hogy itt a leggyengébbek a bossharcok, még se fázisok, se semmi. Viszont azt, ahogy ezt a Bluepoint összerakta, tanítani kellene.
  • shaddam
    #114629
    Nem te vagy az egyetlen :D
  • darkSectorxxx #114628
    Ejj én átvettem volna a tiedet. ;)
  • shaddam
    #114627
    Ma hívtak a platinumtól a Sep 21, 2020, 5:51 PM-kor rendelt lemezes ps5 ügyében. Visszamondtam mert jön a konzolvilágtól. Lassan azért megindul.
  • n000rbi
    #114626
    Akkor keverem valamivel, sry.
  • darkSectorxxx #114625
    Nekem is egy idő után jelentkezett mindkettőn hogy kilazulnak a karok és nem ugranak vissza maguktól alap függőbe.
    Nem tudom ez attól van-e.

    Kellemetlen ha elengedem azt lassan elkezd tovább sétálni a karakter.

    De most ettől eltekintve ha kivesszük ezt a hibát, akkor azért a Sony hardverben szerintem gyengéb mint a Microsoft.

    PC-n pl a Sony kontroller nem megy mindennel, ha megy is akkor se jelzi a gombjait stb.
    Meg lekopik a gumi a karokról, nagyon irritáló.

    Most hallom a Konzolvilág esélyes hogy boltokat felszámolja?
    Valami lehet ott mert mondjuk Pécsen is megszűnt már a bolt ha jól tudom, mert a rendelésemet is postapontra lehet csak rendelni.

    Remélem megkapom még, mert nagy kicseszés lenne.
    Kövi adagból kapok elvileg majd.
  • Moby
    #114624
    Azok is ugyanolyan kakák. Az itthon lévő one kontrollerrem is úgy driftel, mint a k. élet.
  • darkSectorxxx #114623
    Ez a legjobb.
    Most pont volt egy csapat akiknél szóba került, akik erősen sony fan gyanusak voltaak, mert azt mondják PC-hez csakis DS4-et vesznek mert az a legjobb,.

    Én meg ugye azt mondtam hogy az Xbox One abból is az Elite.

    Erre a srác, aki e-sportol amúgy RL-ben, mintha oda precíz kontroller kellene, azt mondta, hogy neki 2 év alatt 16 Xbox kontroller ment tönkre.

    Na már most.
    Kérdezem én. Még ha jó is lenne a DS4, ami szerintem kurvára nem, kompatibillitás, gyengébb anyagok, stb, kopás...
    Akkor is 16 Xbox kontroller kellett neki, ha ez létezik hogy 2 év alatt ennyi meghibásodna, 17. alkalommal jut eszébe hogy ne ugyanolyat vegyen....

    Ennél a pontnál tudtam hogy gebasz van.
    Ja a csaj meg így csinál miért lenne problémás a PS4 kontroller PC, hisz bedugja a kábelt és ennyi....


    Én meg leléptem.
  • Seth
    #114622
    ?? DS4-ben is forrasztva van
  • n000rbi
    #114621
    Azt nem értem eddig a Nintendo hogy úszta meg a pert, mert ott az a ritka a joyconoknál, ha nem driftel.
    DS4 nekem is van 4, abból 1 driftel, de azokon még egyszerűen cserélhető, DSe-nél meg forrasztva van.
  • Moby
    #114620
    Ugyanazok a potik vannak benne, mint a DS4-ben, szóval ugyanannyira érinti mindkét szériát a drifting probléma. Nekem van itthon 3 DS4-em, egyik sem driftel, viszont a DSe kicsit igen. Ha nagyon elkezdi, majd cseréltetem, de amíg ugyanolyat kapok helyette, sok értelmét nem látom.
    Egyébként jól tették, hogy beprelték. Már a DS4 kapcsán kellett volna.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.02.14. 17:15:54
  • benőmenő
    #114619
    Ez azért kicsit durvább hiba, mint anno az első DS4-ek foszlós analóg kar borítása.
    Persze csak akkor, ha tényleg tömeges hibáról van szó.
  • n000rbi
    #114618
    Nekem is kettő van, eddig (még) hibátlanok...
  • darkSectorxxx #114617
    Akkor meglesz a gép, azonnal adom el a kontrollert.
  • Zozo76
    #114616
    remelem javitja majd ezt a sony valahogy, es az ujabb keszletek a jovoben mar tartosabb kontrollerekkel erkeznek!
  • Kandurex
    #114615
    Nekem két kontrollerem is van, az egyik néha drift -el, majd ha minden készlethiány helyre visszaküldöm.
  • Zozo76
    #114614
    bepereltek a sony-t a dualsense miatt
  • deep
    #114613
    Nincs túl jól balanszolva az NG+, az elsőben túl nagy az ugrás, míg NG+4-5 körül sem lesz sokkal nehezebb.
  • Tatyla
    #114612
    Most így DeS-ben túl vagyok a new game+ban a tower knighton és a trófea is meglett hogy az íjjászokat ne bántsam, de most hogy mentem tovább 2-1 felé mintha jóval keményebbek lennének a trash mobok, mert pikk-pakk lekapják a HP-m úgy hogy 105-ös vagyok
  • darkSectorxxx #114611
    Jajj télleg, bocs a fáradtság....

    Gratulálok! ;) Jó szórakozást hozzá...
  • shaddam
    #114610
    #114588
  • darkSectorxxx #114609
    Gratula, használd egészséggel!
  • darkSectorxxx #114608
    Mikor rendelted? 17.-e előtt? :)
  • shaddam
    #114607
    Délután hívott a konzolvilág. Ha jól értettem mert buszon voltam szerdán jön szállítmány 1-2 hét és kapom
  • TomStorm
    #114606
    Nagyon komoly a Ps5 kontroller!Elég széles,jó a fogása,tényleg profi.
    5 órás Ride 4 után se fáradt el a kezem és időt is javítok vele annyira finom az irányítás vele.
    Na ez igen!Pc-hez vettem
  • darkSectorxxx #114605
    Srácok Sennheiser GPS 302-n vajon kijöhet 7.1 PS4-ről?
  • n000rbi
    #114604
    4-2, Adjudicator előtt álló csonti. Tudom, netszerte olvasom az 5 próbálkozást akár a gold coinra is, de én sajnos nem vagyok ilyen szerencsés ezekszerint :D (Tatylának pl. ng-ben meglett a gold coin úgy, hogy nem is kereste :D)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2021.02.12. 08:27:15
  • Moby
    #114603
    2 óra???? :O Hol próbálkoztál? Nekem ettől gyengébb setuppal (25-ös luck) kiesett kb 10 perc alatt.
  • n000rbi
    #114602
    Na, még a kellene megfeküdnie megint, hogy majd meglegyen a csajszi lelke és akkor ng++-ban kell még EGY spell a platinához.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A PBCT eléréséhez a nehezebb (de élvezetesebb) utat választottam NPC-k ölése helyett: black phantomként lecsaptam pár embert ill. sikerült egyszer bossként Old Monk-ot is játszani és kinyírni a játékost.
  • n000rbi
    #114601
    Pure blackben próbálkozz majd (nekem beletelt kb. 2 órába 30-as luckkal és 132-es item discovery-vel), de előbb csinálj meg/szedj össze mindent, amit csak tudsz pure whiteban.
  • Tatyla
    #114600
    DeS-ben pure bladestone csak pure whiteban esik a kétkardos faszból?