121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #114680
    Persze, de miért fontos az hogy mi hová jelenik meg, az a lényeg szerintem hogy akit valami érdekel, tudjon játszani vele, mindegy már hogy min.

    Ezek régi játékok. Ha nem PC-re jön akkor vesz a pc tulaj egy konzolt, engem ez pl nem nagyon foglalkoztat.

    Az új címek amúgy is ide jönnek csak. (ha nem akkor is PS5-re venném, mert nekem az éri meg jobban mint hardver)
    Meg aztán a mai árak mellett, meg optimalizáltság mellett, pláne nem fog annyi embert felszítani, mert inkáb vezsek 2 PS5-öt mint egy videókarit mait ez meghajt 60fps-el.

    Valamint tudjuk nagyon jól hogy a pénz beszél ahogy mondod, ha ez az ára annak hogy amúgy még több és jobb új exclusive story játékok legyenek, amiket később visznek át más platformokra, 1-2 évre rá, én azt mondom HAJRÁ!
    Bármi megoldás jobb mint a multi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.02.23. 16:05:35
  • mucsácsó
    #114679
    lassan minden csúszik át jövőre... :\
    gondolom GoW Ragnarök továbbra is esélytelen idénre, csak ezt még nem merték leírni :DD
  • davidka003
    #114678
    Pénz beszél. Gondolom a HZD-ből is jött be pár milla és könnyen visszahozza a portolás költségeit.
  • AntiHero
    #114677
    + Gran Turismo 7 for PlayStation 5 has been delayed to 2022. #PS5

    + PlayStation says a "whole slate" of PlayStation games are coming to PC. 'Days Gone' will be available on PC this Spring
  • n000rbi
    #114676
    Tehát még nincs semmink, de majd lesz és még mindig vezetékes. Oké:D
  • AntiHero
    #114675
    Introducing the next generation of VR on PlayStation
    vótman?
  • Mephike
    #114674
    Már régebben is kiszúrtam ezt a játékot, nálunk tuti be lesz húzva ha lesz egyszer végre PS5 itthon. :)
  • n000rbi
    #114673
    Nekem ez tökre tetszik, ki akarja végigjátszani? :D

  • Moby
    #114672
    Ja, tök jó az a ravasz. Az mondjuk már nem annyira, hogy 3 hónaposan eltört benne a rugó (ami rengeteg usernél eltörik), szóval máris cseréltethetem a kontrollert. Izgulok, hogy a következő vajon fogja-e bírni 5 hónapig!
  • Mephike
    #114671
    Előbb kellett volna körbenéznem és utána kérdezni, megtaláltam a választ.
  • Mephike
    #114670
    Arról tudni valamit, hogy a Konzolvilág hol tart a rendelések teljesítésében?
  • Kongy
    #114669
    No, megérkezett hozzám is a nextgen :D Eddig az Astrot próbáltam csak, de valami elképesztő élmény az új kontroller. Remélem nem csak a sony exek fogják ezt így kihasználni, mint anno a touchpadot meg a mikrofont. Egy FPS-ben ez a ravasz brutáljó lehet.

    Maga a konzol szép, halk, gyors, tényleg egy másik dimenzió a PS4-hez képest. Végre nem kell perceket várni hogy betöltsön a Store, OMG!

    Ugyanitt PS4 Pro eladó
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2021.02.22. 17:31:37
  • n000rbi
    #114668
    Van ember, aki ezért fizetett? Szerencsére rohadtul semmi szükség az ilyen és ehhez hasonló megoldásokra.
  • j0nNyKa
    #114667
    crossplatform lesz
  • benőmenő
    #114666
  • shaddam
    #114665
    Én letöltöttem azt a pár játékot amit megnéztem. A mentéseket meg felhőből lehúztam. Mindet. Játékot nagyon gyorsan tölt és telepít a gép
  • Moby
    #114664
    PÜ ment.
  • darkSectorxxx #114663
    Pontosan...
  • n000rbi
    #114662
    Én nem transzfereltem semmit se, psplus miatt a mentések a felhőben úgyis, ami játék kellett, azt meg letöltötem újra ps5-re. A mentésekkel akkor lehet gond, ha van ps5 verziója a játéknak, ott a fejlesztő döntése, hogy használható-e a ps4-es mentés a játék ps5-ös verziójával. Alap ps4-es játékok saját mentései tudtommal gond nélkül működnek.
  • Moby
    #114661
    Ha gyors a neted, akkor ezt a transferes dolgot felejtsd el, mert a ps4 oldala olyan gyötrelmesen lassú, amitől sok nagyságrenddel gyorsabb a psn (ps5-ön).
  • Kongy
    #114660
    Olyan jellegű kérdésem lenne, hogy hogyan érdemes PS4-ről 5-re költözni? Mármint backupoljak mindent valami külső hdd-re, vagy simán várjam meg a PS5-öt és Wifi transferrel csináljam? :) Mennyire hatékony ez (értsd: gyors, nincs kedvem órákat várni rá :D), mik a tapasztalatok?

    Illetve PS4-es mentések működnek 5-ön is? Pl az AC:Odyssey-ben van 100 órám, fogom tudni onnan folytatni?
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2021.02.19. 13:34:33
  • hunbalee
    #114659
    PlayStation 5-re is megérkezett a The Sinking City
  • hunbalee
    #114658
    Akkor a lemezes szinkronos a biztos...
  • Zozo76
    #114656
    A korabbi verziojaban a STORE-nak (legalabbis a webes) ugye irta hogy milyen nyelveket tamogat, de akkor sem irta le hogy van benne magyar nyelv amikor amugy volt benne. De mar mindegy mert sikerult a SONY-nak annyira elrontai a webes feluletet amennyire csak lehet. Undorito ahogy kinez, meg ahogy mukodik.
  • darkSectorxxx #114655
    Magyarban a tuti.

    De a magyar felirat/szinkron minden EU-s verzióban ott kéne hogy legyen, UK, FR, DE stb...

    A legundorítobb hibájára tapintottál rá a store-nak, baszik jelezni hogy hol milyen feliratok meg nyelvek vannak a játékban digitális vásárlás esetén, úgy utálom ezt mint a szart.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.02.18. 21:53:55
  • hunbalee
    #114654
    Hidden Agenda-t hol kell megvenni hogy legyen is benne magyar szinkron?
  • Moby
    #114653
    Navégre! :)
  • Kongy
    #114652
  • darkSectorxxx #114651
    Gratulálok.
  • n000rbi
    #114650
  • Rage47
    #114649
    Ha ismered azokat a Disney meséket, még jobb élmény lesz. Előtte esetleg pótold őket.
    Az előző részeket én kihagytam, csak rövidített videót néztem, így is kapizsgáltam valamit, de brutál komplex az egész, még az sem érti mindig, aki végigtolta az előzőket :D
    Amúgy jó játék, de a végén nem mondtam azt, hogy leesett, mi történt teljesen pontosan :D
  • Kongy
    #114648
    Na most hívtak a KV-tól, legkésőbb jövő szerdán érkezik a PS5-öm. :D
  • shaddam
    #114647
    Mivel megvettem tuti :D
  • AntiHero
    #114646
    Szerintem az majd lesz PS+ba is idén.
  • TBTPumpa
    #114645
    Köszönöm a válaszokat!
    Jól látom, hogy ebben csak angol hangsáv van? (Japán fejlesztésű játék révén azt hittem van benne Japán hangsáv is, mint a többi Square Enix fejlesztésnél).
  • shaddam
    #114644
    Metro Exodus akciós, és lesz hozzá PS5 upgrade
  • Kongy
    #114643
    Nekem nagyon bejött, már csak a Disney-s nosztalgiafaktor miatt is. :D Persze az első Kingdom Hearts játékom volt, így a sztoriból valóban nem sok jött át. Meg kicsit túlnyújtottnak is éreztem, de ez lehet csak az én gondom. :)
  • Seth
    #114642
    30-40 óra,szórakoztató is, de az előző részek kötelezőek. Azok ismeretében is nagy katyvasz a sztori, anélkül meg gondolhatod :)
  • TBTPumpa
    #114641
    A Kingdom Hearts III játékkal kapcsolatban van tapasztalat? Érdemes megvenni? Szórakoztató és több órányi kikapcsolódást (30-40 óra) nyújt vagy inkább csak egy pár órás játékról van szó (10 óra alatt)?
    Most egész baráti áron van PS4 konzolra (6000 Ft környéke) - vagy inkább várjam meg a PC-Epic Store verziót (ez 18 000 Ft).

    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.02.17. 08:55:48
  • darkSectorxxx #114640
    Ha értelemszerűen valaki visszamondja akkor mennek tovább hívják az embereket, ez kb kiszámolták mennyi előrendelés van meg mennyi darab érkezik...

    Én 2020.09.16 estig látom az időponot amúgy!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.02.16. 17:57:24