121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #56071
    Ja egész jónak tűnik...Asszonyt kell valahogy rávennem,hegy ez kell neki is....Nehéz lesz,mert samsung függő!
  • TDC Geronimo
    #56070
    Én is megnéztem, AFet meg vsynchet driverből kellett bekapcsolni, mert ingame opciók fele kb nem is működik. Átlagban jól megy nálam, de van amikor érthetetlen okokból be-beszaggat. Amúgy el lehet vele szórakozni, de ezért én max 10 eurot ha adnék.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.08.13. 06:30:47
  • Moby
    #56069
    Kipróbáltam én is.
    Fog sincs milyen akadozás. Megy mint a picsa. Toltam úgy két órát, bugba nem futottam (ettől még lehet benne, 2 óra az szarsemmi).Kár, hogy a repkedés ennyire le van butítva, pedig jó lehetne :( Ez a része fényévekre van a E:D-től. Az exploration része nekem bejön. Nem ennyiért, de olcsón én ezt behúzom. Jó az atmoszféra, nekem bejön a látvány is, a téma meg örök kedvencem. Mindenestre az Elite:Dangerous az egy más liga ehhez képest :)
  • Bandicoot
    #56068
    Nem értem miért mentség hogy hányan vannak....Pumpálták beléjük a pénzt, nyomta a Sony a reklámokat ment a hype évek óta ezerrel... Ehhez képest a Steam Early accesben kisebb csapatok szinte null reklám mellett kevesebb pénzből ugyan ebben a gyüjtögetős fejlesztgetős felfedezős műfajban kismilliószor komolyabb alkotásokat tesznek és tettek le az asztalra amiben nem egy szaros randomgenerátor adja a világot hanem aprolékosan kidolgozták minden centijét..... Ez a NMS fejlesztőbagázs egy kókler fos csapat nem több nem kevesebb....
  • Bandicoot
    #56067
    Gyerekek ez a No Man's Sky egy retkesfosadék....Nincs rá jobb szó.
    Az hogy ocsmányronda koxra húzva még egy dolog. Az is hogy reeengeteg bugba belefutok az amúgy ocsmányronda környezetben ami csodás a véletlengenerátornak köszönhetően....De az hogy egy 1070 alatt mindez még akadozzon is...
    Maga a játékmenet egy mezei szaros gyüjtögetősdi amiből steam-en 10-20 dolcsikért minőségibb alkotásokat vágnak hozzád látvány,tartalom,szinvonal és főként optimalizáció tekintetében.... Marhára remélem hogy belehasal a Sony amiért ezt a szemetet gyakorlatilag mármár az évezred játékának hype-olták fel megjelenés elött.....
    És hála az égnek hogy ebbe a retekbe nem tettek Denuvo-t és így pontosan annyi pénzért tudtam kipróbálni jópár órán át,amennyit ér.....
  • LBandi77
    #56066
    T-től,hasonló árban inkább a Honor7 választanám,de ez ízlés kérdése,spec-ben jóval az A5 fölött van.
  • Harlekin
    #56065
    43 évesen már csak had legyen :-D Felneveltem egy gyereket,van egy tökéletes kapcsolatom,meg egy jó melóm.MI A SZART AKARHATNÉK MÉG!Ja igen szabadidőt,de az meg ezekből adódik...

    Nem veled sőt senki olyannal nincs baj aki 3-400 órát játszik 1 játékkal évente és azt ÉLVEZI!!!!Itt meg mindenhol azokkal van a baj és azok szólnak be nekem akik még teszem azt ennyit se játszanak és azt se élvezik!!!AZOKNAK minek ez az egész,miért nem hagyják abba???
    Van itt olyan akitől még véletlenül SE olvastam pozitív hszt egyszer se játékról!!!!Ő szerinted ezt élvezi szerintem nem csak erőlteti!!!!
    Néha itt olyan a hangulat mintha valami csoportos öngyilkosságra készülne a társaság!
  • Harlekin
    #56064
    Mivel 16 éve T-s vagyok és 2 telefont kapok ~egy árán,ha hűséget írok alá így kell gondolkodnom.Máshova így se úgy se mennék tehát abból kell választanom ami ott van és sznobságból s7 et nem szifont alapból nem így ez maradt.Nekem a meglévő winfos mellé kellene ez asszonynak meg csak úgy mert előző megdöglött....ha csak úgy vennék telót akkor az one plusz lenne ezt mobyval már lebeszéltem,de most nem erről van szó...Vagy mi az ami hasonló kategória esetleg más gyártónál és T nél megtalálható?
  • n000rbi
    #56063
    Első komment az Air 2-ről :) Jó kis masina ez, köszi a tippet ;)
  • arty
    #56062
    samu. hulladek. emlitett nexus vagy egy one plus x sokkal jobb vetel.
  • arty
    #56061
    amit irsz, abbol 1 dologra lehet kovetkeztetni: rengeteg szabadidod van, amiert irigyellek :)

    de mert nekem csak evi 3-400 oram van jatszani, meg nem fogom feladni A hobbim ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.08.12. 21:18:26
  • SlickAdam
    #56060
    nyilvanvalo volt. vagy 5-en lehetnek es meg a fix platformon is fos.
  • TDC Geronimo
    #56059
    Olvasom "jól" sikerült az NMS PC portja. Megdemózom, de fosportokért én pénzt nem adok, főleg nem 60 eurot
  • LBandi77
    #56058
    Szerintem inkább nexus 5X,de ha szolgáltatós akkor nem szóltam.
  • Harlekin
    #56057
    Off!!

    Vélemény SAMSUNG A5 2016?
    Remélem sok fosozás lesz ,mert akkor azonnal veszem őket!

    ON!!
  • Harlekin
    #56056
    A single részbe is mindig sokkal sokkal többet tolok mint az átlag az acsik véget,de látod az is mindig fika tárgya,hogy az acsizás megöli a játékot pedig én kurvára élvezem!Tehát ott tartunk,hogy
    NEM vagyok játékos,mert MINDENNEL JÁTSZOK!!!
    NEM vagyok játékos,mert OLYANNAL JÁTSZOK ami más szerint szar!!!
    Nem vagyok játékos,mert TÖBB időt töltök a SINGLE részbe (az acsizás miatt) mint az átlag.
    NEM vagyok játékos,mert szeretem a MULTIT és leszarom,ha egy MULTIS játék csak MULTIS!

    Ellenben nagy játékosok azok akik évente 4-5 játékra mondják azt, hogy jó játék és ebből 3-al talán játszanak is,viszont abból 2 ben így is találnak hibát,ha mást nem,hogy rövid és ami ezen felül van az mind szar és örök fikát gyártanak mindenről!!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.12. 17:30:17
  • Harlekin
    #56055
    Lehet,vagy csak szimplán tudtam elengedi azt amiben csalatkoztam....
  • Harlekin
    #56054
    Bár mibe bele teszek 70 órát és igen ameddig te vagy ti fikát gyártotok én játszok!
    ennyi...
    A konzolon 8 év alatt a 475. játékomnál tartok!!!Én kihasználom az utolsó petákig a konzol árát.Nincs végig nem játszott játékom!!!Akkor ki a játékos???Tőlem fikát nem olvastál se itt se sehol miért ,mert nincs időm a játék mellett azzal foglalatoskodni,hogy mi a szar és miért....
    Tehát nyugodtan nevezd magad játékosnak én továbbra is játszani fogok és öröm lesz olvasni napi szinten ITT meg mindenhol a töménytelen fikát amit te vagy más önt arról amivel én jól szórakozok...
  • arty
    #56053
    lehet te csak divat kitesurfer voltal, mi szeretunk jatszani, nehany csalodas miatt nem keresunk uj hobbit :)
  • arty
    #56052
    ense.

    ellenben imadom a megrendezett jeleneteket, modern katonai eraban plane. zabalom :D
  • arty
    #56051
    harli benyomna 200at es utana a szingli 12 orajara mar csak legyintene :)))
  • arty
    #56050
    egy harlekinnek 5 orast, ami nekem tisztes 10,siman birtam volna enis :D
  • Moby
    #56049
    Iszonyat.
    Ha elémtennék nem tudnám megmondani melyik-melyik, hogy hívnak benne bárkit, és mégis mi a halál faszáról szólnak.
    De az effort az iszonyat. Ezek a kampányok a videójáték puttony legalján tanyáznak.
  • Amiga
    #56048
    Ez a "nem vagytok játékosok" valami ötéves dedós dolog nálad?

    Amúgy látszik a Battlefront napi statisztikáin, mennyire jó ötlet volt hanyagolni a kampányt. Örülök, hogy ebbe a szarba 70 órát beletettél, és még te ugatsz, ki a játékos.
  • arty
    #56047
    titanban igazad van, de h codban, bfben alibi lenne a szingli?!?!? nagyon nem... iszonyat effort ment mindkettobe.
  • arty
    #56046
    minek? mert van akit nem kot le a multi. engem pl. bf4 szinglit megjelenes utan letoltam, multira most, h haverok megvettek, kezdek rafanyalodni :) titan1 VALOBAN erdekelt, de muktionly lett, skip. ez is msot valoban erdekel, de nem volt tul megkapo az a gameplay...
  • mucsácsó
    #56045
    Hát, ez a Titanfall 2 gémpléj ez még pörgetve is szar volt... :D
    Legalább annyira single, mint egy szar Destiny küldetés (nyírj ki ezt-azt, ahogy haladsz előre A-ból B-be.) Szerintem is üvölt róla, hogy azért lett belepréselve, mert húzták a szájukat a "csak multijé nem veszek meg egy szaros játékot" fanyalgók... (ez mindig mindenhol elvan játszva.. :)) Mindig ez van, akármilyen multis játékról van is szó.
    Kicsit ez a kényszerszingli a CoD-oknál is érződik már, de Battlefieldeknél meg örök szar volt.. (jó, Bad Company 1-2 tényleg egész jó volt.)
    De jó persze, nem kötelező elindítani, sem megvenni, de offos erősen a szingle.
  • Totti5
    #56044
    Perpill az érdekel hogy itt ki tolja orrba szájba.
  • szabii98
    #56043
    Azért a BC2 sztorija nem volt rossz. De igen, eléggé érződik rajtuk, hogy csak azért rakják bele, mert a rivális CoD nagyon jó single-ket csinál
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2016.08.12. 11:00:21
  • TDC Geronimo
    #56042
    Rengetegen játszanak az UC4 multival. A régi részeknél is sokan tolták.
  • Moby
    #56041
    LOL
  • orichalcos
    #56040
    Na bakker, ez végül 5,5/10 lett. :D
  • Kandurex
    #56039
    döntés vanik!

    .....pizza lesz
  • Moby
    #56038
    Dobj be valamit! :)
  • Totti5
    #56037
    UC4 multit ki tolja? abba is belenyomták, foglalkoztak vele egy csomót... remélem kihasználja mindenki.
  • Harlekin
    #56036
    Na te szerettél volna bele 5 órát nekem meg volt benne 70 órám és ez is csak azért ennyi,mert jött számtalan új ami engem érdekelt és rendre titeket nem!

    Ezért írtam és tényleg nem basztatásból,hogy MIÉRT erőltetitek ti ezt a játékosdi dolgot!ÉN ettől sokkal sokkal kevesebb miatt hagyok abba valami "hobby-t"
    4 év kitesurf-t azért hagytam abba( pedig imádtam),mert 3x egymás után lementem potyára a Balatonra....Mivel itthon windguru irta,hogy fasza a szél lent és a webcam is ezt mutatta,de mire leértem megállt a szél és tükörsima vízfelület várt!A 3. nál hazajöttem meghirdettem féláron a cuccot és eladtam... ennyi... amibe kicsit is csalatkozik az ember azt nem kell erőltetni az a későbbiekben hatványozottan keserűségnek jelentkezik majd!
  • Kandurex
    #56035
    Fassztuggya, ...szerintem éhes vagyok
  • Moby
    #56034
    Ma reggel ilyen coelho idézetek olvasgatták a facebookon?
  • Moby
    #56033
    A cod a másik. Nincs egyetlen olyan, amire emlékeznék, hogy miről szól. Amikor azthittem, hogy igen, mindig kiderült, hogy amire gondolok az egy tök más játék LOL
    Mindfos. Egytől egyik. Pedig lehet jó katonákos, lődözős szinglejátékot csinálni, amiben van sztori, vannak karrakterek, emlékezet és mentes az iszonyatos fasságtengertől csak ezek pont nem ilyenek. A killzone pl. ilyen. Ezek nem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.12. 09:18:45
  • Kandurex
    #56032
    A tartalom léte és annak igénye nem ugyanaz.