121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #56111
    A játékmenet változott előnyére vagy maradt a gagyi az előzőből?
  • SlickAdam
    #56110
    beleneztem. nem a graffal fog tarolni ez se.:)
  • TDC Geronimo
    #56109
    Nézek Deus ex streamet. Hát a graf se sokat változott, de az arcmimika az kb 10 évvel ezelőtti szint.
  • TomStorm
    #56108
    Mondjuk már 5x átment de mindegy:)
  • Bandicoot
    #56107
    Gratulálok.....
  • Moby
    #56106
    Bele kéne pakolni rendes röpködést, meg navigációt, minden kapcsolódó automatizmust kivenni, és zsír lenne. Mondjuk ehhez sokkal fejlettebb műszerezettség és kontrolling kéne, és azt is értem, hogy ps4-hez nincs official HOTAS (asszem), de E:D-t is elnavigálnak sokan kontrollerrel. ahogy one-on is. Itt is meg lehetne oldani. Ez NAGYON hiányzik belőle, ez lenne, ez lehetne a sava borsa. Remélem reszelik még ezt a részét, mert amúgy tetszik/tetszene nekem is.

    /szerk: de van. Most látom a hotasx-et kiadta a tm hotas4 néven is, direkt ps4-hez.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.13. 21:09:06
  • Amiga
    #56105
    Jó ez a No Man's... mindig találok valami újat, ami megdobja a hangulatot.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megtaláltam az első lezuhant űrhajót... Szinte minden tönkrement benne, de kicsit nagyobb volt, mint az enyém, ami nem baj, mert kereskedek és bányászkodok. Mivel nem volt sokkal nagyobb, végül hagytam, de kellemes meglepetés volt.
    egy másik rendszerben egy nagy csillaghajót támadott harminc kalóz. A hajó meg segítséget kért. De nem űrcsatára vagyok beállítva, úgyhogy végül hagynom kellett.


    Jó ez nagyon, és még sehol nem tartok. ELITE style, PS-en teljesen hiánypótló.
  • TDC Geronimo
    #56104
  • Harlekin
    #56103
    Köszönöm ismételten a pártatlan hozzáállást!
  • Tatyla
    #56102
    Ez hogy maga a játékos mint téma feljött nem annyira off csak ha átmegy személyeskedésbe.
  • Harlekin
    #56101
    *Tatyla

    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.13. 18:43:28
  • Harlekin
    #56100
    Na mi van most,hogy nincs rasszista megnyilvánulásra lehetőséged mint a múltkor a játékokkal kapcsolatban amivel osztatlan sikert arattál itt sok embernél és kiállítottál bizonyítványt magadról.Ami miatt ők a modik elé akartak citálni bepróbálkozol egy ilyennel!!!!Ha gondolod szívesen vissza térhetünk rá

    Tatyala értelmes és tudja azt mi az off jelenleg folyamatosan a gamer mi voltomat kérdőjelezik meg és én ezt cáfolom posztról posztra ami nem off 1 gamer fórumon!Próbálkozz valami mással
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.13. 18:38:41
  • Bandicoot
    #56099
    Csak úgy megkérdem a kedves házigazdát, meddig hagyja még hogy ez a Harlekin nevű bohóc szanaszét offolja a topikot????
  • Harlekin
    #56098
    Egyre jobb már függőségem is van!!!!LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    Ti aztán tudjátok fokozni!!!!

    Az aki kevéssel játszik az teszi,mert megteheti én meg nem,mert függő vagyok!?De akkor miért csak ennyivel játszok!?Ennek az számnak kb az 6-7 szerese játék jelent meg a konzolokon és én ezzel a játék mennyiséggel a barátlistámon a közép mezőnybe vagyok.A neves gémer oldalakon meg még ott se.De függő vagyok és nem gamer....Aki viszont kevéssel játszik az szimplán válogat.
    Csak egy kérdésem maradt,ha függő vagyok és nekem is 24 órából áll egy nap mint bár ki másnak,hogyan oldom meg azt, hogy dolgozok (pl ma is 8 órát)és ezen kívül még másik 3 hobbim van amit itt már rengetegszer prezentáltam és azokba is hasonló időt ölők.Akkor 4 szeres függő vagyok????
  • Moby
    #56097
    Mer ha összetudnád mivel hajtanád meg?
  • gibson9
    #56096
    Attól te nem vagy játékos, hogy 475 játékkal játszottál a konzolodon. Ettől kényszerbeteg vagy. Lássuk be a többség válogat. Válogat mert megteheti, nem kell minden szart megvenni. Az hogy te jóformán mindennel játszol már az függőség amit lehet kezeltetni kéne. Ettől függetlenül igazad van azokkal szemben akik csak fikázni járnak ide. Nekem is van olyan játék ami számomra szar, mások meg áradoznak róla, de nem jövök rinyálni. Elengedem és pont.
  • TomStorm
    #56095
    Nem tudok összetenni hármat ebből a monitorból amit vettem mert alján kiemelkedik a sarkán.
    Nesze nekem 70rugó,dobtam ki az ablakon:D
  • orichalcos
    #56094
    Hja persze, csomó trailert kapunk majd, de új bejelentések nem lesznek.
  • TDC Geronimo
    #56093
    Hát attól még lesznek új trailerek, bejelentések.Jön bf trailer meg stream engem csak az érdekel :P
  • orichalcos
    #56092
    Hja de uncsi lesz, nem lesz bemutató egyik cégtől sem.
  • TDC Geronimo
    #56091
    3nap és gamescom?
  • Harlekin
    #56090
    Te ezt jó pár szór már említetted és egyszer se vált be a hozzá fűzött reményed.És kitalálhatnál valami újat,mert ez így már sokadszorra kicsit uncsi.Természetesen arra se derült soha se fény,hogy vajon melyik látnoki dinasztia sarja vagy,hogy ennyire biztos vagy a dolgodban. De végtére is szerinted én azt akarom,hogy te vagy azok akiknél betalál a posztom jól járjanak????Úgy érzed???Innen szerinted nekem szűkségem van arra,hogy bár ki is kedveljen????
    El se hiszed mekkora öröm ez számomra,hogy utálatnak örvendek,mert így még jobban tudom értékelni a tökéletes életemet!
    Egyéb észrevétel MR banki igazgató Grétsy tanár úr!?-Bár a Grétsy tanár urat cáfoltad már a múltkorik bődületes két egymás utáni hibával!!!
  • Ulthane
    #56089
    Ilyen intenzitással inkább könyveket olvasnál, jobban járna mindenki...
  • Ulthane
    #56088
    Én mondtam, én mondtam! :)
  • orichalcos
    #56087
    Az a poén az egészben, hogy egyesek azt hiszik hogy ez valós cucc. :D (láttam rá példát itthoni meg külföldi fórumban is)
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2016.08.13. 12:20:49
  • SlickAdam
    #56086
    ez vótmá? teljesen kész, majdnem leestem a szekröl :D
  • Harlekin
    #56085
    Te meg aztán mintapéldány!
  • Moby
    #56084
    Ismét találtunk egy játékot, ami néhányaknak tetszik, néhányaknak meg nem.
    A teljes pusztulás felé robog az emberiség...LOL
  • Bandicoot
    #56083
    Én kérek elnézést hogy mertem rászánni 3-4 kommentet.
  • Totti5
    #56082
    Te hypolod most is. Mintha alanyi jogon járna... Menj el mellette mit kell ezen rugózni.
  • Bandicoot
    #56081
    Felesleges beszélgetni vele, a saját aláírásának tökéletes mintapéldánya.:)
    Egy bohóc nem több.
  • Bandicoot
    #56080
    "hála az égnek hogy ebbe a retekbe nem tettek Denuvo-t és így pontosan annyi pénzért tudtam kipróbálni jópár órán át,amennyit ér"

    Nem mentem bele, elöte meggyőződtem róla milyen.
    Zsinorba jönnek az 50 pont körüli tesztek a játékról, amikben pontosan arról számolnak be amit én is leírtam többször is. Nagyon szép meg jó a milliónyi bolygó,de az art harmatgyenge és valahol minden bolygó ugyan az és "ugyan úgy" néz ki a random kipakolásnak köszönhetően...Így a mocsokulmonoton gyüjtögetősdihez még kellő motiváció sem társul maximum az elvetemülteknél...

    Másik helyen is írtam, a Steam-en early acces-ban rengeteg ilyen játék van, kis csapat hozta össze, félkész, gyüjtögetni és felfedezni kell meg fejleszteni magunkat. Össze lehet vetni a SUBNAUTICA című alkotással ami kiköpött NMS csak ép nem a világűrben vagy hanem egy hatalmas óceánban... Kis csapat nulla hype, folyamatosan bővítik és fejlesztik a játékot. KÖRÖKET ver minden tekintetben 10-20 dolcsiért a NMS-ra. Nincs végtelen randomgenerált galaxis...Ellenben van egy hatalmas aprólékosan kidolgozott tenger annak a hihetetlen mélységeivel és lényeivel, küzdelem a saját korlátainkkal a természettel és az ismeretlen vízalati világgal...Felfedezünk,nyersanyagot gyüjtünk,fejlesztünk...És mindezt drámaian jobb grafika mellett és jobb optimalizációval.
    Nem is értem a steam-en a sok idióta hogy tudott ebbe pofával belerohanni,miközben ebből a stílusból (felfedező gyüjtögető) egy tucat van fent olcsóbb / jobb kivitelben.... Tipikus esete annak amikor a hype és a nagy reklámok,hangzatos mesék eladnak bármit a népnek...

    Subnautica
  • Harlekin
    #56079
    Nincs miért vissza fogni magam!
    Kezdve azzal akinek nem inge nem veszi magára a posztjaimat.Attól,hogy a neked címzett posztjaimban megjegyzés van nagy általánosításban az itten dolgokról még nem azt jelenti,hogy az rád vonatkozik teljes mértékben mivel nem személyesítve neked írtam.Mindenhol ott van a MÁS is.Olvasd még egyszer át őket!
    És ha már itt tartunk te dobtad le az ékszíjat és kezdted ezt a bagatel takarodj innen stílust.Amire én írhatnám nyugodt szívvel,hogy jellemző és indulhatna a móka ismét!
    Minden amit leírtam tökéletesem megállja a helyét itt.Ha tetszik ha nem...
    Viszont az is némi mismás dolog,hogy a gameren valamit nagyon védtél (battlefront) itt meg az én mértékbeli használatomban szarozod....Amire ismét írhatnám hogy jellemző az itteni dolgokra....
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.13. 10:48:40
  • Amiga
    #56078
    Akkor csak szimplán fogd vissza magad, nem kell ide ez a stílus.
  • Harlekin
    #56077
    lool!
    Nem kell minden napra egy csimpi,hogy megmondja nekem,hogy hol mikor irkáljak és hova menjek!
  • LBandi77
    #56076
    Nálunk is ez volt,kézbe kell venni.Nem bànta meg,imádja.
  • Totti5
    #56075
    Ha tudtad hogy szar akkor minek mentél bele?
  • Amiga
    #56074
    Egyrészt szerintem sem rossz játék, másfelől az alapok egész jók, és ha pár dolgot hozzáadnak és megfoltoznak, a jóból még nagyszerű is lehet.

    Amíg nincs PS4-re E:D, ezzel egész jól csillapítom az étvágyam, szóval már megérte. :-)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tegnap találtam egy fekete lyukat, át is mentem rajta, jó buli volt :-)
  • Amiga
    #56073
    Én, mint fikagyártó, nevetséges vagy.

    A GK-n azért utáltak páran, mert minden játékot védtem, még a Battlefrontot is. De azért hadd legyen már saját véleményem egyes kiadói gyakorlatokról, oké? Hm? Rendben?

    Ja és nem kell minden napra egy csimpi, aki megmondja, ki játékos és ki nem. Ezt fejezd be sürgősen, vagy húzz vissza ezzel a mentalitásoddal az X-es topikodba, mert itt a PS-ben mi nem nyomjuk ezt a szar sznob dumát.
  • Sillin
    #56072

    Utoljára szerkesztette: Sillin, 2016.08.13. 08:29:51