121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #56153
    na lol megnéztem japán képeket. UI refresh annyiban kimerül, hogy odébb mozgattak fél centivel pár elemet.

    Sony fw team, mit is várhattam volna
  • TDC Geronimo
    #56152
    Na végre vmi használható FW update
  • TDC Geronimo
    #56151
    UI refresh :O
  • Amiga
    #56150
    Rebel Galaxy ingyenes PS pluszos, meglepően jó.
  • n000rbi
    #56149
    FW 4.00 fontosabb újítások
  • darkSectorxxx #56148
    Csak úgy? :D
  • Seth
    #56147
    "Azért kíváncsi vagyok,hogy a lemezes pártiak ilyen dolgoknál miként vélekednek!"

    Megköszönik, hogy bétateszteled nekik a játékot
  • Harlekin
    #56146
    Jaaaa oks thx!Amúgy, hogy megvettem előre a játékokat ezeket kaptam pénteken!

    Thanks for your Titanfall 2 purchase. To get started with EA Access, redeem your 1 month code by 11/15/16 and install the free EA Access Hub by searching for EA Access on Xbox One. xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx

    Thanks for your Battlefield 1 purchase. To get started with EA Access, redeem your 1 month code by 11/03/16 and install the free EA Access Hub by searching for EA Access on Xbox One. xxxxx xxxxx xxxxx xxxxxx xxxxx xxxxx

    Azért kíváncsi vagyok,hogy a lemezes pártiak ilyen dolgoknál miként vélekednek!
  • orichalcos
    #56145
    Az insider az early access miatt kell. Ha kivalasztanak harom nappal az open beta indulasa elott mar jatszhatsz.
  • daario01
    #56144
    Valaki tudja, hogy a ps4-re proxy servert hogy lehet beállítani?
    Úgy hallottam az jó akkor ha az ember csak úgy Ip bannt kap.
  • Totti5
    #56143
    Az a baj hogy az emberek alanyi jogon elvárnak mindent. Elvárják hogy ami játék be van reklámozva ( úgymond hypolva ), akkor az csak jó lehet és ha nem tetszik neki megy a hiszti. Pedig ez nem így van, az agyonhypolt is lehet rossz, mármint annak akinek nem fekszik. A mindenki álltal imádott játék is lehet érdektelen, idegesítő hiába emelik az egekig az emberek ( akár az UC 4 pl ).

    Hypolást amúgy is a játékosok generálják, senki más. Attól hogy a kiadó bemutatja, kiad X videót, reklámozza még nem lesz hype. No Mans Sky sem lett hypolva, legalább is a Sony nem tette. Csúszott nem is keveset ami generálta a júzer hypot és a végtelenbe nyúló elvárásokat. Ahhoz képest mint ami volt 2 éve ( és indult a júzer hype ), és amit bemtuattak belőle az elmúlt fél évben ég és föld, a játék megtelt lehetőségekkel, csak jobb lett, több, egészebb mint ahogy berobbant a köztudatba. Persze le kell warezolni, meg kell nézni, hisz hype generátor ezt mondja, aztán ha nem tetszik lehet kiakadni. Pedig megjelenés előtt mindenki látta videókon és írásokon keresztül hogy milyen, így nagy izgalom senkit nem érhetett.

    De ez minden címmel így van amit a júzerek bedobálnak a hype generátorba, ami a nagy számok törvénye alapján úgy sem fog tetszeni mindenkinek, lesz jó sok akiknek nem. Más kérdés hogy a nem tetszetést miért kell úgy előadni mint ha a világ vége lenne. Ennél nagyobb csalódás senkit ne érjen az életbe mit hogy egy videójáték milyen lett.

    S persze jót és rosszak kell mondani, tapasztalatok, érdeklődés okán. Mert ha az nincs és csak videók után, cím után megy a fika vagy warez fél óra után annak az ég világon semmi értelme.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.15. 10:18:58
  • Harlekin
    #56141
    De akkor minek kellett az insiderbe jelentkezni?Akkor az csak annyi,hogy az értesítéseket kapod...Vagy keverem a titanos beta dologgal ott kellett kódot igényelni!?
  • Harlekin
    #56140
    Igen így van és a mai napig ezt tartom is,de a mai napig játszom is vele.És ugyan abba a posztba mint JÁTÉK istenítettem is.A szar szó a blizzardnak a kényszer vesztésedre és az ebből következő matcmakinges baromságára ment!!!Nyugodtan néz utána!!!
    Overwatch a jelenlegi egyik legjobb multis lövölde így is.Mint ahogy ezt már rengetegszer leírtam...Azt hiszem a TA -s gameplay time erről árulkodik 154 hrs 46 mins!
    Vannak itt olyanok akik összesen nem játszottak idén ennyit,de napi szinten okádják a fikát mindenre,de ők a gamerek!!!!!!!!

  • gibson9
    #56139
    Azért nem is olyan régen mintha kritizáltad volna az overwatchot és még talán a szar szó is elhangzott tőled. Ne kelljen visszakeresnem. Meg is lepődtem hogy ilyen poszt elhagyta a "szádat" mert neked minden játék tökéletes úgy ahogy van.
  • orichalcos
    #56138
    Na hogy egy kis nyugit hozzak, kaptok egy ilyen trailert:

  • TDC Geronimo
    #56136
    Hát mivel open beta lesz így gondolom igen :P
  • Harlekin
    #56135

    Remélem kapok beta hozzáférést,ha már rég megvettem...
  • Harlekin
    #56134
    Na de látod ez a baj,hogy még meg se jelentek, de már azon agyalsz,hogy lesz benne min agyalni!
    Soha nem lesz tökéletes játék sőt ez csak rosszabb lesz idővel.Ahhoz mérten biztosan mint amit sokan szeretnének...
    Mert lehetetlen követni az igényt a csökkenő erőforrások és időhiányok miatt.

    Mindenki az atya úristent várja és utána meg csodálkozik,hogy az mégse jön el...

    Gondolj bele, egy mai AAA s játék költségvetéséből ráfordított minden dolgából a 90 es években az összes kiadó egy évig adhatta ki a játékokat és mi kurva jól szórakoztunk mindennel...Miért,mert nem volt divat elérhetetlen igényeket támasztani a játékoknak.
    Na én pontosan ezért soha semmit nem várok el egy játéktól úgy van ahogy van és én magam miatt fogok vele jól szórakozni.Semmi esetre se attól,hogy jútúber gerzson megmondta,meg pixel mérő pista kiszámolta,hogy ez most nekem jó vagy sem...

    Tehát engem semmi azaz nulla dolog tud zavarni egy játékba és nem akarom ezt 1000 x is leírni,hogy miért.
    Amúgy meg ezek JÁTÉKOK,és ha eleve így állnék én is neki akkor neki se állnék inkább...
    Elképesztő olvasni látni tapasztalni,hogy emberek miként pocskondiáznak 1 JÁTÉKOT érted 1 JÁTÉKOT!!!!Természetesen aminek esélyt se adnak az esetek többségében...
  • TDC Geronimo
    #56133
    DAM son... Holnap jön a full trailer, de már ettől a 3 sectől is felállt :D

  • arty
    #56132
    40 vagyok és közelbe' nincs, hogy szabadidőm legyen! :D (legalábbis nem annyi, mint neked)

    nézd, én betolok a forzákba évi 1-200 órát és mégis képes vagyok utálni (mert frusztrál, hogy akár perfekt játék is lehetne, HA)... őszintén, fenntartások nélkül pedig évi 1-2-3 játékért tudok lelkesedni, de csak amíg meg nem jelennek :D

    idén ez a deus ex és a forza horizon3, szinte biztosan frankó játékok lesznek.
    ám ahogy nekikállok, tippre a hibáik fel fognak idegesíteni... főleg az fh3. (deusnak valszeg bármit könnyen megbocsájtok)
  • Moby
    #56131
    Látod-látod, ez a neked való hely. A jelenléteddel vált végérvényesen azzá. Vedd birtokba, pacsálj benne.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.14. 17:47:02
  • samsung123
    #56130
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig ebben az egyik húzóerő voltál! Érdekes, hogy fától az erdőt vagy a más szemében a szállkát effekt-et nem veszed észre magadon :D
    De látom csak érzékeled annak a szagát amiben úszol és csináltatok magatok alá :P
  • Moby
    #56129
    Szörnyű ami evvel a topikkal történt. Vagyis ti vagytok szörnyűek. Akik még játszottak, azoknak jórésze már nem jön ide. Ha valakit arról kéne meggyőznöm miért akassza szögre a géminget, ide küldeném olvasgatni.
    -fav
  • Seth
    #56128
    Az beszéd közbeni animációkon sem javítottak kb semmit az előző óta :D De nem érdekel, mert azt is imádtam, ez is be fog jönni szerintem, nem emiatt fogom dobni
  • Totti5
    #56127
    Akkor betalált a dolog mert láttad milyen lesz, ami akkor sem érdekelt és meglepetés sem ért. Le sem kell kényszerből warezolni és fröccsögni. Win.
  • TDC Geronimo
    #56126
    arcmimikának még csak köze sincs ahhoz ami elhangzik :/
  • Kandurex
    #56125
    Nem néztél róla semmit? akkor megis érdemled!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.08.14. 12:42:24
  • orichalcos
    #56124
    Én azért reménykedtem benne, mert az űr-téma kedves a számomra. De 10 órát bírtam csak vele, és eladtam a lemezt. :(
    __

    Más:

    2 óra Deus Ex: Mankind Divided. (PS4 kiadáshoz hozzájutottak már páran)
  • Kongy
    #56123
    Nem néztem róla videókat, képek amiket láttam tetszettek.

    És akkor még nem is szidtam az optimalizálást, ami mint olyan, ebben a játékban nem is létezik :D Előttem tölti be a textúrákat, popup mindenhol, szaggatás... Aki ezt így, és ennyiért ki merte adni, azt addig ütném, amíg mozog.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.08.14. 12:36:20
  • Kandurex
    #56122
    Minden bemutatott pillanata az unalom faszhegyről szól. Nem is értem, hogy nem lehetett ezt látni azonnal.
  • Kongy
    #56121
    Hát gyerekek, ez a No Man's Sky finoman szólva is egy hulladék. Unalmas, repetitív, egyszerűen semmi nem hajt benne előre, hogy tovább játssz még 1 órát... És nekem egyébként semmi bajom a grindolással, nyersanyaggyűjtéssel.. de ezek a bolygók élettelenek. 1-2 állat max, vagy 1-2 drón mászkál, és ennyi! Az összes "épület" a bolygókon ugyanúgy néz ki, csak máshol van elhelyezve... Vicc! De ami még nagyobb vicc, hogy ezt triplaÁs áron árulják... LOL. Ez még fele annyit sem ér, mint amennyiért Steam-en vesztegetik. Nem az indie játékokkal van a baj, hanem a rablással, amit ezzel a játékkal művelnek. Láttam, hogy első napi eladásokban rekordokat döntött (egyértelműen a hype miatt), viszont azt is láttam, hogy rengetegen refundoltatták. Nagyon helyes! Remélem abból a kb 200k emberből minimum a fele refundoltatja ezt a semmirevaló hulladék szemetet. A fejlesztők meg bekaphatják, remélem a pokolra jutnak. Egészen komolyan.
  • Harlekin
    #56120
    12 év sg fórumozás alatt napi szinten pontosan ugyan ilyen volt a stílusom.Miért gondolod,hogy ez változni fog???Arról nem tehetek,hogy ez bizonyos rétegnek nem tetszik érthető módon,mert fáj az igazság nekik.
    -Attól,hogy ide nem írnék vagy nem látnád amit írok még a véleményem pontosan ugyan az maradna és nyugodj meg megtalálnám a módját,hogy tudassam veled vagy mással.(x1 topikban amibe ti pontosan ugyan így belenéztek és azonnal ugrotok,ha valami nem tetszik)
    -Pontosan ezért nem te meg olyan a HG aki elfogult,mert akkor ez a topik már régen a leáld sorsára jutott volna...
    -Bocsánatot kérni???? Engem 100x annyi sérelem ér itt mégse várom el ugyan ezt!!!
    És nem a közösséget szólom le,hanem a közösség azon tagjainak állítok görbe tükröt aki szentül hiszik,hogy felsőbbrendűek attól,mert más platformon vannak...Tehát nem tudok mást mondani mint azt, hogy akinek nem inge az nem veszi magára.
    Érdekes módon rengeteg olyan van itt aki nem ugrik ezekre a posztokra és érdekes módon a HG is letudja szűrni a posztjaim VALÓS mondandóját.Csak kizárólag mindig a másik véglet az aki a nemtetszését fejezi ki.

    Ha szerinted én ennyire a PS közösséget és annak minden tagját degradálnám,utálnám akkor, hogyan beszélgetnék vagy lennék el a saját testvéremmel????Aki köztudottan 6-7 ps tulajdonosa is volt már
  • Amiga
    #56119
    Azért küldtelek el a fenébe, mert a stílusod tenyérbemászó. Béketűrő ember vagyok, de te könnyen kihozol a sodromból, mert rengetegszer leszólod ezt a közösséget. Ha én lennék a HG, már repültél volna innen és defaultban törölnélek a topikból, amíg bocsánatot nem kérsz, amiért állandóan pocskondiázod a PS-közösség tagjait.
    Az nem működik, hogy azt mondom, az "X-közösség szar, de akinek nem inge, ne vegye magára".
    Nyugodtan személyeskedsz emögé a "nem inge" szöveg mögé bújva, ezzel le kéne állni.
  • Amiga
    #56118
    Csak azt nem értem, hogy egy PS4 topikban miért beszélsz róla annyit, hogy STEAM-en mennyi jobb játék van, mint a NMS. Nem érzed ezt kissé furának?

    Vagy a Subnautica fenn van talán PSN-en is?

    Mert ellenkező esetben nem értem, miért itt szídod az NMS-t és miért nem a játékosok fóruma NMS topikjában.
  • Moby
    #56117
    Hát biztos vannak ilyenek, amik elmennek 3xfullhd is egy ilyen picike vason, de a mai játékok már 1db monitoron sem mennek 60-al egy ilyen gépen, nemhogy 3xfullhd-n. Szal azon fh3-at nemigen fogtok tolni.
  • TDC Geronimo
    #56116
    Még tolja
  • TomStorm
    #56115
    i3,Gtx 960 50-60Fps-el toljuk Sturmovikot,Assettot meg I racing-et triple-ben.Ma is benne ültem tényleg 2 napja szedtünk össze havernak 3db Samut pesten.
    Én nem akarok neked ellent mondani mert tudom értesz hozzá de itt szerintem tévedsz legalábbis nem próbáltad én meg elhiszem amit látok ugye.

    Direkt betettünk 8+ autót Assetto-ba is 45 alá nem esett.

    DE persze még sem az enyém.Nem látok teljesen a dolgok mögé(a rosszal senki nem dicsekszik:) de tényleg a Sim.játékok szépen mennek
  • Moby
    #56114
    link?
  • Moby
    #56113
    Nem gond???
    3db fullhd monitor az 5760x1080-as felbontás. Azt mi hajtaná meg? (Egy nagyon kemény pécé talán, de ilyen képarányra a legtöbb program nincs felkészítve, és ide egy GTX1080 a belépő) :D
  • TomStorm
    #56112
    Na az a másik.Eddig úgy tudtam nem gond konzolon elosztóval,aztán ért a tudat hogy felejtős.
    Maradt volna PC de arra nem vagyok felkészülve teljesen.
    Most újra kell tervezzek mindent