121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #56274
    Nincsenek számok szimplán igények vannak ezt értsétek meg és,ha igény van akkor ezek lesznek és így lesznek ahogy most vannak...
    Ne képzeld azt,hogy neki állnak 1 másodpercet is bele invesztálni ezekbe a felújításokba,ha arra nincs esély,hogy megtérüljön.
    És azért adják és tudják ennyiért adni,mert ennyiért is van rá igény és ha te ezt számszerűsíteni szeretnéd,hogy kiből és miből mennyi akkor szíved joga,de jelen helyzetben ez akkor is így lesz ha vannak számok ha nincsenek.
    De végül is nyilván sokkal kevesebb a morgolódó régi újra játszó mint a régi újra játszó+a mostani játszó,Viszont ha ez megfordul akkor 2 dolog eshetőséges.Vagy nem jön remaster/make vagy olcsóbb lesz,de tippre sokkal több esély van akkor az első verzióra!!!!

    Logikus gondolkodás menet kell nem számok!!!A számokkal ti akartok mindent megmagyarázni még azt is aminek akkor se lesz semmi értelme csak szimplán lesznek számok....
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.18. 10:57:37
  • SlickAdam
    #56273
    "Sokkal kevesebb olyan van aki abba a rétegbe tartozik,hogy újra végignyomná,mint az akinek amúgy készül ez a felújított verzió akik csak most ugrottak bele a játékvilágba és így nekik ez új játék..."

    ezt igy honnan? mennyi ujonc es mennyi "veteran" Bioshock rajongo van, aki visszaterne egy felpimpelt repcsörbe?
    kerem a szamokat!
  • Harlekin
    #56272
  • Harlekin
    #56271
    Nem azt mondom,hogy biztosan így van,de a nagy általánosságra ez igaz.
    Sokkal kevesebb olyan van aki abba a rétegbe tartozik,hogy újra végignyomná,mint az akinek amúgy készül ez a felújított verzió akik csak most ugrottak bele a játékvilágba és így nekik ez új játék...
    Így az árazás érthetően nem a kisebb réteghez van szabva,ha megfelelt a régi akkor most is megfelel és olcsón végig lehet akár most is tolni a régi genen ehhez nem kell az új gen....

    Viszont,ha te újra végig akarod tolni, itt és most.Akkor fizessed meg pont úgy mint aki amúgy is megfizetné első élményként....
    Konkrétan mintha elmennél a vidám parkba és kivernéd a balhét, hogy te tavaly 1000x végig mentél a hullámvasúton és most idén lefestették,de ezért te miért fizess annyit mint aki először ül rajta!?Pontosan ez az eset van itt is bár mennyire is szeretnétek,hogy ne így legyen...
    Na nekem eszembe nem jutna egy ilyet se megvenni,mert előtte szarrá játszottam magam vele és leszarom,hogy ezz most 5x vagy 10 szer szebb jobban fut.Pontosan ugyan azt az élményt adná nekem vagyis így már nem,mert szarrá játszottam....ÉN ÍGY GONDOLOM!!!TEHÁT ÉN!!!NEM MÁS!!!ÉN
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.18. 10:34:37
  • SlickAdam
    #56270
    "Aki már játszott vele azt nem érinti,hiszen játszott már vele"

    bizzzztos igy van, mert te igy gondolod.
  • Amiga
    #56269
    A stílusod néha felhúz, de megint szomorúan be kell látnom, hogy igazad van.
    Kijön egy játék-sorozat 1080p-ben és megy a fröcsi, hogy ez semmivel sem különbözik a 720p-s, rendszeresen framedroppoló verziótól.
    Mivel én biztosan meg fogom venni a BioShock collection-t (és összetett kézzel, remegve imádkozom, hogy a felújításra kerülő Mass Effect-pletykák igaznak bizonyuljanak) kezd elegem lenni ebből a remaster nyavajgásból.

    Valójában már most annyi játékom van, hogy ha ebben a genben nem jelenne már meg semmi, akkor sem lesz időm mindet végigjátszani. Meg itt van a NMS, kiszámoltam, hogy a jelenlegi tempómmal 5 év múlva fogom befejezni. :-D Bár gondolom, később jön valami technológia, ami majd begyorsítja a haladást...
  • darkSectorxxx #56268
    Most egyet értek veled, nem mindenhol szembetűnő a dolog, de azért ha kifényképeznénk mind2 verzióból 1-1 eredeti felbontásos képet akkor lenne eltérés azért a PS3-PS4 között.
    Illetve azért a fények sem egyformák szerintem, a világító toronynál nekem full az volt az érzésem az elején mikor tegnap néztem egy összehasonlítást hogy a holdfény sokkal szebb, de nem csak nagyítóval vizsgálva, hanem frankón észrevehető.

    Az más kérdés hogy max 1 dolcsiért egy ócska pc-n megy fullon ez a játék.
  • igorovich664
    #56267
    Azért érdemes megnézni kicsit alaposabban, hiszen több helyen részleteseb textúrák lettek, a szövet anyagok is teljesen máshogy néznek ki, valóban gazdagabb lett a növényvilág. Egyébként meg PC-n anno sajnos kihagytam az első részt, amit sokáig bántam, PS3-am nem volt, most pedig hogy ismét játszani kezdtem és azt PS4-en teszem, nagyon örülök a trilógiának 1 játék áráért. Én mindenképpen beruházok rá. És ha nem lenne benne semmi grafikai változás, akkor is megvenném, mert PS4en játszm, nem PC-n, nem máson, így viszont elérhető lesz mindhárom rész.
  • Harlekin
    #56266
    Ezt én se értem soha.
    Aki már játszott vele azt nem érinti,hiszen játszott már vele,miért venné meg újra.Tehát 10000000 is lehet az ára.
    Aki meg még nem játszott vele az pontosan ugyan úgy mérlegelhet mint egy új játéknál kell vagy nem kell ennyiért,ha kell viszont valamivel jobb szebb játékot kap.És miért akarja olcsóbban mint ahogy az kapta régen aki már játszott vele.

    De nincs ezen a dolgon mit agyalni,mert mindig azok rugóznak aki egyetlen egy ilyen játékot nem vesznek meg.Nekik a konzol használat abból áll,hogy ott figyel a polcon bekapcsolatlanul és ontják mindenre a fikát!A nagy gamerek!!!!
  • Totti5
    #56265
    Akkor mi is ez a világvége nagy gond? remaster és nem remék. 1080p 60 fps, összes DLC, 3 játék egy csomagban, egy pici átdolgozás itt ott.

    "Tényleg egyre szánalmasabban remaster vonalra megy ez a konzolgeneráció"

    Van bizony, képzeld el hogy nem fogják ingyen adni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.17. 23:43:12
  • SlickAdam
    #56264
    " Az első vízalatti jelenethez hozzáadtak pár növényt és ittott finomítottak"

    ennyi tünt fel nekem is. amugy ugyanaz, mint a pc-s 1080p-ben. 1-2 hete vettem meg a trilogiat, mert PC-sek ugye ingyer upgrade-elhetnek majd, ugyhogy frissen buksimban van meg a latvany.
  • Bandicoot
    #56263
    Mit nem értesz. Vicc kategória az nem remaster. Az első vízalatti jelenethez hozzáadtak pár növényt és ittott finomítottak. Az ingame bejárható terepeken meg szinte semmi sőt sokszor az eredeti pc-s változat még mindig jobban néz ki....
    Ha ezért van pofájuk pénzt is kérni és van olyan marha aki be is nevez az egyértelmű lehúzásra,lelke rajta....
    Tényleg egyre szánalmasabban remaster vonalra megy ez a konzolgeneráció...Mi lesz a következő genben? A remaster remasterjének generációja???

    Egy kis összevetés:

  • mucsácsó
    #56262
    legalább 15-20at próbáltam ki - természetesen lófasz... nem merek többet, nehogy még bannoljanak egy ilyen szarság miatt... :D
  • Totti5
    #56261
  • Bandicoot
    #56260
    Na ez egy nagy nulla. Mennyit van pofájuk elkérni ezért a mesés teljesítményért amit egy egy modder pc-n más játékokban kb 1 nap alatt összehoz?
    Remastered mánia...

    De az hogy a régi ps1-2-es címeket remasterelnék komolyabban ami mögött érdemi munka is lenne azt neeeem....Az nem könnyű pénz hülyékből....
  • orichalcos
    #56259
    Külön nem írom be, hanem linkelem ha nem gond.

    Este 11kor Titanfall 2 kódokat osztanak, korai hozzáférést.
  • Tatyla
    #56257
    Havernak nem kellett így egyedül behúztam letöltő kódban a No man sky-t, így 12k volt de eddig nagyon bírom :)
  • Totti5
    #56256
  • Seth
    #56255
    brr, kiráz a hideg, nagyon szürreális, a jó értelemben
  • mucsácsó
    #56254
    húhhh, ez nagyon tetszetős! eléggé egyben van a cucc, már régóta követtem :) messze van az a 2017 tavasz... :( :(
  • Totti5
    #56253
  • Totti5
    #56252
  • TDC Geronimo
    #56251
  • SlickAdam
    #56250
    fakjessz, 1 PS4 vasarlassal kevesebb.:D
  • Totya42
    #56249
    Remélem azért majd valamikor önállóan is megvásárolható lesz a CoD4 Remaster.





    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.08.17. 18:06:44
  • Totti5
    #56248


  • Totya42
    #56247
    Néha tényleg nagyon be tud lassulni, de összességében nem olyan rossz szerintem. Bár mintha játékfüggő lenne azt vettem észre. Mióta feloldották a fejlesztőknek a rendszerre szánt egyik magot azóta jah nem a leggyorsabb.
  • Totya42
    #56246
    Ott van a gép alján a ps4 logó alatt egy ilyen csíkban. Az a hosszú számsor az szerintem.
  • Totya42
    #56245
    Destiny: Rise of Iron Wretched Eye Strike - Gamescom 2016:

    De várom már. Végre új tartalom. És a Gallyvágó visszatér!!!
  • TDC Geronimo
    #56244
  • Totti5
    #56243
    Classic Lara Skin



  • Totti5
    #56242
    "A Square-Enix jelentette be, hogy a Platinum Games által fejlesztett Nier: Automata a PS4 változattal egyszerre, 2017 elején PC-re is megjelenik."

    Dátumot, trélert, demót.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.17. 16:42:30
  • daario01
    #56241
    Valaki megtudná mondani kérem, hogy a ps4 szériaszámát hol találom meg?
  • ppista
    #56240
    Jaj de finom! Jöhetne már a végleges is.
  • Seth
    #56239
    Meg új demo is jön jövőhéten, kiváncsi leszek a javításokra
  • Tikal #56238
    hiába adnak hozzá új dolgokat, ha továbbra is ilyen tetű lassú..
  • n000rbi
    #56237
    Végre valami értelmes cím Gamescom-on.


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.08.17. 13:56:06
  • Totya42
    #56236
    Nagyon klassz ez a 4.0. A quick menu piszok jó lett. És végre mappák.
  • mucsácsó
    #56235
    Egész jó, nekem tetszik. :) valahogy nekem a régi PSP-s FW-ket idézi, de egészen korrekt, várós! :)
  • arty
    #56234
    amugy raptr bekapcsolt boxot nem mért, csak ha a játék el is van indítva! (oké, persze ha a menüben hagytad 10x20 órát az 200, de ilyennel nem majomkodtam sose)

    pl forzában van ingame mérés (pályán, menüben, tuningolva eltöltött idő, stb) is és a bruttó (=teljes) játékidő raptr-ban kb stimmelt is.
    bár jah, raptr néha valóban nem mért. mostanra meg má' totál K.O. lett az oldal/program, teljesen kukáztam mióta a konzolt nem is nézik.