121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #56314
  • darkSectorxxx #56313
    Nem ugyanazzal játszhattunk.
  • TDC Geronimo
    #56312
  • Totti5
    #56311
    Nyilván nincs és a 2-3nak sincs.
  • darkSectorxxx #56310
    Hogy mi a tököm?
    Te ne is tudtad hogy az első részt ahogy van átalakították?
    Köze nincs a régi változathoz.
  • Totti5
    #56309
    "az első részt simán felhozták látványban a többi kettőhöz"

    Simán nem történt ilyen. Mindegyik rész megkapta ugyan azt, így semmi nem változott.
  • darkSectorxxx #56308
    Nem, egészen mást mondtam. :D
  • Totti5
    #56307
    Azokat már bottal se, annyira elavultak és fapadosak lopakodás mechanika szempontjából.
  • Moby
    #56306
    Szal azt mondod, hogy egy remek játék is jobb lesz a jobb felbontásfrémtől?
    Meglepő fordulat ez egy konzoltopikban! :D
  • TDC Geronimo
    #56305
    quick menu nagyon jó lett és berakták a 2 PS4 közötti transfert, vajon miért :)
  • darkSectorxxx #56304
    Uncsit kikérem magamnak.
    Még akkor is állat lenne ha felbontás + fps lenne csak.
    Meg a sok extra dologtól eltekintve, az egy KÜLÖN téma, hiszen az első részt simán felhozták látványban a többi kettőhöz, már ez miatt is egy kincs. :)
  • Kongy
    #56303
    Na, jönnek a pletykák az AC: Ezio Collection-ről is :D Remaszti hatereknek igazi csemege lesz. Én személy szerint nem bánnám, ha kiadnák az AC széria fénypontjait.
  • TDC Geronimo
    #56302
  • TDC Geronimo
    #56301
  • Totti5
    #56300
    És 60 fpsre. De most, mit kell ezen pörögni... The Last of Us Remastered is kijött meg az UC kollekció is remastered volt. Senki nem akadt ki rá...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.18. 14:39:18
  • Amiga
    #56299
    Szerintem a BioShock jó port lesz. Én befizetek rá, mert katartikus élmény volt nekem az Infinite vége, és mert az első rész (szigorúan a könyv után) zseniális volt. A második részt meg valahogy kihagytam, szóval ez így most lesz kerek.
  • Moby
    #56298
    Nem mondtam én, hogy botrányos portolás, ezek jó portok, de a bioshock is simán lehet jó port azzal együtt is, hogy esetleg az eredeti látványhoz mondjuk nem is tesz hozzá. Inkább erre vonatkozott a felvetés. És az is egy eredetiben, a maga idejében magas minőségű játék volt. Ráadásul art-ban elég erős cucc, az meg nem évül el. Mondom mindezt úgy, hogy egyiket sem játszottam végig, és gyakorlatilag inkompatibilis vagyok steampunk és artdeco irányzatokkal.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.18. 13:13:01
  • Amiga
    #56297
    Uncsi remaszter rengeteget tett ám az eredetihez. Pl. a teljes trilógiára implementálták a 2. rész harcrendszerét. A pályák új bevilágításokat kaptak. Fotó-mód. Speedrun-mód. Ott a Bluepoint dolgozott, egy teljesen külön team polírozta.
    + Teljes architektúra-váltás. A TLoU portolásánál a ND is rengeteget szívott. Ezekben a játékokban rengeteg munka volt, hogy PS4-re jöhessenek és minőségi átiratok lettek.

    Igazi botrányos portolást máshol kell keresni, valahol a Street Row 4 háza táján.
  • Harlekin
    #56296
    Eddig is értettem,te akartad ezt úgy érzékeltetni mintha nem érteném...
    Pedig most is pont ott tartunk, ahonnan elindult a dolog.Neked bajod van vele nekem meg nincs!
  • Moby
    #56295
    Nem az enyém sajnos. Twitterről loptam, miután össze tudtam magam kaparni a sírvaröhögés-fetrengésből :)
  • Amiga
    #56294
    Moby! Tegnap kitettél a leáldra egy NMS videót (2014 E3 és 2016 release). Hát köszönöm! Szakadtra nevettem magam, a könnyeim csorogtak. Homemade videó volt?
  • Moby
    #56293
    Te így is morci vagy, amikor nem is kéne :) Amúgymeg a legtöbb remaszter ilyenám. Vagy az uncsi remaszter mifaszt tett az eredetihez? Frémfőbontás. Hát a tlou? GOW3? Randombármi? A legtöbb ex(vagy nemex) remaszterje addig sem jutott el, hogy egyetlen árva texturát lecseréljen. Hát ez ilyen. Ez az újkori fizetősBC.
  • SlickAdam
    #56292
    na vegre megertetted.

    Moby: ingyen kapom a semmit, igen. de ez az en szitum. PS4 lenne a tv alatt, sokkal morcibb lennek.
  • Moby
    #56291
    Ingyen kapod. Hol fáj pontosan? :) Jahogy a konzolos pénzbe kerül. Húkerz?
  • Harlekin
    #56290
    "kifejezhetem a "fajdalmamat" fönök?"
    Pont ezt teszed....
    Ki mondta,hogy leszarom???Rajtam múlik ez????A kiadók/ készítők szarnak le téged vagy titeket jelen állás szerint....
  • SlickAdam
    #56289
    kifejezhetem a "fajdalmamat" fönök?
    teged nem erdekel, mert mar letoltad 22millioszor es ha +1-et akarsz, akkor elökotrod a 720p masinakat. okes. akkor szard le lecci a többre vagyokat is es ne magyarazz!
  • Harlekin
    #56288
    "na NEKEM meg epp adna. na?"
    Végül is nincs ezzel semmi baj.Még többet kell morgolódni és hátha változik a helyzet
  • TDC Geronimo
    #56287
  • AntiHero
    #56286
  • SlickAdam
    #56285
    Bioshock 1-2 Unreal Engine 2.5-el jött. amitöl a 3 sokkal jobb volt, aztan meg rengeteget fejlödött a generacio vegeig. szooooval miert is ne lehetne jobban pimpelni?
  • Amiga
    #56284
    Skyrim PS3-ra eleve elég gyatra volt. Viszont BioShock Unreal 3-at használt, amit a PS3 nagyon szeret, így még jó, hogy a felbontáson és az fps-en kívül nincs mit komolyabban húzni. Ettől függgetlenül látszik, hogy vannak textúra-cserék is, így jelenlegi állapotában szerintem a Collection bőven megfelel a remastered fogalmának.
  • SlickAdam
    #56283
    "Semmi blabla nincs jelen helyzetben az én érvelésem sokkal kézenfekvőbb,mint a te bánatod.Mint írtam sehonnan nem tudom és senki nem tudja vagy ..."


    "Van akinek ez adja az élményt, nekem viszont nem!!!"
    na NEKEM meg epp adna. na?
  • Harlekin
    #56282
    Semmi blabla nincs jelen helyzetben az én érvelésem sokkal kézenfekvőbb,mint a te bánatod.Mint írtam sehonnan nem tudom és senki nem tudja vagy is de igen a kiadó hiszen ellentétesen teszi amit tesz,ha te vagy ti lennétek a mérvadóak!!!!!!

    "en mindent megveszek, mert en igazi jatekos vagyok, nem nyavajgok"
    Na megnyugodhatsz,hogy én egy (REma...)játékot sem veszek meg...Szimplán olyan prózai okból,hogy én ezeket szinte mind rendre unalomig végig játszottam,és számomra 1 fos 8 bites indie játék élménye sokkal sokkal előrébb való,mintsem 1 felpolírozott olyannal játszani amibe már rengeteg élményem volt!

    Vagy ha még is akarok vele játszani akkor is tökéletesen megfelel a régi verzió,mert számomra 100.rendű minden mostani "NAGY GAMERKE" általános magasztalása ami fps,pixel szám és stb stb stb.
    Van akinek ez adja az élményt, nekem viszont nem!!!
  • SlickAdam
    #56281
    mi van ma, butus csütörtök? leirtam eleg ertelmesen. felhuztak 1080-ra a regi verziot (igy nez ki PC-n is a regi, minap csekkoltam). persze, hogy szebb, hiszen "élesen" kijön a különbseg, hihi. erre jött a Candyland video, a hülyeseget bizonyitando.
    az, hogy mas a hold, meg 1-2 textura, az semmi.

    Skyrim PS4-re! na az remaster. nezd meg ott a különbseget.
    nem, nem remake! remake az az FF7 lesz, vagy a System Shock Remaster PC-n (nem ertem a szohasznalatot, teljesen felepitik az egeszet ujra, nem is akarhogy), vagy ott volt a MGS: Twin Snakes.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.08.18. 11:56:17
  • Amiga
    #56280
    Hát ezen éppenséggel elég élesen ki is jön a különbség...
  • SlickAdam
    #56279
    nem-nem. volt elötte egy official is.

    tessek:

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.08.18. 11:46:27
  • Amiga
    #56278
    De ezt az összehasonlítást a Candyland csinálta, nem? Nem a kiadó... Ez nem hivatalos trailer a megjelenés elé... Akár te vagy én is csinálhattuk volna.
  • SlickAdam
    #56277
    ez nem remastered. ez egy full hd re-release.

    jovan ez, de akkor mire fel a bullshit összehasonlito official trailer? :D
  • Amiga
    #56276
    Nyilván nem attól lesz valaki játékos, hogy mindent megvesz. De egy játékot kiadni 1080p-s konzolra azután, hogy 720p-s konzolon már játszottunk vele, valóban egyszerű újrakiadás. Mint amikor a DVD-t kiadják blu-ray-en is.

    Mivel a kiadó sosem ígért többet, mint egyszerű remasteredet (és nem remake-t!), én sem értem, mire a rinya.
  • SlickAdam
    #56275
    te is jo sokat tudsz blablázni, mint a Darky haverod.:D

    igeny nyilvan van. de honnan a lópucuból tudod, hogy melyik banda a nagyobb? sehonnan nem tudod.
    remaster-nek nevezni azt, hogy felhuztak a csuszkat 1080-ra, meg a vas hozza(?) a 60 fremet, szimplan idiotizmus. tettek bele 1-2 plusz hínárt meg megvaltoztattak a padlo / plafon texturajat (nem jobbra, csak megvaltoztattak, hogy "na, csinaltunk valamit")? pfff. erre nincs magyarazat. ez egy lelektelen ujrakiadas.
    ettöl meg meg lehet venni of korsz, meg is fogjak, de igencsak unalmas ez az "en mindent megveszek, mert en igazi jatekos vagyok, nem nyavajgok" bullshit is. panaszkodok, mert van miert. pont.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.08.18. 11:30:42