121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #114720
    Köszi. ;)
  • mucsácsó
    #114719
    Curse of the Dead Gods

    tartsátok szemmel, kicsit radar alatti a cím, de hozzám hasonló Hades-buziknak / roguelite kedvelőknek nagyon jó és erősen javallott matéria, én nagyon elvagyok vele; nyilván nem bír akkora tartalommal és übermegabrutál dizájnnal + polírral, mint a Hades, de azért eléggé durván összepakolgatták ezt is.. :) figyeljetek rá, szerintem úgyis jön hónapokon belül konzolra is :)

    ///asszem még jonny ajánlotta itt egy félévvel ezelőtt nagyjából, akkor még earlyben volt a cucc///
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.02.24. 22:02:13
  • TomStorm
    #114718
    Ugyanúgy bukna az Engine Ps5/XsX-en mint eddig bármelyik Gen.-en az eddigi játékaik.
    És ezt nagyon jól tudják,ezért csiszolgatják a régi szarjaikat új gépekre..
  • mucsácsó
    #114717
    igen, sajna ezt jól látod, de ettől még rohadtul szomorú, hogy erre van igény ilyen szinten... és lassan 10 és után is sikerül lenyomni ugyanazt az emberek torkán - :( nyilván ha nem lenne, akkor biztosan nem portolnák...

    igen tudom, jönnek a online DLC-k stb, de nekem totál kuka az egész... single érdekelt még PS3-on, azóta okádok tőle, pedig PC-n is megvan, de mégcsak letölteni se volt ingerenciám.. :D

    több értelmét látnám akkor már egy GTA3/VC/SA remasztinak, az RDR2-es RAGE engine alá, dehát mit is gondolok... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.02.24. 21:36:37
  • TomStorm
    #114716
    Igazából szart se csinál nem hogy jól..
  • Seth
    #114715
    PSPlus játékokat nem ma kellett volna bejelenteni? Vagy talán megvárják vele a holnapi State of Play-t?
  • davidka003
    #114714
    Igazából a Rockstar csinálja jól. Jelenleg is nagyon pörög a gta V meg az online.
    Milliókat fognak keresni a nextgen porttal. Részemről nem volt annyira húde nagy szám a single hogy letoljam megint úgyhogy nálam kimarad.
    RDR2 is jönni fog tutira.
  • mucsácsó
    #114713
    [zokogva hányás]
    ez aztán a trú nextgen géming... :D
  • Kandurex
    #114712
    [hány]
  • mucsácsó
    #114711
    Destruction AllStars (útiterv)
    Godfall DLC
    Oddworld Soulstorm
    GTA V (PS5)
    Goodbye Volcano High
    Among Us (PS4 és PS5)
    Returnal
    Ratchet & Clank: Rift Apart
    Five Nights at Freddy's: Security Breach
    Hades (PS4 és PS5)

    állítólag...
    ebből max Ratchet és Hades (konzolon) ami érdemleges :(
  • mucsácsó
    #114710
    tényleg vicc már, ez a rókabőrök rókabőre, ettől már csak a Skyrim parább... :D

    GTA6-ot már, ne ilyen agyonjátszott szarokat komolyan... :(
  • TomStorm
    #114709
    Ahha,etetik népet konzolra"Gta5 next-gen".Ezeknek semmi nem elég.Ps3,ps4,ps5 Gta nextgen de majd Ps6-ra is nextgenezik.
    Aztán közben semmit nem fejlődött Ps3 óta de mindegy:D
  • Kandurex
    #114708
    GTA...ehh, 3. rész óta mindegyik egy merő fossantás.
  • Seth
    #114707
    Hát ez akkor borzalmas lesz. Gta5 huszadszorra. Hű
  • TBTPumpa
    #114706
    Anthem NEXT elkaszálva by EA
  • Mephike
    #114705
    Állítólag ez lesz a holnapi menü.
  • mucsácsó
    #114704
    "State of Play broadcast will serve up new updates and deep dives for 10 games coming to PS4 and PS5, including new game announcements and updates on some of the third-party and indie titles you last saw in June’s PS5 showcase,"

    ennyi van róla :) nem 10 új, hanem összesen 10 játék lesz érintett, köztük új bejelentések is - de gyanítom indie cuccok leginkább.. :D
  • Evoluti0N
    #114703
    Aszonták, h ebben a 10-ben lesznek új infók eddig bejelentett játékokról valamint új bejelentések is.
  • darkSectorxxx #114702
    10 játék ???

    Mármint bejelentés?
  • TBTPumpa
    #114701
    Tavaly az ASUS az alaplapjai/videókártyái mellé adta ajándékba... Valamit muszáj lesz virítaniuk.
  • mucsácsó
    #114700
    jól ám, nagyon is :(
    de mostmár nem merem várni, ilyen hírek mellett depláne, full development hell - nem csodálnám, ha ez meg se jelenne :\ - meg hát már CP2077 után tényleg semmit nem merek semmitől se várni :(
  • Moby
    #114699
    Ha jól emlékszem Te vártad nagyon a Dying Light 2-t.
  • mucsácsó
    #114698
    fúúúú de adnám, te jóég :D
  • n000rbi
    #114697
    Nem várok semmit, na jó BB remake és 2 bejelentés :DD
  • mucsácsó
    #114696
    holnap 23:00-tól State of Play elvileg 10 játékkal, meglássuk... :)
  • hunbalee
    #114695
    Azt teszem. Csak a Sony ne törölje a ps profilom mert ugye nincs "gépre kötve" csak néha irogatok róla havernak hogy legyen valami tevékenység a profilon
  • Seth
    #114694
    4 hónapig lesz ez az akció. Az első hónap a Ratchet ( ami egyébként volt már psplus-ban "ingyen"), a többit még nem tudni. Szóval rakogasd majd őket szorgalmasan a libraryba :)
  • hunbalee
    #114693
    "A jövő hónapban teljesen ingyenessé teszi a Sony a 2016-ban megjelent, PS4-es Ratchet & Clanket - ez azt jelenti, hogy a letöltéshez PlayStation Plus-előfizetés sem szükséges, és meg is tarthatjuk a játékot."

    Na akkor már a tavalyi Journey, Uncharted NDC után itt az 5. ingyen game. Már csak gép kell majd hozzá. De 5 játékért nem veszek :)
  • Kongy
    #114692
    No igen, neki megvan digitben a PS4 verzió, nekem lemezesen volt meg, így ergo csak a PS5 verzióval rendelkezem.
  • n000rbi
    #114691
    Amikor én vettem tőlük a gépet még nem volt ilyen, nagyon szabadulni akarnak a cuccoktól :)
  • csgj
    #114690
    Sony partnerség miatt, ha jól értettem. Második kontroller ötezerrel olcsóbban, vagy valamilyen exkluzív PS5 játék háromezerrel olcsóbban. (Demon's Souls és Spider-Man Miles Morales tuti köztük volt.)
  • n000rbi
    #114689
    Ilyen is van? Jó tudni:D
  • csgj
    #114688
    Akkor újra, máshogy: felajánlottak hozzá egy plusz kontrollert ötezerrel olcsóbban a rendes áránál, ezért azt is megrendeltem hozzá. :'D
  • n000rbi
    #114687
    >Kértem hozzá plusz kontrollert, ötezerrel olcsóbban a rendes áránál.

    Azt hogy? Kérhetted volna akkor már ingyen is
  • csgj
    #114686
    Sziasztok! Hozzám hétfőn érkezett meg a PS5. Konzolvilágtól rendeltem még szeptember 16-án, nem sokkal éjfél előtt. :D Kértem hozzá plusz kontrollert, ötezerrel olcsóbban a rendes áránál.
    Eddigi használata alapján meg vagyok vele elégedve. Egyetlen apró negatívum persze az, hogy kicsi az SSD. Amint feltettem a Cyberpunkot és leszedtem rá a felhőből a mentéseket, 500 giga körül volt a szabad hely. :'D
    Viszont tényleg brutálgyors a masina, és mellette még halk is. (Ami a zajos PS4 Pro után nagy áldás.) Bár lemezes játéknál nagy ritkán valóban megpörgeti a lemezt, amit lehet hallani, de még az is csendesebb a PS4-es zúgásnál.
    Másik dolog: egyébként rohadt nagy a gép. :D

    Aztán eszembe jutott, mennyivel jobb lenne végre kihasználni a HDR nyújtotta lehetőségeket, mert nekem még a PS4 Pro idején is ugyanez a budget Samsung 4K tévém volt, amiben nincs local dimming, és a wide color gamut is hiányzik, tehát nem érdemes vele használni a HDR-t. (Alapból kikapcsoltam PS4-en és most PS5-ön is.) A tévémen ugyan az SDR kép szépen be van kalibrálva, mindig is tetszettek a színei, a fekete mélysége stb., de nyilván ma már nem ez a mérce...
    Év végére vagy jövőre tervezem új tv vásárlását (de lehet nem lesz belőle semmi). Vannak ma már olyan tévék, amik premium HDR-t nyújtanak, olyat, ami teljesen jó minőség játékhoz, de max 200 ezer körül mozog az ára? (Na jó, max 250 ezer.)
  • Tatyla
    #114685
    Haverom akivel meg vagyunk osztva digit verziót kezdte PS4-en majd tegnap előtt megjött neki is a PS5 és csak belépett Ubisoft oldalra játékon belül ott frissített valamit és már nyomta is tovább onnan ahol abba hagyta
  • Moby
    #114684
    Ebben inkább csak az a vicces, hogy pécéről viszont úgy hozta át a ubi connect a mentést, hogy nem is kértem :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.02.23. 21:58:00
  • n000rbi
    #114683
    Más mentését nem hinném, hogy használhatod. Agyfasz egyébként ez az upgrade, hogy minden játéknál más, ahogy az is, hogy átviheted-e a mentésedet. Ajánlom figyelmedbe a Hitmant, ahhoz rendesen kiskönyv kell, hogy melyik verziót hogy upgrade-eld. (ezért nem is vesződtem eddig vele)
  • Kongy
    #114682
    Na rendesen beszoptam ezzel az AC Valhallával PS5-ön. :D Sztori a következő:

    Megvolt nekem PS4-re a Valhalla még novemberben, akkor kipróbáltam, beleszállt egy 40 óra kb, aztán ráuntam eladtam.
    Most meg mondom itt a PS5, csekkoljuk le a definitív verziót, meg is vettem a lemezes, PS5 verziót...na és a java még csak most jön. Mondom folytatom majd onnan, ahol PS4-en abbahagytam.. gondoltam én naivan. Mint kiderült, a PS5 verzió nem kompatibilis a PS4-essel, tehát backwards comp-ban tudnám nyomni a PS4-es mentésekkel, csak ahhoz meg PS4 verzió kell lemezesen vagy digitben, és onnan lehet Ubi Connecttel átpakolni a mentéseket elvileg. Hát agyrém.

    Nem tudom innen a topikból toltátok-e a játékot, ha igen valaki meg tud dobni egy PS5-ös mentéssel? :D Hogy legalább ne a 0-ról kelljen kezdenem. Vagy ez acc-hoz kötött? én már bármit el tudok képzelni...
  • hunbalee
    #114681
    Ezt ugyanugy tévesen gondolod ahogy a kiadok is.
    1-2 sőt akár 5 -10 játékért se vesznek sokan konzolokat. Akkor azok nem lesznek tolva.
    Ezt mi sem bizonyítja jobban hogy fogynak az egykoron konzol exklúzivok milliós nagyságrendekben (Halo,Horizon)
    Most Forza steamesre leszek kiváncsi mit megy majd úgy hogy ott ugye "teljes" áras lesz miközben pcn 300ft-os game passért tolhatod.
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.02.23. 18:19:36