121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #56714
    Augusztus 31. és Szeptember 8. között lehet játszani a Battlefield 1 betaval. Aki még nem tudja. :) Bár már írták előttem is.
  • Harlekin
    #56713
    THX! Akkor talán ma nem maradok le !Valahogy asszonnyal össze kellene veszni,hogy ne keljen mennem vásárolni

    Tököm kivan a mostani zsúfolt hétvégék....
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.26. 11:41:46
  • Tatyla
    #56712
    Szerintem olyan 18.00
  • Amiga
    #56711
    Ez a játék talán a legnagyobb blöff, kiváncsi vagyok, dagad-e tovább a botrány.
    Legjobb lenne, ha a fejlesztők szép csendben elkezdenék telepakolni a játékot azokkal a dolgokkal, amiet ígértek.
    30 évvel ezelőtt legalább egy pixeles megnyerés-képernyőt kapott volna, aki a végére ér, úgy látszik, itt még ennyi sincs.
    Na mindegy, nincs időm dühöngeni, mert még le kell bontanom ezt az emeril-sziklát...
  • Harlekin
    #56710
    Ma mikor indul titan teszt?
  • orichalcos
    #56709
    Nem fogja senki elérni az univerzum közepét mert jelenleg nincs benne a játékban (PC-s dataminerek infói alapján). 256 egyedi galaxis van,utána az utolsó ismétlődik végtelenségig.
  • Harlekin
    #56708
    Pár éve villám csapott a ház melletti oszlopba és 850000 ft kár lett(biztosító fizette)Mindenünk tönkre ment... MINDEN!!!A falon lévő elemes óra is!!!!!!!A Vízteres kandalló vezérlése is ami pedig szünetmentes tápon volt!!!!A gázos kombicirkó kigyulladt!Az volt a szerencse hogy otthon voltunk és nem lett még nagyobb baj...
    3 hét idegbaj ment el a dologra...
    Tehát meg lett oldva,hogy ne tudjon bejutni kinti hálózatról a túlfesz (egyszerűen "leválasztódik" a hálózatról a lakás nem publikus, mert nem szabályos) De pont leszarom

    Tehát, ha nem vagyunk otthon semmi nem marad áram alatt!!!Csak a kényszer dolgok hűtő és lakás riasztó... semmi más...
    Sőt nem,hogy kintről nem tud a fázisokról földről és a nulláról bejönni a belső hálózatra a túlfesz,de mindig minden konnektorból amit csak lehet kihúzunk,ha netán közvetlenül a házba csapna....
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.26. 10:29:47
  • Moby
    #56707
    Hát...miután szénné lettek szopatva, valamennyire érthető ha védik magukat. Persze egyszerűbb lett volna évekkel ezelőtt bevezetni a kétlépcsős azonosítást, hogy legalább a userek védve legyenek, és kicsit lazítani a policyn. Nem ment, sok év kellett hozzá. Merthát a világ legnagyobb konzolgyártója megbecsüli az ügyfeleit :D
  • Moby
    #56706
    AZ nem lényeges, hogy változik-e az IP-címed, vagy sem, hanem hogy VAN.
  • Tikal #56705
    Áramtalanítva? Ez mit jelent és miért?
  • Amiga
    #56704
    Nem is hallottam még ilyenről, ez elég durva. Azonnal kártérítést kell kérni a szolgáltatótól és egy külső IP-címet alapból...
  • Harlekin
    #56703
    T kábeles vagyok "elvileg" dinamikus ip van!Ebben az évbe nem változott az IP címem!!!
    Minden nap áramtalanítva van a lakás,ha nem vagyunk otthon(csak riasztó és hűtő van áram alatt) tehát modem áll cirka 8 órát és indul újra,ha hazaérünk.Mivel VP-n vásárlásom elég sok szokott lenni tudom az IP címem,hogy éppen mi,de ez idén nem változott....
  • arty
    #56702
    mármint a sony szarik rá, hogy sokan már nem kapnak külső címet :(

    (upc és a t is privátot ad random embereknek, de ha beszólsz, h nanemár, kapsz külsőt)
  • darkSectorxxx #56701
    Ja értem erre gondoltam a "hiba" idézőjelesen gondoltam, hogy nincs valós trükközés, csak a technika ördöge. :D
    Hát én régen olyat is hallottam hogy kisebb falvaknál vagy mi az xbox live felület nem ment (gondolom tiltva volt, a szolgáltató részéről). :D Még x360 idejében.
  • Moby
    #56700
    Ez nem hiba. Az egy helyről érkező túl sok kérést banánnal jutalmazza, és még ki tudja mit. Amióta 5 éve szétbaszta a psn-t az anonymous 2 hónapra, és ellopta 80 millió user adatait, durván szigorodott a policy náluk. Nem nagyon tűr a rencerük semmiféle próbálkozást. Egy ilyen egyetlen IP mögé bújtatott fél város meg eléggé botnet szagú.
  • darkSectorxxx #56699
    Ja emlékszem még mintha néhányszor panaszkodtál volna is....eszméletlen.
    Amúgy mintha egyszer hallottam volna itt is felénk, egy olyan valami szolgáltatásról, net-es szolgáltatóról, hogy valami igénytelen módon továbbította osztotta szét a más szervtől kapott vonalat...nem tudom ez hogy műkszik, de ja vannak igénytelenségek, de hogy a sony bannoljon....ez nem a játékban lévő szerverekről megy, mert ha multi akkor az adott játék multijában kéne bann-t kapni nem?

    Vagy ez a profil login-el kapcsolatos "hiba".
  • Moby
    #56698
    Nálam is így volt a másik lakásban az előző szolgáltatóval. A begyűrűző arpageddon, a lowcost szolgáltatások, és az ipv6 átállás lassúsága okozza ezeket a komikus helyzeteket már. Meg a szabályozatlanság főleg.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.25. 23:18:33
  • darkSectorxxx #56697
    Mondjuk vicc kategória, ha ez igaz.Így érthető a sony bann, de még akkor is azt mondom, hogy még hírből sm hallottam hogy maga a sony bannol. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.25. 23:16:13
  • Moby
    #56696
    Ez főleg nem a gigamultik sajátossága, hanem a fillérbaszó Tóth&Fiai Bt. internetszolgáltatók, akiknek már nincs pénze ipv4 címekre.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.25. 23:14:35
  • darkSectorxxx #56695
    Akkor csak a képzelet. :D
  • Tikal #56694
    nincs tovább.
  • darkSectorxxx #56693
    Na most láttam én is... :D
    "Battlefield 1 Open Beta begins on August 31 for Xbox One, PlayStation 4, and Origin for PC."
  • TDC Geronimo
    #56692
    Az
  • TomStorm
    #56691
    Open beta lesz?
  • darkSectorxxx #56690
    Free?
  • darkSectorxxx #56689
    Ja hogy van ettől "feljebb" is? :)
    Akkor télleg nem megalapozott a riadalom...de!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most akkor magyarázzátok meg miért léptet vissza a játék? Ha van tovább?
  • arty
    #56688
    egyértelmü emiatt van a ban - ezer juzer nyomta egy ipről
    és hátpersze, hogy a szokásos ügyfélközpontu gigamulti szarik rá ... :((
  • TDC Geronimo
    #56687
    5 nap és BF beta \o/
  • Totti5
    #56686
    Csak ez nem a vége és nem a közepe, hanem 1-2-3 galaxis közepe. Kicsit túl lett lőve a dolog, majd ha valaki elért az univerzum közepére lehet videózni :)
  • darkSectorxxx #56685
    A grafikon alapján mások is.
  • arty
    #56684
    engem érdekelt, hogy mi lehet egy végtelen sokáig játszható, végtelen változatosságu játék "vége"... és eléggé ledöbbentem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    totálisan hülyére vették szegény játékosokat :(
  • Moby
    #56683
    Ebből én már egy szót sem értek.
  • darkSectorxxx #56682
    Bakker, de ilyen szar nem kell, nekem az a nagy fekete szar kellett volna, ha nincsen fasza driver akkor nem müködik jól, lemegy az ára, innentől 1 dollárt vagyok hajlandó érte felajánlani. :D
  • Moby
    #56681
    Működik rendesen, azzal nincs baj, driver nincs a DS4-hez. De az 1K óriási deal lenne neked, lévén nem kerül annyiba.
  • darkSectorxxx #56680
    Ja sorry azt hittem ez új cucc, valami spanyol viasz, akkor sorry. :)
    Adsz 1-et? :) Mivel nem müködik rendesen adok érte 1k-t. :)
  • Moby
    #56679
    Tehát a sony átkeresztelte a BT adaptert "DualShock 4 USB adapter"-re. Óriási.
    Olyan 4db van belőle a fiókomban. Driver kéne, nem a szokásos pléjsztésön bullshit.
  • darkSectorxxx #56678
    Moby Drága Szívem Csücske....:D
  • n000rbi
    #56677
    Azt nyújtja, amit a méretétől várni lehetett

  • darkSectorxxx #56676
    Most hozatok sprét bele meg töltényeket, utána csinálok tesztet. :D
    320fps-es a pisztoly amúgy annyit tudok és a hatótáv 40-50 méter. :)

    Csak jó lehet, még ha nem is lő ki golyót már a játékhű kialakítása miatt is atomsirály, most csak neked 60k! :)

    Képek a másik totyikból:




    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.25. 19:37:38
  • orichalcos
    #56675
    Na megnéztem UC3-at, Shadow of Colossust, The Last of Ust-t, God of War 1-2-t, meg UC2-t. Szerintem van jogosultsága a NOW-nak, szerintem egy teszthónapot előfizetek majd.