121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Etelkozi Vata
    #56754
    Van. Ugyan csak t80, de van...
  • arty
    #56753
    10-ből 7 olasz oldal... ;)
    Olcsó, bugos, méltatlan verziót kapnak a konzolosok - és így a pécéseknek sincs esélye, hogy pimpelt szingli tartalomhoz jussanak.

    Összetörtem :(
  • Totti5
    #56752
    A legjobb a piacon, már ha van kormányod. Ha nincs akkor jó lesz a GT sport is...
  • Etelkozi Vata
    #56751
    Az Assetto Corsat, ha kipróbálta valaki, majd azért meséljen.
    Engem most így aug - szeptember környékén csak ez érdekelne, de előbb jó lenne tudni, milyen.
  • Harlekin
    #56750
    De lehet gond, de ott a lehetőségünk a megelőzésre!Ahogy megjön a telefonra az üzenet hogy vihar érkezik áramtalanítás van...Ennyi...Tudom nehéz ezt így megérteni,de azért na!
  • Totti5
    #56749
    Aki karriert akar nyomjon mást, vannak jobbak. Aki vezetési élményt és szimulátort, benzíngőzt, realizmust az nyomja ezt.
  • Harlekin
    #56748
    Nem csak!Van egy elektronika ami leválassza a lakást a hálózatról a földet és a nullát is mivel ezen is bejöhet a villám nem csak a fázison.DE MINT ÍRTAM ez szabálytalan!
    A hűtő és a riasztó egy elszeparált hálózaton van! Tömören ennyi
  • SlickAdam
    #56747
    techno, hianyos tartalom, erintetlen karrier, ...
  • Totti5
    #56746
    What?
  • SlickAdam
    #56745
    ugy hallom eleg otvaras lett
  • Harlekin
    #56744
    Pontosan!!!
  • Harlekin
    #56743
    Igen és geci jóóóó vissza rakták a sebességet a régire!!!!!Kéééésssszz ennyyyii!!!!!Első kör nincs mit hozzá fűzni!!!!Köszönöm nekem kész a játék jöhet!!!!


  • Totti5
    #56742
  • Tikal #56741
    Gondolom ha jön a vihar, kihúznak mindent...
  • SlickAdam
    #56740
    "Tehát, ha nem vagyunk otthon semmi nem marad áram alatt!!!"

    mert ha otthon vagytok nem lehet gond? :D
  • Tikal #56739
    Vagyis mindig mindent kihúztok a falból kivéve a hűtőt?
  • n000rbi
    #56738
    Köszönöm!
  • orichalcos
    #56737
    Megy Titanfall.
  • Harlekin
    #56736
    Sajnos az a nagy baj,hogy itt a dedóba a nálatok bevált sémám nála semmit nem ér...Ezekre a piszlicsáré dolgokra csak ti vagytok fogékonyak...
    Ő kemény dió 100 éve vagyunk együtt de talán ha 3x volt konfliktus köztünk az is max percig tartott...

    Amúgy szerencsére megúsztam a vásárlást,mert squasholni voltam és hazafelé kurva nagy baleset volt BP-ről kifelé amiről tudott ő is.Viszont én meg nem siettem el a dolgot motorral hazafelé.Csak miután telón láttam,hogy elindult ő itthonról (isten áldása ez a nyomon követés)bebaszódtam a kocsisor közi és GO haza nyélen!
    Erre nem megy ez a gedva......
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.26. 17:14:11
  • arty
    #56735
    :DDDDD
  • darkSectorxxx #56734
    HBD kedves Norbertó. :)
  • darkSectorxxx #56733
    A te természeteddel nem lehet gond ezt megoldani :)
  • n000rbi
    #56732
    Köszi
  • Amiga
    #56731
    Boldog születésnapot! :-)
  • Harlekin
    #56730
  • n000rbi
    #56729
    Köszönöm!
  • n000rbi
    #56728
    Köszi Gero!
  • Moby
    #56727
    Ha már dobozszám ott áll a boltokban, akkor felesleges vergődniük: az is nagy fegyvertény, hogy eddig titokban tudták tartani. A mai információs társadalomban ez a titkosszolgálatoknak sem megy ilyen hatékonyan. Jelentsék be ez közleményben facebookon meg twitteren (szerintem többen nézik mint a konfokat), és lépjünk már túl ezen a vérciki dugdosáson már.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.26. 13:11:23
  • orichalcos
    #56726
    :D Szép lenne. Közben jön az infó, CES használt cumókkal kereskedik, szóval egyelőre nem tudni hogy jutottak géphez, de Twitter már izzik a következő dologtól, ugyanis délután elvileg egy PS VR is oda kerül majd. :D
  • Amiga
    #56725
    Ugyan, valld be az igazat! A mondat helyesen így hangzik:
    Haver kint él, negyed óra múlva odamegy az egyik boltjukhoz, és azt mondja: srácok, lebuktunk!
  • orichalcos
    #56724
    Haver kint él, negyed óra múlva odamegy az egyik boltjukhoz, és megnézni személyesen nekem, hogy mi a helyzet. :D
  • Harlekin
    #56723
    Természetesen a sonynak "ehhez" sincs semmi köze!!!!!ÁÁÁÁÁ dehogy ez a tudtukon kívül történik!

    Kibuktatták a dolgot és van mire fogni,hogy most már mind 1 akkor mehet boltba,de ha még is valami balul sül el akkor is van legalább mire hivatkozni!

    Ez az egész egy szemfényvesztés része!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.26. 13:07:03
  • Moby
    #56722
    ÓÓÓÓ háttényleg! A jóisten tartson meg egészségben n000rbi!



    Ja és boldog születésnapot is!
  • Totti5
    #56721
    Drága.
  • TDC Geronimo
    #56720
    BSZN n000rbi!
  • Moby
    #56719
    Szerintem a második kép többet mond ezer szónál, illetve minden, a témában releváns információ megtalálható rajta

    /bár lehet, hogy egy nyíllal egyértelműsíthető az útvonal a kék doboz és a jobbra lévő piros tárolóedény között, de ilyen apróságtól szerintem ezen a szinten már eltekinthetünk :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.26. 12:58:02
  • arty
    #56718
    :DDD
  • arty
    #56717
    #4theplayers

    név és régióváltást is megoldották, elvégre.
  • orichalcos
    #56716
    Az a komoly hogy a hivatalos leleplezés előtt már árulják a PS4 Slimet. (Angliában CEX boltban)

    Boltban készült kép 1
    Boltban készült kép 2
  • orichalcos
    #56715
    Este 6-kor indul.