121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #56674
    El is éri(másképp access denied-ja sem lenne), csak a szolgáltatója lehet, hogy az ügyfeleinek a javarészét egyetlen IP alatt futtatja, ami adott esetben kompromittálódott (ami lehet túl sok próbálkozás, vagy bármi). Meg kell nézni mobilnetről, vagy vpn mögül. Ha úgy megy, akkor el lehet kezdeni anyázni a szolgáltatónak.
    Mondjuk ettől egyszerűbb lebuktatni őket: meg kell csak nézni mi az IP a wanon.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.25. 16:45:52
  • Amiga
    #56673
    Ja és laptopon amikor be akarok jelentkezni a fiókomba, vagy a store-ba azt írja hogy ''Access Denied"

    Erre az sem magyarázat, a http-s tartalmat elvileg el kéne tudnia érni. Nem inkább passziválódott valahogy az accountja?
  • Moby
    #56672
    Nem kapott IP bant, átbaszta a szolgáltató. Ha a szomszédban sem megy, ott komoly gázok vannak. Tippre publikus IP-je sincs.
  • orichalcos
    #56671
    Hiányzik a smile a mondatod végéről. :D (hányszor is volt eddig PSN hackelés? 2x? :D )

    __

    MÁs: Kipróbáltam PC-n PS Now-t, simán játszhatóak vele TPS játékok.
  • Totti5
    #56670
    Még jó hogy nem törték fel őket eddig.

    +1
  • TDC Geronimo
    #56669
    Sony 5 év után kb eljutott oda, hogy ma aktiválta a 2 step verificationt. Be is állítottam accon.
  • Ulthane
    #56668
    Mondjuk azért az megér egy misét, hogy miért kap valaki IP bant a Sonytól...Gondolom nem azért, mert mindent a szabályok szerint csináltál...
  • Totti5
    #56667
    Multiról nem volt szó, és nem is reklámozták azzal. Arról volt szó hogy lehet találkozni, na de az nem multiplayer.
  • Amiga
    #56666
    Keress rá a google-on, hogy PSN store access denied, ahogy látom, nem egyedi a probléma.
  • daario01
    #56665
    Ja és laptopon amikor be akarok jelentkezni a fiókomba, vagy a store-ba azt írja hogy ''Access Denied"
    Ez sanszos szerintem, hogy bannt kaptam a fukk tudja miért.
  • daario01
    #56664
    Sajna nem az, a szolgáltató is idejött és aztmondta hogy ez biztos ip bann, mert a 2 router közül egyikkel se megy a PSN, viszont nála nem lehet új IP-t kérni, a Sony meg szarik a fejemre, nem csinálnak semmit..1 utcával lejjebb a haveromnál aki másik szolgáltatón van, nála simán ment, viszont a szomszéd wifi-n akinek ugyanaz a szolgáltatója mint nekem, megint csak semmi..:/
  • Tikal #56663
    álljunk csak mg, itt nem a 3 évvel ezelőtti traieről beszlünk, hanem a fejlesztőkkel készült interjúkról, amikben ígértek dolgokat, mutattak dolgokat és a fele sincs benne a játékban, a multit az utolsó pillanatig hazudták.... de védjed őket is, semmi újdonság tőled....
  • orichalcos
    #56662
    Tudtommal live stream volt mindkettejüknél, szóval egy időben voltak ott. Utána a fejlesztők is írták, hogy meglepődtek a dolgon. Vicces amúgy, hogy a CE dobozán le van ragasztva egy másik matricával az online játékot hirdető logó.
  • Amiga
    #56661
    Na igen, de a két delikvens real time egyidőben volt a konzolnál. Most akkor persze mondhatjuk azt, hogy "elvileg találkozhatnak", de a gyakorlatban sosem, mert a játékban időeltolódás van köztük. Így kell bereklámozni egy feature-t, ami a gyakorlatban kipróbálhatatlan.

    Erre mondtam én is, hogy a fejlesztők semmit nem hazudtak, hiszen amíg mind a 18 quantillió bolygó nincs felfedezve, addig nem mondhatjuk, hogy valahol nem valósult meg, amit ígértek.

    Nem lett rossz játék, de ha már évekig promózzák, tényleg nem ártott volna világosabbá tenniük, mi valósult meg és mi nem. Engem nem ért meglepetés, mert vásárlás előtt megnéztem egy hosszabb gameplay-t, de megértem azokat is, akik becsapva érzik magukat.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.08.25. 11:30:47
  • Totti5
    #56660
    Az a művelet nem stimmelt. Egy bolygón egy helyen voltak, de nem egy időben.
  • Totti5
    #56659
    Minden átbaszás amit 3 évvel a megjelenés előtt tréleren demóznak. 3 év! Beleszaladt kétpofával a GOTY, évezred jófej fejlesztője és játéka a Witcher 3 is, bődületesen. Mindenki kivétel nélkül. Egy tréler összeállítása pofon egyszerű, megvalósítani meg egy más kérdés. Ezek trélerek olyanok mint a koncepció autók amit bemutatnak Genfben a tömeggyártás előtti években. Amikorra gyártásra kerülnek más lesz a végeredmény a sok cicoma eltűnik marad a realitás. Mivel a játék lényegesen mechanikai elemeit nemrég fedték fel így ott átbaszás nem igen nem volt, mert az elmúlt 2-5 évben semmit nem tudott senki róla, hogy akkor ez mi is lesz. Jók voltak az E3 trélerek, jól nézett ki, izgalmas volt az ötlet.

    Persze az egész onnan ered hogy a júzerek ezt is túlmisztifikálták.
  • Amiga
    #56658
    Nem azt kaptuk, amit ígértek, viszont amit kaptunk, a maga módján addiktív. Tehát átverés, de mint játék, nem rossz, csak kevés köze van ahhoz, mint amit bemutattak előzőleg.
    Még a day1 vásárlás napján is azt mondták, hogy ha egyazon bolygón vagytok, akkor látjátok egymást. Szerintem nem hitték, hogy valaki ezt tényleg kipróbálja, és esetleg egy későbbi patch-el akarták becsempészni a feature-t...
  • Ulthane
    #56657
    Ha jó, mitől lenne átbaszás?
  • Amiga
    #56656
    Nem csak az év, de az egész játékipar valaha volt egyik legnagyobb átbaszása.

    De attól még a játék jó. :-D
  • Tikal #56655


    Hadd legyen már téma az év egyik átbaszása..és itt nem a játék végéről beszélek, az csak hab a tortán, bár be kell vallani 10 pontos trollkodás a fejlesztők részéről.
  • Ulthane
    #56654
    Engem nem érdekel ez a játék, nem is olvastam róla semmit, amivel tele van az internet, miért is érdekelne a vége, hisz egyetlen olyan játéknak se érdekel a vége, amivel nem játszom. Miért is érdekelne?
  • Totti5
    #56653
    Annyi felesleges dologgal foglalkozotok hogy félelmetes. 2 hete napi 3 cikk jelenik meg a NMS-ról az Eurogameren, minden fikacikk az összes gémer oldalon vezető hír róla, tegnap az endinggel volt kitapétázva az internet. Folyamatosan megy a fröcsögés és aki az életében nem játszott ilyen játékkal, s ezzel sem fog szívügyének érzi hogy foglalkozzon vele. Teljesen felesleges energiákat pazarol erre a világ, van e mellett 25 rossz játék ( ami már akár a 3. résznél is tart ) ami mellett mindenki elmegy szó nélkül.

    Aki egy percet nem játszott mi a francokat érdekli mi egy játék vége, az ég világon semmi köze hozzá. Semmit nem tud róla. És ha ennyi, és ha WTF? mit tud bárki is róla, hisz nem játszotta...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.25. 08:08:30
  • Ulthane
    #56652
    Miért baj az IP-bann? Úgyis dinamikus az IP-d, szóval cumi nekik.
  • Ulthane
    #56651
    Ócska kacat. A francnak kell 3 fegyver meg pvp pálya? Pláne 25 dollárért!!! Bakker, kis szerencsével annyiért most a teljes játékot meg lehet venni! Két fogpiszkálóért meg egy pályáért fizessen valaki ennyit? Kizárt!
  • TomStorm
    #56650
    Jó mindegy.Inkább azt írd milyen a S.Edge?Nem adod el?:)
    Most kinéztem Battlefield 1 Hellfighter pakkból a teljes fém Colt M1911 300+FPS pisztolyt.
    De van Ghost Recon meg Splinter Cell kiszemelt is:)
    Egyiket tuti megveszem
  • darkSectorxxx #56649
    Illetve a cikket se olvasd mert ott leírják mi történik a Centrumnál....
  • darkSectorxxx #56648
    Nem....ez egy utalás a végére csak, van egy videó ha nem nézed meg nem tudod mi a vége. :)

    Vagyis van valami a végén, van egy Centrum és ott történik valami, de nem az amire sokan számítanának... :DDDDDDDDDDD
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.24. 23:48:33
  • TomStorm
    #56647
    Gyakorlatilag leírtad a végét?Nem semmi vagy azt meg kell hagyni
  • mucsácsó
    #56645
    megnéztem az endinget, én nem értem, miért szidjátok ennyire, szerintem gyönyörű volt, még a könnyem is kicsordult :')

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...FASZT. most komolyan... ez.... MIEZ????!!! :DDD hát elindítani nem lenne kedvem ezek után aztán pláne ezt a játékot... botrány.

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.08.24. 23:32:29
  • darkSectorxxx #56644
    Annyira nem értek a játékhoz, de érdekes amit írnak. :D
  • mucsácsó
    #56643
    hát ez gyorsabban ment, mint gondoltam... nembaj, félév múlva majd jó lesz PS Plusba a pórnépnek.... :'DDD
  • darkSectorxxx #56642
    Basszameg. :D

    SPOILER!!!!!!!!


    No Man Sky ending!


    A pc-s jatekosok 90%-a otthagyta a No Man Sky-t :D
  • darkSectorxxx #56641
    Megoszlanak a vélemények. :D
  • Moby
    #56640
    Nem lett volna szabad elmondanom? Basszus....
  • darkSectorxxx #56639
    Jajj ne csináld. :D
  • Moby
    #56638
    Mindenhonnan bannolva vagy. Itt is csak azért látjuk amit írsz, mert az SG-ben van egy nagyon spéci bann megkerülő kód!
  • darkSectorxxx #56637
    Nem, sőtt én ezt sem értem, mármint a sony bann-t nem is hallottam ilyet még.
  • daario01
    #56636
    Srácok, ha én a Sonytól IP bannt kaptam (és nagy ívben szarnak rám, mert már 2x felhívtam őket+ leveleztem velük) akkor ha váltok Xbox One-ra, ott már akkor megnyugodhatok, hogy nem lesz IP bannom ugye?
  • darkSectorxxx #56635
    Arra emlékeztet mikor az a nagy boss dorombol az aszfalton....:D
  • Totti5
    #56634
    Annak mi köze van a DS3 DLC trélerhez?