121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #56794
    Ha sikerült szólj vagyis mutasd be, mert az világszenzáció lesz.
  • Bandicoot
    #56793
    Az a vicc hogy emellé is egyesek magyarázatokat gyártva tapsviharban törnek ki holott a remasterek legalja....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.08.28. 00:24:09
  • Bandicoot
    #56792
    1. Teljesen mindegy kinek szól, pc-n ugyanezt 4-5 gurigáért megveszed, nextgenre most 15-16ezer, nagy biznisz.
    2. És? Pc-n elég nehéz lenne újra eladni mikor a különbség egy kb 10 megás patchel ér fel pc-n....:D
    3. És? Akkor remastereljünk mindent ilyen semmilyen minőségben, vagyis adjuk ki újra az egykori pc verziót drágán remaster kollcekcióként? Szuper.

    Az UC trilógiával eleve összevetni is vicc, ott legalább volt szembetűnő különbség és nem csak a játék elején nongame környezetben mint itt merüléskor....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.08.28. 00:20:46
  • Bandicoot
    #56791
    Nem mi? Számolj, és nem kell a mellérizsa...
    Bio 1
    Bio2
    Bio 3

  • Totti5
    #56790
    1, ez a kiadás elsősorban nem a PCnek szól ( ott az előző részek is 1080p 60 frémek, maxi beállítások mellett mehettek, aki akarta )
    2, PCre bármikor elérhető az összes rész, és ezt ingyen is megkapja mindenki, tehát semmi lehúzás nincs benne
    3, X1, PS4 gépekre nincs más verziójú Bioshock így új cím vagyis pakk, aki akar ezekkel játszani, csak ezzel a kiadással tud, szebben, nagyobb felbontással, dupla frémmel mint az előző generáción

    Akárcsak az UC kollekció esetében.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.27. 21:59:53
  • Totya42
    #56789
    És itt egyesek még az Uncharted Trilogy-hoz hasonlítgatták Vicc...
  • Totti5
    #56788
    Nem tudod megvenni.
  • Bandicoot
    #56787
    Továbbra is nulla a különbség, és a vicces az hogy ezt is 15-16ezrekért árulják miközben az eredeti trilógiát kb 3-szor megveszed ennyiért....
    Lehúzás,akárhova magyarázzuk, nem remaster...
  • darkSectorxxx #56786
    Ja oks thx a tippeket, nem fogom többet már így. :)
    4x löttem vele. :)

    Ja tudom jó minőségű bogyesz kell, és oda kell figyelni, nem szabad felvenni a földről használtat...ezt tudom...vigyázni fogok ezután, nekem sem hiányzik alkatrészcsere. :)

    Csak gyorsteszt volt. :D
    Amúgy néha néha előferdülhet szerintem figyelmetlenségből bárkinél szóval nem hiszem hogy 4 lövés szétszedi. :)
    Volt youtube-on aki bemutatott egy fegyót és lőtt 20-30x még sorozatot is. :D
  • Harlekin
    #56785
    Egyiknek se tesz jót ha ellenállás nélkül lősz! Leginkább a hop-up ot bassza üresen!Mivel nincs ellenállás ezért a gáz gyorsabban tud tágulni és jegesedés lesz!!!AEP nél hatványozott a dolog ,de ott inkább ha a rugó felhúzott állapotba marad nyírod ki a fegyvert!!!20-30 fps-t tud gyengülni és rugó csere a vége.Rosszabb esetbe dugattyú csere,mert a kilépő fogat is szétbassza.
    Érzékeny műszer figyel rá!Csak minőségi BB-t használj!!!!!Ne vegyél gagyi-t szétbassz mindent és soha ne tárazz vissza régi lőszert se!!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.27. 06:24:49
  • SlickAdam
    #56784
  • arty
    #56783
    Kimondottan ügyesen ment szerintem! És így is csak ötödik... (most néztem az 1.8-at pécén is 0 db special eventet tudtam megnyerni, easyn. Olyat se, amit korábban megcsináltam... most nem megy. Bennevan, hogy bénább lettem, de az se kizárt, h az 1.7-esekben valahol elparaméterezték (megint!) az AI-t ...)
  • arty
    #56782
    Az eddig olvasottak alapján én ezt jószívvel senkinek nem merném ajánlani ... szegény slickadamot anno rábeszéltük a pécésre éshát sajnos nem lett olyan az ac, mint várt...AM. Most inkább óvatosan, az én lelkemen ne száradjon egy elhibázott 15k-s kiadás :D
  • arty
    #56781
    Pécén az volt eddig a tapasztalat, hogy "major" verziováltás után mindig kell 2-3-4 hotfix pecs, ami után már okés.
    Ez a bugok és az AI problémára tapasz lesz, de a karrier az ettől nem lesz jobb... szal ahogy totti is írta, ez egyedül vezetni (vagy versenyhétvégét menni) és multizgatni lesz csak jó inkább.
  • arty
    #56780
    Visza kell nézni pár pecs múlva - ezek nem kijavíthatatlan hibák ugyanis, pécén is elkövették őket anno.... (és ezekszerint semmit nem tanultak a hibából :D )

    Viszont ha gétés szingli tartalomra vágysz, akkor már most lemondhatsz róla. (mármint gt sport előtti gétés tartalomra, mert a sport még ennél is szegényebb lesz szingliügyben)
  • darkSectorxxx #56779
    Ja csak 1-2őt lőttem...attól csak nem lesz baja. :P
    De ez nem az elektromosra vonatkozik?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.26. 22:44:13
  • orichalcos
    #56778
    Airsoft pisztoly? Az megvan ugye hogy üresen nem szabad lőni velük, mert kinyírod őket?
  • Tikal #56777
    Van magyar közösség. Pörög a bajnokság folyamatosan.
  • darkSectorxxx #56776
    Ha érdekel a fegyóval kapcsolatban 1 érdekesség. :)
  • Totti5
    #56775
    Az valós probléma, de eddig jól áll. Világot nem váltja meg, ez nem csilli villi karrier tunning. Az csak van benne mert kell a szélesebb közönség miatt. A játék folyamatosan van fejlesztve, van egy alap amit megállás nélkül bővítenek. Most az 1.8 a konzol rilíz, és ez a peccs most jött ki ma PCre, csomó mindent hozzáadva, finomodva. AC a következő években ez lesz, nem kezdenek el 2. részt, ezt bővítik jó sokáig még. De vezetési élmény brutálisjó benne, az autók pályák legvalóságosabban működnek. És itt ugye a lézer szeknnelt pályák azt jelentik hogy pontosan ott érzed a buckát, gyűrődést, dőlést az aszfalton ahol a valóságban is... nem csak piár mint a Forza, GTben.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.26. 21:48:31
  • LBandi77
    #56774
    T500-van úgyhogy nem érint,az már inkább hogy ha lehúzzák akkor kevés játékos lesz.
  • Etelkozi Vata
    #56773
    Nekem a Drive Club csalódás volt, eladtam, a Project Cars-t meg unom és nem is nagyon boldogulok vele. Az AC-t ismerem PC-ről de nincs PC kormányom. Ezért fontolgatom, de csak ha meggyőződöm, hogy tényleg jó.
  • Totti5
    #56772
    Lehet bízni továbbra is, nincs világvége.

    Kontrollerrel:

  • LBandi77
    #56771
    Én csak azt szeretm ha van nagy online közösség és szervezett futamokon indulok normális emberekkel.Nem tudom hogy a dirt rallynak van e magyar közössége még nem hallottam róla,az AC-ben bíztam, még kívárok nem veszem meg de szerintem ebből már csak GT lesz.
  • darkSectorxxx #56770
    Email kell a Open-hez? :)
  • darkSectorxxx #56769
  • darkSectorxxx #56768
    Van isten! :D
  • Moby
    #56767
    Én má nem nézek semmit. Nem bírom tovább. Ezzel álmodok. Pedig hányszor fogom elátkozni, tejóég... :D
  • n000rbi
    #56766
    Dirt Rally? Az tisztességes legalább konzolon is. Egyébként nagyon sajnálom az AC-t, kb. ez volt, ami miatt még kormányt vettem.
  • mucsácsó
    #56765
    Brutáááááális.... rohadtul kíváncsi leszek! :) alig várom azt az emailt! :'D
  • Tikal #56764
  • TDC Geronimo
    #56763
    4 nap

  • Tikal #56762
    Az elején nagyon rossz volt tudom... de azóta eltelt egy év, csak jobb már
  • LBandi77
    #56761
    Sajnos megvettem,kb 2 órát volt a gépben azóta porosodik.
  • Tikal #56760
    Project Cars nem jött be? Ott van karrier
  • Totti5
    #56759
    Nyilván nem lesz tökéletes a legelső próbálkozás a legelső pillanatban... bár ha az a cél hogy látatlanba mindenkit le kell gyorsba beszélni róla.

    Teljesen jónak néz ki.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.26. 18:42:03
  • LBandi77
    #56758
    Akkor erre sem kell költeni.Pedig autókáznék már 1 jót,nem baj megvárjuk a gt-t.
  • arty
    #56757
    easy ai mocsoknehéz
    akna-effekt: a semmitől a levegőbe robban a kocsi
    meg pár érdektelen apróság - de a fentiek miatt van akinek jelenleg használhatatlan...
  • arty
    #56756
    van kormányod?
    ki vagy éhezve ótókára?
    elsősorban a multi érdekel, esetleg, hogy saját örömödre döntögesd a saját időid?
    hajlandó vagy season passt venni hozzá?

    ha minimum 3-ra igen a válasz, vedd.
    egyébként várj egy picit, amíg kijön 1-2 komolyabb oldal a rivjúival...
  • Totti5
    #56755
    Miben bugos?