121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #57394
    :)
  • Kandurex
    #57393
    Nem tudjátok mi lett Tinman YT csatornájával? Nem találom.
  • Bandicoot
    #57392
    Látvány, hud,menü. És persze motor. Ennyi az össz köze a Bfronthoz. Ezen kívül semmi, ízig vérig BF játék, méltó résznek tűnik eddig a BF 4 után.
  • TomStorm
    #57391
    A főhős is nagyon pozitív karakter,slow motion kis segítség ha ki lehet majd venni még jobb lenne esetleg nehezebb fokozaton.Csak nehogy elcsesszék "pause" opcióval mert az rossz lenne
  • TomStorm
    #57390
    1 évvel megjelenés elött ilyen Gameplay-t nyomatni ilyen lazán nem semmi.Milyen szépen használja már forgásnál a texturákat.Szépen lassan élesedik ki ahogy kell.Megáll kamera és kiélesedik elöttünk ahogy kell és amikor kell
  • Tikal #57389
    Akkor lehet PS4-es hiba... már mástól is hallottam
  • Moby
    #57388
    Nem.
  • darkSectorxxx #57387
    Én az elején tudtam a legelső trailernél hogy ez az én játékom, sokszor az Uncharted 4-től is jobban vártam...eszméletlen a Killzone után egy ilyet.....:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.04. 00:04:20
  • Tikal #57386
    Hang nektek nem kezd el recsegni egy idő után? PC-sek?
  • TomStorm
    #57385
    Ezért veszek majd újra PS4-et.Horizon gameplay:HZD
    Annyira folyik az igényesség ebből a játékból,hogy csak ámulok.Mintha erre várnék évek óta
  • Myselor
    #57384
    +1 és a frém is rendben van szerintem nem tökéletes de na
  • TDC Geronimo
    #57383
    Na BF betaba beletoltam 19 órát már és bátran állíthatom, hogy az utóbbi idők egyik legjobb BF játéka. Batllefrontos hasonlatokat továbbra se értem, mert ez ízig vérig oldchool battlefield

    Rengeteget hozzáad ehhez a ww1es kor is. Megnéztem tegnap BFezés után új cod videót és végigröhögtem az egészet.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.03. 23:46:42
  • Moby
    #57382
    Boldog születésnapot Totya42!
  • darkSectorxxx #57381
    Jó gémelést.:)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.03. 16:25:35
  • gallardo
    #57380
    Remek, köszi! Akkor belevágok.
  • darkSectorxxx #57379
    Természetesen!
    Van egy profil.
    Megvetted rá a BF1-et meg 3 havi goldot...ja bocs pspluszt. :D

    Na szóval, ahogy írod is, az egyik gépen beteszed elsődlegesen és kilépsz belépsz egy MÁSIK profilba....elérsz minden tartalmat és a PS plusz is elérhető lesz multit illetően.

    Tesód fogja a másik gépet, belép abba a profilba amit te a te gépeden betettél elsődlegesnek és kiléptlél belőle és mehet a testvérháború....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.03. 16:12:48
  • gallardo
    #57378
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem, remélem valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban.
    Gondolkodok egy második ps4 vásárlásán. A mostani ps4 lenne beállítva elsődlegesnek a felhasználómnak, amin vannak a játékok illetve a ps plus is. Szerintetek az megoldható, hogy egymás ellen játszunk, úgy hogy a testvérem ezen ps4-en játszik, én az új ps4-en bejentkezek, de nem állítom be elsődlegesnek és így is hozzáférnék a játékaimhoz és a ps plushoz?
  • TDC Geronimo
    #57377
    CQ64ben nagyon szar, főleg a benti C és D ponton. 40 alatt van fps szinte végig. PCn nekem 60+ mindig így egyből észreveszem a fosfrémet
  • darkSectorxxx #57376
    Pedig már kinyitottam a pezsgőt. Az isten bassameg! :D
    A minimum, hogy meghívsz a lakásavatóra. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.03. 15:15:59
  • Kandurex
    #57375
    jah, nem haltam meg, csak költözök, de jövök vissza fikázni ;)
  • darkSectorxxx #57374
    HBD! :)
  • darkSectorxxx #57373
    Pc-vel hasonlitják páran.

    ///viszont szomorú hogy ezt ilyen tök normál dologgá avanzsáltuk, hogy "melyik játék nem dropol ps-en 2016-ban"
    Hát egyiknek sem szabadna. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.03. 14:48:01
  • darkSectorxxx #57372
    Ja nekem mondod, unszimpi az összes, de ez a 2016-os néger főszereplős áradat része lesz még. :D
  • Myselor
    #57371
    nemtom ti mi a fasszal játszotok komolyan csak röhögni bírok alig látni frém dropot nálam semmi baja nincs ennek nem értem a savanykodó embereket szép és jól is fut és még csak egy béta amúgyis szóval elnézhetőek a gondok majd ha a végleges is problémás lesz akkor kell sírni szerintem de tényleg melyik játékban nincs frém drop egy pici sem?én mint mondtma nem láttam igazán semmi ilyesmit ha van is nem élmény romboló szóval nálatok lehet valami gond vagy túl érzékenyek vagytok:)
  • TDC Geronimo
    #57370
    Kipróbáltam bfet PSen is. Nagyon jól néz ki ott is, de a frém az :/
  • Totya42
    #57369
    Az összes résszel rengeteget játszottam konzolon. Az első kettővel még pc-n játszottam, de a harmadik résztől kezdve mindegyiket playstation-ön nyomtam. Persze, hogy van lag. Konzolon mindegyik része p2p. De BO3-ban nincs szerintem gamebreaking lag. Nekem legalábbis nem volt. AW-ben volt lagom sok ezért nem is szerettem. De Ghosts, meg a BO3 teljesen elfogadható volt ebből a szempontból. Előző genen meg a WaW, BO1,2 meg az MW3 volt full lagos, de például az MW1, MW2 teljesen jól játszható volt.
    Jó netkóddal és olyan matchmakeinggel, ami kizárólag connection alapján keres, úgy a p2p-vel sincs nagy probléma szerintem. Persze a legjobb az lenne, ha lennének dedikált szerverek, szerverkeresővel és a hozzá tartozó beállítási lehetőséggel. De ez ennél a sorozatnál már nem fog megtörténni szerintem, hiszen Activison.
  • Bandicoot
    #57368
    Ó dehogynem volt. Az MW2 óta van, mióta csak nincs rendes valós dedikált szerver támogatás csak p2p és egyéb félmegoldások dedikálsz szervernek hazudva. BO3-ban megnézhetted a pinged csak kár hogy az adat kamu volt. Hiába volt akkora pinged kiírva a COD-ban évek óta működik egy mesés lag kompenzáció hogy ne láss lagot. Az átlag ping 100 körüli és neked hiába van 30 kiírva, 100-ra "kompenzálnak". Így történhet meg hogy amit egy 30-as ping mellett nemigen látsz egy multiban na azt a COD-okban igen. Lagoló "teleportáló" embereket nem látsz (vagy csak marharitkán) viszont a 100-as ping körülire jellemzőeket észreveszel, főleg ha játszottál valaha rendes dedikált szerveren 20-30 körüli pingekkel. Számtalan fórumon kitaglalták már ezt. Black ops 3 fake ping google a barátod például..:)
    Évek óta dedikált szerverekről hazudoznak, a közelében sincsenek a valós dedikált szervereknek.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.03. 12:15:37
  • Totya42
    #57367
    Nem hiszem, hogy lesz. Ennek ellenére például a BO3-ban nem nagyon volt lag probléma. Ott konzolokon is meg lehetett nézni a pinget és nekem átlagban 30-40 ping volt mindig. Néha volt csak 60 körüli.
  • orichalcos
    #57366
  • Bandicoot
    #57365
    Remélem az a mikrofonfejű az első 30 percben megmurdel, és nem kell annak is a képét nézni állandóan.....
    Várós a játék...de ezek a szereplők....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.03. 00:24:54
  • darkSectorxxx #57364
    Mafia 3:

  • Bandicoot
    #57363
    * ha megint lesz dedikált szerver támogatás állítható szerverekkel és főként jó pingekkel (értsd max 50-es ping), nem a lobby-s 100 fölött maxizöldvonalkás semmiravló rendszert erőltetik bele a remasterbe....
  • Totya42
    #57362
    CoD: IW gameplay Terminal
    szegény csóka elég bénán nyomja :)

    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.09.02. 21:45:11
  • Totya42
    #57361
    Tetszik az MW:R. Jó lesz.
  • darkSectorxxx #57360
    Heheh. álmodozni jó. :D
  • Harlekin
    #57359
    Pedig már úgy bele éltem magam,hogy hány módon foglak kicsinálni.Senki másra nem lőnék csak téged keresnélek!Mekkora videót tudtam volna csinálni a rengeteg T-bagből!

    Na akkor mentem aludni by!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.09.02. 21:27:27
  • darkSectorxxx #57358
    Nem lesz mert amit vettem kodot nem lehet betednni egy friss US acc-ba. :D
    Szerencsésnek érezheted magad.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.02. 21:18:37
  • Harlekin
    #57357
    Bazzze eddig parkoló pályán volt idénre a cod,de egyre nagyobb a kísértés,hogy megvegyem!
    De akkor már 100%, hogy eljövök 1 hónap fizetés nélküli szabira!!! 3 játék egyszerre máshogy nem megy!
  • Harlekin
    #57356
    Na hagggyyyyááálll már!!!!!Bazze már ittam 2 páleszt hogy vissza tudjam magam fogni kicsit!
    Meg nyugi 120 as netem van ÉN tudok közben közvetíteni!Bevállalom a -10 kill hez a lagot Ezt látnia kell a világnak!
    Na mi van akkor most nem lesz harli vs dark fight???
  • darkSectorxxx #57355
    Szar ügy, nem müködik a kulcs.
    Felismeri hogy egy 2 napos cucc, de valszeg magyarországi ip-ról nem érvényes, ez van...:S