121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #57434
    Egy pszihopata gyilkológép hogy a fenébe szimpatikus a játékok 90%ban? a játékba, storyba legyen benne, érthetőek és reálisak legyenek a motivációi, tettei. Aztán azon túl hogy mekkora féreg avagy nem teljesen mindegy. ACból Connornak volt a legerősebb motivációja a tetteire. A közkedvenc AC4be meg no komment hogy ki a főszereplő... persze kinek mi, mint mindig.
  • mucsácsó
    #57433
    Osztom srácok a véleményeteket abszolúte, szerintem is nagyon fontos, hogy legyen azért szimpatikus a főhős... ez a Lincolc (egyelőre) pont annyira ellenszenves, rideg marcona fasz (talán még jobban is), mint Niko volt GTA 4-ben...

    Szóval igenis, nagyon fontos egy főszereplő milyensége illetve egyénisége, mert akár ilyen szinten is rányomhatja a bélyeget egy játékra illetve játékélményre...

    Nem beszélve arról, hogy szerintem abszolúte egy jó játék sikerét erősíti - vagy hozzá is tartozik - egy jól megformált, egyedi és szimpatikus főszereplő, pölö: Ezio, Nathan Drake, Tommy Vercetti, Carl Johnson... :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.05. 09:14:33
  • Moby
    #57432
    >GTA IV-et sose vittem végig, mert nem csipáztam a főhőst.

    +1
  • Amiga
    #57431
    Szimpatikusnak kell lennie. GTA IV-et sose vittem végig, mert nem csipáztam a főhőst.

    Ha nem szimpi a hős, megette a fene az egészet. Képzeld el az Unchartedet Drake helyett mondjuk Kovács Gézával.
  • orichalcos
    #57430
    Ha valakinek megvan a Black Ops III, megkérhetném hogy nézze meg, működik-e még ez a leírás? Ha igen csinálna pls egy screenshotot a jelenlegi számról? Hálás lennék.

    How to See ONLINE PLAYER COUNT in Black Ops 3!

    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2016.09.05. 08:20:42
  • Ulthane
    #57429
    Már hogy a büdös francba ne az lenne? Ezio-t azért imádom a mai napig, a kedvenc karakterem Wrex és Liara után, mert roppant szimpatikus karakter, akivel azonosulni tudok. Az, hogy egy főhőssel azonosulni tudj, a lehető legfontosabb egy játékban. Én azért nem szerettem a GTA V-t, mert egyik főszereplő sem volt szimpi, Nico-t meg szerettem anno, szívesebben játszottam vele.

    Ugyamez az ACIII, Rakatukatékon vagy ki a faszom olyan málészájú volt, hogy utáltam, csakúgy, mint a Unity-ben Jacob Fry-t.

    Nekem sem szimpi ez a Lincoln Clay amúgy, és tartok tőle, hogy rányomja majd a bélyegét a játékkal való viszonyomra is.
  • darkSectorxxx #57428
    Ja hogy a konf. :D Most azt hittem valami faszányos játék jön a Mafia 1 honap difivel vágott volna a témába, oktober 7.-e :D
  • orichalcos
    #57427
    Bejelentik a SLIM-et. :D Meg valszeg a NEO-t is.
  • darkSectorxxx #57426
    És mi lesz 7.-én? :D
  • TDC Geronimo
    #57425
    Ezt most láttam nemrég :DD
  • n000rbi
    #57424
    Minnyá' itt van hetedike.

  • darkSectorxxx #57423
    Oks télleg díjazom a sok infót, de félek most nem ugyanarról beszélünk. :)
  • Totti5
    #57422
    A fejlesztők sorban adták / adják ki a karakter trélereket.

    pl

  • darkSectorxxx #57421
    Jó mit kell betámadni nem is fejtegettem ennek ellenkezőjét. :D
    Nedm a story-ra gondoltam mikor írtam hogy nem érzem stabilnak. :D
  • Totti5
    #57420
    'gondoltam hogy összekapcsolják'

    Ott a wiki le van írva ki kinek a kije, Össze van kapcsolva.
  • darkSectorxxx #57419
    Ez így szép meg minden, gondoltam hogy összekapcsolják a story-t a szereplőkkel, ettől még lehet nem odaillőnek érezni...nekem ez büdös most, nem tudom miért.

    Míg pl egy MGS-ba tökre beleillik Snake, nem fontos mit akar...csak oda illik.
    Vagy a Witcher-be Geralt...

    Itt ez a veterán katona nekem egy Jason Statham vagy The Rock filmbe inkább.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.04. 19:11:40
  • Totti5
    #57418
    Nem tudsz róla semmit, kicsit olvass utána, vagy várd meg a játékot hogy ki miért és hogyan. Nem is kell szimpatikusnak lennie, hisz nem az a célja egy szereplőnek. Vannak motivációi, amit meg kell ismerni és akkor lesz teljes a kép.

    A főszereplő a vietnámi háborúból visszatért veterán katona...
  • Tikal #57417
    70-es években nem volt Mafia az USA-ban, vagy mit értesz ez alatt?
  • darkSectorxxx #57416
    Ja szegény annyira béna, értem hogy volt ilyen korszak, stílus, de akkor is. :D

    De nekem az fura, amikor a szombat esti disco patkány kisétál a városba éjszaka egy disznóőlővel hogy gengsztereknek vágja el a tokát lopakodva.... Nem tudom pontosan megmagyarázni, nekem az egész öszkép instabil, még ha a korszakban egyeznek is a részletek, mert pl egy Metal Gear érthető, katona, sivatagi bázis, katonák, lopakodás stb....az egy egész, értem hogy stabil összevág, még ha érdektelen is számomra, de itt banyek mikor nézem a gameplay-eket...:D
    Nem jön át a Mafia hangulat. És nem a kor stílusára gondolok. :D

    Ez a csávó inkább egy Suffering 3. :D ///aztakurva dekéne a 3része ennek a sorozatnak is. :O
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.04. 18:27:56
  • Bandicoot
    #57415
    Pedig biza ez a 70-es évek. De a mikrofonfejűt remélem leírtják a játék elején továbbra is.:)
  • darkSectorxxx #57414
    Jó persze a M2<M1...oksi, de 70-es évek akkor sem illik a karakterek nekem a környezetbe, kicsit olyan mintha a Saints Row-al játszanék. :D
    Nem szimpik, de nem a bőrszíne miatt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.04. 18:20:08
  • darkSectorxxx #57413
    Ez is életszerű. :D
  • Bandicoot
    #57412
    "Ez a 2 discos néger mintha nem illene a feketekalapos bandaháborús világba,"

    Persze mert bár Mafia a címe mégis a 70 évek elei gengszterkorszakban játszódik, és nem a keresztapa korszakban....:)
    Mindenesetre a Mafia 2 nekem nem feküdt rengeteg dologban visszalépés volt az 1-hez képest. A Mafia 3 meg inkább egy új Driver játék. Viszont remélem hogy magasabbra helyezi a szinvonalat mint a Mafia 2...
  • Totti5
    #57411
    Mafia 3 pont az lesz amit mindenki akar, pöcsölős, nyitott, gyűjtögetős sandbox ( is ). Hisz a kedves júzer baja az volt a Mafia 2-vel hogy ott volt a város és nem kellett benne bóklászni, hanem csak a story ment előre. Hallagatnak a kedves júzerre és csinálnak sandboxot, mert ebből lesz a pénz.

    GTA mellett pedig városi sandboxot kiadni pöcsölés nélkül népharagot von maga után.

    Mafia 3 nagyon hangulatos, a szokásos Mafia érzés benne van.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.04. 18:18:25
  • darkSectorxxx #57410
    Persze nem is a sdtílussal van probléma, hanem a mostani generációra ami megérett elrakták kompótnak és azt esszük kb 4 éve....ezelőtti genben mindig meg tudtak lepni, most már szinte mindent kitaláltak és nem hat úgy mint régen.

    ///A jobbak GTA-Witcher-t most nem értem közéjük, csak a többiről van szó....

    Most félek a Maffia 3-tól....
    Mert a M2 nekem nagyon tetszett, de most mi lesz?
    Amiket demóztak, szerintem semmi Maffia hangulata nincs, csöcsömöccse címmel is kiadhatták volna. Ez a 2 disco-s néger mintha nem illene a feketekalapos bandaháborús világba, nekem ez a Mafia 3 nem egyértelmű.

    De meg fogjuk venni Ati-val, igaz megfogadtam hogy nem veszünk zsákbamacskát, de ha nem derül i megjelenésig valami gebasz akkor azért ez nem lesz annyira rossz, max nem Mafia lesz izig-vérig.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.04. 18:14:14
  • darkSectorxxx #57409
    Pontosan ezt én is pont így látom vélem, ahogy az utolsó betűig leírtad.
    Csak itt ha nem is lesz a core keményebb engem már a robotvadászat élvezete ki fog elégíteni 9k-ért. :P
  • Bandicoot
    #57408
    A kérdés továbbra is csak az hogy megint elhazudott dedikált szerver kerül bele, avagy visszaadják a régi lehetőségeket úgymint szerver beállítások, szerverbrowser, valódi dedikált szerók. Ezek nélkül a remaster multija szart sem ér az eredeti COD4-hez képest.
  • Bandicoot
    #57407
    Nem az a baj hogy sandbox szintre megy egy játék (álá MGS V) hanem az ha nem mefelelő kezekben ahol a tartalom kimerül a látványban és a dögunalomig ismétlődésben.
  • Moby
    #57406
    Az egészen meglepő, hogy szinte mindenben kellően egyedi, addig a core gameplay szolgalelkű kopipésztje az éppen futó sztenderdneknek (és mostanra úgy tűnik, hogy attól sehol és semmivel nem több). Szerintem ez nem jó irány. Én ettől szívesen látnék ettő sokkal többet is benne. Meg már kicsit elég is volt a kraftolgatós, A és B pont között pattogós cuccokból. Szerintem ez a zsáner mostanra ki lett maxolva kellően.
  • darkSectorxxx #57405
    Na akkor most gyorsan megragadom az alkalmat, hogy miért utálom a sandboxá avanzsált MGS-t pl vagy egyébb faszságokat....W3 okés az sokak szerint fasza, de a többi....Division-t is rühellem hogy miért nem fasza single.

    Ez sem biztos hogy többről fog szólni, itt engem inkább maga a stílus érdekel, ez a cyberállatos őskor a jövőben féle túlélő valami téma...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.04. 17:51:12
  • Moby
    #57404
    Hát, ez egyre inkább tűnik valami farcry 6-nak. Ami nem feltétlenül akkora baj, de ha ennyi lesz a játék benne, akkor átkerül az "egyszer majd olcsón neo-ra". Már kellően nyugtalanító, hogy 2 év alatt nem sikerült új játékelemet mutatni. Csak ezt a friss és üde kirepülazxpanyúlbólaszendboxban, amiből amúgy is nagy hiány van :( A sztori, a karakter és a világ továbbra is nagyon vonzó, de a játéknak is annak kéne lennie.
  • Totya42
    #57403
    Ránézésre a Ghosts motornak tűnik. Egyébként mindegy is melyik, mert jól néz ki nagyon. Amit láttam változást benne eddig azok nagyon tetszenek. Elképesztő igényes remaster lesz.
  • orichalcos
    #57402
    Közben meg az is kiderült, hogy Advanced Warfare alapokra csinálják a remaster kiadást, még a hangokat is onnan vették át. (meg grafikát)
  • Totya42
    #57401
    Végre felkerült a cod xp-s trailer cod yt csatornára jó minőségben:

    Gameplayeket elnézve azért elég sok mindent hozzáadtak az eredetihez. Final killcamot, a domination 2 körös már itt is, minden fegyónak lesz most gold variánsa, a mozgást update-elték, a fegyó easter egg a dpad lefele is tök jópofa dolog. Na ilyennek kell lennie egy remasternek. És ahogy kinéz ááá, piszok jó. Le a kalappal a Raven előtt. És jön mind a 16 pálya!!! Ráadásul a Raven szeretné a Variety mappakot is remasterelni, de ez sajna nem rajtuk múlik.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.09.04. 11:13:57
  • Totya42
    #57400
    Nagyon jó lesz! Már piszkosul várom, hogy megjelenjen.
  • Myselor
    #57399
    nem az itt nincs ilyen
  • Totya42
    #57398
    Köszönöm szépen!
  • orichalcos
    #57397

  • Kandurex
    #57396
    Érdekes, tegnap nem listázta a YT
  • darkSectorxxx #57395
    Még létezik.