121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #57354
    Paypal fee meg mindennel 600ft volt, úgyhogy ajánlom hogy hagyjál nyerni! :D
  • darkSectorxxx #57353
    ha multizok, nem fogok tudni stream-elni, úgyhogy nem lehettek élőben szemtanúi Harlekin csúfos bukásának, előre is elnézést. :)
  • darkSectorxxx #57352
    Ebben nem sok sajna. Nem az a terület ahol sokat forgolódok. :D
  • darkSectorxxx #57351
    32Gb, az lekvár. D
  • Bandicoot
    #57350
    Ha az a 4670 óra olyan hasznosan és látványos fejlődéssel telt el mint az egyéb játékokban mutatott gameplay videóid, akkor rettegjen a világ...
  • Moby
    #57349
    Jajhogyneked mennyire halovány alapismereteid nincsenek ebben a témakörben, atyaég...
  • Totti5
    #57348
    "Ennek is lesz gondolom rendes vinyó"

    Ja, az van a WiiU-ban is. Memória, 32 GB.
  • Bandicoot
    #57347
    Jó játékot.
  • orichalcos
    #57346
    Én inkább játszom ezzel, nekem jobban bejön. Nektek ott a VH-s Battlefront. :D
  • darkSectorxxx #57345
    Ha rajtam múlik pontot teszünk az ügy végére és bebizonyítjuk amit eddig is tudott mindenki, hogy én vagyok a jobb. :D
    300-400 forintot megér egy 2day-es kód hogy besülj mindenki előtt. :D

    Ha neked nagyobb szebb tv-d van mint az enyim, akkor -10 killel indulsz. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.02. 20:08:44
  • Bandicoot
    #57344
    Ezt kár mutogatni, gagyi...Nincs rá jobb szó. Ezek a textúrák és robbanások a nullfizikával és környezeti hatásokkal már rendesen kínos kategória....Ismét csak megerősít hogy a BF készítői joggal röhögték ki.
  • Harlekin
    #57343

    Na ez a beszéd!!
    Szólj időbe mikor mehet!!
  • darkSectorxxx #57342
    Állok elébe. :D
    Lehet szerzek 2 naposat. :) Ennyit megér hogy nyilvánosság előtt megalázzalak.
    Ha nem megy ráfogom a kontrollerre, nem félek. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.02. 19:58:10
  • Harlekin
    #57341
    Szerez livet és kitesszük twitchre a menetet!Jó móka lesz 4670 óra codozás után!!!
  • darkSectorxxx #57340
    Fasírt vagy, ennyi. :D
    Csak lőnéd a porszemeket a levegőbe, azért én 4670 órát codoztam, csak hogy tudd kivel akarsz újat húzni. :D
  • darkSectorxxx #57339
    Mind2 fontos és érdekel, az olvasás mellett az írás is, hiszen ezt pc-n is tapasztalni kéne, ha létezik a tech nem? :)
  • Harlekin
    #57338
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Főleg a vége!
  • SlickAdam
    #57337
    miert is fontosabb neked a write (wtf :D) ertek egy jatek cartridge-nel, mint a read...?
  • darkSectorxxx #57336
    3.0-ás pendrive-om van 4 féle, te azt mondod hogy bedugom a 3.0-ás csatiba és másodpercenként rá tudok másolni 250mb körül?
    Ilyet még nem tapasztaltam, gyorsabbnak gyorsabb az okés, de én eddig ilyen számokat papíron láttam csak.

    Vagyis van SSD-m és arról másolok 3.0-ás pöcökre akkor ilyen gyorsan fog másolni?
    Nekem eddig talán a 20mb/s volt a leggyorsabb amit láttam. :D

    ////Hiszek neked félre ne értsd ezért kérdeztem, csak nem értem akkor ha én másolok hol a problem, én még 80-100 MB/s-el is kiugranék a bőrőmből.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.02. 19:46:32
  • darkSectorxxx #57335
    Figy nem tart semeddig, leszedem x1-re...szólsz a geciknek ott fent hogy nem kéne live a multihoz és már tesztelhetsz is, csak felesleges, mert aláználak, nekem ti nem llennétek ellenfelek az a gond, tűl könnyű, fogadni sem mernék mert tudom hogy nem lenne fer. :)
  • SlickAdam
    #57334
    pendrive vajon többre kepes, mint egy custom memkari? csak mert usb 3.0-as random stick is tud olvasni akar 250MB/sec-el, ami gyorsabb "PICIT", mint a standard hdd-k a mostani masinakban. amikben az olvasofejet ugyanugy pozicionalni kell ---> lassu szarok.
    mondjuk ha kartya lesz, nyilvan nem high-end, mert sporolni kell, de na... nem feltetlen kellene installalgatni a jatekokat. kapacitas nem tema. es nem karcolja össze a hülyegyerek.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.09.02. 19:39:54
  • Harlekin
    #57333
    Komolyan mondom olyan szívesen játszanék ellened!Valahogy olyan plusz frenetikus érzés töltene el minden egyes gyalogsági ásóval rád mért ütés után!
  • orichalcos
    #57332
  • darkSectorxxx #57331
    Én megoldottam, beálltam mindig egy ágyú vagy gépágyú mögé azt onnan osztottam...:)
    Hát az se baj, ha rombolhatóak az épületek... :D
  • Tikal #57330
    Miért hiszi azt minden második gyökér hogy a tankkal a legjobb a házak között forgolódni? Eszméletlen mekkora hülyék szabadulnak rá erre a játékra...
  • darkSectorxxx #57329
    Várj még ne, nem jöttem rá hogy ez a kártya mennyit tud majd, tudni akarom. :D
    Lehet ezekután pc-n a cuccaimat nem lemezre/pendrive-ra írom majd hanem NX kazikra. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.02. 19:30:01
  • SlickAdam
    #57328
    sztem most valts temat.:D
  • darkSectorxxx #57327
    Én a mostani kártyákból indultam ki, amik olvasási sebessége kb 15-20 MB/s ha jól tudom, ha nem akkor lemaradtam egy generációról. :D
    Ennek is lesz gondolom rendes vinyó, mert akkor a kártya önnmagában szerintem itt sem lesz elég, annyival nem tudom elhinni hogy gyorsabb lenne. HDD olvasását eléri vagy mi?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.02. 19:28:06
  • Totti5
    #57326
    BD egy lassú tetű a memóriához képest. Éppen ezért játékra sem a PS, sem az Xbox NEM használja a BDt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.02. 19:25:43
  • darkSectorxxx #57325
    Igen NX, de miért a kari gyorsabb BD-től?
    Ettől független még retro feeling. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.02. 19:22:47
  • darkSectorxxx #57324
    Én sem. :)
  • Harlekin
    #57323
    Dehogy kezdődik!! Pont ott folytatódik ahol abba se marad soha!!!
  • SlickAdam
    #57322
    lehet arra celoz, hogy ilyen lesz NX-ben?
    kicsi, rohadt gyors (tud lenni), nem karcolodik, ...
    ja, tolok facepalm-ot a facepalm-jara. :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.09.02. 19:01:59
  • n000rbi
    #57321
    Én se nagyon, az egy New3DS és a memóriakártyája
  • Totti5
    #57320
    Micsoda? a memória kártya? retró? ó kezdődik megint...
  • Amiga
    #57319
    Kicsit elindítottam az UC4 multiját... Hát ez baromira jó. Most egy darabig ezt fogom tolni. Valamit hegeszthettek rajta, mert iszonyat élvezetes lett.
  • SlickAdam
    #57318
    ezt nem ertem
  • darkSectorxxx #57317
    Végülis fasza a retro. :D
  • Totti5
    #57316
    A legjobb dolog.
  • darkSectorxxx #57315
    Moby-nak írták hogy a pc-s BF1 tapasztalatokat miért itt, erre írtam poéénnak hogy ja ne ide hanem x topikba. :D