121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #114800
    itt van még hoszabban a trailer (66 sec):

    Elden Ring kaputelefon trailer
  • mucsácsó
    #114799
    remélem üstöllést jön a rendes trailer, ha már így szivárognak a dolgok :D
  • mucsácsó
    #114798
    alig emlékeztetnek csak a BB-re azok a szörnyellák :D
  • mucsácsó
    #114797
    wow :D
    mondjuk nem gondoltam volna sosem, hogy 240p-ben fogunk látni még bélyegvideót 2021-ben is.. :D jócuccnak tűnik így hunyorogva is, day1 + szabi kivevős
  • n000rbi
    #114796
    Ah, nem jöhet elég korán. Jó kis Miyazaki-féle agymenés lesz
  • LBandi77
    #114795
    Dark souls 4.
  • Seth
    #114794
    Soon... :)

  • n000rbi
    #114793
    Ment egy pü.
  • csgj
    #114792
    Elég nevetségesnek néz ki így kiragadva.
  • n000rbi
    #114791
    > Szóval igazából még bugnak sem mondanám, mert érthető, hogy a játék nem tudja megállítani a karaktert, amikor előtte mozgásban volt.

    Dehogynem az és ilyet csak a sámánok tudnak.
  • csgj
    #114790
    *Ja, a másik az, hogy a bal stickkel való mozgásra is igaz ez. Tehát ha például sétálok vagy futok a karakteremmel, és hirtelen belépek a photo mode-ba, majd utána kilépek belőle, a karakter folytatja a sétát/futást. De mivel a photo mode aktiválása úgy történik, hogy le kell nyomni a két sticket, valamelyik elmozdulhat picit, így amikor kilépek a photo mode-ból, a kamera vagy a karakter mozgása is beindul picit. :-D
    Szóval igazából még bugnak sem mondanám, mert érthető, hogy a játék nem tudja megállítani a karaktert, amikor előtte mozgásban volt.
    Csak hát elsőre ijesztőnek tűnt a dolog, tudván, hogy egy csomó játékosnak gondja akadt a DualSense-szel.
  • shaddam
    #114789
    De ha rossz a DS gariban cserélik szó nélkül nem? Pár nap kiesés, a hibának meg van 1 (vagy ideieknek 2) év előjönni
  • Zozo76
    #114788
    nekem a DS4 jobb analogja csinalt olyat hogy amikor a Division 2-ben balra fordultam majd elengedtem a kart, berantott jobbra. a dead-zone allitasaval valamennyire ki lehetett kuszobolni, de teljesen nem. szetszedtem az egesz kontrollert (azert elotte -a biztonsag kedveert- gyorsan vettem egy zsir ujat, pont black friday volt :D), majd WD40 neki!!! azota megegyszer szet kellett szedni, ujra kapta a WD40-et! sajnos muszaj szetszedni mert az analog karok alatt levo porvedo sapka miatt NEM TUDSZ belenyoni WD40-et az amugy kis kocka alaku szerkezetbe. na, azota is ezt a kontrollert hasznalom,baz uj fel sem lett bontva. addig nyomatom mig birja, ha kell szetszedem megint. amugy nem nehez szetszedni, csak azok a szar kis szallag-kabelek a gazosak, alig lehet visszanyomni oket a helyukre.
  • csgj
    #114787
    Ma sikerült megnézni alaposabban.
    Nos, úgy néz ki, tényleg nem a kontroller a hibás, kipróbáltam a másikkal is, ugyanez történik. Aztán észrevettem, hogy akkor mozog csak a kamera, miután kiléptem a photo mode-ból, ha előtte éppen picit (vagy nagyon) mozgásban volt a karakterem. Tehát olyan, mintha folytatná a mozgást a fotózás után. :'D Csak épp hozzá sem érek a stickhez.
  • shaddam
    #114786
    Platináztam is az astrot. Szerintem az utalások nagyrészét értettem is, egyedül a keselyűt(?) nem tudtam hova tenni
  • darkSectorxxx #114785
    Oh szuper, örülök hogy sikerült, mert semmi olyat nem találtam amiben hiba lenne, ez valami érdekes bug lehetett, mert az infók alapján amiket mondtál tökéletesen kellett mennie.

    Ja nagyon szuper cucc. Kellemes szórakozást hozzá. ;)
  • shaddam
    #114784
    SEMMIT nem csináltam, csak aludtam rá egyet


    Érdekel az astro playground alatt mennyire jó, mert úgytervezem a pc fél képernyőjén fut a gyűjtögetős guide másikon meg ez
  • mucsácsó
    #114783
    hihetetlen, hogy már ide is begyűrűzik a mobilfosokból az auto-runner műfaj... :((( :DDD
  • darkSectorxxx #114782
    Szeretem a játékokat PS-en, de ez amit megengednek maguknak 25 egy ilyen "csoda" meg a konzol 185, amit nem 3-4 hétre vásárolsz.
    Kurva gáz.
    És nem az új fícsőrröl van most szó, hanem egy majdnem 25 éves technológiáról, mert ha jól emlékszem akkor az analog karos ps1 kontroller 96-ban jelent meg.
  • Kongy
    #114781
    Fasza ez, játssza magát a játék. :D :D

    Nekem a Switch-es Joy Con-jaim kezdtek el driftelni 1 év után, nem egy kellemes érzés.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2021.02.28. 10:46:22
  • Zozo76
    #114780
    Ez az IGAZI! Az uj kontroller feature! Mennyivel kenyelmesebb ha nem kell folyamat elore nyomni a bal analogot, megy ez magatol!


  • darkSectorxxx #114779
    Nem azért csak rákérdezek hogy ez a Remote play-es profilod be van nyomva primary-nek a gépen?
    Közbe nézelődök mi lehet a gond.

    Én próbáltam egy hálózaton is meg távolrról is, mind ment jól szóval nem az lesz a baj

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.02.28. 01:54:45
  • shaddam
    #114778
    PS5, mindkettő ethernet persze
  • darkSectorxxx #114777
    Stabil kábeles neten van a PS4 is meg a gép is?
  • shaddam
    #114776
    Erre van valakinek tippje? Rákeresve pár reddites poszt jött szembe, de se füle farka
  • csgj
    #114775
    Na majd talán az 1.2-es patch megoldja. :'-D
    De ha máshol is felbukkan a driftelés (és más játékban is), tudni fogom, hogy kifogtam egy hibás kontrollert. :/
  • benőmenő
    #114774
    Vagy simán egy bug, vagy egyszerűen a Cyberpunk kisebb deadzone-t hagy és azért jön ki csak ott a drift. Esetleg ahogy a fotómód és az ingame irányítás között vált ott lehet valami variálás a deadzone-nal, ha csak ott csinálja.
  • csgj
    #114773
    Itt is írnak erről. "My PS5 controller is brand new and fine, and yet every time I exit Photo Mode, the camera moves on its own. This does not happen in any other game I play on PS5 with the same exact controller."
  • csgj
    #114772
    Lehet, hogy máris találkoztam a kontroller driftelésével. :( De lehet, hogy csak a Cyberpunk 2077 egyik csodálatos bugja.
    Miután használom a játék fotó módját, és kilépek belőle, a kamera (a right stick ugyebár) elkezd driftelni valamerre, amíg meg nem állítom. DE ez CSAK akkor történt, amikor befejeztem a fotó mód használatát. És más játékban még nem jött elő. De a Cyberpunkban is most tapasztaltam először. Viszont olvastam, hogy minden konzolon gyakori hiba ott a driftelés.
    Szóval fogalmam sincs, a kontroller típushibája jött elő, vagy a Cyberpunk bugja. Holnap majd lesz időm kipróbálni a másik kontrollerrel. Ha azzal is rossz, akkor sanszosabb, hogy a játék a furi.
  • darkSectorxxx #114771
    Jó, igaz nem kronológiailag tökéletesen olvastam. :D

    De akkor ezekszerint csak a DLC ami PS5...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.02.26. 19:32:12
  • darkSectorxxx #114770
    Na amit itt leírtál ebben a kontentben a képen is ez van.... FREE upgrade jár mindegyikhez a PS Plust kivéve!!!

    PS5-re csak a DLC-ért kell fizetni mert az PS5 only.

    De szerintem látszik is a DLC-n hogy szerintem ott jóval szebbek a karakterek harc közben mint a PS4-esen, nem mintha ott rondábbak lettek volna sokkal. :)
  • Seth
    #114769
    Ó köszi, most már minden tiszta, csak elkéstél pár órát :)
  • darkSectorxxx #114768
    Én ebből azt veszem ki, hogy:

    HA megvan PS4-re akkor ingyen jár a PS5 upgrade.

    DE ha kell Yuffie kalandja, akkor meg kell venni a PS5 változatot még1x.
  • darkSectorxxx #114767
    Logikai bukfenc.....

    Ha free upgrade + only ps5, akkor miért kellene külön megvenni? :P

    Csak kérdem, én hiszek neked, csak akkor hol benne a logika?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.02.26. 19:26:28
  • n000rbi
    #114766
    Akkor ahogy gondoltam. Na de azt még mindig nem tudom, hogy rányomhatok-e plusban a digitálisra?
  • Seth
    #114765
  • Seth
    #114764
    Hát nagyon kusza, mert valahol azt írják nem lesz dlc PS4-re, máshol meg, hogy ja de mégis :) És az upgrade, az alap verzióra ingyenes, de az új sztori kontentért, ha a PS4 verziót upgrade-elted(lemezes és digit), fizetni kell. Igazodjon ki az ember :D
  • n000rbi
    #114763
    PS5-ről beszélek. Megvan lemezen a ps4 verzió, akkor van ingyen ps5 upgrade. A Yuffie-s cucc csak dlc és ps5 only, azért fixen fizetni kell, azt tudom. A kérdés az volt, hogy ha a libraryhoz most hozzáadom a digitálisat a plus által, akkor attól a lemezeset még mindig tudom-e upgrade-elni? Elég nagy kicseszés lenne, ha nem.
  • Seth
    #114762
    A PS4 verziót tolhatod . De ez a bővített kiadás PS5 only,a Yuffie-s kiegészítőt nem fogják PS4-re kihozni, ezért ezt a verziót meg kell venned, nem fogod tudni ingyen upgrade-elni. Még esetleg azt tudom elképzelni , hogy pl 10 dolcsiért ( a kiegészítőkért) csinálhatsz egy upgrade-et , de az alább említett Control-nál sem tudták ezt valamiért megoldani :D
  • Evoluti0N
    #114761
    ¯\_(ツ)_/¯