121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #114838
    Június 10-től.
  • Tatyla
    #114837
    Később
  • darkSectorxxx #114836
    Ez a FF7 upgrade ez már most is van? Vagy majd később jön???
  • Tatyla
    #114835
    Lehet akkor ki is platinázom de most a Valhalla nyeli az időt
  • Moby
    #114834
    Eheti a pletyka, hogy jön belőle ps5 remaszter. Csodálkoznék is, ha nem így lenne.
  • Rage47
    #114833
    remélem jön vmi PS5 patch, mire lesz gépem
  • darkSectorxxx #114832
    Van ps5-ön drift, de a Death Stranding direkt ilyen, ott fizika van, számít a súly, stb :)
  • csgj
    #114831
    Megvettem a Death Strandinget, ha már ilyen szépen leakciózták. Baromira tetszik a világa, de felmerült bennem egy kérdés: szándékosan nem áll meg Sam a domboldalon, amikor lefelé megyek vele, de nem mozgatom a bal sticket, vagy kell valamit állítani a kontroller érzékenységén? :D (Egy idő után persze meg tud állni magától.) Előbbire tippelek, mert egészen realisztikusan botladozik a hősünk, és gondolom az van ilyenkor, hogy a domboldalról legyalogolva nem bír rögtön megállni. Ha így van, akkor tényleg igazi serpaszimulátorral van dolgom. :D
    Utoljára szerkesztette: csgj, 2021.03.05. 11:47:40
  • darkSectorxxx #114830
    Srácok-lányok, a PS5 játékok, amik ugye PS4-ről futnak most PS5-ön, ezeknél kizárólag FPS többlet van, vagy szebbek is az új konzolon???
  • Moby
    #114829
    Abban is csak azért nem ez van, mert nem fér bele. De a nintendo pro controllerben már szintén ez az ALPS szar van :)
  • n000rbi
    #114828
    Tévedés, a Switch joyconokban nem ez a poti van, hanem sokkal szarabb :D
  • Moby
    #114827
    A drifting probléma évek óta jelen van, pontosan ugyanaz a poti van benne, ami a DS4-ben is volt, meg sz összes MS, és minden más kontrollerben hosszú évek óta. Valahogy most kapta fel a média a témát.
    A rugótörés valós probléma, de az nem érint mindenkit.
  • AntiHero
    #114826
    Step through the portal into Hell with Doom 3: VR Edition, coming to #PSVR First details on the March 29 PS4 release
  • mucsácsó
    #114825
    nekem már 3x is volt a kosaramban (2x MM, 1x telekom), csak a kártyás fizetésnél voltak problémáim a pöcsöléssel MM-nél (de már erre is tudom a megoldást), szóval abszolúte nem lehetetlen :D de igen, automatizálni kell rá valamit, ami figyeli bizonyos intervallumban az oldalt.

    annyira nekem se égető, mert ismerem magamat, hogy az Astrobot és DeS után ott rohadna bekapcsolás nélkül a cucc, csak ahogy rage is írta előttem, bassza azért az ember csőrét mégis, hogy nem jut hozzá, és fel-fel lángol a hév :D

    de az tényleg kizárt, hogy fogod magad, és random felnézel az oldalakra, hogy hátha van.. :D

    (amúgy foglalva is van nekem emellett, de ha időközben beesne, akkor miért is ne :D)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.03.03. 15:59:28
  • darkSectorxxx #114824
    Nem bíznék benne hogy ez egyhamar ki lesz javítva. :D
  • Rage47
    #114823
    Mondjuk most jött a drifting probléma, szépen jön a többi is. Mire nekünk jut, addigra kijavítják ezeket :D Játék meg nem nagyon van, szóval türelem... Tegnap elkapott a hév, pedig nem akartam venni :D De már nyugi van.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2021.03.03. 15:29:38
  • Tatyla
    #114822
    Köszönöm szépen a köszöntést :)
  • darkSectorxxx #114821
    Isten éltesen sokáig.
  • darkSectorxxx #114820
    +1
  • darkSectorxxx #114819
    Ezt már tudhatnátok basszsu, hogy ha nem foglalsz magadnak akkor 0 esélyed van. Hacsak nem virrasztasz a net előtt nyomkodva az F5-öt a böngésződben.
    Ti még máig abban reménykedtek hogy ezeket az instant kitett 2 perces dolgokba ti bele fogtok férni?

    Én már akkor feladtam mikor az első Tcom adag volt, aminek az oldalát amúgy a kutya nem nézné, MÁSODPERCEK, vagyis MÁSODPERCEK alatt elfogyott.

    Utána is betehetted a kosaradba csak leütni nem tudtad.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.03. 14:00:08
  • Moby
    #114818
    Isten éltesse a házigazdát!
  • mucsácsó
    #114817
    ne is mondd, már tököm tele a vadászással... de mindig olyan lehetetlen időpontokban kerülnek ki 1-2 percre, hogy esélye nincs az embernek kvázi.. :D
  • Rage47
    #114816
    Ja :D
  • mucsácsó
    #114815
    egyrészt, másrészt meg lehet tényleg igazak a pletykák, és ez egy régi, nem megjelent trailer.. majd meglátjuk :) nekem ígyis kéne :D Sekiro-tól biztos nem lesz rondább, azzal a graffal meg már úgy ahogy ellennék..

    ...és amúgy az a poén, hogy szerintem a DeS Remake-hez képest klasszisokkal rondább lesz a játék :DD
  • Mephike
    #114814
    Még várnék azzal, hogy véleményezzek egy játékot, ami rossz minőségű videóval és erősen fejlesztés alatt álló motorral látható.
    Érdemes megnézni, hogy a Bloodborne is hogy nézett ki az első videókon, pedig az nem közel sem ennyire korai szakaszban szivárgott ki.
  • darkSectorxxx #114813
    Egyetértek Kandurex-el ezt nem takarja el egy kis felbontás.
  • n000rbi
    #114812
    Ezt a 144p melyik pixeléből szűrted le? :D
  • Seth
    #114811
    Azért várjunk meg az ítélettel egy épkézláb minőségű videót. :)
  • Kandurex
    #114810
    Akárhányszor megnézem, csak gyengének látom,...kb. 10 éves a DaS szintjén van minden téren, mintha azt látnám, elavult harc rendszer, ronda grafika, még az animációk is teljesen ugyanazok.

    Ehhez képest a Sekiro egy álom.
  • Mephike
    #114809
    Közben a hétvégén adtam egy újabb esélyt (asszony rábeszélt) az Outridersnek. Nem bántam meg, jelentősen javult a játékról a véleményem, csak az az első pár óra ne lett volna ennyire gyengécske. Ha egyszer bekerül egy 50%-os leértékelésbe, akkor meg fogom venni.
  • Evoluti0N
    #114808
    Egy Alien Isolation 2-nek mennyire örülnék. Főleg a cliffhanger befejezés után. Szégyen, h soha nem készült folytatás és még pletyka sincs arról, hogy esetleg készülne.
  • mucsácsó
    #114807
    aqua? én is... :DDD
  • n000rbi
    #114806
    Cooperative... itt elvesztettek. Igaz, hogy csak alpha gameplay, de elég gagyzor az egész. Akkor már sokkal inkább az Isolation vagy Nintendo DS-en az Infestation :)
  • shaddam
    #114805
  • Rage47
    #114804
    Majdnem vettem ma egy PS5-t. :(
  • hunbalee
    #114803
    Már behúzható az ingyen Ratchet & Clank
  • Kandurex
    #114802
    Ez alapján csalódásnak látszik, de várjunk.
  • TomStorm
    #114801
    Ez kell!Ráér év vége felé is:)
  • mucsácsó
    #114800
    itt van még hoszabban a trailer (66 sec):

    Elden Ring kaputelefon trailer
  • mucsácsó
    #114799
    remélem üstöllést jön a rendes trailer, ha már így szivárognak a dolgok :D