121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #57874
    Hát...A psvr is 400dodò/400 jurò. És 130 körül lehet mindenfelé előrendelni. Persze majd mikor már átvehető kiderül mennyi lesz hiszen "az árváltozás jogát" fentartja az összes....
  • Moby
    #57873
    Ez mindig netto MSRP. 400$=400euro+fa=159900.
  • Ulthane
    #57872
    És ez szerintem tök korrekt.

    Én már tegnap meg is rendeltem, rögtön kell. Hülye lennék nem megvenini. Mivel így is kevés az igazán jó játék, legalább attól fossam le a bokám, amikkel játszom.

    Az más kérdés, hogy mostantól a csuklógörcsös-billentyűzettel görnyed PC-s korszaknak is végleg leáldozott, ugyanis okafogyottá vált!
  • Ulthane
    #57871
    Darky, egy konzoltól ne azt várd, hogy szép legyen, hanem hogy kurva jót tudj vele játszani! Egy nőnek sincs aranyból a pinája, sőt, kifejezetten gusztustalan csunyák is vannak, mégis van, aki azokba is beakaszt!
  • Ulthane
    #57870
    Sajtburger.
  • Ulthane
    #57869
    Nem tolják rá, mert a kinti is mind áfás ár (bár a kulcs alacsonyabb). Soha nem tolták rá az áfát, uigyanennyi volt a sima PS4 is anno.
  • Moby
    #57868
    Beütött a HDR mi? :D
  • Kandurex
    #57867
    Bemutató egy fos volt, de maga a gép ezért a pénzért egész jó választás. Engem megvettek vele. Preorder. (már ha eladtam a másikat)
  • lwb
    #57866
    Egyetértek, de szerintem a Pro egyetlen célja, hogy menjen rendesen a PSVR. Eddig azon agyaltam, hogy a PS4 hogyan bírja majd el a VR-t, amikor azért egy nem rossz PC kell a (nyilván fejlettebb) rifthez meg vive-hoz és a PS4 egy gyenge pc képességeit hozza csak kb. Most megkaptam a választ.

    Én valószínű megveszem, csak mert kb minden kütyüt megveszek, de a 4K nem érdekel (semmi kedvem 20 fps-en játszani, köszönöm), HDR miatt meg nem veszek új tévét, szóval csak a VR és az fps növekedés miatt.
  • Moby
    #57865
    De akkor még 220 volt a dollár...
  • Totya42
    #57864
    Még a 130 belefér. Ha ott megáll az ár akkor ide vele és ps5-ig letudva minden még a jövő hét is.
  • TDC Geronimo
    #57863
  • TDC Geronimo
    #57862
    #57861
  • TDC Geronimo
    #57861
    399 volt ps4 is és 130k volt, PSVR is ennyi és az is 130ért van boltokba
  • Tikal #57860
    Reméljük a következő PS nem úgy fog kinézni, hogy rápakolnak még egy réteget... ciki ahogy kinéz...
  • darkSectorxxx #57859
    Mi a Pro?
    Annyi lesz mint a sima PS4 alap ára?
    Akkor nem kérdés, már csak azért is váltok mert hogy kicsit nagyobb a gép...ne viccelj.
    Ba+ ha 130-ért láátok a boltba itthon akkor nem kérdéses a váltás. Vicc kategória, akkor milyen 4k-ról beszélünk...:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.08. 00:29:00
  • n000rbi
    #57858
    Ha a 399€-ra rátolják a 27% áfát, akkor bizony lesz az 150 is.
  • TDC Geronimo
    #57857
    mitől lenne 150-160? Annyi lesz, mint a PS4 nyitóára. 130 körül
  • darkSectorxxx #57856
    125k?
    Mi?
    150-160-ért lesz ha nem raknak még rá kis töbletet. :D

    Vagy mit szeretnél venni Slim-et? az lesz 120-ért. :)
  • Totya42
    #57855
    Kész kell. Nem tudom miért, de kell és kész annyi :D Ha megáll 125.000Ft-ba, akkor kell. Előrendelve. Ennyike.
  • n000rbi
    #57854








  • darkSectorxxx #57853
    Nem tudom, de jól hangzik ahoz hogy bezabáljam. :D
    Miért fontos mi az?
    Meg hogy működik, vagy mire jó?

    Ti mindig fennakadtok a részleteken. :)

    PC-n is aszerint játszom minnél több rövidítés van a grapics menüpont alatt. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.08. 00:01:41
  • SlickAdam
    #57852
    miaza hádéer darky? :D
  • darkSectorxxx #57851
    Nekem ilyen volt, ez is hányadék, ugy csattogott a lemez kiadója. :D
    Bazári szar.
  • darkSectorxxx #57850
    Én megvárom a frissitést, és az új HDR-el újra végigviszek minden játékot!
  • mucsácsó
    #57849
    Amúgy rohadjak meg, nekem is kifejezetten tetszik :D de én még a jóöreg "fat"-re is úgy nézek, hogy egy igazán szép darab kis masina :)

    igazából ha ezt szarozzátok, akkor...a PS3 SuperSlim az mi volt?! :DDDDD



    fapfapfapfap
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.07. 23:55:28
  • Moby
    #57848
    Nekem a kinézetével semmi bajom nincs. Gyakorlatilag avval az egyel nincs :D
  • darkSectorxxx #57847
    Ki se mond a Remaster szót, ezek a buzik olvasnak fórumokat is. :D
  • n000rbi
    #57846
    >Igazából csak egymásraraktak két PS4-et

    Inkább három részre vágtak egy eredeti ps4-et. (szinte semmivel sem magasabb a pro)
  • darkSectorxxx #57845
    Nem tudom nem elhányi magam mikor ránézek, az igénytelen fantáziátlan agyfasz kategória...persze a belső más dolog, de hogy a kreativitás ennyibe nyilvánul meg az vicc azért...szerintem a konf nézőit is sokkolta milyen bazárt hoz a kezében a csávó...

    ÉRTED és a kezében hozza mint egy darab magvas kenyeret LOL
  • SlickAdam
    #57844
    jájjj de cúna
  • mucsácsó
    #57843
    Igazából csak egymásraraktak két PS4-et :D

    amúgy ja. jöhetnek a 4K ultra-remasterek... :D
  • darkSectorxxx #57842
    Sony szerint igen. :D
  • Totti5
    #57841
  • darkSectorxxx #57840
    Engem jobban zavar az hogy lassan 1 generációban annyi opció lesz hogy majdnem PC-t is vehetnék hogy magam állítsam be a dolgokat, hogy akarom futtatni. :D
  • SlickAdam
    #57839
    fu de sok komment, tuti nem olvasok vissza.

    na meglett a 4K gaming?
  • darkSectorxxx #57838
    Meglebegtették a Scorpio-t nemrég, ez történt, ha ez nem jött volna, lehet ugyanezt kaptuk volna csak nem ilyen szar tálalásban, mert most nem a géppel van gond, hanem a prezentációval, a sok felesleg ment le, a fontos infókat mind egytől-egyik kihagyták.
  • n000rbi
    #57837
    A pro-t úgy kellett előadniuk, hogy a 40 millió ps4 tulaj ne akarja egyből meglincselni az egész bagázst. Nos, túl jól sikerült
  • Moby
    #57836
    Amúgy szvsz a gép miatt felesleges rageelni. Pont azt hozták, ami kiszivárgott. Ami nekem totális agyfasz, hogy itt már játékokról, játékosokról, előnyökről, egyáltalán gémingről szó nincs. Tévékről, HDR-ről, meg fasságokról kell konfot tartani. Mi a fasz lett a sonyval???
  • darkSectorxxx #57835