121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Amiga
    #57914
    Ugyan már, az USA-n kívül alig 70-90 %-os a piaci részesedése...
    Behozható az még...

    Más, este megvettem a BioShock Collection-t, a Rapture már itt is van nálam, jövő péntekig elolvasom. :-)
  • mucsácsó
    #57913
    Én is így látom. De igazából már a legeslegelején kiderült (nálam legalábbis fixen), hogy viszi ezt a gen-t a SONY - akkor még ugye volt szardobálás meg versengés, de mostanra szvsz bőven eldőlt, és ez nem is fog nagyon már változni.
    Nem igazán jelent fenyegetést már nekik az MS, semilyen téren... :D és amúgyis lefossák az egészet...it prints money :))
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.08. 10:12:31
  • Moby
    #57912
    Ebben a generációban a sonynak semmiféle konkurenciát nem jelent az MS. Tökmindegy, hogy van vagy nincs. Hamisnak bizonyultak azok a felvetések is, hogy a scorpio miatt áttervezi és elhalasztja a neo-t. Leseszarja a scorpiot, vagy az ms-t. Azt csinál amit akar. Amikor akarja, és ahogy akarja. Vagyis inkább ahogy tudja.
  • Amiga
    #57911
    Konkurencia nélkül a SONY csak a PS2-es szintet tudta. :-)
    Sírt is mindenki, milyen gyengék a PS2-es játékok.
    Egy alternatív univerzumban.
  • Moby
    #57910
    Nincs kész a vega. Egyelőre a polaris gyártásával is kurva nagy gondok vannak, ami simán hozhatja azt is, hogy még reszelnek a vegán, hogy ott ilyen ne fordulhasson elő. Nekem még a ps4pro elérhetősége is hatalmas kérdőjel. Szerintem a novemberi launch is ennek köszönhető. Meramúgy kitolhatnák holnap is. Gyakorlatilag készen van, és csak egyetlen olyan komponenst tartalmaz, amiből nem áll a polcokon tonnaszám: az APU.
  • Totya42
    #57909
    Valami csak van. Vagy most tényleg fingra bemondták a scorpiot, hogy legyen valami? Csak jön az amd-nek valami a közeljövőben, amit belepattinthatnak? Remélem nem buknak meg, mert kell a konkurencia. Láttuk mit tud a sony konkurencia nélkül, s az nem jó.
  • Moby
    #57908
    Az a gép nem is létezik. Ami benne lesz, az sem létezik még. Azok ott csak ábrándok. Vagy remények. De egyébként mindegy is, a 400$-os ps4prö addigra letarolja a piacot. Nem tartanám meglepőnek, ha a scorpio lenne az ms utolsó konzolja. Ami nem feltétlen jelentené az xbox brand és platform végét.
  • AntiHero
    #57907
    Na most ez olyan mintha 1.4-ről 1.8-ra valtnák kocsiban.
    Jojo, de majdnem ugyan az.

    Viszont nem tudom mennyiert mennek most a használt ps4-ek. 80 ezret adnak értük?

    Mert akkor azt a + 50 ezret ippen megérné az új gép. De nem első naposan.
  • Totya42
    #57906
    Tényleg Moby Te vágod a hardver témát, hogy amd merre hány meter. Jövőre mi lesz vagy mi lehet majd a scorpioban, hogy meglegyen a 6teraplofs? Jelentősen erősebb lesz? Vagy mit lehet várni kb. a jelenlegi ismeretek alapján?
  • Moby
    #57905
    Továbbra is csak az exkluzívokat tolnám rajta. Az meg nincs(új). Hátakkormegminek?
  • Totya42
    #57904
    Akkor meg viszont day1 vedd. Ne antigamerkedj :D De komolyan minek várni vele akkor? 3 évig megint gép lesz ez.
  • Moby
    #57903
    Ez akkormár inkább bigmekk.

    n000rbi: hallani viszont fogod, ezt garantálom :)
  • n000rbi
    #57902
    A nagyfelbontású képeken ugyanolyan usb3-nak tűnik, mint az elején lévők.
  • Ulthane
    #57901
    Sehonnan. Mar a teszteles suran is felpuposodott, azert lett rajta a harmadik szint. :)
  • Ulthane
    #57900
    Sajtburger. :)

    Kicsit VHS feeling, de nekem nincs bajom vele
  • Moby
    #57899
    A hátsó gondolom megint valami limitált lesz(psvr?). Ha nem, akkor végülis elég.
  • Moby
    #57898
    De, a horizons éppen mozgat. Meg a zombistömegesakármi. Nemjuteszembeacíme. Van 1-2, ami érdekel. Meg gondolom azért lesz is. Új GoW is tetszett.
  • n000rbi
    #57897
    Mire nem elég 3 usb? (ebből egy végre hátul)

    Amire még nem jöttem rá a képek alapján, hogy hol a búsban távozik ebből a forró levegő?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.09.08. 09:29:32
  • Totya42
    #57896
    Szerintem sincsen a kinézetével semmi baj. Bár nem is értem nagyon azokat, akiknek ez szempont. Egy doboz csak, amit bevágok a tv alá a polcra. Használom, nem nézegetem :)
    Gen vége felé? Minek vennél? Van egy Beast Gamer PC-d és e mellett az ilyenek, mint a Horisont nem mozgat meg Téged, akkor minek vennél.
  • Moby
    #57895
    Majd egyszer, gen végefelé.
  • Moby
    #57894
    Nincs ennek a kinézetével semmi baj. Ellenben baszhattak volna rá még egy vagy két usb-t. Hely az vóna bőven.


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.08. 09:21:50
  • Totya42
    #57893
    Nem akarsz venni?! :O :D Nálad nem az a kérdés, hogy veszel-e, hanem hogy mennyit!
  • benőmenő
    #57892
    Én is szeretném, hogy igazad legyen, viszont a Proban hótt ugyanaz a kéccáz(!!!!4!NéGY!) dolláros/eurós/gumimacis gpu lesz, ami itthon 100k felett nyitott és jelenleg is 90+k-ért lehet vadászni.
    Igazából tök jó value lehet a pro még 150-ért is, csak azt kéne kivárni a gyakorlatban, hogy mennyire akarják a ps4-gyel egyenértékű teljesítményre gányolni a játékokat (supersamplinggel, extra gyommal, stb.-vel).
  • Moby
    #57891
    Legyen 130. Sőt. Legyen 100. Én nem veszek, nekem mindegy, nektek meg nem akarok rosszat.
  • Ulthane
    #57890
    Megint beszéled a szélsőséges hülyeségeidet.

    400 EURÓ volt az ára Európában, fost nem érdekelt senkit, hogy Amerikában menniy volt, azaz 130 ezer forint. Az ajró azóta meg kis mozgásait eltekintve ugyanolyan erős maradt, így marad a 130. Pont. Lépjünk tovább.
  • Moby
    #57889
    Ok srácok. Igazatok van. A ps4 nyitóára is 400$ volt, akkor is 130e volt itthon. És ez is annyi lesz. A 220 meg a 290Ft-os dollár közti különbözetet meg majd befizeti nektek Orbán :D
    Vagy ha ő nem, akkor a markcerny.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.08. 08:53:45
  • Bandicoot
    #57888
    Csak azé aztveszem mert az is 400dodò / jurò.
  • Moby
    #57887
    Nem, az nem nettó. Abban benne van a 27% áfa...
    Jajistenem...
  • Moby
    #57886
    Nemtudom szavakkal kifejezni, mennyire irtózatosan szarom telibeketté a psvr árát, a létezését, egyáltalán bármit, ami azzal kapcsolatos :D
  • Ulthane
    #57885
    Dehogy nettó, dehogy nettó.

    130-nál nem lesz ez több itthon se.
  • Bandicoot
    #57884
    Marad a külföld, futár, sonygari, szevaszáfa.
    Kiderül.
    De azért ha a 130 körül lesz a vr leszopol-e mindenkit?
  • Moby
    #57883
    Mondjuk nem mintha nem hótmindegy lenne, hogy 130 vagy 160-170. Ha kell, megfizeted. Megvettem én is a 1070-et gyakorlatilag day1 183-ért. Mostmár van 150-ért is. A hobbi az ilyen. Ha kell akkor kell. Ha meg nemkell, akkor ott a slim.
  • Moby
    #57882
    Nem kerülhet annyiba. De az árat még a szállíthatósága is befolyásolja. Itt volt a polaris (a pécés), csodanépmegmentő 200$-os kártya (225-re lett meghírdetve a 8 gigás). Mennyi volt itthon hónapokig? Százezer felett. Mert nem tud gyártani az amd. Ha itt is ez a bénázás meg geciskedés lesz (ami nem várható, addig beáll a gyártása), akkor lesz ez még 189900Ft is. Plusz nem látjuk előre a novemberi dollár árfolyamot sem.
    Ha én venni akarnék(nemakarok), akkor azé' egy jó 170-et most a párnacihába tartanék, hogy ne ezen múljon.
  • Bandicoot
    #57881
    Ahogy mondtam. Megjelenéskor kiderül. Ha annyi annyi. Ha nem nem.
  • Moby
    #57880
    Ok. Ennyi erővel nálam is előrendelhető :D
  • Moby
    #57879
    Annyiért vettük 2013-ban. Igen. Amikor még 100Ft-al alacsonyabb volt a dollár forintosítva :(
  • Bandicoot
    #57878
    Platinumshop? Konzolvilag?
  • Kandurex
    #57877
    hümm, egy kezdő PS 130~ -nak szólt a preorder....
  • Kandurex
    #57876
    be a genyóba
  • Moby
    #57875
    Előrendelni? Hol? A sonynál sem lehet előrendelni. Akkor hol lehet?


    /amúgy biztos lesznek itthon is az áfacsaló boltokban olcsóbban, ahogy most is vannak ps4-ek olcsón. Mondjuk azt nem tudom ezekre milyen gari van, sosem vettem ilyet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.08. 08:23:08