121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #114880
    Na jó, ez lehet, de a te mint felhasználó szempontjából ez se vígasz hogy nem tehetnek róla, mert te szívsz vele ugye... mondjuk én feltételeztem azért azt hogy ha a bonyolult konzolt nem is de egy szaros rezgő kontrollert azért csak tudnak tesztelni, vannak ilyenekre szerintem eszközök, gépek, robotok, amivel x időn át lehet ismételtetni az igénybevételt hogy kb lássák mennyit bír...

    Bár fingom sincs hogy épül fel ez a rugós visszacsatolós ellenállásos dolog, meg fizikailag milyen a folyamata, de basszus én 2021-be már nem ezt várom... egy ebay-s harvernél még azt mondom oké mert sok a gagyi cucc. De azért a Sony-tól elvárná az ember hogy amit csinálnak legalább az legyen jó.

    Bár mit várjak ha eleve pl ugyanazt a rosszminőségű gombákat kaptuk, holott tudják szerintem hogy kopik nagyon, mert a ps4-en is kopott.
  • darkSectorxxx #114879
    Bocsi de most a kontrollerre mondtam, a sima kontrollerek közel nem ennyibe kerülnek .....
  • Moby
    #114878
    Nem kakiltak bele a hardverbe, ami a kontrollerben van, az kurvadurva, egy banánhéjon csúsztak el megint: egy filléres szaros rugón. Ami nyilván nem spórolás miatt szar, és azért törik, valszeg egyszerűen nem tudták, hogy törni fog, nem tesztelték eleget, nem volt elég idő tesztelni, stb.
  • deep
    #114877
    Prémium áras hardver aztmondja :D Pécében ezt a tejesítményt akkor is a duplájáért rakod össze, ha nincs bányász vga árbumm. És abban még a kontroller sincs benne. Hát iszonyat budget áron kapod a gépet, konkrétan.
    Utoljára szerkesztette: deep, 2021.03.09. 20:26:41
  • darkSectorxxx #114876
    Ja egyetértek ez nem vígasz ha 1 kontrollered van mert szervizben van akkor otthon meg nincs ugye.... hát baszki rühellem a Sony-t ilyenkor amikor a hardverben belekakilnak, nekem az sem tetszik hogy ilyen gagyi gombák vannak, nekem ps4-en is lekoptak hamar.

    Ja ezt értem hogy nem a srácok törték el, eleve rohadt nehéz is lenyomni sokszor szóval nekik valszeg azért annyi erejük még nem is lenne talán

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.09. 19:54:42
  • Moby
    #114875
    De, szerviz cseréli, csakhát na.

    /nem a gyerekek törték el, ezt félreérted, azért tört el, mert az adaptive triggert agyonhasználó játék nálam háromszor annyit futott, mint másnál.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.03.09. 19:50:04
  • darkSectorxxx #114874
    Persze azért mondom hogy naná ez 10kért se viselné el senki, ez vicc kategória.

    Gondolom szervizelni nem lehet.
  • Moby
    #114873
    Az ára nem érdekel, komoly fejlesztések vannak benne, kérjék el az árát, ez rendben van. Másrészt ha tízezerbe kerülne se lennék most boldogabb azzal, hogy 3 hónap után eltörik.
  • darkSectorxxx #114872
    Na ez ultra gáz.
    Nem csak azért mert 3 hónapos hanem mert egy új 25k!!

    Sajnálom hogy eltört, és hiába gyerekek, erre gondolniuk kell egy premium áras hardvernél
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.09. 18:29:00
  • darkSectorxxx #114871
    Ja nekem a PS5 most full halkabb mint az Xbox One X-em és még kevésbé meleg is, pedig a XOX is éppen hogy kicsit melegedett, 45-50 fok kb.
  • Moby
    #114870
    Az enyém driftel is, meg a rugója is eltört. 2 év után nem lenne ez gáz, de egy 3 hónapos kontrollernél ez gyász. Nálam biztos belejátszott az is, hogy rajtam kívül mindkét fiam kiplatinázta az Astrot, de bassza meg, pont arra nem lehet ezt a szart használni, amire való?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.03.09. 18:12:44
  • deep
    #114869
    Fura ez a kontroller gyalázás, nálam 3 DS3, 2 DS4 fordult meg anno és most a DualSense-el sincs a világon semmi bajom. Se drift, se trigger rugótörés, se semmi.
  • deep
    #114868
    Doktor DUDOR :D
    Na igen, nekem jó volt az a lemezes is, pláne, hogy a tévé mögött van a gép és sose látom. Valamint én végigjátszom és kb soha többé elő nem veszem a játékokat. Minek rohadjon ott az accomon. Ha eszembe jut 2 év múlva, akkor veszek egy használtat gombokért.
  • Moby
    #114867
    Végül annyit változott a dolog azóta, hogy 3 hónap után mégis elfeküdt (cica került a házhoz, jobbnak láttam nem kísérteni a sorsot), szóval így lehetett vlna dudoros is, bár a lemezekkel gecizést már nem szeretném többet. De lehetőségnek néha jó lenne. Mindegy, már ez marad, megszerettem, belaktam, összekarcoltuk sajnos azóta...szal ez már a mienk :D Elégedett vagyok vele, kivétel a kontroller. Az egy foslék.
  • lwb
    #114866
    A tervem az volt, hogy majd márciusban úgyis lehet már utazni, hozok külföldről, ahol tuti lesz.



    Ja, hát nem jöttek be a terveim. :/ Lottó ötös számokat ne tőlem kérdezd.
  • Moby
    #114865
    Digitalt a Június 11-i bemutató előtt nem lehetett rendelni, hisz senki nem tudta azt sem, hogy létezni fog. A bemutató után lehetett leadni rendelést rá, másnap.

    #108041
    #108074
    :D
  • shaddam
    #114864
    Pécém hangosabb amúgy meg fülessel játszom
  • deep
    #114863
    Én március 31-én rendeltem :D
  • darkSectorxxx #114862
    Ja akkor 6 nappal korábban mint én.
  • Moby
    #114861
    Nem a legelső bejelentésnél. Hanem az ár bejelentése utáni napon. Szeptember 17-én rendeltem mindent (kivétel a launchgépet, azt júniusban, a gép bemutatása után).
    Június 11-én mutatták be a gépet, Szeptember 16-án az árat.
  • darkSectorxxx #114860
    Én csak addig szarom le amig nem lesz baja. :D
  • deep
    #114859
    Hőmérsékletét leszarom, a gépnek meg annyira nincs hangja, hogy az erősítőm ventije bőven hangosabb.
  • darkSectorxxx #114858
    De amúgy melegedés + hang terén nektek mi a tapasztalat? Akinek van már?
  • darkSectorxxx #114857
    Ja a legelső bejelentés.
    De a baj az hogy én akkor rendeltem amikor az ÀR bejelentés volt...

    És addigra már késő volt. Vagyis most jutottak el hozzám.
  • darkSectorxxx #114856
    Platinum ezekszerint szar.

    Nehogy ezt hidd, ha most előrendeled, akkor szerintem 2-3 hónap és megkapod a mostani tapasztalatok alapján.
    De már rég leadhattad volna azért ha tudod hogy akarsz. :)
  • darkSectorxxx #114855
    Ja dehogyis ne hogy belemenj ezekbe. Inkább várj, max 1-2 honap és utolérik az előrendeléseket.
  • Moby
    #114854
    Az egy véletlen szerencse volt, ps4-ből fele annyi darabbal indult a móka, mint ps5-nél. Valamivel talán az igények is alacsonyabbak voltak, de nem ennyivel. Sőt, akkoriban még az is gond volt, hogy a szervizeknek sem volt, ha valami bedöglött, akkor heteket, hónapokat vártál. Most azonnal cserélték a hibás gépeket.
  • lwb
    #114853
    Én ott csesztem el, hogy csak a platinumnál rendeltem elő még tavaly szeptemberben. mindkét konzolt, a series x-et meg is kaptam, ezt nem és lezárták az előrendelésem. korábbi rajtoknál nem volt ilyen gondom, ilyenkorra simán megvolt már a gép. Ps4-et pl besétáltam, polcról levettem, kifizettem.
  • Moby
    #114852
    Végtelenül egyszerű volt, mivel ez már a sokadik konzolrajtom volt, így pontosan tudtam mi a teendő, és készültem a szokásos káoszra is: a bejelentés napján előrendeltem minden olyan boltban, ahol esélyesnek láttam a dolgot. És már csak egyetlen függő rendelésem van, az összes többi leszállította az elmúlt 3 hónapban. Szerintem hamarosan élesedik az is, de legalább kétszer ennyire lenne igény csak az ismerősi körben.
  • lwb
    #114851
    Hogy a vérbe csinálod? Esküszöm, apám nem várt ennyit a zsigulira a Merkúrnál.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2021.03.09. 14:30:10
  • Moby
    #114850
    Én nem tudom, nekem a héten már az ötödiket szállították ki :DD Jó, nyilván nem nekem kellett, mentek széjjel havereknek. Én a launch napit használom, és marad is az.
  • lwb
    #114849
    Én a platinumnál rendeltem elő, de azok nem szaroztak, simán lezárták az előrendelésem még januárban, lófaszt se kaptam persze. KV-nél ha most rendelem elő,kb 2025-re talán meg is érkezik majd gondolom. Elengedtem ezt a dolgot, Sony nem akar eladni nekem konzolt, tudomásul vettem.
  • n000rbi
    #114848
    Nekem is hozhatnák már a SX-et, de még mindig nyilván az én rendelésem előtt járnak 4 perccel :D
    Láttam polcokon SX-et, de 200-at nem adok érte egy boltnak se.
  • darkSectorxxx #114847
    Megjött most 5.-én a KV előrendelésem.
    2020.09.23.án este rendeltem elő...

    Lemezes.

    A digitális verzió kiszolgálás kicsit lasabban megy.

    Konzolvilág oldalán rámész hogy PS5 konzolok->kiválasztod a konzolt, majd jobb oldalt kék mezőben írja hogy hol tart a kiszolgálás.
  • lwb
    #114846
    Hol tudtad megvenni?
  • darkSectorxxx #114845
    Durva.

    Azt hittem peregni fog a ps5
    De annyira halk basszus hohy még akkor se igazán hallottam zajt amikor odahajoltam a géphez.
    Valszeg jo verziót foghattam ki
  • darkSectorxxx #114844
    Offline profilnak sajnos kampeca.
  • Seth
    #114843
    Akkor az a profil nem létezik hivatalosan, úgyhogy búcsút mondhatsz mindennek ami rajta volt
  • hunbalee
    #114842
    A tört kb soha mivel akkor frissítette volna magát és oda a törés..
  • Seth
    #114841
    Volt az a gép netre kötve ?