121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totya42
    #58156
    Amennyit kivettem a bemutatókból az az, hogy játékonként változó lesz. Nincsen megszabva a fejlesztőknek semmi. Szóval lehet, hogy például ubisoftnál a paritás jegyében baromira nem lesz semmi különbség. Valahol meg lehet veszik a fáradságot és jobb lesz a LOD. Mondjuk pl anno Halo5 sok kritikát kapott, hogy minden tereptárgy az ember arcában lesz hirtelen átváltva részletesebbre és milyen zavaró bla bla. Na lehet hogy most az új gépen pár játékban annyi lesz, hogy nem az arcban rakja át részletesre. Valamint jobb antialiasing stb... tisztább képet eredményezve. Nem lesznek a karakterek több poligonból, meg mit tudom én nem lesz teljesen más a játék kinézetre. Nem tudom leírni. De te játszol pc-n, a sok grafikai beállításból csak tudod mi milyen különbséget eredményez, ha mondjuk TXAA, FXAA vagy mast választasz a 4x-es, vagy 8x-os aliasing mellé, meg a látótávolságot állítod a csúszkán, vagy supersamplingelve játszol.
    Ja meg az a 30 frém stabilabb lesz. Láttuk XO vs XOS-nél az az 5%-os +gpu erő is már jelentett +1,2 frémet azoknál a játékoknál ahol nem volt fixálva a frém és nem volt cpu bottleneck. Szóval ilyesminek képzelem el. De mondom én nem értek hozzá. Megltjuk milyen lesz. Ez a 400 dodo most nem fog földhöz vágni. Régen simán jot generáción belül csak sima slim kizárólag külsőleges változásokkal ugyanennyiért ott mégsem ment ennyire a rinya. Most tök ugyan ennyiért meg erősebb gépet is kap az ember. Nem vágom a rinyát. Az olyanoknak mint nekem remek gép lesz, aki vágyik a kicsit jobb minőségre, de nincsen pénzem 2000dodó, hogy valami über gamer pct vegyek magamnak.
    faszom az átállíthatatlan angol helyesírásellenőrzésbe itt melóhelyen... bocs a sok elgépelés miatt az ezért van. nincs időm javítani.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.09.09. 09:44:30
  • Moby
    #58155
    Egyébként nem csak ebben nem lesz, hanem a peccselt infamousben sem. Ami totál agyfasz, mert az eredeti is 30 felett teljesít, ha engeded neki, a "régi" ps4-en.
    Nem értem. Komolyan nem. Itt a lehetőség, itt az új gép, és nem változik SEMMI. Megint az ősültségek kergetése megy. Mert mi az, amit viszont mindegyik tartalmazni fog? Igen, a kamu4K-t...
  • Moby
    #58154
    Nem az a baj, hogy hogy nem jó NEKEM, hanem megint semmire nincsenek szabályok, sem elvárások. Megveszed a játékot, nem lesz ráírva, hogy pro-ként mit tud("simaként sem tudod, de ott azt veszed meg az olcsóbb árral). Veszel egy büdösnagy zsákbamacskát. Hiába képes rá a gép, hiába vetted meg a nagyobbat, fogalmad sincs mit rejt a lemez.
    De egyébként ez nem csak az én problémám ám. Ahány fórumon járok, gyakorlatilag ez a legtöbbször elhangzó kérdés. Mit fognak tudni a pro játékok fullhd-n? És ezt ezek szerint valójában senki nem tudja, csak aki csinálja. Szerinted ez jó így? Komolyan érdekel a véleményed ebben, és természetesen mindenki másé is!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.09. 09:28:39
  • Totya42
    #58153
    Inkább bravó EA. A sony szabad kezet ad. Ha akarnák megcsinálhatnák 60ra pro-n. Ha nem kapnának szabad kezet a fejlesztők, akkor meg az lenne a baj. Tényleg sose jó semmi. Kezdek egyet érteni a tesóddal.
    Most akkor lehet kiadják 30-al, de lehet normális frame pacinggel. Az úgy nem jó? Úgyis pc játszod majd, ott lehetőleg 60al, szal nem mindegy?
  • Moby
    #58152
    Két napja van bejelentve, de már kezdődik a cigánykodás, a stúdiók azt csinálnak a pro-n ami nekik tetszik:
    A ME Andromeda-ból NEM lesz 60fps-es verza a prö-n.
    Bravo sony. Basszátok meg...
  • Totti5
    #58151
    Deus Ex 4k


    Itt meg a PCs.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.09. 08:33:17
  • Harlekin
    #58150
    "A Sony már mérföldeket rávert ebben a genben"
    Ja és de jó is nekik,de várj ez nektek is jó felhasználóknak?Akiket meg ott szopat és szar le ahol csak tud!?
    Örülj a sikerüknek!És teszem hozzá amitől én mint x1 használó semmi kárt nem szenvedek!

    így remélem marad is ez a tendencia szépen jó sok ps-t adjanak el!!!
  • Moby
    #58149
    És a vásárlót, aki az 1 szem nyomorult gépit veszi, miért érdekli hogy melyik hogy áll a piacon? Nem az kéne érdekelje melyiknél kap jobb akciókat, szolgáltatásokat, stb? Mert ebben az ms mindig is jobb volt. Persze itt főleg a címek döntenek, de ez a vesztes/nyertes, meg eladások vásárlói nézetből őrületes ökörségek, meg jórészt csak önigazolás. Irracionális baromságok.
  • Totti5
    #58148
    Annyira nem megy nekik hogy nagyobb a bázis mint volt a csuda 360nál és a gépet profittal adják el a kezdetek óta. Dől a lé ott is. Nem annyira min a PS4, de dől. Szolgáltatásokban meg az MS folyamatosan tolja a tutit. Slim is jól sikerült. Játékok is jófélék. Ez van, nyilván a PS4et viszik mint a cukrot, ez nem is fog változni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.09. 08:18:28
  • Ulthane
    #58147
    Dehogynem. Olyannyira, hogy kénytelen volt eltitkolni a világ előtt a konzoleladásait kb jó egy éve, mert égett a pofájukon a bőr, hogy mennyire nem megy a dolog. A Sony már mérföldeket rávert ebben a genben, és ez így is marad, gyakorlatilag a japók azt csinálnak már, amit akarnak. A multiplatform címek mindegyike egyértelműen a PS4-én, az a pár exkluzív, ami jött eddig X1-re, az meg csepp a tengerben. (mondjuk ebbe a Sony sem áll túl jól).
  • Totti5
    #58146
    Dehogy vergődik.
  • Ulthane
    #58145
    Mondjuk ebben a genben nem is volt kérdés, hogy PS4 vagy X1, azt gondolom, a pro megjelenésével továbbra sem kérdés. Nem választhatsz valamit egy olyan valami ellenében, ami nem is létezik még. A Microsoft ebben a genben úgyis nagyon csúnya lejtmenetben van, csak vergődik, akinek meg van némi intelligenciája, az nem a veszteseket választja.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.09.09. 08:07:53
  • n000rbi
    #58144
    Nem értem, mondta valaki, hogy natív 4k? A TLoU az egyetlen, ahol ez elhangzott.
  • Totti5
    #58143
    "A Horizon: Zero Dawn-nal kapcsolatban Jan-Bart Van Beek, a Guerilla Games művészeti vezetője elárulta, hogy a tegnap a Pro 4K felbontását bemutató játék amúgy nem natív 4K-ban futott."
  • darkSectorxxx #58142
    Ja nem vártam meg a teljes letöltést. :D Előbb indítható volt, és a legelső faluból mikor megszólal a harang nem tudok/tudtam kimenni, de sebaj, majd ma este. :D

    The Order 1886-nál pl ez volt. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.09. 07:28:06
  • Totya42
    #58141
    Tudod jól, hogy ps4-en simán el lehet kezdeni játszani a játékokkal már akkor mikor még le sem töltötte teljesen. Összes játéknál van ez. Én simán mindig kivárom míg teljesen letölti, addig nem kezdem el.
  • Harlekin
    #58140
    Nyugodtan írj! Kíváncsi vagyok ebbe mit tudsz belelátni, hogy gyártótól kiadótól fps-től minden klisétől függetlenül döntök!
  • SlickAdam
    #58139
    tölti befele a texturat vagy mi asz ösz?
  • TDC Geronimo
    #58138
    Már most hiányzik :(((

  • darkSectorxxx #58137
    Mára ennyi. :D

  • darkSectorxxx #58136
    Alvás előtt egy kis edzés. :D

    Stream
  • darkSectorxxx #58135


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.08. 23:31:03
  • Bandicoot
    #58134
    Későn gondoltam bele...:D
  • darkSectorxxx #58133
    HOOOGGGYYANNN LEEEHHEETTT?

    Majd Nov10.én megtudjuk. :D
  • Moby
    #58132
    Értem. Akkor gondolom az tévedés lehetett, hogy amikor egy tesztben éppen jóval nagyobb a gpu teljesítménye, akkor faszán skálázódnak a játékok a cpu-ra? Mármint nem egy, hanem sok. Hogy lehet ez?
    Lehet, hogy akkor van összefüggés a fps és a cpu teljesítménye között a gpu "alatt is"? Hm-hm. Hogyan lehet...hogyan.
    HOGYAN?
    :)
  • arty
    #58131
    eurogamer.net/digitalfoundry :P
  • Moby
    #58130
    >ahoz képest elég kevés játék volt cpu limites...

    Honnan lehet letölteni a ps4-es afterburnert?
  • arty
    #58129
    kurvarendes leszek és most erre semmit nem írok!! :D

    (jade, megtettem :D )
  • darkSectorxxx #58128
    Valaki vágja mi van akkor ha az Amazonon beregelek egy store card-ot? :)

    Van valami hátránya? csak mert most adnak 10 dollárt gift-ben. :)
  • arty
    #58127
    bravó, nagyon kell még ide 20 millió arab ... :D
  • darkSectorxxx #58126
    Neked van velem ellentétben pénzed hogy mindent megvehess, nekem választani kell, ezért nem kell agyalnod. :D
  • arty
    #58125
    ahoz képest elég kevés játék volt cpu limites... ezért is jó, hogy mellette gpu limit is van :D

    és a 4k miatt az most pláne lesz ... miközben a cpu jobb ... ;)
  • Harlekin
    #58124
    Amúgy mi a faszt lehet ezen ennyit agyalni!?

    Nálam nincs agyalás garantált a döntés LÁTATLANBAN is!Pont úgy mint előzőben !
    Miért? Mert leszarok mindent, minden olyat ami itt a gamerek 90% át agyfasszal a fröcsögésbe kergeti napról napra...

    Engem egy dolog érdekel az, hogy a barátlistám azon 12 fős része akik favoritban vannak pontosan így fognak dönteni ahogy én!És velük pontosan olyan tökéletes játék élményekben lesz részem mint most az elmúlt x években!
    Tehát nekem ehhez nem kell 4k, nem kel fix 60 fps! Nekem ez kell és ez meglesz!!!!
  • darkSectorxxx #58123
    És nem kapja meg? :D
  • TDC Geronimo
    #58122
    További példa arra, hogy mire lehet számítani annak, akinek 1080p kijelzője van és többet már nem rakok be, aki ezután se érti az menjen kapálni

    * When using PS4 Pro with a display that is 1080p or lower, we will render the scene at 1080p (instead of the old 900p), and increase antialiasing quality from 2x to 4x MSAA, again while keeping a solid 60 frames per second. We are exploring additional visual quality increases, like increased streaming distance for high-resolution meshes, or decreasing the noticeability of the fade-in between faraway LODs and high-res close-up meshes. Again, we’ll post details when this is finalized!
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.08. 21:01:48
  • Harlekin
    #58121
    Azért az megvan nem!

    Dark ül Afganisztán közepén egyedül a homokba üres az ország és az összes Afgán a déli sarkon könyörög menedékjogér!!!
  • Moby
    #58120
    Nincs azoknak elég bajuk így is? Bántottak azok téged?
  • darkSectorxxx #58119
    Minnya megpumpállak én téged! .D
  • darkSectorxxx #58118
    :)
  • Harlekin
    #58117
    Szerintem vegyél inkább 1 svéd pénisz pumpát és naponta használd 8 órát! Így akkor nem lesz erőd ennyit a semmin pörögni!!! Sőt, ha biztosra akarsz menni vegyél mellé egy rotációs ánusz tágítót is ami garantáltan elveszi a kedved ettől az egésztől