121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Seth
    #58196
    WUT??

    Game Impress Watch: For the 4K HDR patch for existing titles, will it cost money? Or will it be free?

    Ito: It will be different for each title. I believe it will depend on the thinking of each licensee.



    Game Impress Watch: What about Sony Interactive Entertainment?

    Ito: I think it will vary for each one of our titles.

    Game Impress Watch: What you’re saying is that there will be titles that have a fee [for the patch] and [patches for the] titles that are free.

    Ito: That is correct.
  • TDC Geronimo
    #58195
    élő mafia 3 gameplay

  • arty
    #58194
    - 3+ opciora kell készülni ps4pron (nemtom ott számít-e a hdr-számítás(?) minimáltöbbletterhelése)
    - 1/2 opciora kell készülni ps4en (hdr off/on)
    - 1/2 opciora kell készülni xbox one/s-en (hdr off/on)
    - SOK opciora kell készülni pécén

    el lehet képzelni, hogy mennyi odafigyelést kap emellett mondjuk a oneS/HDR vagy a ps4pro/1080-60fpsHDROFF .......
  • arty
    #58193
    konzolos megoldás: játék lekérdezi a display settinged (vagy lehet akár az is "autodetect" :( ) és aszerint dönt, helyetted... és van ám ennek is értelme, mert így a full-laikus a lehető "legjobb" élményt kapja, "tutira"
  • arty
    #58192
    nekem már MOST fáj! :D
    remélem nem jön SEMMI pées exklu mostantól! :D
  • arty
    #58191
    ne szépítsd, te _mindentől_ függetlenül veszel egy xboxot ;)

    nem vármit, nem valamit - egy xboxot!!! ;)))
  • arty
    #58190
    oké, pécén az X cpu végez 14.5ms alatt, a 2X pedig 8ms alatt...
    de valszeg 33.3ms alatt a foscpu is végez a taszkjával ... nemtok másra gondolni ;)

  • darkSectorxxx #58189
    Áh azért annyira nem szar a helyzet hálisten. :D
  • Kandurex
    #58188
    tartozék függően, nézz fel pár oldalra
  • TDC Geronimo
    #58187
    Hm azt hittem kevesebbért
  • Kandurex
    #58186
    70-80~
  • TDC Geronimo
    #58185
    Mennyiért mennek most?
  • Kandurex
    #58184
    nyah, ps eladva, gyühet a pro
  • Totti5
    #58183
  • Amiga
    #58182
    IPON-os hír:

    "The Elder Scrolls Online - azonnal kihasználja majd a PS4 Pro erejét
    A Bethesda bejelentette, hogy a The Elder Scrolls Online november 10-én, vagyis a PlayStation 4 Pro megjelenésének napján azonnal kap majd egy frissítést, hogy ki tudja használni az új konzolban rejlő lehetőségeket.
    A Bethesda elmondása alapján natív 4K-s felbontásra húzzák fel a játékot, aki pedig hagyományos 1080p-s tévével rendelkezik, az megemelt grafikai részletességet kap.
    Ráadásul mindez még csak különösebb munkát sem jelentett a stúdiónak, hiszen a játékot eleve úgy tervezték meg, hogy PC-k széles skáláján fusson különböző beállításokkal, így csak ki kellett választani a megfelelőt az új konzolhoz."

    1080p-n is látszani fog a különbség. Mondjuk kiváncsi lennék, hogy hajtja meg a Pro natív 4k-n a Skyrimet...
  • Totya42
    #58181
    Igen létre lehet hozni több profilt a gépen. (Van valami limit vagy régebben volt, de ilyen 20db körül, amit kb senki nem használki.)
    Igen az adott belépett profilra ment a játék. Szóval igen a mentések profilonként külön vannak.
    Igen egymás ellen is simán lehet játszani több profillal. Egy gépen egy képernyőn mondjuk fifában akár négyen is nyomhatjátok egyszerre négy külön profillal vállvetve a gép ellen vagy egymás ellen.
  • Amiga
    #58180
    Szia!
    Minden kérdésedre igen a válasz. :-)
    Persze egymás elleni játéknál csak olyan opcióitok lesznek, amit adott játék lehetővé tesz.
  • Moby
    #58179
    Igen.
  • Mozes
    #58178
    Sziasztok!

    Lenne egy nagyon alap kérdésem, soha nem volt még konzolom és gonolkdom egy PS4 Slim-en. A gépen létre lehet hozni ugye különböző játékos profilokat, mondjuk egyet nekem egyet a tervéremnek?! És attól függően ki játszik vele annak a profilja lesz aktiválva és a mentések és arra kerülnek automatikusan?! Ha egymás ellene játszunk akkor is ki lehet a két profilt választani ugye?
  • Totya42
    #58177
    Szerintem ez a része is a fejlesztőkre lesz bízva. Lásd Rise of the Tomb Raider-nél, ahol 3 opció közül választhatnak majd a ps4 pro tulajok a grafikai beállításoknál.
    Fura lesz mondjuk, hogy már konzolon is lesz ott több beállítási lehetőség a fényerőn kívűl :)
  • Moby
    #58176
    Prevgen. Lépjünk.
  • Moby
    #58175
    Nagyon kellenének a tisztánlátáshoz a df elemzések :( Remélem hamar hozzájukbasznak egy gépet a játékokkal, nem csak 3 órára bámulni a semmit.
  • SlickAdam
    #58174
  • SlickAdam
    #58173
    konferencian se beszeltek nagyon a 60 fremröl, ami nem veletlen. nagyon-nagyon nem kiegyensulyozott a masina, lópucu cpu-val.
    szerintem itt es most el is felejthetjuk a full hd 60 fremet, az megy majd annyival, amit amugy is annyival terveztek. vagy 1-2 elvetett cim.
    pont.
  • Moby
    #58172
    Szvsz nem kapsz kapcsolót. Ilyen esetkben pont semmit nem fogsz kapni. Ha 4k-t tudó tévére lesz kötve jön a checkerboard rendering, ha fullhd-ra, akkor meg a visual stunning. Még arra is kíváncsi leszek, hogy egy 4k tévén a két mód között lehet-e majd választani. Ha ilyen erőszakosan tolja a BS-t a sony, még azt is el tudom képzelni, hogy nem.
  • Tikal #58171
    miért, most nem fogják őket szétszedni, hogy szebb játékot kapnak? Nem értem ezt a PRO elnevezést sem, mert mitől pro így az egész ha csak több falevelet látok a játékban de ugyan úgy fosfrémen?
    Kár hogy a korai pletykák nem valósultak meg, miszerint lesz valami minimum elvárás a PRO-s játékokra mint pl 1080p/60, ehelyett kapok egy három állású kapcsolót és kapcsolgathatok mint PC-n.. huu de jóó
  • darkSectorxxx #58170
    Nem baj, had bökjek már oda egyet reggel, hogy jól induljon a napom. :D
  • Moby
    #58169
    Így is szét fogják. Most nem a frém lesz több, hanem a látvány. Ugyanúgy fog nekik fájni az is, vagy jobban.
  • Moby
    #58168
    Egyszer sem állítottam ennek az ellenkezőjét. Még csak mást sem. Továbbra is a deveken és a sonyn múlik minden. Szerintem a sony célja téves. A játékosok szempontjából, azaz az én szempontból. A 4k-t tolni egyelőre fasság, pedig nekem pont még tévém is van hozzá. Ezzel együtt sem kell nekem sem. Lehetne inkább az opcionális.
  • n000rbi
    #58167
    Ha a 60 fps mandatory lenne, akkor szétszednék őket a standard ps4 tulajok. Ha majd szépen egyre több pro lesz kint, változni is fog a helyzet. Szerintem.
  • darkSectorxxx #58166
    Most már nálad is az a félig üres pohár már egy félig teli pohár lett. :D
  • darkSectorxxx #58165
    Erről van szó.
    Látom volt haszna, hogy aludtál rá egyet. :D
  • Moby
    #58164
    Ja. Jobban végiggondolva, egy százharmincezres gépen még így is sokkal több játék fog menni 60fps-el, mint bármikor bármelyiken*. És ez abszolute jó tendencia. Százharminceezerből meg nem tudok olyan gépet összepakolni senkinek, amin túl sok minden menne 60fps-el. Szal abszolute van helye, és simán lehet, hogy a legjobb ár/érték arányú játékgép lesz a abban a szegmensben.


    /*én továbbra is támogatnám, hogy ez az opció legyen mandatory, de ez az én preferenciám, tudom, hogy nem mindenkinek van erre szüksége
  • Moby
    #58163
    Persze, látom én, meg be lehet csavargatni a sok potit sok céllal, csak az alapvető célok megvalósítását nem látom most potik nélkül. Vagyis...hogymondjam. Azt értem, hogy pl andromédában azért nem lesz, mert visual stunning, de akkor ott nagyon markáns különbségek kellenek majd a két verza között. Mégiscsak kétszeres a szorzó teljesítményben. Mondjuk lehet, hogy lesz is, azon viszont a simagép tulajok fognak majd háborogni (mondjuk az a része nem érdekel). Szal ja, elfogadható az érvelésed.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.09. 10:06:12
  • darkSectorxxx #58162
    Az is jó tud lenni, csak oda sajnálom a pénzt, 20-30k körül még azt mondom veszek azért a pár játékért.
  • Totya42
    #58161
    megvan xo-n 2szer végigvittem. de olyan volt.
  • Totti5
    #58160
    Legvesztesebb bukott WiiU-n szórakotam az elmúlt 2 évben leges legjobban... imádom azt a masinát és a játékait.
  • darkSectorxxx #58159
    Hát nem tudom, én vesztest nem látok, mert tudod milyen vagyok, amit meséltem sokszor, nekem a játékok fontosak.
    X-re eresztettek exclusive szinten. Az én izlésemnek kedvező X-es játékok kisebb mennyiségben vannak sajnos.

    De konkrétan vesztes oldal nekem nincs, max annyi hogy ezzel a pc-s dologgal ástak gödröt kicsit a one-nak szerintem.
  • Totti5
    #58158
    "Halo5 sok kritikát kapott, hogy minden tereptárgy az ember arcában lesz hirtelen átváltva részletesebbre"

    Ha ilyen lett volna... de nem ilyen volt.

    S-ben nem igen van senki előrébb hogy pl a PCarsban 48 helyett 52 fps. ÉS az is játékfüggő, már ha... vagy ha tudsz róla, mert valszeg nem is fogod érzékelni.

    Akkor csak amikor 28 helyett lenne fix 30, vagy 58 helyett fix 60, nade ebbből van a kevesebb már ha van. Mondjuk a Witcher 3-at megnéztem volna hogy mivel tud ( ha tud ) 1-2 frémme jobbat ott ahol nincs meg a 30, de erre ( is ) roggyantott mindenki, nem láttam ebből semmiféle tesztet...
  • Amiga
    #58157
    Stabilabb frém, nagyobb látótávolság, ha nincs 4k-s tévé, akkor elsősorban ilyesmiket ígérnek. A gyorsabb memória is számítani fog.
    Ez még nem PS5. :-)