121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • benőmenő
    #114920
    Nálam agyzsibbasztóan nehéz kategóriában most hirtelen a DMC5 Mission 18 S rankolás jut eszembe, vagy a Doom Eternal DLC-ben az utolsó Slayer's Gate, amin egyébként a kövi patch könnyíteni fog. Szóval méginkább örülök, hogy ment a felvétel (persze nyilván akkor sikerült megcsinálni, amikor vagy 3x hívtak el a gép elől segíteni a házkörül).
  • Moby
    #114919
    Összeszedtem a mastert belőle másodszor is, de sosem lesz a kedvencem. Én ahhoz nem értek :D Arról nem beszélve, hogy a spear statja az élettel együtt megy, a játék elején ez nagyon sokat segít. Meg gyorsan be lehet lökni ezt a ki burstnél stunnolós játékok rá, én anélkül nem tudok létezni.
  • Seth
    #114918
    Na hát ezért nem fogok soha ilyen fürge karit csinálni, a fene fog 10 percig kergetőzni, ha harmad idő alatt megvan. Tankolni szoktam, bár a kusarigama fürge, ilyen ninjáknak való fegyó, high stance-ben is úgy ledarál mindent, hogy öröm nézni. Második részben is az volt main az odachi mellett
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2021.03.13. 12:39:38
  • Moby
    #114917
    Na akkor ezzel bátran próbálkozhatsz, mert ez a DeS ez ilyen tipik Souls easy fokozat. Meg úgy ált a souslborne-ok annyira nem nehezek, mert egyesével kell meküzdeni mindennel, pláne a bossokkal. NIOH pl más tészta. Az nem szarozik. Hullámokban képes ráddobálni az enemyt, két boss segítőkkel, stb. Nemrég megvettem a Collectiont, újrakezdtem az első részt, mert elveszett a játkállásom, és a DLC-ket meg akarom nézni. Ezt pár napja rogzítettem (nem szoktam, de ez annyira véletlenül lett meg, hogy ezt elraktam). Ez kicsit más stílus, mint a DeS-ben a győzz le egy darab zsibbadthülye bosst :D

    Egyébként igen, a DeS remake-ben inkább a pálya tudn néha szopattyús lenni, a bossok nagyon nem azok. De a pálya is inkább csak moderáltan, mert nem túl nagyon ugyebár, sok futkosás sehol nem vár rád, ha meg is perecelsz.
  • Zozo76
    #114916
    Csak csodalkozom hogy birtok ilyen jatekokkal eredmenyesen jatszani! A Dark Souls 3-ban az ELSO (!) bosson sem tudok tulmenni, ugyanugy ahogy a Lords of the Fallen kezdeskor elotted levo (mini?) boss-t is csak 2x sikerult NAGY NEHEZEN legyurni...
    Annyi "kurvaanyazast" nem tapasztaltatok mint amikor ott kinlodok a bossok elott... :D

    Atmoszferara, grafikailag nagyon bejonne ez a stilus, de tok bena vagyok hozza, pedig 1988 ota par gamet mar atvittem (Commodore 64-el kezdve).
  • Tatyla
    #114915
    Mondjuk az hogy a bossoknál nincsenek phase-ek csak bemész és agyonütöd az eléggé easy,néha inkább a trashmoboknál csalt a játék főleg new game pluszban ahol furcsán gyorsabban ledaráltak
  • Kongy
    #114914
    Most fektettem meg a Flamelurker-t. :) Kezdem úgy érezni, hogy ez a játék a DaS-okhoz, de még a BB-hez mérten is rajzfilm. Eddig ez az első Souls-játék, ahol a 7. bossig eljutottam. BB-t is abbahagytam kb 3-4. boss környékén. Na de majd DeS Remake után! :D

    Rengeteg a grass, meg tárgyak terén is elég bőséges a cucc, ráadásul tökéletes és gyors farmolási helyek is vannak.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2021.03.12. 18:59:14
  • AntiHero
    #114913
    Vagy miután làtod, hogy meghalsz..Baromi gyorsan bezàrod a jàtékot. Még mielőtt éltünik a felirat.

    Akkor belépéskor a köd előtt kezdesz.
  • darkSectorxxx #114912
    PS5 mentéseket nem tudsz pendrive-ra másolni. :( ezt utálom ebbe a genben.

    Nincs mit ;)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.11. 22:55:28
  • Kongy
    #114911
    Miért? Szerintem pendrive-al is működnie kell.
    Amúgy köszi a tippet, 5-1-en a sötét barlangban a Leechmonger előtt rendesen szopom a f.szt :D Nem bánnám ha offolni tudnám a bosshoz vezető 10 percet.
  • darkSectorxxx #114910
    Igen nekem régen erre volt jó a pendrive, de most ehhez vennem kéne ps plus-t! :(
  • Tatyla
    #114909
    Boss előtt ments, töltsd fel a felhőbe, megpusztulsz mentés felhőből le megint a boss előtt vagy és mindez PS5-ön olyan 40sec, mondom ezt úgy hogy majdnem minden boss meglett a játék közepétől elsőre
  • TomStorm
    #114908
    MS vagánykodik most ezzel de Sony kezdte ezt az egészet csak ők ugye el is tudták készíteni az adott konzolra bármelyik Ex.-t úgy ahogy azt kell!
  • TomStorm
    #114907
    Elde"N" Ring:)
    De állítólag következő infok nyár:(
    Ebből se lesz idén semmi
  • mucsácsó
    #114906
    amúgy ez érdekes lesz, ha az összes jövőbeni Bethesda-cím MS (Xbox+PC) exkluzív lesz - főleg Fallout/TES fog fájni sokaknak, ha ott is meglépik ezt, de azért a Wolf/Doom is para szerintem.. :D
  • lwb
    #114905
    Különbözőek vagyunk. Nekem ennyi ebből a stílusból elég volt. Persze, kipróbáltam mindhárom DaS-t és a Bloodborne-ban is van kb 3-4 órám, mielőtt meguntam. Sekiro kimaradt már teljesen, DeS remake is ki fog, Elder ring is. A DeS újszerű vot, hogy "hú, nehéz, meghalsz, újrapróbálod,továbbmész", de ez egy ideig érdekes volt, utána meg nem. Nekem.

    Hogy ebbe mi az epic fail, azt rád bízom. Valaki 10 perc Witcher 3 után azt mondja, hogy köszi nem, nekem van benne vagy 1000 órám és még mindig nem untam meg. tényleg ízlésekről fogunk vitatkozni?
  • darkSectorxxx #114904
    Párszor van türelmem leverekedni, de azért mert probálkozni szeretnék egy boss-nál akkor nincs kedven 20 percekig ugyanazt ismételni. :)
  • LBandi77
    #114903
    Győzni kell és nem futkosni." Te vagy a soulsborne veterán a fogpiszkálóval?"
  • darkSectorxxx #114902
    Nek olyan téren szivatoos hogy nehéz mondjuk egy ellenfél hanem szopat mert unalomig kell pl futkosni egy boss-hoz, az ilyenek idegesítenek. :D
  • benőmenő
    #114901
    Legegyszerűbb Souls játék, ha csak casualban egyszer akarod végigvinni.
    Tavaly nyomtam le PS3-on, fosfrémmel.
  • darkSectorxxx #114900
    Ja nem az ellenfelek maguk a nehezek, hanem a játék rendszere nagyon szivatós... meg nem tudom a második lovag boss-t hogy kell megölni. :D
  • darkSectorxxx #114899
    már most utálom. :D
  • AntiHero
    #114898
    Ez csak az elején idegesítő. Vagyis na...itt nem a boss a nehéz hanem a pàlya.

  • Kongy
    #114897
    Shortcutok valóban ritkábbak, mint a későbbi cuccaikban. A Prison of Hope első része nem semmi futkározás a sötétben a Mindflayerek között :D Ha egy elkapja a töködet akkor game over egyből.
  • darkSectorxxx #114896
    Most volt időm elkezdeni a Demons-t ez a rendszer szanaszét szopatja a játékost, ilyen buzi rendszere volt régen ennek? Agyrák kategória, most is mikor a boss-hoz 20 percig tart kb az út. :D
    De jó hogy a miaknál ez kicsit ritkáb már.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.10. 18:02:35
  • Kongy
    #114895
    Hát én is bepróbáltam a Demon's Souls-t, és iszonyat béna vagyok a soulslike gamekhez, BB-t is segítséggel toltam kb a 4. bossig... deee ez k.rvára bejön :D Nagyon jó a hangulata, baromi jól néz ki, jól is fut, hangeffektek is nagyon pengék. Nehéznek nehéz, de azért közel sem lehetetlen. Mondjuk még az elején vagyok, 4. boss feküdt meg most, de olyan különösebben még nem akadtam el, még magamat is megleptem :D Persze mondják, hogy Royaltyval gyerekjáték, de azért nem lehet mindenkit lefireballozni távolról.. sajnos. xd
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2021.03.10. 16:26:32
  • Moby
    #114894
    Elvesztette a varázsát, de a mitől is? Mert rongyosra játszottad a DeS-t? És az mit jelent? Mert ez az egész DeS annyi, mint egy jobban sikerült DLC. 4x körbementem rajta, kiplatináztam, és kifarmoltam ami lehetett, minden pixelt láttam belőle legalább egyszer, és így volt ötvenvalahány óra, és láttam a soulsborne univerzum kb kettő százalékát ebből, mert ebben bossharc mint olyan nincs is, legalábbis a core soulsborne játékokat tekintve, és gyakorlatilag pálya(világ) az egész játék. És akkor is szívesen mentem volna rajta végig, ha ps3-on ugyanezt megtettem volna. Ahogy egy PS5-re pimpelt Bloodbornra is úgy csapna rá a topik(meg a fél világ), mint gyöngytyúk a takonyra. Pedig abba 300 óra is belement, és még így sem lettem mestere, és végtelen időt lehetne még beletölteni, mert abban van anyag rendesen.
    Szal egy ps3-as des-el beleszeretni a stílusba, "rongyosra" játszani, majd ugyanazzal megcsömörleni akkora epik fail, mintha valaki a sekiróból akarná megfejteni a miújságot :D Mondjuk abban azért van bossfight is agyig.
  • lwb
    #114893
    Az egész souls-bourne kategória elveszítette a varázsát nekem. Akármilyen szép, ez a típus nem az én típusom. Szóval skip.
  • n000rbi
    #114892
    Pedig nagy butaság kihagyni, mert:

    1. eddig az egyetlen igazán nextgennek kinéző cím
    2. akkor is tartogat újdonságokat, ha nem hiszed

    Ha valamit érdemes ps5-ön játszani, az ez.
  • darkSectorxxx #114891
    Ja huh én akkor is nyomnám ha kivülről tudnám, minimum 1x a látvány miatt. :) De megértelek. :)
  • lwb
    #114890
    A DS-t én day 1 játszottam még ps3-on. Rongyosra. Kb ezért vettem ps3-at akkor. Annyira kijátszottam magam, hogy a Dark Souls játékok már le sem kötöttek. Én a remastert ki fogom hagyni, az biztos. A multiplat játékokra meg ott a series x, szóval nagy nyomás nincs. A tsushi 60 fps-en jobb lenne, ez igaz, de kb ennyi van jelenleg az asztalon.
  • darkSectorxxx #114889
    Full egyetértek hogyén is már tvaly évégén kb elengedtem aztán igazából a hype az van hogy hudejó, de nem szorongtam érte idén már, mert most igazából egyelőre a Demosn Souls ami kell és játszom majd. :)
  • lwb
    #114888
    Mondjuk tiszta mázli, hogy nem nagyon van semmi olyan játék, amihez kéne a ps5. És érdekelne is.
  • darkSectorxxx #114887
    ;)
  • darkSectorxxx #114886
    Kellene hogy kapj, mert a legtöbb erőlendelő tavaly volt szerintem.
  • MrAndree
    #114885
    Én valamikor januárban rendeltem Alzáról. Meg februárban Konzolvilágról. Egyik csak befut nyárig.
  • lwb
    #114884
    Közben észrevettem, hogy februárban egy gyenge pillanatomban lerendeltem KV-tól is. Meglátjuk, hogy májusig kapok-e valamit.
  • darkSectorxxx #114883
    Törött rugók ne is legyenek. Nem azt írtam hogy az ár nem arányos a benne lévő cuccokkal, hanem hogy ennyi értéknél nem fér be le a hiba.
  • darkSectorxxx #114882
    Durva, ugye van már PS4-en alapon Remoteplay funkció, és most ismerősöm játszott ezzel a PS5 konzolomon Astrobot-al! :D
    Így ismerősöknek tudok segíteni akinek nincs PS5és tudnak játszani játékokkal, PS4/PC/Android-on.
  • deep
    #114881
    Egy sima kontrollerben negyed ennyi techno sincs. Mennyibe kerüljön a Dual Sense 21800 ft helyett? Mikor a DS4 17900 ft?