121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #58435
    :Dd Hát még én. :Dd
  • Bandicoot
    #58434
    Vártuk.....
  • darkSectorxxx #58433
    RE4 Prö - part 1
  • TDC Geronimo
    #58432
    Watch the ‘2016 PlayStation Press Conference in Japan’ livestream here, tomorrow at 8am BST:
  • Bandicoot
    #58431
    Egy dolog ha valamit elhalasztanak pár hònappal és egy másik amikor valamit hùznak halasztanak lassan 2 generáciòn keresztül, mindezt ùgy hogy a mai napig nem mutattak lòf*szt se csak egy több éves gameplay jelenetet minden áldott alkalommal....
  • darkSectorxxx #58430
    Az tény ha a SotC-t nem viselted el a végéig és felhagytál vele, akkor tuti ez sem fog tetszeni, na nem mintha koncepcióban nem az ICO-ra hasonlítana ez inkább.
  • darkSectorxxx #58429
    Szintúgy, izgat a dolog, de lusta voltam beleásni magam, annyira engem sem érdekel, csak e3 kapcsn hallottam, láttam, de neten videókat én erről nem nézek magam szórakoztatására. :)
  • Kongy
    #58428
    Nagy a pörgés a Last Guardian háza táján, de engem hidegen hagy az egész játék, ahogy az ICO meg a Shadow of the Colossus is hidegen hagyott. Mindkettővel játszottam, SoTC-ban el is jutottam a 6. kolosszusig asszem, aztán jól rá is untam.

    Szóval részemről akkor is offos, ha azt mondják, hogy az év játéka.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.09.12. 16:35:54
  • Amiga
    #58427
    Ja, értem. Nekem az akciót csak a gyerkőc TPS-nézete sugallta, de nem néztem komolyabban utána ennek a játéknak, csak ezt a sokszor ismételt pár gameplay movie-t ismerem.
  • darkSectorxxx #58426
    Várj, megállj!
    Mikor volt ez akciójáték, mert én végig azt tudom, hogy ez egy ugribugri logikai cucc lesz....szerintem itt nem lesznek ellenfelek. :D
  • Amiga
    #58425
    Most úgy hangzik, mintha inkább lenne logikai, mint akció. Na majd meglátjuk. :-)

    A Gravity Rush-t tolom amúgy most, az is "japán", de zseniális. Verem a fejem a falba, hogy eddig nem kezdtem neki. Csak az irányítást kellett megszokni, most meg letehetetlen.
  • darkSectorxxx #58424
    Valami ilyesmi ja, de erre kíváncsi leszek. :)
  • Amiga
    #58423
    Vagyis egyfajta szimulált mesterséges intelligenia, aki segíti a kisfiút... eljutni A-ból B-be, közben megvédi. Talán az érzelmeit is ki tudja fejezni... Amúgy kitűnő alapötlet, csak nagyon elvont környezetben és szereplőkkel... Nagyon japán. :-)
  • darkSectorxxx #58422
    Persze nekem ez már az elején kijött hogy ez nem a látványról szól, szerintem az eddigi 2 játékuk sem volt szép.
    Csak az art része.
    Itt ja pár perces megrendezett (ahogy utólag hallottam) gameplay-ből tuti nem kapunk átfogó képet.

    Amúgy lehet keverem a dolgot, de mintha itt beszéltek volna valéamiről hogy a játék egyedisége az hogy a "félig kurya - félig madár - csirke" önnállóan cselekszik, nem scriptelt....bár már akkor merészen hangzott a dolog. :D
  • Amiga
    #58421
    Mondjuk én ezt a The Last Guardian-t nem tudtam megérteni eddig se. Ezúttal nem ülök fel, kivárok majd a megjelenés után pár hetet, hogy milyenek a reakciók.
    A grafika egyelőre tényleg nagyon PS3 szint, mintha csak fel lenne skálázva, de ez nekem most másodlagos, ha a játékélmény mindent visz, akkor dolgozzanak még rajta.

    Bár amit eddig láttam, abból nem az jött át, hogy mindent vinne a játékélmény, de ki tudja...
  • Totti5
    #58420
    Ok.
  • darkSectorxxx #58419
    LOLKA. Egy játék ami "2 generációt" csúszott. :D
  • Tatyla
    #58418
    Egyértelműen azért késik
  • darkSectorxxx #58417
    Rádlicitálok....2018. :)
  • Amiga
    #58416
    Division halasztva, Mass Effect: Andromeda halasztva, Assassins Creed: Unity megjelenés elhalasztva, GTA V PC megjelenés elhalasztva, Diablo 3 megjelenés elhalasztva, Quantum Break PC-s verziója elhalasztva. Másik ezer játék elhalasztva.

    Nyilván ez megkérdőjelezi az MS, a Rockstar, a Blizzard, a BioWare, az EA, az UBI működését.
  • Totti5
    #58415
    A hozzáállás az lenne, hogy a megjelenési dátumot amit bemondanak azt a fejlesztési fázis, tempó tudatában tegyék. Nagyon nagy káosznak kell lennie ott ahol fél év alatt kiderül ( pl GT sport ), hogy sehol nincsenek. Konkrétan hazudtak, aki a dátumot adta nem mondott igazat, vagy nem kapott hiteles infót a fejlesztés állapotáról / nem járt utána. Mindegyik verzió kínos és a szervezet működőképességét kérdőjelezi meg. 1-1 játéknál sok év alatt belefér, de hogy rendre minden...
  • Moby
    #58414
    (nem konzolos)szakmai körökben csak Soon Or Next Year-nek hívjuk őket :D
  • Moby
    #58413
    knack
    KZSF


    fix'd.
  • Amiga
    #58412
    Inkább legyen kész, mint hogy kijöjjön előbb befejezetlenül, mint a Driveclub. Támogatom ezt a hozzáállást.
  • Totti5
    #58411
    Ennél jobb multit, anyacéget, főnökök, pénzes bödönt fejlesztő nem álmodhatna meg mint a Sony. Tök mindegy ki mit csinál, azt csinálj amit akar és ahogy akarja. 4thedevelopers.
  • n000rbi
    #58410
    >Szar lesz egyébként, sajnos....

    Lottószámok jöhetnek priviben.
  • mucsácsó
    #58409
    Szar lesz egyébként, sajnos....
    Alapból ez a felhúzott PS3 grafika már gáz szerintem :( addig toldozgatják-foltozgatják, hogy retek lesz... PS3-on ütött volna még, de itt már nem fog...
    de ne legyen igazam :(
  • TDC Geronimo
    #58408
    Azt már csütörtök óta tudni, hogy lesz pro verzió belőle
  • TDC Geronimo
    #58407
    Sony published games delayed this gen:

    The Last Guardian
    Infamous: Second Son
    Driveclub
    Bloodborne
    Horizon: Zero Dawn
    Ratchet & Clank
    Gran Turismo Sport
    Uncharted 4
    The Order 1886

    Sony published games not delayed this gen:

    Knack
  • n000rbi
    #58406
    Jön a prö verzió :D
  • TDC Geronimo
    #58405
    trololol még jó hogy teljesen hidegen hagy, de egy vicc az egész már
  • Bandicoot
    #58404
    Looooooool....
    Lesz az 2017 is...
  • orichalcos
    #58403
    The Last Guardian elhalasztva december 6-ig
  • darkSectorxxx #58402
    Nem vagyok kis aranyhal. :)
  • SlickAdam
    #58401
    "de tudtommal, a DR-ban nem ilyen aszfaltos pályákon megy a dolog"

    darky. nem lenne jobb mindenkinek, ha csak siman NEM kommentelnel autos jatekokat? semmilyet. se VR se semmi miatt.
  • darkSectorxxx #58400
    Hát nem állsz messze a valóságtól, sokszor parázok hogy oda lesznek a térdeim, 90%-ban olyan munkát végzek vagy végeztem, amihez állni kell. Már a B oldalon járok, ez van :)
  • darkSectorxxx #58399
    Megvan a válasz.
    2 gép volt!!!

    Elsőn ment a Project Cars, itt voltam én, a kollega meg a 2. Széknél, a Dirt Rally-nál. Akkor szencsém volt, hogy jó szék szabadult fel. :)
  • Tatyla
    #58398
    Fel nem fogom honnan van ennyi ideje, szerintem rokkant nyugdíjas :D
  • Totti5
    #58397
    Project CARS Nvidia, Dirt Rally AMD támogatású.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.12. 11:16:01
  • darkSectorxxx #58396
    Akkor kuka, ezek utcai gépek voltak.
    Gondolom AMD végett valami hozzájuk közelálló lehetett.