121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #58395
    Aszfalt része a Dirt Rallynak kb az egyetlen de nagyon gyenge pontja.
  • darkSectorxxx #58394
    Na ha hazaérek ránézek neten. Akkor az volt, de akkor ez a módja kurvajó.
    A rally-t utálom a mai játékokban, de ez állat volt, mármint így irányításra. Kicsit érzékeny de fasza.
  • Totti5
    #58393
    Dirtben csak rally autók vannak.
  • darkSectorxxx #58392
    Én kérdezem, nem mondom, nem ismerem a DR-t. Semmi nem láttam róla, csak csodálnám ha ilyen is lenne a játékban.
  • Totti5
    #58391
    Van bőven a Dirtben aszfaltos helyszín. Pl a komplett Német rally aszfalt.
  • darkSectorxxx #58390
    A kérdés az hogy a dirt rally-nak van olyan módja, amikor utcai autókkal mész gt versenyeken?
    Ha igen, akkor DR
  • Tikal #58389
    Most már hagyd abba :DD

    Hogy tudtoddal mi van meg mi nincs a Dirt Rally-ban az a kutyát nem érdekli, de elárulom neked, hogy van aszfalt a DR-ben, sőt még Rally Cross is van, ahol körbe körbe autokáznak pont mint a Forza-ban
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.12. 11:05:41
  • darkSectorxxx #58388
    Neked még 1 csokor rózsát is. :)
  • darkSectorxxx #58387
    Figy a mai Rally-s játékoktól undorodom, de tudtommal, a DR-ban nem ilyen aszfaltos pályákon megy a dolog, de mondom még1x ha ez télleg az volt akkor le a kalappal előttük.
  • Tikal #58386
    te jó ég... 50 hsz megint így reggelre a nagy semmiről... köszi dark

  • darkSectorxxx #58385
    Ez igaz, de ez az Ocolus több helyen is volt. Ez egy kis sarokba volt eldugva, nem is vettem észre először, mert nem láttál semmit csak az AMD feliratokar, meg a komplett konfignak a hirdető tábláit amin ment ez a demo....
  • Totti5
    #58384
    Egy percet nem játszottam még a Bloodborne és a Darkszólszal, de akkor is látom hogy melyiket tolják elém, annyira más és akarva akaratlanul láttam mindegyikből gameplay videót, terélert, pedig olyan nagy ívben teszek rájuk hogy azt el sem hinnéd. Egész nap a net előtt ülünk, egy Forzát vagy Carst, vagy Dirtet nem felismerni több mint kínos.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.12. 10:59:58
  • Moby
    #58383
    "dirt rally meg PC ment oculus rifteken"
  • darkSectorxxx #58382
    Valóban, csak azt hiszed én is akkora autobuzi vagyok meg játék mániás mint te. Attól még hogy nem szentelem az életem az autós játékoknak, meg a vr-nak még lehet véleményem, meg kipróbálhatom. ;)
  • Totti5
    #58381
    Project Cars volt az.
  • darkSectorxxx #58380
    Ez oké, de nem úgy értve volt szar hogy a grafika, hanem ez a térbeli érzet, valamiért nem ílyet vártam.
    De persze nem baj.

    Értem hogy ez beállítás kérdése ezért akarom így látni őket, majd legközelebb másikat nézek meg.
  • Moby
    #58379
    Gigafacepalm.png
  • darkSectorxxx #58378
    Ez kurvára nem Dirt Rally volt, az akkor a htc melletti részen max.

    Ha ez egy rally-s játék amivel játszottam, akkor kérem ide mert amúgy nagyon zsír.
  • Moby
    #58377
    De legelőször is be kell állítani rendesen.
  • darkSectorxxx #58376
    Nem tudom, én szentül azt hittem hogy forza, amit vittek mikiék win 10-re. Viszont amikor felhúztad az OR-t indították, aneked háttal lévő monitorról a kört, vagyis én a menüböl semmit nem láttam, amikor meg 2 kör lement, lehuzták a szemcsit, valszeg azért nem tudok mondani címet mert amíg a fejemen volt nem láttam egyet se. De mivel számomra lényegtelen a vr mellett ezért átadtam a helyem a következőnek inkább és mentem a dolgomra. :D
  • Moby
    #58375
    Te nemtudom, az a balfasz nem én vagyok, aki 40 percet áll sorba, hogy megnézze a nemtudjamit. Ehhez képest nem én vagyok az okos, hanem a molylepke, amelyik porszárazva van aszalódva a párkányomon kívül.
  • Totti5
    #58374
    Mert ahány játék annyi féle grafika, irányítás, fizika, tartalom, kidolgozás. VR nem arról szól hogy felveszed aztán tök mindegy mit bámul az ember, ahhoz ugyan azoknak a kritériumoknak megfelelő szoftver kell mint TVn keresztül + a VR támogatás, ami szintén több féle, mit ahogy a VR szemüveg és a technológia is eltérőek tudásban.
  • Moby
    #58373
    Köszönjük nem kell. Egy videójátékrajongó egy másik topikban már leírta hogy dirt rally meg PC ment oculus rifteken, de nem volt valami jó, nem olyannak kellett volna lennie, szal lehet, hogy valami nem volt beállítva rendesen. Te meg már e lényeget leírtad, hogy te nem vennél, na nem mintha efelől bárkinek is kétségei lettek volna. Lépjünk.
  • darkSectorxxx #58372
    Valóban, azért álltam sorba kb 40percig, mert nem érdekel. :D

    Egyéb okos meglátás?
  • darkSectorxxx #58371
    Miért érdekeljen milyen auts játék? Nekem különössen fontos, csak a látvány része. De majd kiderítem nektek. :)
  • Moby
    #58370
    Nyilván nem volt kiírva legalább 16 helyen. Meghát az ember játékokat felismer egyetlen frémről, akár gui alapján is. Mármint ha érdeklik a videójátékok. Ha meg nem, akkor kilátogat unalomból kiállításokra, ott minden szirszrat megbökdös érdektelenül, aztán leírja az internetes fórumokra hogy szerinte ez vagy az szar. És gondolom amikor így cselekszik közben azt gondolja, hogy az embereket a nagyon fontos, és megalapozott vélemény érdekli, hisz azért is írja le. LOL. Meg arra, hogy szar, amúgy is vevők sokan. A szar kelendő lett. Azt kéne árulni is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.12. 10:34:43
  • Totti5
    #58369
    Ha tisztára Forza akkor az Forza hisz más játék nincs a piacon ami hasonlítana rá. Cars, AC, rfactor meg totálisan más játékok.
  • Moby
    #58368
    Erről beszélek. Téged ez az egész nem érdekel. Csak véleményed van, semmimás.
  • SlickAdam
    #58367
    szád van-e? vagy úrhéberül beszeltek, hogy nem merted megkerdezni?
  • darkSectorxxx #58366
    Ja bocs hogy nem vagyok autó buzi, meg hogy 2 perc alatt nem ismertem fel milyen játékot nyomnak a kezembe. :)
  • Moby
    #58365
    >De a vr része volt a fontos. :)

    Nem volt érdekes az sem, miután nem tudod megmondani milyen vr volt.
  • darkSectorxxx #58364
    Most a vr részén van a hangsúly, de nem gond, csak én hittem hogy Forza, valszeg ha nem rták ki, akkor kb ennyire volt fontos. Én a Forza-t hittem az irányítás meg fizika alapján.

    Ha viszont PC vagy AC, akkor mivel egyikkel sem játszottam, nem tudom, de ha tippelnem kéne akkor a Project inkább.p
    Annyira érzékeny volt az irányítás, hogy csak néha sikerült egyenesbe tartani, ilyen volt a Forza 6-ban is. Persze ez önnmagában semmit nem jelent.

    De a vr része volt a fontos. :)
  • Moby
    #58363
    Pont annyira volt lényegtelen, mint erről az élményről beszámolnod. Egy irreleváns ostobaság, ami megint arra volt jó, hogy egy komolynak mondható témával kapcsolatban leírd az érdektelenségre alapozott véleményed. Annyira érdekelt az egész, hogy azt sem tudod mit láttál (miután nem ismered fel, hogy forzát látsz-e, szerintem a jövőben a forza témákat hanyagolnod kéne erősen), nem tudod milyen VR-t láttál,. de szerintem azt sem, hogy egyáltalán VR-t láttál, vagy működött-e. Egy "voltam a playit-en" elég lett volna, de legalábbis sokkal hitelesebb.
  • darkSectorxxx #58362
    A játék címe lényegtelen ilyen szempontból, én ezt full jobbnak hittem. Mindegy ingyen volt. :)
  • Moby
    #58361
    Halvány fingod nincs mit próbáltál ki. Írhatnál az űrkutatásról is. Vagy mondjuk a szarvasmarha tenyésztésről is. Végülis parizert ettél már, ergo minden információ a beledben van :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.12. 09:59:52
  • orichalcos
    #58360
    Vagy Project CARS volt, vagy Assetto Corsa. Forza nem támogat VR-t.
  • darkSectorxxx #58359
    PlayIt-en volt egy sarokban az AMD részlegen.

    Nem láttam jelzést kiírva hogy milyen game, csak tisztára Forza volt vagy nagyon hasonló, ha nem a forza.

    Kipróbáltam, nem képekről beszélek.
  • Amiga
    #58358
    Hétvégén Gravity Rush tekerte a gépet szinte egész végig.
    Az összes remaster megbocsátva. Hihetetlenül jó a játék.
  • Moby
    #58357
    Próbáljuk meg beazonosítani. Hol jártál? Madaras teszkó játékosztály?
    Hasonlított erre? :D

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.12. 09:39:02
  • Moby
    #58356
    Milyen VR-ről beszélünk? Egyáltalán Dark....megint mit haluztál össze? Mondtam már: állj le a szerekkel. Az, hogy otthon hegesztőszemüvegben olvasgatod a nyomtatott gémszart a klozeton, még nem VR!