121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Amiga
    #58475
    Valamibe mégiscsak bele kell kötni, na. Itt van az Uncharted 4, a Bloodborne, az Until Dawn. Most már a Driveclub is tele van tartalommal, fél-arcade autóversenynek kifogástalan. InFamous repetitív, de gyönyörű és egynek teljesen jó. Mibe kössön az ember bele, ha nem abba, hogy késnek. :-D
  • Totti5
    #58474
    Sem a QB, sem a Recore, sem a Scale nem csúszott, mert nem volt honnan hova. Akkor kaptak vagy fog kapni dátumot amikor biztos volt / lesz a megjelenés, előtte nem. Azt hogy ki mit mit hisz 2016 vagy 2017 senkit nem érdekel, az sem hogy a kiadó hova pozícionálja előreláthatólag ( az évet! ), mert az nem FIX. Akkor biztos amikor a kiadó mond egy dátumot. Nos a Sony ad, mindig, amit nem képes tartani, sem elsőre, sem másodikra. Nem kell szeretni senkit, nem azért vannak, csak ne másról beszéljünk és ne ragozzuk túl.

    Sony nem pozícionál, dob egy dátumot, árat és rendeld elő. 2 hónappal rá azt mondja hogy bocs, vissza majd valamikor 2017. Biztos lehet ezt is szeretni és rohattMS is így csinálja ( de nem csinálja ).
  • Moby
    #58473
    Ennek semmi köze semmihez. Vannak valódi "halasztások" de a legtöbb halasztás olyan dátumokhoz kötődik, amik nem egyebek mint remények és marketingfogások. A legtöbb játék a projekt elején egy kibaszott nagy ötletzsák, amiből nagyrészt a fejlesztés idejében derül ki, hogy mi valósul meg, és mi nem. Illetve hogyan. Milestoneonként tervezhető, de hogy hány lesz, és hogyan változnak közben a trendek az még csak nem is jósolható. Ráadásul minden egyes feedback, ami az eredeti "határidők" betartásáról szól, kizárólag a biztonsági játékba tolja bele a kiadókat és a stúdiókat, azután meg azon lehet okádni.
  • arty
    #58472
    tehát neked a sleeping dogsos árkádfizika kell, abban "fordul" rendesen a "doboz" :)

    ez a szép a mafia-ban, hogy ott van mód változtatni (szim mód!), ellenben a lebutult gta5-el :P
  • arty
    #58471
    Manapság ___MINDEN___ nagyvállalat a működésképtelenség határmezsgyéjén egyensúlyoz.

    szerk: persze lehet 1-2 kivétel....
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.13. 10:35:09
  • arty
    #58470
    "4thedevelopers."

    :DDDDDDDDDDDD
  • Amiga
    #58469
    Saints Row 2... Annál rosszabb autós irányítást még nem láttam. A karaktert se volt egyszerű...
  • Tikal #58468
    Dehogy nyelte, az minden idők legfosabb openword autokája, utána jön a WD :D
  • Tikal #58467
    Nem azért túrta mindegyik az orrát mert orrnehéz volt mindegyik? :)
  • AntiHero
    #58466
    Jó lesz ez. :) Bizom benne.

    A Mafiat mindig is a hangulata vitte el.
    Nekem a 2 is tetszet, igaz rovid volt.
    De a hangulat meg a kuldik jok voltak.
  • Amiga
    #58465
    Én úgy tudom, a közelmúltban a Quantum Break és a ReCore is késést szenvedett. Fable 3 PC-n csúszott. Scalebound-ot áttolták 2017-re. Halo online-t több csúszás után le is lőtték.

    Ezt szeretem a MS-ben, hogy ők ilyen példásan tartják a megjelenési dátumokat.
  • Moby
    #58464
    Jajhagyjuk már ezt....3x toltam végig a gtav-öt, hótugyanolyan abban is. Semmivel nem rosszabb. Semmivel. Irreális fasság mindegyikben, ahol egy fél város át tudok ugratni egy kamionnal. Nem ettől jó vagy rossz. Attól jó ha élvezem. Élveztem. Ezt is, meg a többit is. Nem annyira a vezetést, az nekem önmagában élvezhetetlen ezekben. De ha jók az autók, élő a város, van látnivaló, jók a hangok, stb. akkor nekem oké. Jöhet. Ezekből majdnem mind megvan a mafia3-ban is, kivétel a hangok, azok eléggé szarocskáknak tűnnek, és ha valami miatt kicsit szomorkás vagyok, ez az.
  • Moby
    #58463
    Erről? Mármint miről? Alig kellett autózni a játékban. A játék második felében már kvázi nem is kellett, mert volt gyorsutazás. Én nem utaztam, vezettem. Kipróbáltam az összes járművet. Jó játék volt, várom a második részét.
  • Totti5
    #58462
    Akárhogy is én ebben semmi jót nem látok. MSnek, Nintendonak megy hogy pl E3on kiadnak megjelenési dátumát. S tartják is, nem kell hozzá boszorkányság, jó az ütemterv, tisztában vannak a fejlesztés állapotával. Sony nem képes rá, hanem muszáj neki maszatolni ami rettenő kínos az előrendelőkkel kapcsolatban lásd GT sport visszafizetések. De még ha csak 1-1 játék lenne ami elbotlik, megesik, nincs ezzel semmi gond. Dehogy mind?!
  • Amiga
    #58461
    Valójában az a jó a SONY-címekben, hogy a legtöbb 'when it's done". Megjelenési dátumot a részvényesek és a rajongók miatt muszáj mondani, de nem hinném, hogy aki a játékfejlesztés buktatóit valóban ismeri, az bármiféle dátumot fenntartások nélkül kőbe vésettnek vehet.

    Készíthetek bármilyen jó ütemtervet, létrehozhatom a mérföldköveket, de ha belefutok valamilyen váratlan problémába, az egész úgyis borulni fog és jelenthetem be a csúszást.

    Witcher 2 utolsó fejezetében pl. épp a magyarítást teszteltük - megelőzve a belsős tesztereket, akik még az előző act-on dolgoztak -, amikor a toronyba felrohanva elsüllyedtünk a lépcsőben és belezuhantunk a kódba. Ez sehol máshol nem jött elő, és a tervezetthez képest egy napot csak amiatt csúsztunk, mert nem tudták megoldani.

    Persze az is lehet, hogy szándékosan távolabbi megjelenési dátumot mondok, csakhogy a megjelenés üzleti negyedéve már gazdasági szempontot is képvisel, akár még a tőzsdei szereplés is függhet tőle. Vagyis ütközik a kiadó és a fejlesztő érdeke - a fejlesztő annyi időt szeretne, amennyi csak lehetséges, a kiadó viszont a profit miatt nyomást gyakorol rá. Az, hogy a SONY képes akár a legtöbb címénél engedni a határidőből és teret engedni a fejlesztőinek, a legpéldaértékűbb kiadói gyakorlat.
  • Myselor
    #58460
    ízlés kérdése úgy látszik én a gta és maffia után csak fogni tudtam a fejemet :) a sleeping dogsban is fosadék volt
  • Myselor
    #58459
    azért a gta és maffia után nevetségesen szar volt .de hát kinek mi de amúgy meg pont hogy erről is szólt a játék nagy része tudtommal :)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.09.13. 08:53:31
  • Totti5
    #58458
    Erős, gyors autók mindig is kényes pont bámilyen autós játékban. Ember hozzászokik a lassú, virsli gumis, csúszkálós hajókhoz, aztán ha kap egy sportkocsit az tapad mint ha sínen menne. Igazából a valóságban is, hisz ettől sportautók. Nehéz belőni a jó balanszot.
  • Totti5
    #58457
    Senki ne mondja hogy nem volt idegesítő az UC4 kálvária.

    "2015 vége, március 18. és április 26. után újabb megjelenési dátumot kapott az Uncharted 4: A Thief's End: most éppen május 10-re tűzték ki a premier időpontját."

    Sony nincs a toppon megjelenésekkel, valaki kurva nagyot hazudozik mindig, vagy a fejlesztők vagy a Sony... tippre a Sony, mert kb az összes fejlesztőjük csak nem ekkora lúzer hogy képtelenek belőni egy dátumot.
  • Amiga
    #58456
    Piszkosul jó volt a Mafia 2, de a sima Mafia fizikája jobb volt. Emlékszem, az egyik aluljáróból kijövet egy meredekebb utcán fel sem bírtál jönni, ha nem volt lendületed. A legendásan nehéz autóverseny is zseniális volt emiatt (nekem pár órába került, aztán később kipeccselték választható nehézségi fokozatokkal)-

    Mafia 2 fizikája is nagyon jó, de szerintem az első rész az etalon ezen a téren. Aztán lehet, hogy csak azért, mert a második részben már alapból erősebbek az autók és ezért valamivel kevésbé érezni a súlyukat, mint az elsőben.
  • Amiga
    #58455
    Akkor viszont nem értem, mit keresett az elhalasztós listán pl. az Uncharted 4.

    Ja de értem, a mondanivalót csúsztatással lehet a legjobban nyomatékosítani. InFamous: Second Son szintén nem igazán csúszott fél generációt, khm.
  • Bandicoot
    #58454
    Sosem volt az remek pont azért kapta a legtöbb savat mert rengeteg dolgot -köztük az autòk fizikáját és irányìtását alaposan visszavették...
    Nincs emlékszépìtés.
  • Bandicoot
    #58453
    Ő...Olyan mint bármi más? Nem. Fényévekre volt a Gta/Mafia/ Driver triòtòl. Hogy nem erről szòl egy városban játszòdò sandbox amiben az idő jòrésze kocsiban telik el?
  • Totti5
    #58452
    WD teljesen jó volt, kimondottan élvezetes. Persze a népharag átment rajta, ellenben a valóban hót egyszerű, butaragasztó fizika nélküli Sleeping Dogsot lenyelte a kedves júzer kétpofára.
  • Totti5
    #58451
    Miért nem kapcsoltad ki a szim módot?

    Mafia 2 remek volt. Azért én megnézném hogy a Mafia 1 mit tud a Mafia 2höz képest, mert gyanítom az emlékek dolgoznak a szépítsen gőzerővel megint.
  • Moby
    #58450
    Semmi baj nem volt a wd vezetésével. Nem volt egy különösebben élménydús dolog sem, de ezek a játékok nem is erről szólnak. Olyan volt, mint akármi másban. Se jobb, se rosszabb. Azt láttam, hogy ment a nyivák erről a fórumokban, de vagy azóta peccselték, vagy csak szokásosan felsírt a fakéz réteg.
  • Ulthane
    #58449
    Húha, hát kurvára nem. Az első játék etalon volt, ott igen. De a második részben katasztrófa volt. Úgy mentek az úton, mint valami koporsó, a kanyarban az összes túrta az orrát, jééézusom, botrányosan szar volt a vezetés a másodikban! :( Fizika nulla, törés nulla, ratyadék szar volt, a hátam közepére nem kívánom.

    S a videók alapján itt dettó olyan lesz.
  • Myselor
    #58448
    a régiekben jó volt igen bízzunk benne hogy most is és nem lesz szar watchdogs féle
  • Tikal #58447
    Az eddigi Maffiakban teljsenen rendben volt az autóka, ha lesz sim mód akkor itt is jó lesz
  • Myselor
    #58446
    ugyanolyan fos benne az autókázás meg minden mint a watchdogs gecibe.ott is kínósan szar és gagyi volt minden autós dolog de a sok marhának az is tetszett ez is fog nyugi :)
  • Bandicoot
    #58445

    Remélem mert amit eddig láttam az gagyi...Videò van erről esetleg?
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.13. 00:15:18
  • TDC Geronimo
    #58444
    van szimulátor mód benne.

    The EiC of PC Gamer UK was really impressed with his hands-on time with the game. He says the games systems support emergent gameplay, the car handling in the simulation-mode is really weighty, and the story and acting is top-notch.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.13. 00:02:05
  • Bandicoot
    #58443
    Én egyre inkább alig. Minél többet mutatnak belöle...A játék egyik kulcspontja a vezetés. Na az mint olyan az eddig mutatott gameplay videòk alapján valami elképesztően fizikátlan arcade gagyiság szinte nulla törésmodellel...
    Egy dolog hogy ùgy néz ki mintha rohadtul rugòzna a kasztni. Mégis 100 mph-ròl 1 méteren nullára fékez, vagy kézivel be kanyarba....Semmi sùly semmi fizika...Sleeping dogs szintű gagyiság....rohadt lehangolò....
  • TDC Geronimo
    #58442
    Alig várom már

  • TDC Geronimo
    #58441
    Ja, nekem nagyon tetszik az egész. Amúgy sonynak azért jár egy nagy piros pont, amiért szabad kezet ad a belső stúdióknak. Emiatt születik meg ez is, emiatt kaptuk meg a last of ust is.
  • Moby
    #58440
    Zeneileg egyszerűen fantasztikus. De ezt olyan sokszor elmondtam már. Nem lehet elégszer. Mennyire volt fontos a W3-hoz is? Kimondhatatlanul!
  • TDC Geronimo
    #58439
    Inside The Challenging Origins Of Horizon Zero Dawn

    GI videó
  • TDC Geronimo
    #58438
    ja néztem. Továbbra is az egyik legjobb support ever, amit játék kapott
  • AntiHero
    #58437
    Rainbow Six Siege · 4.2 Patch Notes

    Az a nem semmi :O :O Új cuccok, átgondolt operátorok (változások, itemek) .

    CLAYMORE !!
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.09.12. 20:16:24
  • TDC Geronimo
    #58436
    PS4 system software 4.00 is coming tomorrow.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.12. 20:11:36