121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #58674
    Én már tudok. :D

  • TDC Geronimo
    #58673
    Na tessék ebben vannak új jelenetek :P

  • TDC Geronimo
    #58672
    Most egyelőre nem érdekel. Az érdekel, hogy ez jöjjön ki és több száz órát beletoljak :)
  • Tikal #58671
    Szerintetek merre fog menni a battlefield ezután? Én nem bánnám ha szépen rebootolnák az összeset, ezután jöhetne egy masodik világháborús, aztan Vietnam... az a jövős fos kimaradhat
  • Totya42
    #58670
    Lenne már kedd... Piszkosul várom.
  • TDC Geronimo
    #58669
    Én videókkal csillapítom, de mindig csak rosszabb lesz. Én a '42 óta várok egy ilyen BFre és úgy néz ki hamarosan eljön ez a pillanat
  • Moby
    #58668
    Őszintén megvallva hiányzik a napi rage adagom :( Már másnap hiányzott :(
  • Bandicoot
    #58667
    Neee idézd meg a grafikai elemzések Uhrin Benedekjét, most elvan a RE remasterrel és csend van....
  • TDC Geronimo
    #58666
    Az a durva, hogy mindezt milyen scale mellett műveli az engine. 64 játékos multi, nagy map, rombolhatóság.
  • Myselor
    #58665
    na erre én is kiváncsi lennék.kibaszottul úgy néz ki a játék.sok elégedetlenkedő geci embernek nem kellene játszani egyáltalán.üljön ki egy parkba és nézegesse azt vagy játszon magával :)
  • TDC Geronimo
    #58664
    Amúgy az első trailer után voltak itt is emberkék, akik jöttek azzal, hogy ez nem fog így kinézni. Mindezt Battlefront után. Na most azok merre vannak?!
  • TDC Geronimo
    #58663
    BF1 :( Minden nap kínszenvedés amíg nem jön ki

  • Bandicoot
    #58662
    Én is ebben reménykedek...
    Ráadásul a BF1 lenne a fő cél ha fasza minőségben lesz. Nincs kedvem pc-n idegeskedni a csalók miatt.
  • TDC Geronimo
    #58661
    BF biztos sokat fog profitálni. Valószínű ultra pcs graf lesz 1080p+ felbontásban és közel a 60 fpshez. Remélem, hogy minden játéknál lesz legalább 2 alternatíva, mint a TRnél, hogy aki 1080p kijelzőn tolja az kapja a stabil frémet, high/ultra beállításokat. Lehet kivárok én ezzel főleg mivel van normális PCm is.
  • Tatyla
    #58660
    Igazából én azért váltok pro-ra mert remélem az 1080p60fps(és ezáltal a multi lásd BF1 probléma mentességet, jó nem az elején de egyhamar) dolgot a 4K hidegen hagy mert egy ideig biztos nem lesz olyan tv-m
  • Bandicoot
    #58659
    Simán mernék rá nagyobb tételben fogadni hogy ahogy benyelték a ps4-et úgy a pro is be lesz nyelve és elöbb vesz a baromja 4k tv-t majd önigazolásból "generációs különbséget" lát mintsem észhez térjen.
    Mondom a minap láttam aki képes volt leírni hogy a Horizon ps4 1080p és a Pro 4k között megnézte a kis 4k tévéjén a videókat és ps2-ps3 generációváltás szintű a látványkülönbség.....
  • Kandurex
    #58658
    Ez nem nem fogás kérdése. Az első játéknál jön a pofára esés, hogy:

    "Áá dikk mán! Ez ugyanúgy szaggatt, mint a simán.."

    " Ne te ne! Há ez ugyanúgy néz ki mint eddig!"

    1-2 második 4K után végetér az őrület, mint ahogy a 4k TV-k is egy ordas feleslegek...még
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.09.14. 19:30:15
  • Bandicoot
    #58657
    Nem fognak.
    Elég benézni PH-n a Pc miatt csinálták a pro-t cikk alatti agymenésekre amit tolnak a konzolfanatikusok....A ps4 sem nyitotta fel senki szemét és az sem hogy 3 év után jön egy erősebb gép.
  • Kandurex
    #58656
    Ostobaság :/...de nem gond ez, pár pofára esés után tisztán fognak látni és jön 1080p-HQ
  • Bandicoot
    #58655
    Enélkül nem tudtunk volna ma sem nyugovóra térni....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.14. 18:53:40
  • darkSectorxxx #58654
    RE4 prof - Part 3
  • Bandicoot
    #58653
    Elég szomorú,főleg hogy ez változni sem fog mert a sok elvakult gyökér állat már most olyanokat képes leírni pusztán szaros youtube videók alapján hogy olyan a Pro-n ez a skálázott 4K a sima ps4 1080p-hez képest mint egy generáció ugrás akár a ps2-3 között.....

    Amíg a szart le lehet tolni a vevők torkán addig csoda nem lesz, viszont ha a 4k lesz a fav és csak elvétve lesz fejlesztő aki megcsinálja amit a RoTR fejlesztői,akkor kuka a gép.....
  • darkSectorxxx #58652
    Sajna.
  • Moby
    #58651
    Pedig minden jel arra mutat, hogy az a prioritás, nem 1080+iq
  • darkSectorxxx #58650
    Hogy 130k-s gépen mit bír azzal szemben amit pc-n egy 130k-s VGA hajt meg.
  • Bandicoot
    #58649
    " it's equally clear that the PC version of Rise of the Tomb Raider's very high texture preset offers a significantly higher level of quality on the core artwork. Cherry-pick key scenes from the mere two minutes of 4K footage released by the developer and it looks like a night and day difference when stacked up against the fully enabled PC version. "

    Ahogy az várható volt. Viszont írják hogy kíváncsian várják az 1080p összevetést aminél magasabb részletességet adnak ugye a grafikának. Én is várom,ez a paraszvakító 4k nagyjából forintot nem ér.
  • Kandurex
    #58648
    Most ez mi? 4k összahasonlítás? Majó'istennek? A Pronak semmilyen 4k jogosultsága nincs, neki 1080p +full high áll jól!
  • Totti5
    #58647
  • Kandurex
    #58646
    "Sqaure Enix gyakorlatát és nyilatkozatait tekintve nem aggódnék arról, hogy konzolt kell miatta venni."

    Mint az FFX mi?!
  • darkSectorxxx #58645
    Szevasz, van már ps4-ed?
  • Amiga
    #58644


    A túlzott elvárás sose jó. :-) Nyilván megvannak a PS4 korlátai, amiket a maroknyi zseniális játék simán eltöröl, a többi meg "csak" szórakoztató.

    Nekem még a Mass Effect trilogy is páratlan élmény volt PS3-on, pedig az első rész grafikájától néha sírhatnékom támadt. Miután váltottam, PC helyett vettem egy erős laptopot (ami ma már nem erős, de viszi a Red Alert 3-at, a Star Craft 2-t, a Civ5-öt, az utoljára kb. 4 éve frissült steam-és gog játékaimat). Azon kaptam magam, hogy a SC2 kivételével gyakorlatilag leszoktam a laptopról, nekem a már meglévő PS4-felhozatal (ide értve a multiplatformokat és remastereket is) olyan elfoglaltságot jelent, hogy a már meglévő játékokat sincs időm végigjátszani, nemhogy más platformokon nézegessek.

    Persze ennek betett az is, hogy megismertem a multis játékokat, amik azelőtt nem érdekeltek (még PS3-on se), a CoD-okat, az OW-t, a Rocket League-t, amikbe sokszor egy lineáris játék végigjátszásának tízszeresét is simán bele lehet pakolni.

    Szóval játékfanatikusoknak és időmilliomosoknak azt mondanám, tartsanak több platformot játékra, míg én a PS-t egyetlen platformra tökéletesnek tartom játékra, mellette úgyis ott a laptop. :-)

    De ebben a kérdésben csak szubjektumok vannak, mindenkinek mások a szempontjai. Sőt, (játékos szempontból persze) ha engem a száz legjobb játékkal és egy Amiga 1200-assal kidobnának egy lakatlan szigeten, ellennék ott velük életem végéig. :-D
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.14. 14:31:10
  • Moby
    #58643
    Rohadtjó!
  • Zóanagyvarázsló
    #58642
    Ja, Sonyról van szó, tehát a csoda az jogos :( Azért várom az anyázós review-t róla.
  • Zóanagyvarázsló
    #58641
    És aztán írta ezt is, a korábban említett "Live"-dicsőítés mellett:

    meg aztán jön a FF 15 is és még rengeteg játék ami pcre meg se akar jelenni.

    Mi az a rengeteg játék, ha a multiplatform-rengetegben nem talál kedvére valót? (Az FF XV amúgy jó eséllyel lesz PC-re. Tök jó, hogy PS4-re tutira lesz előbb, megértem, aki nem vár a nem biztosra, de a Sqaure Enix gyakorlatát és nyilatkozatait tekintve nem aggódnék arról, hogy konzolt kell miatta venni. Mármint akkor sem, ha szupernek ígérkezne a játék, és érdekelne.) Szóval indoktrinációt vélik felfedezni a háttérben, legalábbis szerintem nem normális, ha valaki kizárólag az exkluzívokra gerjed rá, mert exkluzívok. Sok köztük a minőségi, ahogy mondod, a Naughty Dog más kaszt, de nagyon sok csak simán jó, ha kéznél van inFamous, KZ), viszont rá alternatíva. A Fahrenheitet imádtam, a PS3 még részben a Heavy Rain miatt kellett, a Beyondot előrendeltem, de ma már annyi interaktív film van, hogy a Quantic Dream is pótolható. Sőt, ők kifejezetten megrekedtek a grafikán és színészi gárdán kívül, a Detroitot tekintve is vannak kétségeim. Szerintem egy maréknyi játék emelkedik a Sony-platformján a máshol is elérhetők közül, és a legtöbb szériájuk előzménye immár elérhető PC-n kipróbálhatóként, akár végigjátszhatóként, ami belefér az egy hétbe (mivel a PS4-es kínálatban is sok a remaster, ez nagyon is releváns). Vicces, hogy éppen a PS2-es játékok remasterei nincsenek a Now-ban, így PC-n és PS4-en se, pedig PS3-on személy szerint szinte azokat szerettem a legjobban.

    Na mindegy, én ezt csak a PC és a PS3 mellől írom, a PS4 maga engem még nem győzött meg. És nem is okoskodnék bele, ha nem futok bele véletlenül, hogy szemmel láthatóan túlzó elvárásokkal akar valaki beleugrani. Vegye nyugodtan, ha bejön neki, vagy neki ez a jó választás (simán előállhat ilyen konstelláció, ehhez tőle is több információ kéne), nekem is kell majd a rengeteg pár tényleg csúcs exkluzív miatt, de most elfért egy kis kedélyhűtés a szobahőmérsékleten való döntéshez.

    Mindenesetre én PC után is gyorsan megszoktam a DS3-at, a DS4 meg az akksit leszámítva nagyon frankó, szóval a kontroller miatt nem érdemes aggódnia annak, ha valakinek minimális affinitása van a gamepadek irányába.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2016.09.14. 14:15:01
  • Jim Morrison
    #58640
  • Tikal #58639
    Egy kis grafika történelem :)



    Egyébként egész jó csatorna, érdemes böngészni a videoit.
  • Amiga
    #58638
    Én csak abból indultam ki, amit írt, hogy megpadlózott az UC4-től és az Until Dawn-tól, amik ugye kizárólag PS4-re érhetők el.

    A sok-sok egyéb címet már csak becsületből tettem hozzá. Tudatában annak, milyen élményt jelentett nekem a Bloodborne vagy az UC4 (vagy akár az Until Dawn például) én ha PC-s lennék, pillanatig sem haboznék ezekért a címekért venni egy PS4-et. Ahogy PS3-at is a Heavy Rain és a The Last of Us miatt vettem, a többi rengeteg jó játék meg bónusz volt. :-)

    Amúgy nyilván minden platformon vannak szuper játékok, de ha igazán meg akar valaki padlózni, még mindig a Naughty Dog szállítja hozzá a legjobb drogot. Én UC4 multira két hónap kihagyás után álltam vissza és iszonyat élvezem :-)

    Ja meg a Gravity Rush, az meg a másik. A második része annak is exkluzív lesz, úgy tudom. Múlt hét közepe óta szinte csak az első részt tolom, már csak a platinát akarom kibányászni, a sztoriszálat tegnap fejeztem be, de ez is akkora játék, hogy eszméletlen.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.14. 13:41:25
  • Moby
    #58637
    Írtam volna amúgy is leáldban :) Egyelőre yt-n sem találok semmit, de amúgy gyanús, hogy a yt-on már van unboxing, a hivatalos ps oldal szerint meg preorder van. SZerintem amúgy csodában bízunk. letölthető driver nincs hozzá, szal ez tényleg csak remotera jó.
  • Zóanagyvarázsló
    #58636
    Ide csak alkalmanként nézek be, de ennek a stációiról tudni akarok, mert engem is érint. Aztán ezredmiliszekundumig mutasd ki a agot!
  • Zóanagyvarázsló
    #58635
    csak itt van Heavy Rain, Beyond Two Souls, The Last of Us és Uncharted Trilogy,

    Vannak azok már PlayStation Now-val PC-n is, a PS3-as Killzone-okkal, inFamousokkal, illetve a Ratchetek egy részével, Sly 4-gyel együtt. Nem a remasterek, de aki a konzolos élményekre vágyik, az angol címmel az kap ezekkel egy hét próba időt, és a többséget még a lag sem riasztotta el.

    Én egy ennyire lelkes, PlayStation Plusban bízó platformváltó számára a multiplatform korszakban mindenképp a demózást ajánlanám (Now-val, havernál), mielőtt csalódások érik. Elvégre ha nem jönnek be neki a mai kor játékai, akkor csak maroknyi csodára számíthat. Ha bejön neki a konzolos módi, és nincs erős PC-je, akkor egyértelmű a döntés. Ha van, akkor még van min agyalni.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2016.09.14. 13:23:50