121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #58634
    Nagyon kemény. Érdemes utánaolvasni. Őrület miket megcsinálnak.

    /amúgy már már meg is lehet vásárolni. Lehet venni/építeni olyan "kontrollert", ami megcsinálja neked, illetve több játék kódja is elérhető
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.14. 13:22:51
  • SlickAdam
    #58633
    aztaku...
  • Amiga
    #58632
    :-D
    Én meg Amiga-emulátorral tolom a Fate - Gates of Dawn-t Androidon.
  • Amiga
    #58631
    Ne is mondd, többet fizetek néha a postára, mint magára a cuccra, amit rendelek tőlük. :-(
  • Amiga
    #58630
    Sőt, egy háborodott OW-ben elérte az 1000. szintet napi 14-16 óra játékkal. :-D
  • Moby
    #58629
    Ja. Meg olyan is van, aki flappybirdöt ír szupermárióval. Sokféle hobbi van a videójátékok halmazás belül is :)
  • Moby
    #58628
    Nem vagyok én senkinek sem az orvosa
  • SlickAdam
    #58627
    van aki meg 98 ota csak a Carmageddon 2-t tolja. na?
  • Moby
    #58626
    >Ha tegnap nézel be

    Ettől sokkal jobban bosszant, hogy a köcsög amazon nem nyit nálunk továbbra sem :( Logitech G930 66$-ért...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.14. 12:53:14
  • Amiga
    #58625
    Amúgy felesleges a vita árakról és játékokról. Van, aki pl. Uncharted 4 multizik május óta, neki aztán magyarázhatjuk, hogy 1-2-3 hét alatt kipörgeti az exkluzívokat. :-)
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.14. 12:49:25
  • Amiga
    #58624
    Ma van szerda, a deals & offers fordulónap. Ha tegnap nézel be, láttál volna egy csomó under 6k játékot és az Uncharted 4-en is volt egy 25 %-os deal.
  • Moby
    #58623
    Amúgy ahogy nézem nem estek az árak szinte semmit. Valamikor tavasszal vettem az utolsó gépet 2 hónaposan, 2 lemezes játékkal 70-ért. Most sem látok sokkal jobbakat.
  • Moby
    #58622
    Ez vilinger, de feltételezzünk egy extrémet: ha egy tizessel kevesebbért száltál volna ki novemberben, akkor havi 5k-ért bérelted magadtól a gépet. Az sem rossz deal :D

    /és szvsz annyit már nem fog esni az ára
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.14. 12:18:40
  • Tatyla
    #58621
    Premier gép és jól tudtam belőle kiszálni
  • Moby
    #58620
    - Digitális leárazás... Hm, szerintem néha nézz be a PSN-re. :-)

    Nem volt rest, megtettem. Honi sztór.
    - Uncharted 4: 17990
    - Until Dawn: 10490 (+)
    - The Last Of Us Remastered: 13490 (+)
    - nemtudom mivót még.
    Hát a 18K-hoz képest ez-az tényleg le van árazva, de na. Ezek nem pécés árak. Pláne nem leárazott pécés árak.
    Többi: minden játékba bele lehet rakni száz órát. Ilyenmódon bármelyik platformon jelen pillanatban zilliárd órányi szórakozás garantált. Ilyenmódon miért mennék A-ból B-be(és most iss mindegy, hogy A meg B micsoda)?.
    A platform _váltók_ motivációja értelmezhetetlen. Az esetek 99.9%-ban ilyen sehovasemvezető kínszarás és unalom szüli. Abban az esetben, amikor gazdag fiókokat hagynak hátra, meg egyenesen elmebaj.
  • Totti5
    #58619
    Hamarosan lesz mert készül rá az ELITE.
  • Amiga
    #58618
    - Digitális leárazás... Hm, szerintem néha nézz be a PSN-re. :-)

    Summer Sale igen jó volt, és szeptemberben is futott egy "under 6k", amikor egy rakat AAA-címet 6000 forint alatt vehettél meg. Hasonló under 6k volt a summer sale előtt is más címekkel.

    Már van egy rakat exkluzív, Bloodborne-ba simán lehet rakni 100 órát, a 4 Unchartedbe és a TLoU-ba még százat-százötvenet. DriveClub-ot orrvérzésig lehet tolni, Until Dawn és a Quantic Dreams játékok kiadhatják a másik száz órát is. És akkor KillZone, InFamous, meg se lett említve. Ahogy a japán jrpg-k sem, pedig azokból is vannak minőségi alkotások az FF XV-ön túl. Ja és Batman vagy Mortal Kombat, amik PC-n vagy jól futnak, vagy nem, így esetleg szintén kimaradhattak neki.

    Csak a már most létező exkluzívokkal ellehet 300-400 órát simán, mire azt letudja, már itt lesz egy raklap új exkluzív, plusz multiplatform címek. A fenti játékokat pedig most már fillérekért pótolhatja, főleg, hogy nyakunkon a karácsonyi leárazás is.
  • Moby
    #58617
    Nyilván mainplatformnak. Kívánja a szervezetem veszettül a HDRtt, a felskálázott 4K-t, meg a 30fps-t :D
  • Moby
    #58616
    A valóság az, hogy a blockbustereket tekintve olyan 95%-os az átfedés. Ha nem találtál magadnak pécén se megfelelő játékot, itt sem fogsz. Az exkluzívokat letolod 1-2-3 hét alatt (az értelmesebbjét), aztán ugyanígy fogsz pislogni. A játékok konzolon day1 gecidrágák (tizennyócezer meg húsz), vagy megveszed lemezesen, aztán eladod gyorsban, így mondjuk megvan egy végigjátszás , három ötezerből, vagy összeálltok a haveroddal, és közösen vesztek meg mindent, úgy mondjuk pécés ár. Az alá soha nem fogsz menni, mert ezek a köcsgök digitben a leárazás fogalmát nem ismerik. Néha vannak jó akciók, de azok is csak konzolos mérve jók, szal nem egy combosabb summersale-re kell gondolni, és az is ritka.
    Szumma: a gép olcsó, minden más baszomdrága. A játékot lehet olcsósítani, de nem pécés ár. Van pár fasza ex, de nemsok. Ha jó pécéd van, maradj a seggeden, gyakorlatilag mindenben visszalépnél(az exeket told le a haverodnál). Ha valami kula, akkor lehet alternatíva a ps4 pro, annyiból nemigen raksz össze használható gépet. Ha viszont van gempa, vegyél egy jó pécét, és lépj vissza kettőt :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.14. 11:30:15
  • Mr_no_NaMe
    #58615
    Köszöntem szépen :]
  • Kandurex
    #58614
    csak jöttök itt a negatív hullámokkal....amikor csoportosan pre-orderezitek a pro -t
  • Moby
    #58613
    Hámé?
  • Amiga
    #58612
    A kontrollert könnyű megszokni, mert a játékok rá vannak tervezve, így idővel értelemszerű és egyszerű lesz a használata. A játékok általában bőven képviselik azt a szintet, ami a legtöbbek szórakozásához elég (1080p/30fps), az exkluzívok nagyon jók, de a multiplatformerekkel is el lehet konzolon lenni.

    A negatívum magától értetődő: konzolon nem nagyon látsz real time strategy játékokat, nem nagyon akar átjönni a Civilization-sorozat, és PS4-en jelenleg nincs ELITE-kaliberű űrszimulátor se.

    Ellenben az Until Dawn-hoz hasonlóan csak itt van Heavy Rain, Beyond Two Souls, The Last of Us és Uncharted Trilogy, így ha az említett játékoktól megpadlóztál és van rá pénzed, a PS4 Pro megfelelő alternatíva lehet majd novemberben a számodra.
  • SlickAdam
    #58611
    fel se kellett volna tenned ezt a kerdest :)
  • SlickAdam
    #58610
    "...de amiket haverom mesél az beszarás. Azt mondja, hogy olyan akciók vannak az előfizetés miatt, hogy párezer forintokért több játékot lehet venni, ráadásul olyanokat is amik csak ps4-re jelentek meg"

    pc-s arakra azert (nagyon) ne szamits!
  • Moby
    #58609
    Szal vesz valaki ilyen adaptert, vagy vakon kell beleugorjak?
  • Totya42
    #58608
    Vannak negatív dolgok bőven konzolon is. Számomra a legnagyobb az a fizetős multi. Elég zavaró olykor az optimalizálatlan játékok is. Mikor bezuhan az fps 30 alá az nem túl kellemes.
    Szóval nem fenékig tejfel ez az oldal sem. Mindennek megvannak az előnyei meg a hátrányai is.
  • Moby
    #58607
    >Lassan már én is kezdem érezni a pangást a pc-s játékpiacon, ezért betévedtem ebbe a topicba.

    Keress másik hobbit. Kiégtél sajnos. Ezen a konzol sem fog segíteni.
  • Kandurex
    #58606
    várakozás vanik, majd november közepén gyere be újra
  • Mr_no_NaMe
    #58605
    Sziasztok!

    Lassan már én is kezdem érezni a pangást a pc-s játékpiacon, ezért betévedtem ebbe a topicba.

    Haverom kb 4 hónapja vásárolt egy ps4-et live szolgáltatással minden anyámkínjával. Hozzá kell tenni, hogy mindketten "pécések" vagyunk.

    Én csak akkor voltam konzolos amikor elsőben megkaptam a ps1-et és azon nőttem olyan nyolcadikos koromig :D Aztán jött a pc, tehát nem sokat konyítok a mostani konzolos világhoz...de amiket haverom mesél az beszarás. Azt mondja, hogy olyan akciók vannak az előfizetés miatt, hogy párezer forintokért több játékot lehet venni, ráadásul olyanokat is amik csak ps4-re jelentek meg. Annyi jót mesélt róla, hogy már én is azon vagyok, hogy vennem kéne egyet. Tehát az Until Dawn, Uncharted 4 és társai teljesen lepadlóztak, meg aztán jön a FF 15 is és még rengeteg játék ami pcre meg se akar jelenni.

    Mivel eddig csak jókat hallottam erről a dologról írnátok 1-2 negatív dolgot is? Van neki egyáltalán? :D A kontrollert fogalmam sincs hogy fogom megszokni, valszeg sehogy, de elvileg lehet venni konzolos egeret + billt.
  • orichalcos
    #58604
    Méghozzá több hónapos, nem tudom ki vette megint elő. :D
  • Totya42
    #58603
    Ez egy elég árérzékeny piac. Sokan fogják azt is venni.
  • Totya42
    #58602
    Én is gondolkodtam rajta, hogy a pro megjelenés előtt el kéne adni még jó áron. Na de itt a Rise of Iron :) Szóval esélytelen. Majd ha már megvan a pro, akkor eladom, oszt adnak érte amennyit adnak.
  • arty
    #58601
    egyelőre senki, gondolom
    ... aztán ha már majd csak azt lehet kapni, akkor az ócsópéesnégyre lövők biztosan :))
  • TDC Geronimo
    #58600
    fake
  • Moby
    #58599
    "E3 2016 biggest suprise"??? Micsoda fasság ez? :D Kamu.
  • Bandicoot
    #58598
    Nem bámulom. Exklu nem jön. A pc meg itt figyel.
  • Amiga
    #58597
    :-)

    Már ugye az Uncharted 4 végén láttunk egy posztert a folytatásról. :-)
  • AntiHero
    #58596
    The Last of Us 2 Magazine Leak?

  • Amiga
    #58595
    The Last of Us remasteredben voltam és megint rájöttem, mennyire észbontóan jó. :-)